GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 29-06-2020, 15:19   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 9.764
Konular: 621
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1142151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1142151
Mesajlar: 9.764

Standart En Büyük Anlar: 4. Bölüm

Evet YKS nedeniyle serime ara vermiştim ancak YKS bittiğine göre artık yeniden başladık diyebilirim. Bugün 'Best In The World' Cm Punk'ın kariyerindeki en büyük anları inceleyeceğiz iyi ve keyifli okumalar.ECW Kemeri Mücadeleleri

Punk WWE'ye ilk adım attığında ilk kemer macerasına ECW Kemeri için mücadeleye girerek başladı. Cm Punk ECW'daki ilk maçını bir House Show'da yaptı,17 Haziran 2006'da gerçekleşen şovda Punk Stevei Richards'ı yendi. 4 Temmuz'da yayınlanan ECW'da Punk'ın olduğu Promolar yayınlanmaya başlandı, Punk'ın Straight Edge Gimmick'i işte o zaman tam olarak yerine geldi. Punk Straight Edge kimliği ile ECW'da bulundu. Punk TV'deki ilk maçında 1 Temmuz 2006'da,Justin Credible'ı yendi, ardından 3-4 kişiyi daha yenerek bir yenilmezlik serisi başlattı.

Punk Mike Knox'ın sevgilisi Kelly Kelly ile bir ilişki yaşamaya başladı ve bunun sonucunda Knox ile mücadeleye girdi. Punk Survivor Series 2006'da Hardyz ve DX ile takım olarak Knox'un takımını yendi ve yenilmezlik serisini sürdürdü. Bu PPV'den sonra Hardcore Holly Punk'ı yenerek onun yenilmezlik serisine son verdi. Punk bu maçtan sonra Matt Strike ile yaptığı maçı da kaybetti. Punk iki maçlık yenilgiden sonra hem Jonny Nitro'yu yenerek moral buldu hem de Wrestlemania 23'teki MITB maçına katılmaya hak kazandı. Wrestlemania 23'ten önceki haftalarda Raw ve Smackdown'da önemli galibiyetler aldı. WM 23'de çok iyi bir performans gösterse de çantayı kazanamadı. 2007 Draftta ECW Şampiyonu Bobby Lashley Raw'a Draft edildi ve bunun sonucunda kemer boşta kaldı. Turnuva düzenlendi ve turnuvanın finalinde Cm Punk ile Chris Benoit Night Of Champions'ta karşılaşacaklardı .Chris ailevi sorunlar nedeniyle, şova katılamadı onun yerine katılan Jonny Nitro Punk'ı yendi ve kemeri kazandı. Bu zamandan sonra Jonny Nitro adını John Morrison diye değiştirdi. İkili kemer için Great American Bash'te karşılaştılar, kazanan yine John Morrison oldu. İkilinin arasındaki feud Summerslam'e kadar gitti,Summerslam'de yine galip gelen John Morrison oldu.

4 Eylül'deki ECW'da Punk John Morrison ile son bir kez kemer için karşılaştı ve kemeri en sonunda kazandı. Punk kemerini Unforgiven'da Elijah Burke'a karşı,No Mercy'de Big Daddy'ye karşı, Cyber Sunday'de The Miz'e karş korudu. Survivor Series'de kemerini John Morrison'a ve The Miz'e karşı korudu. 22 Ocak 2008'deki ECW şovunda rakibi Chavo Guerrero'ydu, maça Edge'in karışması ile Punk kemeri kaybetti. Chavo'dan kemeri almak için çok uğraşsa da başarılı olamadı.
İlk MITB ve Şampiyonluk

Cm Punk Wrestlemