GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-06-2020, 04:11   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 621
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1142151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1142151

Standart Backlash Öncesi Değerlendirmem

Evet malum bu pazar Backlash var. Bende kendi değerlendirmemi yapacağım. Maçları kim kazanır tahmin edeceğim. İyi okumalar.

Apollo vs Andrade

Büyük ihtimalle Kick-Off'ta olmasını beklediğim maç. Andrade 200+ gündür tuttuğu kemeri için karşısına çıkan herkesi yendi. Artık Andrade'nin kemer reigni sıkmaya başlamıştı ki imdadımıza Apollo yetişti. Daha önce bu ikili bir maçta kapıştı Raw'da. Ama Apollo'nun sakatlığı nüksedince maçı Andrade aldı. Apollo geri dönüp rövanş için kapıştıklarında açıkçası ben kazanamaz demiştim ama Apollo şaşırttı. Ben bu maçı Apollo kazanır diyorum. Ondan sonra da kemerin Owens'a geçmesi lazım. Tahminim maçı Apollo'nun alacağı yönünde.

Jeff Hardy vs Sheamus

Şuan da Smackdown'daki en iyi feud diyebilirim. Son Smackdown'da ki segmentte Sheamus'un Hardy'nin alkol bağımlılığıyla ilgili test yaptırması bana göre bu feudun devam edeceğinin kanıtıdır. Bu feudu taşıyan adam Sheamus'tur. Bence bu maçı Jeff alacak. Ama feudun galibinin açık ara Sheamus olması lazım. Ben bu feuda Elias'ın da ekleneceğini düşünüyorum. Bu maçtan Jeff galip çıkacaktır.

Asuka vs Nia Jax

Raw Kadınlar kemer maçı. Asuka aslında avantadan aldı kemeri. Tamam MITB aldı ama çantayı aldıktan bir gün sonra alması ile çanta boşa çıkmıştı. Asuka kemer korumadı hiçbir Raw'da. Kemer için feuda da girmedi. Bu maç Asuka'nın geçiş maçı zaten. Asuka ile Charlotte kapışacaklar. Açıkçası Nia'nın bugüne kadar önüne çıkan sakatlayarak ilerlemesi beni korkutuyor Asuka'yı da sakatlar mı diye ama Asuka Nia'yı çok kolay şekilde yenecektir. Maçtan sonra Charlotte'ın gelip Asuka'ya saldırması da muhtemel bir ihtimal. Bu maçın galibi Asuka olacaktır.

Sasha&Bayley vs Iıconics vs Alexa&Cross

Kadınlar Takım şampiyonluk maçı. Sasha&Bayley'in Alexa&Cross'tan aldıkları kemer maçına bir şekilde atan Iıconics ikilisi. Herkes bu maçta Sasha'nın ihanet edip kemeri kaybedeceklerini düşünse de ben bunun olmayacağını düşünüyorum.Böyle aylardır beklenen ihanet Takım kemeri için olmamalı bence . Bayley'in SD Kadınlar kemerini koruyacağı ilk PPV'de Sasha'nın ihanet edip SummerSlam'de maç yapmalarını tahmin ediyor ve istiyorum. O yüzden bu maçı Sasha&Bayley ikilisi kazanacaktır.

Braun Strowman vs Miz&Morrison

Universal Kemeri şampiyonluk maçı. Fiend'in kısa süreli verdiği arayı bence en iyi şekilde doldurulabilecek bir maç. Olaylar Miz ve Morrison'un SD'de Braun'a meydan okuması ile başladı. O maçta Miz'i çok kolay şekilde yenen Braun Morrison'un Backlash'te ikimizi birden yen teklifini hiç düşünmeden kabul etti. Maçın büyük çoğunluğu Braun'un üstünlüğüyle geçecektir. Ara ara Miz&Morrison'un üstünlük sağlamaya çalışmaları ile geçecektir maç. Ben bu maçta Fiend'in akıl oyunları oynayacağını düşünüyorum. Hatta maçtan sonra görünebilir. Maçı Braun çok rahat alacaktır.

Drew McIntyre vs Bobby Lashley

WWE Şampiyonluk maçı. Bir tarafta Brock Lesnar'ı hacamat eden Drew, diğer tarafta Lesnar'ı hacamat etmesi muhtemel diğer isim Bobby Lashley. Aslında en çok arada kaldığım maç bu oldu. Drew kazansa MVP ile müthiş bir ikili olan Bobby'ye yazık olacak. Bobby alsa Drew'in Lesnar'ı tokatlamasının anlamı sadece 65-70 gün olacak. Açıkçası maçı kim kazanırsa kazansın bence SummerSlam'de Lesnar ile kapışacak. İşte bu yüzden maçı Drew alsın istiyorum. SummerSlam'de belki bir üçlü maç izleriz. O yüzden Drew almalı bence maçı.

Edge vs Randy Orton

Geldik en çok beklenen maça. WWE'nin en büyük maç diye duyurduğu maç. Edge 9 yıl aradan sonra Royal Rumble'da dönmüştü. Hatta Randy ile beraber son 4'e kaldı. Ama Edge kendisine hiç güven olmayacağını göstererek Randy'i elemişti. Sonraki Raw'da Edge'in geri dönüşü kutlanıyordu seyirciler tarafından. Randy'de ringe geldiğinde herkes Rated-RKO'nun yeniden ringde birleşeceğini sanırken Randy RKO ile cevap verdi ve bir nevi Rumble'ın rövanşını aldı. İkili WM'da Last Man Standing'de kapıştı ama Edge kazanmıştı maçı. Randy'de rövanş istedi ve Backlash'e ayarlandı maç. En son Christian'ın Edge'e sende bu maçı kazanacak güç yok demesi ile maç Orton'a döndü. Ben bu maçın SummerSlam'de sonlanacağını düşünüyorum ve bu maçı Randy alır diyorum.

Evet benim görüşlerim bu kadar. Hepinize keyifli okumalar.
Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2020, 04:18   #2
My Last Breath
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Really Unknown
Konular: 1957
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4065100
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 4065100

Genelde katıldığım görüşler. Ama Sasha maçtan sonra Bayley'e saldıracak bence. Çünkü artık ne rakip kaldı ne de farklı bir senaryo çıkar artık. Eline sağlık güzel bir yazı olmuş.
imza

SAVE YOUR TEARS FOR ANOTHER DAY...

Discord: Guti El Maestro#2257

“Bats would say that I’m a bad boy”

“To kill without a reason”

“But bodies stacked high never gets old”

“Blood’s always in season”

Keremk69 & Aschentef & Stayin Alive

GWA RPG

Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
1x Hardcore Champion (Birkaç saat)
Grado (Retro)
1x Tag Team Champion w/Rene Dupree (55 Gün)
SE7EN (Retro)
Sami Zayn
Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2020, 04:43   #3
Banned
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 5142
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 5059029
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5059029

Alıntı Stayin' Alive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Genelde katıldığım görüşler. Ama Sasha maçtan sonra Bayley'e saldıracak bence. Çünkü artık ne rakip kaldı ne de farklı bir senaryo çıkar artık. Eline sağlık güzel bir yazı olmuş.
Geçiş PPV'sinde başlatmazlar bu senaryoyu. Ha kaybederlerse bir anlaşmazlıktan dolayı kaybederler ama ihanet kesinlikle olmaz bence daha. Ama ben de Kerem gibi Sasha & Bayley'in koruyacağını düşünüyorum. Tegan Nox & Shotzi Blackheart'ın kemerler için maça çıkacağını öğrendiğimde "NXT OG vs. Yeni NXT Kadınları" konseptinde bir maç neden olmasın diye düşündüm çünkü.

Yazıdaki görüşlere ben de katılıyorum genel olarak. İçeriğin sunumu da fena değil ama üslup vs. bakımından biraz daha geliştirilebilir tabii. Eline sağlık.

Konu Yulier tarafından (14-06-2020 Saat 04:53 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2020, 04:51   #4
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1006
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 567629
Rep Derecesi: MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 567629

Banks’in saldırısını ben de bu şova yaptırmayacakları görüşündeyim, belki bir segment veyahut başka bir olay. Onun dışında katılıyorum, eline sağlık Kero.
imza

“Numero uno, top class. Ferrari’s back. Grazie ragazzi, forza Ferrari!”
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2020, 14:35   #5
damy i gospoda
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2796
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2966398
Rep Derecesi: Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paranoyak Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2966398

Şu anda çok tahmin edilebilir bir PPV konumunda. Üç aşağı beş yukarı benim görüşlerim de bu şekilde. Kadınlar takım mücadelesi için ben Bayley & Sasha' nın kemeri kaybedeceğini düşünüyorum ve beklenen senaryoya geçileceğini umuyorum. Akşama radyoda biraz daha detaylandıracağım. Eline sağlık.
imza

Paranoyak & Mr. Bean

Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2020, 15:10   #6
Eyys
Eyys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 10
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 420719
Rep Derecesi: Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eyys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Eyys Eyys isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 420719

Şahsen Hardy vs Sheamus maçını Sheamus'un kazanacağını ve Sasha&Bayley'in kemeri kaybedeceğini düşünüyorum. Diğer maçlara aynen katılıyorum. Eline sağlık güzel bir değerlendirme yazısı olmuş.
imza
Eyys isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil