GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-06-2020, 19:10   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1825
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 270340
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 270340

Standart RPG GWA - 1 Temmuz 2020 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
01.07.2020 - 21.00 - C
Nuuk Stadion
Nuuk, Grönland
159.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 7 Neden:

1- Oburluk

2- Açgözlülük

3- Tembellik

4- Şehvet

5- Kibir

6- Öfke

7- Kıskançlık

EXCLUSIVE:

Kameralarımız arenanın arka alanında açılıyor. Grado'yu elinde bir tepsiyi taşırken görüyoruz. Grado koca tepsinin kapağını bir açıyor ki tepsi yemek dolu. Grado tepsideki yemekleri büyük masaya yerleştirmeye başlıyor. Grado masaya gavurdağı salatası, patlıcan ezme, ufak bir peynir tabağı ve bunların yanında bir ali nazik kebabı ve karışık ızgara tabağı koyuyor. Ardından bunlar da yetmez dercesine kocaman bir mevsim salatasını gömüyor masanın tam ortasına. Bu esnada içeri biri geliyor. Bu Carmella! Grado Carmella'nın odaya girişini gördüğünde bir anlık kendini kaybediyor ve salak bir şekilde gülümsüyor ona doğru. Carmella bir an etrafına bakıp anlamsız bir şekilde yükseliyor.

Carmella: Yahu be adam sen napıyorsun burada ya? Ne işin var senin!?

Grado: Ya biliyor musun Carmella, geçen şovda yaşadıklarımızın etkisinde kaldım ben biraz. Yani ortada bir öpücük var biliyorsun. Bunu gözardı edemezdim.

Carmella: Grado sen mal mısın ya? Geçen hafta ortada bir öpücük varmışmış. Sen kimsin ki benle bir şeyler düşünebiliyorsun he? Geçen hafta bir hataydı. Bir saçmalıktı. Unut bunları.

Bu esnada odaya beklenmeyen ziyaretçiler geliyor. Bunlar Rusev ve Wolfgang! İkili gelip masayı görünce masaya sulanıyorlar direkt. Rusev bir kaşık gavurdağı salatasını hüpletirken Wolfgang masadaki birayı fondipliyor bir anda.

Rusev: Acıymış salata.

Grado: Zaten öyle olması gerekiyor.

Rusev: Sevmedim.

Bunu dedikten sonra Rusev ağzını temizlemek için bir bira kapıyor. Ama çok geçmiyor ve İKİLİ BİRALARINI GRADO VE CARMELLA'NIN SURATINA FIRLATIYOR! Grado ne olduğunu anlamadan bir anda Rusev'i üstünde buluyor. Rusev tertemiz bir tokat yapıştırıyor Grado'ya. Wolfgang direk Carmella'nın üstüne atlıyor ve kafasını yere doğru vurmaya çalışıyor. Grado masadan aldığı bira şişesini Rusev'in kafasında patlatıyor. Rusev bir sendeliyor. Grado bir anda ufak bir çıkıntı bulup oradan zıplayarak Rusev'e amiyane tabirle uçuyor. Carmella'da yerden kendini kurtarmak için Wolfgang'in bacaklarının arasına çok sert bir tekme vuruyor. Wolfgang sendeliyor, o arada Carmella kalkıp bir tane daha yapıştırıyor tekme. Wolfgang düşmese bile artık feryat figan bağırıyor. Rusev o esnada üstünde olan Grado'yla beraber duvara son sürat koşuyor ve Grado'yu sek duvara yapıştırıyor. Grado acı içinde kıvranıyor yerde. Wolfgang Rusev'e bağırıyor gel buraya diye. Rusev dönüyor Wolfgang'e doğru. Ama tam o esnada Grado seke seke gelip Rusev'i var gücüyle ittiriyor ve Wolfgang'le ikisi üstüste yere yığılıyor. Rusev kalkarken napıyorsun sen diye Wolfgang'e sinirleniyor. Wolfgang ben mi yaptım dercesine ittiriyor onu ama bu sefer ikili arasında bir sürtüşme başlıyor. İkili bir anda yerde kavga etmeye başlıyor.

Bu esnada arka alana gelen davetsiz bir misafir kameralara yansıyor. Bu Io Shirai! Io'nun elinde bir pasta var ve Grado'nun dibine dibine geliyor. En sonunda tam pastayı suratının ortasına yapıştıracakken Grado bunu farkedip bir anda eğiliyor ve Grado'nun arkasında birine yapışıyor pasta! BU PATRICK ALLEN!

Io Shirai: Hapı yuttum.

Patrick Allen: SEN NAPTIĞINI SANIYORSUN!?

Io Shirai: Efendim ya ben şey ee-

Patrick Allen: NE OLUYOR YA BURADA?! Siz napıyorsunuz ya? Terkedin burayı. ÇIKIN GİDİN ALANIMDAN GERİZEKALILAR! TERKEDİN!

Bir anda yanardağ gibi patlayan Allen'a şahit olan Grado ve Io kafalarını öne eğip alandan uzaklaşıyorlar ve kameralarımız kapanıyor.

Pyrolar patlıyor ve Atlas başlıyor.

Oceans Şampiyonu Io Shirai girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Io Shirai ringe giriyor ve kemeri ile poz verdikten sonra rakibini beklemeye başlıyor...

Grado ve Carmella girişte görünüyorlar. İkili ringe doğru geliyor ve ringe giriyorlar. Grado köşelerde tauntlarını yapıyor. Ardından Carmella ringin dışına çıkıyor ve Grado maça hazır hale geliyor. Hakem zili çaldırıyor...

Non Title Match
Io Shirai vs Grado (w/Carmella)

İkili uzaktan birbirini süzüyor ve ardından ringin ortasında buluşup lock-up yapıyorlar. Grado'dan şimdi headlock geliyor. Io zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor ama Io pes etmediğini belirtiyor. Io şimdi rakibini Irish Whip'e yolluyor. Grado iplerden sekiyor ve Io'ya shoulder tackle ile karşılık veriyor. Io soluğu yerde alıyor. Grado şimdi elbow drop yapıyor ama Io çekilince dirseğini vuruyor. Io şimdi ayağa kalkıyor ve rakibini arkadan kavrayıp German Suplex pozisyonuna alıyor. Fakat Grado yerinden kıpırdamıyor. Grado, Io'ya dirsek darbeleri ile karşılık veriyor. Io rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Grado şimdi rakibini turnbuckle'a yolluyor. Io sırtını turnbuckle'a vuruyor. Grado onun üzerine koşarak gidiyor ve running corner crossbody yapıyor. Io sersemliyor. Grado rakibini köşede domine etmeye başlıyor. Hakem, Grado'yu ayırıyor. Grado tekrardan rakibinin üzerine gidiyor ama Io'dan arka arkaya forearm darbeleri geliyor. Grado karşılık veremiyor. Io şimdi rakibini köşeye çekiyor ve arka arkaya forearm darbeleri geliyor. Grado sersemliyor. Io şimdi geri çekiliyor ve rakibinin üzerine koşarak gidip running corner dropkick yapıyor. Grado sersemliyor. Io şimdi Grado'nun göğsüne arka arkaya chop darbeleri yapıyor. Grado zor durumda. Derken Io rakibini kavrıyor ve side walk back breaker yapıyor. Grado yerle bir oluyor. Io şimdi iplerden sekiyor ve RUNNING SENTON BOMB yapıyor! Grado sersemliyor, Io hemen tuşa gidiyor: 1...2...

Grado kurtuluyor. Io bunun üzerine rakibine crossface bağlamak istiyor ama Grado müsaade etmiyor ve en sonunda soluğu iplerde alıyor. Io geri çekilmek zorunda kalıyor. Grado yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Io rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve dropkick vuruyor. Grado aprona düşüyor. Grado ayağa kalkıyor ve Io'dan enzuigiri geliyor. Grado ringin dışına düşüyor. Grado ringin dışında kendisini toparlamaya çalışırken Carmella onun yanına geliyor ve bir süre ilgileniyor. Grado kendisini toparlanıyor ve Carmella'nın kendisini öpmesi için gözlerini kapatıyor ve yanağını uzatıyor. Carmella tiksiniyor ve sonra koşarak uzaklaşıyor. Grado bekliyor derken SUICIDE DIVE! IO SHIRAI'DEN MUAZZAM BİR SUICIDE DIVE! İki isim de yerde. Io şimdi kendisini toparlıyor ve Grado'yu kaldırıyor onu ring posuna çarpmak istiyor ama Grado onu yolluyor. Fakat Io kendisini frenliyor derken Grado ona arkadan saldırıyor ve Io kafasını ring posuna çarpıyor. Grado'dan daha sonra back breaker geliyor. Io soluğu yerde alıyor. Grado rakibini kaldırıyor ve aprona sokuyor. Io'nun kafası apronda vücudunun kalanı ise ringde. Grado ise aprona çıkıyor ve taunt yaptıktan sonra rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve APRON LEG DROP! Io sersemliyor. Grado şimdi ringe giriyor ve ayağa kalkan Io'yu kavradığı gibi FALLING NECKBREAKER! Io yerle bir oluyor. Grado hemen tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor! Grado ringde Carmella ise ringin dışında hayal kırıklığına uğruyor. Grado ayağa kalkıyor ve hakeme efeleniyor ama hakem kararından vazgeçiyor. Grado şimdi Io'yu arkadan kavrıyor ve German Suplex pozisyonuna alıyor ama Grado yerinden kıpırdamıyor ve Grado'nun bacağını yakalıyor ve ANKLE LOCK! Io, Grado'yu Ankle Lock pozisyonuna alıyor. Derken Grado iplere yetişiyor. Io rakibini bırakıyor. Grado iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Io onun üzerine koşarak gidiyor ama Grado'dan forearm! Io sersemliyor. Grado şimdi Io'nun kolunu kıvırıyor ve top turnbuckle'a çıkıyor. Grado oradan top rope'da yürümeye başlıyor derken Io ipleri sarsıyor ve Grado kasıklarının üzerine iplere düşüyor.

Tazz: Oooo bu acıtmış olmalı!

Buğra Gür: Ne diyorsun Tazz adamın gelecek nesilleri tehlikede.

Io şimdi ipleri bir aşağı bir yukarı doğru sarsmaya başlıyor. Grado acı içerisinde kıvranırken Io sarsmaya devam ediyor. En sonunda hakem devreye giriyor. Grado iplerden yere düşüyor. Io onun üzerine gidiyor ve kaldırdığı gibi DEADLIFT GERMAN SUPLEX! Io hiç bozmadan tuşa gidiyor: 1...2...

Grao kurtuluyor. Io ayağa kalkıyor ve hakeme itiraz etmeye başlıyor. Bu arada Grado yavaş yavaş kendisine geliyor ve zar zor school boy roll-up yapıyor: 1...2... Olmuyor! Io sinirli bir şekilde ayağa kalkıyor ve Grado'ya tekme atmak istiyor. Fakat Grado kafasını eğiyor. Grado şimdi Io'nun ayak bileğini yakalıyor ve ANKLE LOCK! Grado ayakta! Io çok zor durumda derken yavaş yavaş iplere sürünmeye başlıyor ama Grado onu ringe çekiyor. Grado Ankle Lock'tan hareketi STF'e çeviriyor. Io zor durumda. Hakem ona pes edip etmediğini soruyor ama Io pes etmediğini belirtiyor. Io yavaş yavaş iplere doğru sürünmeye başlıyor. Grado ona engel olmaya çalışsa da Io en sonunda iplere tutunuyor ve Rope Break yapıyor. Grado bir süre daha tutuyor rakibini, Io acı içerisinde. Hakem, Grado'yu uyarıyor. Grado başlarda uyarıyı ciddiye almasa da en sonunda Io'yu bırakmak zorunda kalıyor. Grado ayakta, Io da iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Fakat Grado gelip ona arkadan çelme çakınca Io kalçası üzerine düşüyor. Grado şimdi rakibinin sırtına sert bir tekme atıyor. Grado iplerden sekiyor ve MISSLE LOW DROPKICK! Io soluğu ringin dışında alıyor. Io ringin dışında toparlanmaya çalışırken SUICIDE DIVE! Grado Suicide Dive ile Io'nun üzerine atlıyor. Carmella oldukça memnun oluyor ve Grado'yu destekliyor. Gradoı ayağa kalkıyor ve bir Atomic Elbow geçiriyor. Ardından da Io'yu ringe sokuyor. Kendisi de ringe giriyor. Grado şimdi ringde Hulk Hogan tauntları atıyor ve iplerden sekiyor ATOMIC LEG DROP! Grado hemen tuşa gidiyor: 1...

IO RAKİBİNİ ÜZERİNDEN ATIYOR! Grado şaşkın! Grado ayağa kalkıyor ve Io'ya vurmaya başlıyor. Grado Io'ya yumruk attıkça Io saçını başını sallıyor. Io en sonunda ayağa kalkıyor ve Grado'yu üzerinden püskürtüyor. Grado geriye düşüyor. Grado ayağa kalktığında ise Io, Grado'yu işaret parmağı ile gösteriyor.

Io Shirai: KIMI WA!

Io rakibinin üzerine gidiyor ve BIG BOOT! Grado yerde. Io şimdi iplerden sekiyor ve SOMMERSAULT LEG DROP? Hayır Grado çekilince kalçasını zemine vuruyor. Grado ayağa kalkıyor şimdi ve iplerden sekip SHINING WIZARD yapıyor. Io yerde. Grado tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Grado bunun üzerine rakibini crossface pozisyonuna alıyor. Io direniyor ama en sonunda Grado ona bağlıyor. Hakem, Io'ya pes edip etmediğini soruyor ama Io pes etmediğini belirtiyor. Io yavaş yavaş iplere sürünmeye başlıyor ve rope break yapıp kurtuluyor. Io iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Grado onun üzerine gidiyor ve clothesline ile aprona yolluyor. Grado şimdi rakibine saldırmak istiyor ama ENZUIGIRI! Io şimdi top turnbuckle'a çıkıyor. Carmella Io'nun bacağını çekiyor. Hakem bu arada Grado ile ilgileniyor. Io, Carmella'yı ittiriyor.

Fakat Carmella tekrardan'dan Io'nun üzerine gidiyor ve cebinden çıkarttığı göz yaşartıcı sprey sıkıyor. Io yere düşüyor. Grado bu arada hakemden sıyrılıyor. Io sersemlemiş vaziyette Grado onu omuzluyor ve GET TAE YER BED! Io'nun suratı Grado'nun diziyle buluşuyor ve soluğu yerde alıyor. Grado ardından tuşa gidiyor: 1...2...

3!

Kazanan: Grado

Grado kazanıyor. Carmella ringin dışında sevinçten çığlık atıyor. Hakem Grado'nun elini havaya kaldırıyor. Carmella ringe giriyor ve Grado'ya sarılıyor. İkili galibiyetlerini kutluyor.

Işıklar tekrardan açıldığında ise Carmella'yı şaşkın bir halde görüyoruz. Carmella arkasına baktığında Grado'yu göremiyor. Carmella şimdi yere bakıyor ve korkudan çığlıklar atıyor. Grado yerde ve ağzından kanlar akıyor. Carmella korku içerisinde Grado'ya bakarken kameralarımız kapanıyor...

the following Announcement
Has been paid for by

New! New! New!

You! You're going down!

Savaş mı istiyorsunuz?

Artık bir tanesine sahipsiniz!

Dünyanın sonu geldi! Yaradılış yeniden başladı!

4.7.2020

Kameralarımız, Grönland'ın en bilinen hastahanelerinden biri olan Queen Ingrid's Hospital'ın dışarısında açılıyor. Etraftaki soğuk havaya kameranın titremesine sebep olurken kameraman yavaş yavaş binanın içerisine giriyor ve bu esnada kameranın yavaş yavaş kesildiğini görüyoruz.

Kameralarımız geri açıldığında özel bir odanın içerisindeyiz ve Seth Rollins'i görüyoruz! Kendisi, geçtiğimiz şovda yaşanan olaylardan ötürü minik bir operasyon geçirmiş. Kamerayı görünce önce bir iç çekiyor ve bir süre kara kara düşünüyor, ancak sonunda yüzüne kendinden emin bir ifade kondurduktan sonra konuşmaya başlıyor:

Seth Rollins: Pes etmeyeceğim. Ne olursa olsun, ne yaşanırsa yaşansın, hiçbir zaman inandığım şeyin peşini bırakmayacağım ve doğru bildiğim neyse onu yapmaya devam edeceğim.

Seth Rollins bu noktada sinirleniyor yavaş yavaş ve ayağa kalkıyor, vücuduna bulunan ağrılara dayanıyor ve yavaş yavaş yürüyerek içinde bulunduğu odadan dışarı çıkmaya yelteniyor, bir yandan da konuşmayı sürdürüyor:

Seth Rollins: Sadece birkaç gün var Royal Rumble şovuna. O şovun içerisinde beni bekleyen son derece önemli bir maç var, bu maç bana bugüne kadar hak ettiğim ancak elde edemediğim her şeyi çok daha kısa süre içerisinde kazandıracak. Ben geçmişte bana yapılan tüm yanlışların bedelini ödetmiş olacağım. Royal Rumble maçında 30. sıradan girecek kişi olacağımdan hala eminim, son şovda yaşananlar sadece bir talihsizlikti ancak ben bununda üstesinden gelirim. Dediğim gibi ne olursa olsun, pes etmeyeceğim. Royal Rumble maçına önce 30. sıradan gireceğim, ardından da o maçı kazanacağım! Çünkü ben-

Seth Rollins: Yine ne oldu?

Chris ''ITA'' Brookes: Sana tek bir sorum var, tek bir cevap hakkın olacak bu yüzden seçimini iyi yap. Bizimle misin, yoksa bir ölü müsün?

Seth Rollins: Ne demek istiyorsun sen?!

Chris ''ITA'' Brookes: Yanlış cevap.

Işıklar tekrardan kesiliyor! Bir süre bazı, kulağa çok da hoş gelmeyen bağırış çağırış sesleri, ayrıca bunların arasında bir kadından çıkan kahkaha sesleri geliyor ve ardından kamera tekrardan açılıyor ANCAK GÖRÜNEN ŞEYLER PEK HOŞ DEĞİL!

Seth Rollins yerde kanlar içerisinde yatıyor! O esnada bir alarm çalıyor ve birçok doktor Rollins'in bulunduğu odaya girip onu kontrol ediyor. Doktorlar, Rollins'e ilk müdahaleyi yaparken kamera bu görüntüler ile birlikte yavaş yavaş kapanıyor...

Kameramız arka alanda gezinirken aniden karıncalanmalar yaşanıyor ve görüntü bir süre bozuluyor, görüntü tekrar geldiğinde şu manzara ile karşılaşıyoruz:

Pentagon Dark: İnsanlara bir şeyler anlatmanın cidden zor olduğuna inanmaya başladım, çünkü onlar ben ne yaparsam yapayım karşımda bulunan kişi kim olursa olsun onu destekleyecekler. Çünkü ben onların zoruna gidecek şeyleri söylüyorum, aslında hepsinin bana inanması gerekiyor. Bana inanmanız gerekiyor. Özellikle karşımdaki isim sadece bir korkaktan daha fazlası değilken, Tanrının kuvvetinin onu verildiğine inanıyor ancak bunu bir cümlede söyleyebilecek kadar basit bir şey zannediyor. Durum tam olarak bundan farksız iken siz insanlar nedense hala beni değil onu tercih ediyorsunuz, gerçekten garipsiyorum hepinizi. Ama yine de bir şeyler var kafamda ve bunları gerçekleştirmek için sonsuza kadar çabalayacağım. Çünkü kim olduğumu biliyorsunuz, Yo Soy Pentagon Dark! El Cero Miedo!

Kamera bu görüntülerden sonra siyaha bürünüyor ve kapan- hayır kapanmıyor çünkü görüntü aniden tekrar açılıyor ve kamerayı başka bir yerde görüyoruz:

Kevin Thorn: Bazen zannettiğiniz kişi olmayabilirsiniz, ben kendimi bir süredir farklı bir kimlikte görüyordum ancak hakikatin Mordecai isminden geçmediğini anladım. Hakikat beni başka bir yerde bekliyordu ve ben onu bulmak için çabaladım, başardım da. Şu an bana baktığınızda beyazı değil, şeytanı görüyorsunuz. Olması gereken buydu, ben bu hamleyi yapmak için geç kaldım ancak yine de hala oldukça vaktim var. Bu vaktimi en doğru şekilde değerlendireceğim, vaktimi değerlendirebileceğim en doğru şekil karşıma çıkmaya cesaret edecek herkesi ölüm ile buluşturmak olacak. Bunun ilk örneğini siyah maskeli bir Meksika artığında izleyeceksiniz, bana hiçbir koşulda rakip olamayacak birinde. Bunu insanlığa kanıtlayacağım, bunu bırakacağım miras için kanıtlayacağım. Benim geçmişim önemli değil, çünkü ben artık Kevin Thorn'um.

William Regal, Ezekiel Jackson ve Vladimir Kozlov geliyor. Üçlü ringe giriyorlar ve William Regal görevliden bir mikrofon istiyor. Jackson mikrofonu alıp Regal'a veriyor.

William Regal: Bayanlar ve baylar! Ringde gördüğünüz bu üç adam aylardır kenara atılmış halı altına süpürülmüştür! Bu durumdan sıkıldık. Biz şov dolduran değil şov çalan bir ekibiz. Hadi ama! Ben tarihin gelmiş geçmiş en iyi teknik güreşçisiyim ve İngiliz kültürünü eksiksiz bir şekilde sergiliyorum. Yanımda ise farklı kültürlerden iki adam var. Amerikalı olmaya çalışan bir Arapların minare tepelerinden atlayan bir veletlerin ve barlarda şarkı söyleyen ayyaş adamların kavgasından sıkılmadınız mı? Biz GWA Tag Team Şampiyonluğuna talip değil sahibiz sahip! Kim durdurabilir ki bizi?

Baron Corbin girişte görünüyor. Ringe doğru yürürken başka bir müzik duyuluyor.

JAY WHITE! Uzun bir aranın ardından GWA'ye dönüş yapıyor. Corbin'in yanına gelirken başka bir müzik duyuluyor.

Orange Cassidy! O da GWA'de boy gösteren yeni yüzlerden. Corbin ve White'ın yanına geldikten sonra üçlü ringe doğru geliyor. Bu esnada bir hakem koşarak oraya geliyor. İki taraf yüz yüzeyken ve fazlalık kıyafetlerini çıkarırken hakem zilin çalması için işaret veriyor.

Baron Corbin & Jay White & Orange Cassidy vs The Ruthless Roundtable (William Regal & Vladimir Kozlov & Ezekiel Jackson)

Zil çalıyor ve herkes ayrılmaya başlıyor. Corbin ve Regal ringte kalıyor geri kalan herkes köşelere geçiyorlar. İkili yüz yüze geliyorlar. Regal bir yumruk sallıyor ancak Corbin yunruğu havada yakalıyor ve Hammerlock yapıyor. Regal'ın koluna baskı yapıyor. Regal kolunu kurtarıp Headlock bağlıyor. Corbin, Regal'ı kaldırmaya çalışıyor ancak Regal çırpınıyor ve yere düşerek daha sıkı bağlıyor Headlock'u. Corbin iplere doğru gitmeye çalışıyor. Regal bir yumruk atıp iplere doğru atıyor Corbin'i. Corbin iplerden Clothesline sallıyor ama ıska geçiyor ve bir kez daha iplerden sekiyor. Regal'dan Kitchen Sink geliyor ve Corbin takla atarak ringe düşüyor. Regal yerde Headlock bağlıyor hızlıca. Sıkıca bağlıyor ama Corbin ayağa kalkmaya çalışıyor. Bir süre sonra ayağa kalkmayı başarıyor. Regal'a bir dirsek atıyor. Regal'ın kilidi zayıflıyor. Corbin bir dirsek daha atıyor ve kilitten kurtulmayı başarıyor. Regal'ı yakalıyor ve iplere doğru atıyor. Reagl iplerden sekerken Jackson tag alıyor. Corbin, Regal'ı yakalıyor ve DEEP SIX! Corbin, Regal'a doğru tuş için gidiyor ama Jackson arkadan Corbin'i yakalıyor ve direğe doğru fırlatıyor. Corbin omzunu direğe vurduktan sonra köşede yere düşüyor. Jackson karşı köşeye geçiyor ve Running Knee Wash için koşuyor ancak Corbin ringin dışına yuvarlanıyor ve Jackson köşeye çarpıyor. Corbin dışarıdan Jackson'un ayaklarını yakalıyor ve dışarı çekiyor onu. Ardından basamaklara doğru fırlatıyor. Kozlov ve Regal, Corbin'e doğru koşuyorlar ama White ve Cassidy ringe girip Suicide Dive ile rakiplerinin üzerine atlıyorlar. Corbin, Jackson'u ringe atıyor. Devamında kendisi de ringe giriyor. Jackson bir Clothesline sallıyor ama Corbin bu hareketi yemiyor ve Chokeslam Backbreaker vuruyor ve devamında tuşa gidiyor. 1-2-

Kozlov, Corbin'i ayağından yakalayıp dışarı çekiyor. Ardından bir yumruk sallıyor ama ıska geçiyor ve Corbin bir yumruk vurup isabet alıyor. Kozlov bir tane daha sallıyor ancak Corbin sıyrılıp bir yumruk daha vuruyor. Hakem Corbin için sayıyor. 1-2-3- Corbin ringe giriyor ancak Jackson'dan bir headbutt geliyor ve yere düşüyor. Jackson, Corbin'i iplere doğru atıyor. White tag alıyor. Jackson, Corbin'e bir Clothesline vuruyor ve Corbin dışarı çıkıyor. White, Jackson'a doğru zıplıyor ancak Jackson'dan bir Clothesline geliyor ve White yere düşüyor. Köşeye kadar sürünüyor. Köşeye tutunarak ayağa kalkıyor ancak Jackson ona doğru koşuyor ve Corner Splash! Ardından White'ı tuttuğu gibi ringin öbür ucuna kadar fırlatıyor. White köşeye kadar uçuyor. Jackson yine koşuyor White'a doğru koşuyor ancak White bir anda köşenin tepesine zıplayıp ringin ortasına uçuyor ve Jackson'dan sıyrılıyor. Ardından bir Enziguiri patlatıyor. Jackson sendeliyor. White iplerden sekiyor ve Running Dropkick çakıyor ve Jackson iplere doğru gidiyor. Jackson, White'a doğru gidiyor ama White ani bir hamle ile Jackson'a doğru zıplıyor ve Jumping DDT!! Jackson yere düşüyor. Jay White köşeye çıkıyor. Regal, White'a doğru yöneliyor. Ancak White, Regal'ın kafasına doğru bir tekme atıyor ve Regal aşağıya düşüyor. Kozlov da koşuyor ancak Corbin ringe girip Kozlov'a doğru hamle yapıp onu aşağıya düşürüyor. Jackson ayağa kalkmaya çalışırken hakem Corbin'i köşesine yollamaya çalışıyor. White'tan Double Axe Handle! Ama Jackson havada POUNCE yapıyor White'a. Jackson tuşa gidiyor. 1-2-

Corbin son anda ringe girip Jackson'a bir tekme atıp tuşu bozuyor. Kozlov ve Regal ringe giriyor Cassidy köşeye çıkıp ikilinin üzerine atlıyor. Cassidy'i havada yakalıyorlar ancak bu esnada Corbin bir anda köşeye çıkıyor ve ikilinin üzerine doğru atlıyor. Ringteki herkes yere düşüyor. Jackson ayağa kalkmaya çalışıyor. Ringteki herkes dışarıya yuvarlanmaya başlıyor. White, Jackson kendisini yakalayamadan dışarı çıkıyor. Jackson'da dışarı çıkıyor ve herkes oraya toplanıyor bir anda. Çok büyük bir karambol oluyor ve White aradan sıyrılıp ringe girmeyi başarıyor. White iplerden sekerken kendi takımındakiler karambolden çıkıyor. Ve White'tan Tope Cone Hilo geliyor. Herkes yerde kalıyor ve hakem saymaya başlıyor. 1-2-3-4-5- Corbin dışarı inip White'ı ringe atıyor. Bu esnada rakiplerde kendi köşelerine doğru sürünüyorlar. Jackson yuvarlanarak ringe atıyor kendini. White, Cassidy'e tag veriyor. Cassidy ringe girmeyip köşeye çıkıyor ve ellerini cebine koyuyor. Ardından Missile Dropkick çakıyor Jackson'a doğru. Jackson köşesine kadar gidiyor ve Kozlov tag alıyor. Cassidy kip-up yapıyor elleri cebindeyken ve kendisine doğru koşarak gelen Kozlov'u görüyor ve ondan sıyrılıyor. Kozlov iplerden sekip tekrar koşuyor ancak ducking yapıyor Orange. Kozlov tekrar iplerden sekip koşuyor ancak Leapfrog geliyor Orange'dan. Kozlov bu sefer iplerden sekmiyor ana Orange'dan Dopkick geliyor. Kozlov ayağa kalkıp bir Dropkick daha vuruyor. Kozlov köşeye gidiyor. Orange elleri cebinde Kozlov'a Corner Dropkick vuruyor. Ardından iplerden sekip bir kez daha Corner Dropkick vuruyor. Orange iplerden sekiyor ama Kozlov, Orange'ı yakalıyor ve Belly To Belly yapıyor. Orange ayakları üzerine düşüyor ve Corbin tag alıyor. Orange'dan bir Enziguiri geliyor ve Kozlov köşesine geçiyor ve Regal tag alıyor. Regal , Orange'a doğru koşuyor ve KNEE TREMBLER!! Orange dışarı doğru uçuyor. Corbin bir Clothesline sallıyor ancak Regal sıyrılıp iplerden sekiyor. Corbin, Regal'ı yakalıyor ve DEEP SIX! Jackson ringe girmeye çalışıyor ancak White köşeye çıkıyor ve Jackson'a doğru Corner Dropkick çakıyor ve Jackson ringin dışına yuvarlanıyor. Kozlov ringe girmeye çalışıyor ancak White'tan Superkick geliyor ve o da dışarı düşüyor. Regal ayağa kalkıp White'a doğru yöneliyor ancak Corbin onu çekiyor ve END OF DAYS!!!! CORBIN TUŞA GİDİYOR!!! 1-2-

3!

Kazananlar: Baron Corbin & Jay White & Orange Cassidy

Üçlü zaferini kutluyor. Önce Corbin'in müziği çalıyor ve kendisi pozunu verdikten sonra arka alana gidiyor. Ardından Jay White, kendi müziği eşliğinde arka alana gidiyor. En sonunda Orange ringte kalıyor. Köşeye çıkıyor ve Thumbs Up! yapıyor seyircilere doğru. Müziği çalmaya başlıyor. Rakip takım ringin dışında yerde. Orange ringten çıkıp seyircilere doğru gidiyor ve bu esnada ışıklar gidiyor...

Işıklar uzunca bir süre gelmiyor. Seyirciler telefonlarının flaşlarını açıyorlar. Bu esnada ekranda karanlık bir oda görünüyor. Regal, Kozlov ve Jackson üçlüsünü biraz kanlanmış bir şekilde odanın farklı köşelerinde görüyoruz. Bir süre sonra kapı birden kapanıyor ve görüntü gidiyor. Bu görüntülerden sonra reklama gidiyoruz.

Kameralarımız bir konser alanında açılıyor ancak etrafta hiç kimse yok. Derken bazı adım sesleri duyuluyor ve iki kişinin yavaşça sahneye çıktığını görüyoruz:

Bunlar No Way Order ekibi, Elias ve No Way Jose! İkili, yavaş yavaş sahnenin tam ortasına geçiyor ve kendilerine iki tane sandalye çekiyorlar. Elias gitarını çantasından çıkarıyor ve ardından ikili mikrofonlarını ayarladıktan sonra şarkılarını söylemeye başlıyorlar:

Elias & No Way Jose: Dance me to your beauty with a burning violin
Dance me through the panic 'til I'm gathered safely in
Lift me like an olive branch and be my homeward dove
Dance me to the end of love
Oh let me see your beauty when the witnesses are gone
Let me feel you moving like they do in Babylon
Show me slowly what I only know the limits of

Dance me to the wedding now, dance me on and on
Dance me very tenderly and dance me very long
We're both of us beneath our love, we're both of us above
Dance me to the end of-

Derken bu esnada iki çift elden çıkan alkış sesleri Elias ve No Way Jose'un sesini bastırıyor, alkışlayanları göremesek bile Elias onlara sesleniyor:

Elias: Sizin hiç sanatçıya saygınız yok mu? Burada konser vermeye çalışıyoruz ve bu yaptığınız düpedüz sanatımıza bir hakaret.

Sanat mı?

Bunlar Christian ve Muhammad Hassan! No Way Order ekibinin konserini bölenler Christian ve Muhammad Hassan! İkili bir süre sahnenin içinde bulunan isimlere gülüyorlar ve sonra söze Muhammad Hassan giriyor:

Muhammad Hassan: En sonunda bazı işlerin size göre olmadığını anlamanıza sevindim, Global Wrestling Alliance'da yaşadığınız başarısızlıklardan sonra asıl mesleğinizi bulmuş olduğunuzu görüyorum.

Christian: Dansözlük deneyimlerinizden sonra artık başka dallarda bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz galiba, ancak ilk konserinize kimsenin gelmemiş olması sizin için vahim bir durum olsa gerek. Düşündünüz mü, belki bunun sebebi insanlar değilde sizinle alakalıdır. Belki bu Dünya'da bulunmanızın hiçbir anlamı yoktur, belki intihar ederseniz insanlığa bir hediye bırakmış olursunuz.

No Way Jose: Bu kadar yeter!

No Way Order ekibi ayağa kalkıyorlar ve Christian ile Muhammad Hassan'ın üzerine doğru koşmaya başlıyorlar. Ekipler tam yumruk yumruğa girecekken o esnada bir ses duyuluyor:

Hedef tespit edildi!

AMAN TANRIM BU BİR HELİKOPTER! Yerde bulunan dört isimde aniden bakışlarını oraya çeviriyorlar ve gördükleri şey gerçekten bir helikopter. Daha yukarıda bulunan bir kamera helikopterin içini görüntülemeye başlıyor ve helikopteri kullanan isim SILAS YOUNG! Helikopterin sadece sürücü koltuğu gözükürken Silas Young arkasını dönüyor ve bir şeyler söylüyor:

Silas Young: Alçalmaya geçiyorum, hazır mısın?

Silas Young bunu söyledikten sonra helikopteri hafif hafif alçaltmaya başlıyor ve bu esnada helikopterin arka kapısı açılıyor.

O BİR KUŞ MU?

HAYIR O BİR UÇAK!

BİR DAKİKA! BU METE312!

Yerde bulunan dört isim hala havaya bakarken tam bu esnada...

OH MY FUCKING GOD!! METE312 ONLARCA METRE YÜKSEKLİKTEN MOONSAULT İLE ATLIYOR! EVET BUNU GERÇEKTEN YAPIYOR! YERDE BULUNAN İSİMLER ŞAŞKINLIKTAN KAÇMIYORLAR BİLE VE METE DÖRT İSİMİ BİRDEN YERE YIĞIYOR! OH MY FUCKING GOD!

Bu esnada Silas Young helikopteri iyice alçaltıyor ve yere inip Mete312'yi kontrol ediyor. Ardından Mete yavaşça ayağa kalkıyor ve ikili tekrar helikoptere bindikten sonra tekrar yükselişe geçiyorlar ve gözden uzaklaşıyorlar, bu görüntülerden sonra kameramız yavaş yavaş kapanıyor...

Arka alanda kameralarımız açılıyor. Bir ofisteyiz. Arkası dönük bir adam elindeki bardaktan içeceğini yudumlarken görünüyor. Kameralara doğru döndüğünde görüyoruz ki bu Truth Martini! Elindeki içkisini hüplettikten sonra koltuğuna oturuyor. Bir anda kapı açılıyor ve içeri 4-5 tane maskeli hooplalar geliyor. Martini bir şaşırıyor.

Truth Martini: Bu maskeleriniz ne böyle ya? Page yine fantastik şeyler denemek için mi buldu bunları yoksa?

Maskeli hooplaların hiç biri Martini'ye cevap vermiyor. Martini bir ayağa kalkıp şöyle etraflarında geziyor hooplaların. Bir baktıktan sonra pek umursamaz bir tavırla tekrar koltuğa oturuyor. Odadaki hooplalardan birisi kameraya doğru yaklaşıp elini kameranın önüne doğru koyuyor. Görüntü kesiliyor doğal olarak ama sesler geliyor. Truth Martini bir anda inlemeye başlıyor.

Truth Martini: ARGGGGGGRHHRHRHHHHHH YAPMAYIN AAAAAAAAAAAYYYYYYUUUUUU

Martini acı içinde bağırmaya devam ederken elini kamera açısını kesmek için kullanan hoopla kamerayı bir anda tamamen kapatıyor ve iletişim akışımız tamamen kesiliyor.

Finn Balor! Kendisi normalde yaptığından çok da fazlasını yapmayarak klasik hareketleri eşliğinde ringe giriyor. Ringin içerisinde son ısınma hareketlerini yaparken bu esnada farklı bir müzik duyuluyor:

Crank It Up? Bu Big Show! Kendisi oldukça uzun bir süreden sonra ekranlara Global Wrestling Allinace çatısı altında geri dönüyor. Seyircilerin olumlu reaksiyonları esnasında Big Show ağır adımlarla ringin içerisine kadar giriyor. Hakem Show ve Balor'u kendi köşelerine yönlendirdikten sonra son kontrolleri yapıyor ve maçı başlatıyor:

Finn Balor vs. Big Show

Maçın başında iki isim Lock-Up'a girer gibi oluyorlar ancak Finn Balor seri Low Kickler ile rakibine darbeler vurmaya başlıyor. Big Show bir süre hamlelerden zarar görüyor ancak sonra toparlanıyor ve Finn Balor'u kavrayıp köşeye fırlatıyor. Ardından onu köşede sıkıştırıyor ve elini kaldırdıktan sonra FRYING PAN CHOP! Hayır Finn Balor kaçıyor hamleden! Big Show'un eli sert bir şekilde köşeye çarparken Finn Balor bu fırsatı değerlendiriyor ve iplere koşuyor, dönüşte Shotgun Dropkick! Big Show sendeliyor ancak yere düşmüyor. Şimdi Finn Balor bir sefer daha geriliyor ve ikinci Shotgun Dropkick! Big Show bu seferde kurtulmayı başarıyor, Finn Balor üçüncü sefer iplere koşuyor ama bu sefer Shotgun Dropkick yapmıyor ve Big Show'un iyice dibine girdikten sonra Float Over DDT! Hayır Back Body Drop! Big Show bu noktada hamleden sıyrılıyor. Finn Balor ayağa kalkmıyor, Big Show onu kaldırmak için eğiliyor ancak Balor tam bu noktada onun kafasına tekme atıyor ve hemen ayaklanıyor. Şimdi Big Show'a doğru koşuyor ve Sling Blade! Ancak Big Show yere düşmüyor ve Finn Balor havada kalıyor. Şimdi Big Show, Finn Balor'a dirseği ile vuruyor ve onu yere düşürüyor. Ardından ayağa kaldırmak istiyor ama Show, Balor'u ayağa kaldırırken Finn Balor onun vücuduna doğru yumruklar vurarak üstünlükle ayağa kalkıyor. Şimdi Big Show ona doğru koşuyor ancak Finn Balor eğilerek kaçıyor ve hemen koşarak en üst iplere çıkıyor. Big Show arkasını dönerken MISSILE DROPKICK! Big Show bu hamleden sonra yere düşüyor ve Finn Balor tuşa gidiyor, 1..2..

Kickout! Big Show kurtulmayı başarıyor, şimdi Finn Balor onu yumruklar ve tekmeler ile zayıflatmaya devam etmek istese bile Big Show bu darbelere göğüs geriyor ve ayağa kalkmayı başarıyor. Şimdi Finn Balor'u kavrıyor ve iplere yolluyor, dönüşte onu tekrar kavradıktan sonra Body Slam! Üstüne de Standing Elbow Drop! Ardından Finn Balor'u ayağa kaldırıyor ve iplere bir kez daha fırlatıyor, dönüşte önce karnına bir tekme atıyor ve ardından üçüncü kez kavrayıp Sidewalk Slam! Şimdi Big Show rakibini bir kez daha ayağa kaldırdıktan sonra köşeye atıyor. Ardından ona doğru koşarak Corner Clothesleine vurmak istiyor ancak Finn Balor iki ayağını da havaya kaldırarak Big Show'un kafasına isabet ettiriyor ve Big Show çaresiz geri birkaç adım atıyor. Şimdi Finn Balor ona doğru koşuyor, Big Show üstüne gelen Balor'u gördükten sonra hızlıca bir Lariat deniyor ancak Finn Balor onun kolunun altından geçiyor ve Show tekrar arkasını döndüğünde bu sefer PELE KICK! Big Show bu hamleden sonra birkaç adım geri giderek iplere yaslanıyor, şimdi Finn Balor tekrar koşuyor ve bu sefer Dropkick vurarak Big Show'un iplerin üzerinden dışarı düşmesini sağlıyor. Ardından Big Show dışarıda ayaklanıyor ancak SUICIDE SOMERSAULT SENTON! ANCAK BIG SHOW YERE DÜŞMÜYOR VE FINN BALOR'U TUTMAYI BAŞARIYOR! ŞİMDİ RAKİBİN POWERBOMB POZİSYONUNA ALIYOR VE APRON'A DOĞRU POWERBOMB GELİYOR BIG SHOW'DAN! Finn Balor acı ile sırtını tutarken Big Show, hakemin Count Out sayımını sıfırlamak için bunun için önce ringe giriyor, ardından geri dışarı çıkıyor.

Şimdi Big Show, yerdeki Finn Balor'u ayağa kaldırdıktan sonra ringin dışındaki demir köşeye fırlatıyor sert bir şekilde. Balor bir kez daha sırtını vururken Big Show rakibini oraya yaslıyor ve FRYING PAN CHOP! HAYIR BALOR BİR KEZ DAHA ÇEKİLİYOR VE BIG SHOW'UN ELİ DEMİRE İSABET EDİYOR! Finn Balor bu fırsatı değerlendirmek adına hızlıca Apron'a çıkıyor ve oradan Big Show'a doğru koşarak çok sert bir Soccer Kick! Ardından tekrar geriliyor ve ikinci Soccer Kick! Şimdi Finn Balor üçüncü sefer için geriliyor, ancak bu sefer SOMERSAULT SENTON! Bu sefer Big Show rakibini tutamıyor ve bu hamleye karşılık veremiyor. Şimdi Finn Balor elinde olan fırsatı değerlendirmek için Big Show'a verebileceği kadar zararı vermek istiyor. Bunun için Knee Smash, Elbow Drop gibi hamleleri kısa sürede birkaç defa yaparak rakibini zayıflatmayı sürdürüyor. Şimdi Big Show yavaş yavaş ayağa kalkarken Finn Balor geriliyor ve Jumping Corkscrew Roundhouse Kick! Şimdi Finn Balor ayağa kalkıyor ve başka hangi hamleleri yapabileceği konusunda kısa süre düşünüyor. Ardından bakışları aniden önce ringin köşesine, ardından dışarıda yatan Big Show'a kilitleniyor. Bu esnada aklına bir fikir geliyor ve ringin içerisine girdikten sonra hızlıca köşeye çıkıyor. Bu esnada tekrar dışarıda bulunan Big Show'a bakıyor ve DIŞARIYA DOĞRU COUP DE GRACE! FINN BALOR'DAN RİNGİN DIŞINA DOĞRU COUP DE GRACE! Şimdi elini çabuk tutuyor ve Big Show'u kaldırdıktan sonra hızlıca ringin içerisine fırlatıyor. Ardından kendisi de giriyor ve bir kez daha köşeye çıkıyor...

FINN BALOR İKİNCİ DEFA COUP DE GRACE YAPIYOR! Hamleyi yaptığı gibi de hızlıca Big Show'un üzerinden tuşa gidiyor, 1..2..

3!

Kazanan: Finn Balor

Bu mücadeleden galip ayrılan isim Finn Balor oluyor! Kendisi sakin bir şekilde sevincini yaşıyor ve önce ringin içinden çıkıp, ardından da arka alana giderken yavaş yavaş gözden kayboluyor. Kameralarımız bu görüntüler ile birlikte kapanıyor...

Maçın hemen ardından Finn Balor arka alanda karşımızda.

Finn Balor: Beni çekin!

Kameralar iyice Finn Balor'a yaklaşıyor. Üç ayrı açıdan çekiliyor.

Finn Balor: Bu zamana kadar beni çekmediniz. Her şeyin tek sahibi olduğum zaman bile benden uzaklaştınız. Ne yapmam gerekiyordu? Sizin gözünüzün önünde olmam için daha ne yapabilirdim? Kemerimi kaybettiğim günden beri bana saçma maçlar veriliyor ve sözde Royal Rumble'a hazırlandığım söyleniyor. Karşıma çıkan adamların hiçbirisi benim seviyemde değil. Prens bunlardan sıkıldı. Ortada büyük bir kaos var ve bu kaos sonucunda GWA yıkıma doğru sürüklenecek. İnsanları umursamıyorum veya olacaklar umrumda bile değil. Sadece bu işten kendim zarar görmemeliyim. Tekrar ve tekrar GWA Şampiyonluğunu elde etmeyelim. Ben bu zamana kadar gördüğünüz herkesten daha farklıyım. Bunu defalarca tecrübe ettiniz. Kim olduğumu asla tahmin edemezsiniz, sırada ne yapacağım aklınızın ucundan bile geçmez, ben buyum. Her şeyin tek sahibi ve kusursuz yaratıcılığın her şekilde sergilenmiş hali. GWA'nın bayrağını kendim çizdim ve şimdi herkes bu bayrağı elinde tutmaya çalışyor. BUNU BEN YAPTIM! BURANIN GELECEĞİ İLE BEN OYNUYORUM. Hamlemi merak ediyor musunuz? Sadece Royal Rumble'ı bekleyin. O gün diğerlerinden çok farklı olacak. Herkes Dexter Lumis'in peşinde ve yeni evrende herkes ölüm kokusunu kokluyor. Ben onu öldürmeyeceğim. Ben kimseyi öldürmeyeceğim. Sadece Royal Rumble şovunda zaferi tadacağım. İnsanların çektiği acı, ölmek için yalvarmalara bana gerekli tadı verecek. Ben geli-

Sahiden mi ya?

Ben etkilendim.

Kibirli insanları sevmem.

Finn Balor sesin nereden geldiğini anlamaya çalışıyor. Birden karşısına birisi dikiliyor...

Bu Cody Rhodes! Gülümseyerek Finn Balor'a yaklaşıyor.

Cody Rhodes: Öncelikle arkana baksan iyi olur dostum.

Finn Balor aniden arkasına dönüyor fakat döner dönmez Liv Morgan'dan sandalye darbesini yiyor ve yere yığılıyor.

Cody Rhodes: Sadece bir uyarı. Ya bizimlesin ya da ölüsün.

Cody Rhodes ve Liv Morgan yerde yatan Finn Balor'a bakıyor. Yavaş yavaş uzaklaşıyorlar alandan ve kamera kapanıyor.

Randy Orton arka alanda yürürken birden karşısına Triple H çıkıyor. İkili uzun uzun bakışıyorlar. Randy Orton hiçbir şey yapmadan geçip gitmek istiyor fakat Triple H önüne geçiyor. Bu sırada birden alana Timothy Thatcher geliyor. Triple H ve Timothy Thatcher sinirli bir şekilde birbirlerine bakıyorlar. Randy Orton ise ikiliye bakıp geri adım atıyor ve bir şeyler söylüyor.

Randy Orton: Ben sizin aranıza girmeyeyim.

Triple H ve Timothy Thatcher birbirlerine yaklaşıyorlar. Fakat ikili gülümseyip birden kafalarını Randy Orton çeviriyorlar. Triple H bir tekme geçiriyor Randy Orton'a ve hemen ardından DDT ile gömüyor yere. Timothy Thatcher ve Triple H ikilisi seri bir şekilde Randy Orton'ı yerde tekmeliyorlar. Şimdi Timothy Thatcher kaldırıyor Randy Orton'ı ve arkasına geçip kollarını tutuyor. Şimdi Triple H ise Randy'i yumruklamaya başlıyor. Randy Orton'ın suratından kan geliyor. Triple H durmadan yumruklamaya devam ediyor. Timothy şimdi bırakıyor Randy'i. Randy Orton hareketsiz bir şekilde yere yığılırken Triple H ve Timothy Thatcher farklı taraflara yönelerek alandan uzaklaşıyorlar.

Timothy Thatcher birden geri dönüyor ve yerdeki Randy Orton'ı kaldırıp duvara doğru çarptırıyor. Kafasını bir süre duvara sürtüyor ve şimdi Suplex pozisyonuna alıyor. Randy Orton ani bir hamleyle sıyrılıyor ve Timothy Thatcher'a yumruk sallamak istiyor fakat aldığı darbelerden ötürü acıyla kolunu ve suratını tutuyor. Şimdi diz üstü yere düşüyor. Timothy Thatcher birden Randy Orton'ın suratına diz darbesi patlatıyor. Şimdi Stomp darbeleri vurmaya başlıyor.

Arka alanda yüksek sesle Empty Walls yankılanıyor. Timothy Thatcher karşısındaki isme bakıyor.

Liv Morgan: Öfkeni kontrol et ve bir seçim yap. Chris bugün Seth Rollins'e bir seçim hakkı sundu. Cody Rhodes ise Finn Balor'a bu hakkı tanıdı. Şimdi sen Timothy, bizimle misin yoksa ölü müsün?

Timothy Thatcher birden Liv Morgan'ın üstüne doğru koşmaya başlıyor fakat o daha Liv Morgan'a yaklaşamadan birden önüne Cody Rhodes çıkıyor. Timothy Thatcher şimdi karşısındaki ikiliye hamle yapmak istiyor fakat aniden görüntü gidiyor. Bir ses duyuyoruz.

Liv Morgan: Seçimini yaptın. Yanan bedenin, sonsuzluğa kavuşan ruhun bu dünyaya yol gösterecek.

Bir ateş yanıyor ve Timothy Thatcher'ın çığlıklarını duyuyoruz. Kameralar kapanıyor.

Bollywood Great Khali ve Mia Khalifa girişte görünüyorlar. İkili ringe doğru geliyor ve en sonunda ringe giriyorlar. Khali tauntlarını yapıyor. Khalifa onu destekliyor derken...

Braun Strowman girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Braun Strowman ringe giriyor, Mia Khalifa ringden çıkıyor. Braun Strowman tauntunu yaptıktan sonra maça hazır hale geliyor ve zil çalıyor...

Bollywood Great Khali (w/Mia Khalifa) vs Braun Strowman

Arenada büyük bir sessizlik var. İki uzun adam! iki dev! İki insan azmanı karşı karşıya. Khali kendisini işaret ediyor ve maçı kazanacağını belirtiyor. Braun da kendisini işaret ediyor. İkili arasında bir inatlaşma izliyoruz. Braun şimdi orta parmağını gösteriyor. Khali rakibinin üzerine gidiyor. Braun onu ittiriyor. Khali bunun üzerine Braun'a yumruk atıyor. İki adam yumruklaşmaya başlıyor. Khali'den seri yumruklar. Khali rakibini köşede sıkıştırıyor ve köşede yumruklamaya başlıyor. Ardından chop darbeleri için işaret veriliyor. Khali seyircileri susturuyor ve Braun'un göğsüne okkalı bir chop ardından bir chop daha. Bir chop daha. Khali rakibini bırakıyor ve Braun diz çöküp yerde acı içeriyor. Khali iplerden sekiyor ve elbow drop yapıyor. Braun sersemliyor. Khali şimdi tuşa gidiyor: 1... Olmuyor. Khali bunun üzerine rakibine headlock bağlıyor. Braun zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor. Braun pes etmiyor. İki isim yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Braun rakibinin karnına arka arkaya dirsek darbeleri ile vuruyor. Khali yavaş yavaş kontrolü kaybediyor. Braun rakibini Irish Whip'e yolluyor. FAKAT KHALİ ÜST İPLERE ÇARPIYOR VE ÜST İPLERİN OLDUĞU BÖLÜM KIRILIYOR!

Tazz: Bu maça bu ring dayanmaz Gür.

Buğra Gür: Vaziyet öyle görünüyor.

Khali yavaş yavaş ayağa kalkıyor ama Braun ona saldırıyor. Braun'dan şimdi diz darbesi bu çok sertti. Braun rakibini kaldırıyor ve turnbuckle'a yolluyor. Ring 7 şiddetinde sallansa da yıkılmıyor. Şimdi Braun rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Khali çekilince turnbuckle'a çarpıyor. Ring yine feci bir şekilde sallanıyor. Khali şimdi Braun'u arkadan kavrıyor ve German Suplex pozisyonuna sokuyor ve GERMAN SUPLEX! Braun yerde. Khali şimdi ayağa kalkıyor ve rakibini bırakmıyor. Khali tekrardan German Suplex deniyor ve GERMAN SUPLEX! Khali yine rakibini bırakmıyor. Khali rakibini ayağa kaldırıyor. Khali oldukça yorgun görünse de bir German Suplex daha deniyor. Fakat Braun yerinden kıpırdamıyor. Braun'dan şimdi back elbowlar. Khali zor durumda. Derken Braun ondan kurtuluyor. Braun rakibini headlock pozisyonuna alıyor ama KHALI'DEN BACK SUPLEX! Braun yerde. Khali yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve rakibinin de kalkmasını bekliyor. Braun yavaşa yavaş ayağa kalkıyor, Braun rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve bir clothesline. Khali yere düşüyor, ayağa kalkıyor ve bir clothesline daha! Khali tekrardan yere düşüp ayağa kalkıyor. Braun'dan BIG BOOT! Khali yerde. Braun hemen tuşa gidiyor: 1...2...

KHALI KURTULDU! Braun bunun üzerine rakibine chinlock bağlıyor. Khali zor durumda ama pes etmiyor. İki isim yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Khali rakibini Irish Whip'e yolluyor ama üst ipler olmadığı için Braun sırt üstü ringin dışına düşüyor. Braun ringin dışında yerde, kendisini yavaş yavaş toparlıyor. Bu arada olay yerine Khali geliyor. Khali, Braun'a saldırıyor onu ayağa kaldırıyor ve bir chop patlatıyor. Braun soluğu seyirci bariyerlerinde alıyor. Khali'den bir chop daha! BRAUN SEYİRCİLERİN ARASINA DÜŞÜYOR! Khali de seyircilerin içine giriyor. Khali, Braun'a saldırıyor onu kaldırıyor ve body slam pozisyonuna sokuyor. BODY SLAM? Hayır Braun arkasına düşüyor. Khali arkasına dönüyor ve BIG BOOT! Khali seyirci bariyerinin arkasına düşüyor. Braun da şimdi onun yanına gidiyor. Khali yerde kıvranırken Braun onu kaldırıyor ve ringe sokuyor. Braun da ringe giriyor. Braun, Khali'yi taklit edip onunla alay ediyor. Mia Khalifa ise dışarıdan Khali'ye destek veriyor.

Mia Khalifa: Hadi Khali Hadi!

Braun Strowman: Sen Hoopla olmalısın!

BOO!

Tazz: Bence harika fikir Gür!

Buğra Gür: Bilemiyorum Tazz...

Braun kahkaha atıyor ve rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor. Khali ayağa kalkıyor ve Braun ona saldırıyor ama Khali onun yumruğunu havada yakalıyor ve sert bir yumrukla Braun'a karşılık veriyor. Khali'den Braun'a sert yumruklar. Khali şimdi Braun'u omuzluyor, BODY SLAM POZİSYONUNA SOKTU VE BODY SLAM! Braun yerde. Bu sefer ring değil arena sarsıldı! Nuuk'ta 5.3 şiddetinde deprem etkisi yaratıyor. Khali hemen tuşa gidiyor: 1...2...

Braun kurtuluyor. Khali ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor. Khali rakibini kaldırıyor ve turnbuckle'a yolluyor. Braun sert bir şekilde kırık turnbuckle'a çarpıyor ve yere düşüyor. Khali onun üzerine gidiyor ve onu ayağa kaldırıyor. Kendisi de kalkıyor ve Khali rakibini choplamaya başlıyor. Ardından kavradığı gibi SIDE WALK SLAM! Khali hemen tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Khali bunun üzerine rakibinin kafasını kavrıyor ve VISE GRIP! Braun kurtulmaya çalışıyor ama Khali iyice sarıp sarmaladı. Hakem ona pes edip etmediğini soruyor...

World Heavyweight Şampiyonu Adam "Hangman" Page girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Page ringin yakınına kadar geliyor. Bu arada Khali maçı bırakıyor ve ayağa kalkıyor, Page ellerini havaya kaldırıp bir şey suçsuz rolüne bürünüyor. Khali ringin dışına çıkmak istiyor ama Braun, Khali'yi yakalıyor ve BELLY TO BELLY SUPLEX! Khali yerle bir oluyor. Braun hiç beklemeden tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Braun bunun üzerine rakibini ayağa kaldırıyor ve COBRA CLUTCH! Braun rakibine cobra clutch bağlıyor. Khali çok zor durumda. Page birasından yudum alıyor ve keyifleniyor. Mia Khalifa ise Khalie'ye destek veriyor. Hakem Khali'ye pes edip etmediğini soruyor ama Khali pes etmediğini belirtiyor. Fakat yavaş yavaş bilincini kaybetmeye başlıyor. En sonunda hakem onun elini havaya kaldırıp bırakıyor...

Khali maça devam ediyor! Maç devam ediyor. Braun iyice rakibini bastırıyor. Khali çok zor durumda ama en sonunda yavaş yavaş kendisine geliyor ve dirsek darbeleri ile rakibine vurmaya başlıyor. Braun rakibini yavaş yavaş bırakıyor. Khali'den şimdi sert bir headbutt! Braun sersemliyor. Khali geriliyor ve rakibinin üzerine koşarak gidip clothesline ile yere seriyor. Ring sarsılıyor. Braun ayağa kalkıyor ve bir clothesline daha ring yeniden sarsıldı. Braun yeniden ayağa kalkıyor ve bir clothesline daha! Braun yerde. Şimdi Khali'den elbow drop! Fakat ıskaladı! Khali dirseğini tutarken Braun kendisine geliyor ve arkadan Khali'yi sarıyor. Khali direniyor. Braun, German Suplex deniyor. Khali direniyor derken GERMAN SUPLEX! KHALI İKİNCİ İPTEN RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYOR! Braun ringde, hakem onunla ilgilenirken Khali kendisine gelmeye çalışıyor ama Page onun kafasına kemeri geçiriyor. Khali soluğu yerde alıyor. Braun şimdi hakemden sıyrılıyor ve ringin dışına çıkıyor. Braun rakibini ringe sokuyor ve kendisi de ringe giriyor. Braun ardından rakibini omuzluyor ve RUNNING POWERSLAM! Ring çok kötü bir şekilde sallansa da yıkılmıyor. Braun vakit kaybetmeden tuşa gidiyor: 1...2...

3!

Kazanan: Braun Strowman

Braun Strowman maçı kazanıyor. Hakem onun elini havaya kaldırıyor. Maçın son anlarını bir kez daha izliyoruz. Ringe döndüğümüzde ise ne Braun ne de Page'i görüyoruz. Khali toparlanmaya çalışıyor. Khalifa ise ona destek oluyor. Ardından ikili arka alanın yolunu tutuyorlar.

Arka alanda Braun Strowman sinirli bir şekilde Hangman Page'i durduruyor. Bağırarak konuşmaya başlıyor.

Braun Strowman: Orada ne işin vardı? Bunun tek başıma yapacaktım. Bu ellerin tadına mı bakmak istiyorsun? Bana ayak bağı olmaktan vazgeçin.

Hangman Page: Yaşananların farkında değil misiniz? Bizi bitirmeye çalışıyorlar ve bunu gözümüzün içine bakarak yapıyorlar. Buradaki tek gerçek şamğiyonum ve Dexter Lumis arka alanda terör estiriyor. Truth Martini'nin başına gelenlerden haberin yok mu? Bana yardımcı olmalısın.

Braun Strowman: İlgilenmiyorum.

Hangman Page: Bak koca adam, eğer bir şey yapmazsak sıradaki biz oluruz. Al ve şu kitabı oku.

Hangman Page Braun Strowman'ın eline Book of Truth'u veriyor.

Hangman Page: Bugünden sonra bu kitaba yeni şeyler yazacağız. Sakın bunu yapmayacağını söyleme çünkü bu işten en karlı sen çıkacaksın. Beni takip et.

Braun Strowman bir süre düşünüyor.

Braun Strowman: Son bir gece. Royal Rumble maçında 29 adamı ringin dışına gönderip kazanan olacağım. Ardından ise senin karşısına çıkacağım.

Braun Strowman anlamsız bir gülüş atıyor ve eliyle Hangman Page'in sırtına vuruyor.

Braun Strowman: Rahat ol şampiyon. Bu eller bu gece seni çifte şampiyon yapacak.

Hangman Page gülümsüyor fakat ciddiyetini bozmadan devam ediyor.

Hangman Page: Dexter Lumis'i zaten bir kez zaten mağlup ettim. Bugün ise her şeyini alacağım. Sakın bir hataya düşme Strowman. Dexter Lumis bu kez sadece baygın yatmayacak, bir ölü olacak.

Hangman Page elindeki urgan ipini Braun Strowman'a veriyor ve kamera kapanıyor.

Tazz: Gecenin ana olayına geçiyoruz. Sırada GWA Şampiyonluğu maçı var.

Buğra Gür: Royal Rumble'a çok az kaldı ve Dexter Lumis hala tehlike içerisinde. Bugün onun en zorlayıcı sınavına tanıklık edeceğiz.

Tazz: Ayrı- hey, ne oluyor? Se-

Birden görüntüler gidiyor ve sesler kesiliyor. Aniden ekrana bazı görüntüler gelmeye başlıyor.

Bir yol gösterici arıyor musunuz?

Seslere duyabiliyor musunuz? İnsanlar minnet duyuyorlar. O çılgın piçleri geri döndürme zamanı.

Tarihin akışını değiştirmeye hazır mısınız? Aşırılığa hazır mısınız?

Tüm dünya bunu tekrar duyacak.

Artık Pusula yok, artık oranın yedi adı...

E-C-FUCKING-W!

Cuma günü görüşmek üzere.

GWA Şampiyonu Dexter Lumis girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Lumis ringe giriyor ve kemeri ile poz veriyor. Ardından kemerini teslim ediyor ve rakibini beklemeye başlıyor...

World Heavyweight Şampiyonu Adam "Hangman" Page girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Page ringe doğru geliyor ve kemeri ile poz verip taunt yapıyor. Ardından kemerini hakeme teslim ediyor. Hakem de zili çaldırıyor...

GWA Championship Match
Dexter Lumis (c) vs Adam "Hangman" Page

İkili köşelerinden çıkıyor ve ardından ringin ortasında buluşup lock-up yapıyorlar. Page rakibini headlock pozisyonuna alıyor. Lumis zor durumda derken yavaş yavaş rakibinden kurtuluyor ve hammerlock bağlıyor. Page zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor ama Page pes etmiyor derken Page'den headlock takedown! İkili yerde. Page, Lumis'e headlock yapıyor. Lumis pes etmiyor. Page'den şimdi headscissors geliyor. Lumis zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor. Lumis pes etmiyor yavaş yavaş doğruluyor, Page'in omuzları yere değiyor, hakem sayıyor: 1...2... Page rakibini bırakıyor ve iki isim ayağa kalkıyor. Seyircilerden alkış geliyor. Tekrardan bakışıyorlar, Page'den headlock geliyor. Lumis şimdi rakibini Irish Whip'e yolluyor. Page iplere tutunuyor. Lumis onun üzerine koşarak gidiyor. Fakat Page çekilince Lumis iplere çarpıyor. Page rakibini full nelson pozisyonuna alıyor ve FULL NELSON SUPLEX? Lumis kıpırdamıyor. Page, rakibini bırakmıyor. Lumis zor durumda ama pes etmiyor. Page şimdi Lumis'i Full nelson legsweep facebuster pozisyonuna sokmak istiyor ama Lumis'ten arka arkaya dirsek darbeleri geliyor. Page rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Page kendisini toparlarken Lumis'ten back body suplex geliyor. Page soluğu yerde alıyor. Lumis akabinde tuşa gidiyor: 1...

Page atıyor. İkili ayağa kalkıyor tekrardan headlock yapıyorlar. Page rakibini Irish Whip'e yolluyor ama Lumis iplerden sektiği gibi rakibine lariat ile karşılık veriyor. İki isim soluğu yerde alıyor. Lumis rakibini tuşa götürüyor: 1... Page atıyor. Lumis bunun üzerine rakibini kaldırıyor ve turnbuckle'a yolluyor, Page sırtını turnbuckle'a çarpıyor, Lumis rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Page'den lariat geliyor. Lumis soluğu yerde alıyor. Page iplerden destek alarak tuşa gidiyor: 1...2... Hakem Page'i fark edince saymayı bırakıyor. Page ayağa kalkıyor ve rakibini kaldırıyor ama Lumis'ten forearm geliyor. Page sersemliyor ama bir forearm da Page'den geliyor. Şimdi Lumis bir forearm yapıyor. İki isim karşılıklı forearmlar yapıyor. Page en sonunda iplerden sekiyor ve BIG BOOT! Lumis yere düşüyor.

Adam "Hangman" Page: GWA'nın en iyi şampiyonu benim!

BOOOOOOOO!

Page sırıttıktan sonra iplerden sekiyor ve RUNNING SENTON! Page hemen tuşa gidiyor: 1...

Lumis atıyor! Page ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor onu Irish Whip'e yolluyor, Lumis iplerden sekiyor ve Page'e forearm yapıyor. Page şimdi iplerden sekiyor ve Lumis onu yakaladığı gibi KATA GATAME? Lumis bağlamak üzereyken Page çırpınıyor ve en sonunda iplere tutunuyor. Lumis rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Page'den back body drop geliyor. Lumis soluğu apronda alıyor. Page, Lumis'e saldırmak istiyor ama Lumis ona yumruk atıyor derken ENZUIGIRI! Lumis soluğu ringin dışında alıyor. Lumis ringin dışında kendisini toparlamaya çalışırken CANNONBALL SENTON! Page bu esnada aprona çıkıyor ve cannonball senton ile onun üzerine atlıyor. İki isim de yerde. Page ayağa kalkıyor ve bira içen bir seyirci ile karşı karşıya geliyor.

Adam "Hangman" Page: Hadi ama GWA tarihinin en iyi Dünya Şampiyonu'na bir bira yok mu?

Page hayranın elinden birasını alıyor ve kafasına dikiyor. Page birayı bir dikişte içiyor, içtikten sonra koluyla ağzını temizliyor ve bardağın dibinde kalan birayı Lumis'in üzerine koşaltmak istiyor ama Lumis onu ittiriyor. Page sert bir şekilde bariyere çarpıyor ve bardaktaki bira yüzüne çarpıyor. Lumis onun üzerine koşuyor ve SPEAR! İki isim de yerde. Hakem kaldığı yerden saymaya devam ediyor: ...7...8...9...

Lumis rakibini sokuyor, kendisi de giriyor. Lumis hemen tuşa gidiyor: 1...2... Page atıyor. Lumis bunun üzerine rakibini kaldırıyor ve turnbuckle'a yolluyor. Page sırtını turnbuckle'a çarpıyor. Lumis onun üzerine koşarak gidiyor ve RUNNING CORNER CROSSBODY! Page sersemliyor. Lumis onu kavrıyor ve SIDE WALK SLAM! Page yerde. Lumis tekrarda tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Lumis bunun üzerine ayağa kalkıyor ve iplerden sekip KNEE DROP! Lumis şimdi yerdeki rakibini yumruklamaya başlıyor. Page zor durumda. Lumis ayağa kalkıyor ve rakibini de ayağa kaldırıyor, German Suplex pozisyonuna sokuyor. Page zor durumda ve GERMAN SUPLEX! Page yerle bir oluyor. Lumis rakibinin üzerine gidiyor onu arkadan kavrıyor ve GERMAN SUPLEX? Page yerinden oynamıyor. Lumis zorlanıyor derken Page'den dirsek darbeleri geliyor ve Page rakibinden kurtuluyor. Lumis kendisini toparlamaya çalışırken Lumis rakibini kavrıyor ve CROSSFACE? Page'den Lumis'e crossface girişimi. Lumis direniyor, iplere sürünmek istiyor ama Page dirsek darbelerini indiriyor ardından da CROSSFACE! Lumis çok zor durumda! İplere yetişmek istiyor ama iplerin çok uzağında.

Adam "Hangman" Page: SOR ONA!

Hakem, Lumis'e pes edip etmediğini soruyor. Lumis sesini çıkartmasa da tepkileri ile pes etmediğini belirtiyor. Lumis iplere sürünmek istiyor ama iplerin çok uzağında. Lumis yavaş yavaş bilincini kaybetmeye başlıyor. Hakem onun elini havaya kaldırıyor...

Lumis tepki veriyor. Page sinirleniyor ve Lumis'i daha çok boğmaya başlıyor.

Adam "Hangman" Page: SORSANA! HADİ SOR!

Hakem, Page'in ısrarı üzerine Lumis'e pes edip etmediğini soruyor. Lumis elini havaya kaldırıyor ama pes etmediğini belirtiyor. Lumis yavaş yavaş iplere sürünmeye başlıyor. Page rakibine engel olmaya çalışsa da Lumis yavaş yavaş iplere doğru ilerlemeye başlıyor. Lumis en sonunda iplere tutunuyor. ROPE BREAK! Page rakibini yine de bırakmıyor. Hakem, Page'i uyarıyor ama Page hakemi dinlemiyor. Hakem en sonunda Page'i güçlükle ayırıyor. Page hakemin üzerine yürüyor sonra onu ittiriyor. Lumis iplerden destek alarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Fakat Page arkadan tekme atıp Lumis'in düşmesine neden oluyor. Page şimdi rakibini ringin ortasına çekiyor ve BOSTON CRAB pozisyonuna sokuyor ama Lumis rakibini ittiriyor. Page iplerden sekiyor. Lumis'ten bir forearm! Page sersemliyor. Lumis şimdi rakibini back breaker pozisyonuna sokuyor ama Page kurtuluyor. Page rakibine chop yapıyor. Lumis göğsünü tutuyor. Page'den seri choplar geliyor. Lumis geri adım ata ata köşeye sıkışıyor. Page şimdi okkalı bir chop atmak için seyircileri susturuyor. CHOP? Hayır Lumis çekilince boşluğa atlıyor. Page arkasını dönüyor ve BIG BOOT! Page sersemliyor. Page arkasını dönüyor ve SNAP SUPLEX! Page yerde, Lumis rakibini tuşa götürüyor: 1...2...

Page kurtuluyor. Lumis bunun üzerine rakibini yerde yumruklamaya başlıyor. Page karşılık veremiyor. Lumis ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor. Lumis, Page'i Irish Whip'e yolluyor, Page iplere tutunuyor. Lumis rakibinin üzerine gidiyor ve clothesline ile ringin dışına atıyor. Page ringin dışında toparlanmaya çalışırken Lumis ringin dışına çıkıyor ve Page'e saldırmaya başlıyor. Lumis, Page'in saçından tutuyor ve onun suratına tokadı yapıştırıyor. Page sersemleyip yere düşüyor. Lumis geri çekiliyor. Page yavaş yavaş kendisini toparlıyor ve Lumis rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama DROP TOE HOLD! Page'den drop toe hold geliyor. Lumis ring merdivenine çarpıyor ve merdiven dağılıyor. Lumis soluğu yerde alıyor. Page kendisini toparlıyor ve aprona çıkıyor.

Adam "Hangman" Page: Ben ondan daha iyiyim anlayın bunu!

Lumis kendisini toparlıyor ve ayağa kalkıyor! CROSSBODY? Page rakibinin üzerine crossbody ile atlıyor ama Lumis onu kucağında karşılıyor. Page kurtulmaya çalışıyor derken Lumis onun sırtını ring posuna çarpıyor. Page yerde. Lumis şimdi onu kaldırıyor ve CHOP? Page çekiliyor ve Lumis'in tokadı ring posuna geliyor. Lumis elini acı içerisinde tutarken Page'den big boot geliyor. Page ardından rakibini ringe sokuyor. Kendisi de ringe giriyor. Page rakibini kavrıyor ve RITE OF PASSAGE?

Lumis kurtuluyor. Page şimdi arkasını dönüyor ve KATA GATAME? Hayır Page kurtuluyor! Lumis soluklanıyor. Page ise rakibinin kendisine gelmesini bekliyor. Lumis yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Page rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve BUCKSHOT LARIAT! Fakat Lumis çekildi! Hareket hakeme denk geliyor. HAKEM YERDE! Page şaşkın şaşkın hakeme bakarken arkasını dönüyor.

DEXTER LUMIS ARKASINDA YİNE İKİ YUMRUĞUNUN ÜZERİNDE! Page başta şaşırıyor ama ardından kahkaha atmaya başlıyor. Page alay eder gibi birkaç adım ileri geri atıyor. Lumis onu takip ediyor, derken...

UUUAAAAAAA! BRAUN STROWMAN RİNGE DALIYOR VE LUMIS'E SALDIRIYOR! Lumis yerle bir oluyor. Braun ve Page bir olup Lumis'e yerde stomp yapmaya başlıyor. Lumis iki adama karşılık vermekte zorlanıyor. Page kenara çekiliyor. Braun, Lumis'ı omuzluyor, Page'e bakıyor. Page baş parmağı ile thumps down yapıyor ve RUNNING POWERSLAM! Lumis yerle bir oluyor. Braun taunt yaparken Page ona urganı veriyor. Braun sırıtıyor. Lumis yavaş yavaş yerde doğrulmaya çalışırken onun boynuna urganı geçiriyor. Urgan Page'in boynunda iken Braun urgandan çekip Lumis'i sürüklüyor en sonunda da köşeye bağlıyor. Lumis yerde kıvranırken Braun ona sus işareti yapıyor. Page ise elinde sandalye ile ringe giriyor ve sandalye ile yere vuruyor. Sandalyeden çıkan sesler bütün arenayı inletirken Page, Lumis'in sırtına sandalye ile vurmaya başlıyor. Lumis acı içerisinde yerde kıvranıyor.

INTERCONTINENTAL ŞAMPİYONU TYLER BATE GİRİŞTE GÖRÜNÜYOR VE RİNGE KOŞMAYA BAŞLIYOR! Bate ringin yakınına geliyor ama girişte Braun onu karşılıyor. Bate ringin önünde duraksıyor. Bate ve Braun birbirlerine bakıyorlar.

Braun Strowman: Hadi gelsene çocuk!

Tyler Bate: Seni yendim biliyorsun değil mi?

İkili birbiriyle inatlaşırken, arenada büyük bir coşku seli oluşuyor. Braun Strowman ne olup bittiğini anlamaya çalışıyor etrafına bakınıyor ve...

BULLHAMMER! Wade Barrett seyircilerin içinden çıkıp ringe giriyor ve Braun arkasını döndüğü anda bullhammer vuruyor. Braun soluğu ringin dışında alıyor. Wade Barrett da ringin dışına çıkıyor ve ona saldırıyor. Barrett, Strowman'i seyircilerin içine sokuyor, kendisi de giriyor. Barrett vurdukça Strowman geri adım atıyor. Bu şekilde ikili seyircilerin arasında kayboluyorlar. Page ise olanı biteni ringde izlerken TYLER BATE RİNGE GİRİYOR VE TYLER DRIVER '97! Page soluğu yerde alıyor. Bate ise, Lumis'in boynundaki urganı çıkartıyor.

TYLER BATE! TYLER BATE! TYLER FUCKING BATE!

Tyler Bate seyircilerden yoğun destek alarak arka alanın yolunu tutuyor. Lumis, Page ve hakem ise yerde! Lumis yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Kendisini toparladıktan sonra Page'i kaldırıyor ve BAIL OUT! Page yerde, Lumis tuşa gidiyor, hakem yerde halen daha baygın! Seyirciler sayıyor: 1...2...3...

Lumis ayağa kalkıyor ve hakem ile ilgileniyor. Hakem yavaş yavaş kendisine geliyor ve sayıyor: 1...2... Page atıyor! Lumis rakibini yerde yumruklamaya başlıyor. Ardından tekrardan tuşa gidiyor, hakem ağır ağır sayıyor: 1...2... Page yine atıyor. Lumis bunun üzerine rakibini ayağa kaldırıyor ve onu turnbuckle'a yolluyor. Page sırtını turnbuckle'a çarpıyor. Lumis rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve RUNNING CORNER CROSSBODY! Page sersemliyor. Lumis rakibini köşede domine etmeye başlıyor. Lumis ardından, Page'i top turnbuckle'a yerleştiriyor. Kendisi de çıkıyor ve SUPER-PLEX? Hayır Page yerinden bile kıpırdamıyor. Lumis, Page'e yumruk atmak istiyor ama yumrukla karşılık alıyor. Page'den seri yumruklar. Lumis karşılık veremiyor ve Page'den HEADBUTT! Lumis sırt üstü ringe düşüyor. PAGE KENDİSİNİ TOPARLIYOR VE SHOOTING STAR PRESS! Page hemen tuşa gidiyor: 1...2...

OLMUYOR! Lumis kurtuluyor. Tabii bunda hakemin de yavaş saymasının rolü var. Page ayağa kalkıyor ve hakemi azarlamaya başlıyor. Hakem ise çaresiz. Page şimdi, Lumis'e yöneliyor.

Adam "Hangman" Page: YOU SON OF A BITCH!

Adam Page, Lumis'e saldırıyor. Lumis karşılık veremiyor, Page rakibini turnbuckle'a yolluyor, Lumis sırtını sert bir şekilde çarpıyor, Page rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve RUNNING CORNER FOREARM SMASH! Page şimdi rakibini Irish Whip'e yolluyor. Lumis iplerden sekiyor, Page onu bekliyor BUCKSHOT LARIAT? Hayır Lumis sıyrılıyor. Lumis iplerden sekiyor, Page de iplerden sekiyor ve DOUBLE HOOK! İki adam havada kancalanıp yere düşüyorlar. İkisi de yerde. Hakem şimdi iki isme de bakıyor ve saymaya başlıyor: 1...2...3...4...5...6... Page yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve rakibini kavradığı gibi RITE OF PASSAGE pozisyonuna alıyor ve RITE OF PASSAGE? Lumis rakibinin bacaklarında dolanıyor ve kurtuluyor. Page yavaş yavaş ayağa kalkıyor, iplerden sekip BUCKSHOT LARIAT deniyor ama Lumis sıyrılıyor. Page şimdi arkasını dönüyor ve KATA GATAME! Page kurtulmak için çabalıyor. Bir dirsek darbesi vuruyor ve sıyrılıyor. Dexter Lumis birden tekme geçiriyor ve Hangman Page'i Powerbomb pozisyonuna almak istiyor FAKAT PAGE DURUMU TERSİNE ÇEVİRİYOR VE RITE OF PASSAGE POZİSYONUNU ALIYOR VE BAŞARILI! RITE OF PASSAGE! DEXTER LUMIS HAREKETSİZ YERDE VE HANGMAN PAGE ŞAMPİYONLUK İÇİN TUŞA GİDİYOR: 1...2...

3!

FAKAT ÜÇÜ SAYAN SEYİRCİLER. BİRİSİ HAKEMİ RİNGİN DIŞINA ÇEKİYOR. ANİDEN IŞIKLAR GİDİYOR VE BÜYÜK BİR SESSİZLİK OLUŞUYOR.

Işıklar tekrar açıldığında Hangman Page diz üstü yerde ve burnundan kan geliyor. Şimdi Dexter Lumis ayaklanıyor ve KATA GATAME! iyice sarıp sarmaladı rakibini. Page için kurtuluş çok uzak. Hakem ona pes edip etmediğini soruyor. Page pes etmediğini belirtiyor ama direnci gittikçe zayıflıyor. Lumis ve Page yere çöküyorlar. Page kurtulmak için çırpınıyor. Fakat Lumis ona sus işareti yapıp saçını okşuyor. Page direncini iyice kaybediyor. Hakem onun kolunu havaya kaldırıp bırakıyor ve...

TEPKİ YOK! ZİL ÇALIYOR!

Kazanan ve hala GWA Champion: Dexter Lumis

Lumis rakibini bırakmıyor. Hakem ise yorgun argın bir şekilde Lumis'e kemerini getiriyor ve onun omzuna asıyor, ardından da rakibini bırakmasını söylüyor. Lumis rakibini bırakıyor, ayağa kalkıyor ve kemeri ile poz veriyor...

Infinitum ekibi girişte görünüyor ve hızla ringe doğru ilerliyor. Aprona çıkıyorlar ve Dexter Lumis'e bakmaya başlıyorlar. Cody Rhodes ringe girecek gibi hamle yapıyor fakat aniden durup sadece gülümsüyor. Liv Morgan şimdi Cody ve Chris Brookes'a işaret veriyor. Üçlü aynı anda iniyorlar. Liv Morgan bir şeyler mırıldanıyor...

Henüz zamanı gelmedi.

Şov bu görüntülerle sona eriyor...

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:11   #2
Kibirliyim Doğrudur
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 968
Favori Güreşçisi: Hana Kimura
RPG Karakteri: Io Shirai
Rep Puanı: 1040254
Rep Derecesi: The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Speedrunner The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1040254

7 günah mı? Wow...
imza

First week of foot camp, they taught us a lesson:

A good soldiers knows there's only one thing he can rely on when the cips are down. Not his cutting-edge intel. Not his state - of - the - art - equipment. Not his top - of - the - line - weapon... Just himself.

Take me a long time to remember that. For now, the war is over. I made mistakes along the way. But after all... I'm only human.

Remember me.

This story already begun.

And I made my destiny.

Maybe I lost some good allies.

But we are still good friends.

The Speedrunner The Death Rider

He showed me a glimpse of the future...

He knows what drives me. What I believe. The being a good soldier comes down to one thing...

... to one single question: What are you prepared to sacriface?

- Remember me.

When they came to me, I sacriface the man I was, to become combat machine. When my own fleash and blood held me back, I sacrifaced that too. Replaced it, like a spare part.

Victory costs. Every time, you pay a little more.

I see a glimpse of what's coming... and there was nothing let of me to stop it.

When the greatest combat machine falls... what we do then? What do I do?

The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:11   #3
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 150
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 189871
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189871

Eeee artık YKS bittiğine göre takip tamamen olacak. Takipteyiz.
imza
https://hizliresim.com/rLZkV1

2x WWE Champion
2x United States Champion
1x Intercontinental Champion

Eski Nick:kerem190744

Haftanın Parlayan Üyesi:14.06.2020
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:11   #4
The Bad Guy
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2996
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
RPG Karakteri: Elias
Rep Puanı: 719643
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 719643

Özlemişiz bekliyoruz.
imza

Well. Um, big question, um, but to me, Van Gogh is the finest painter of them all. Certainly the most popular great painter of all time. The most beloved. His command of color, the most magnificent. He transformed the pain of his tormented life into ecstatic beauty. Pain is easy to portray but to use your passion and pain to portray the ecstasy and joy and magnificence of our world. No one had ever done it before. Perhaps no one ever will again. To my mind, that strange wild man who roamed the fields of Provence, was not only the world’s greatest artist but also one of the greatest men who ever lived.

RPG with Elias

GTW

Hardcore Championship
Intercontinental Championship

GWA

World Heavyweight Championship
Intercontinental Championship
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:12   #5
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 372
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: Carmella
Rep Puanı: 536290
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 536290

Ay güzel nedenler.
imza

The Speedrunner The Death Rider

BELIVE IN THE SHIELD
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:12   #6
the most electrifying
Sling Blade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 968
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: Paul Heyman
Rep Puanı: 2118626
Rep Derecesi: Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Sling Blade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sling Blade Sling Blade isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2118626

7 ölümcül günah.. Takipte olacağız.
imza

Sling Blade & Flair

#uncensored

Eski Nick: Randy16
Sling Blade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:13   #7
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Recluse, Wyoming
Konular: 842
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Dexter Lumis
Rep Puanı: 214158
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 214158

Şovu ben yazdım galiba.
imza
"Art comes from joy and pain…but mostly from pain."

RPG

Dexter Lumis & Karrion Kross

GWA - Debut:10 Temmuz 2019
Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion
GWA Champion
GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:26   #8
VİP Üye
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 236
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Liv Morgan
Rep Puanı: 69934
Rep Derecesi: MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MorbidAngel MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 69934

Lumis'in 7 günaha benzettiği güreşçilerin can güvenliği yok. Koruma talep ediyorum.
imza

RPG
''Sister Abigail'' Liv Morgan
Debut: 21 Şubat 2020 (Pusula)
Başarılar:
Intercontinental Champion
GWA Champion
MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:41   #9
#QUEEN
Flair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Fethiye
Konular: 862
Favori Güreşçisi: AJ Lee
RPG Karakteri: AJ Lee
Rep Puanı: 2717024
Rep Derecesi: Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Flair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Flair Flair isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2717024

Takipteyiz.
imza

Sling Blade & Flair

Flair isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2020, 19:48   #10
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2127
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 1056731
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1056731

İnfinitum 7 şekilde Dexter Lumis'i öldürüyor... Hadi bakalım.
imza

Styles Clash & Aschentef

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla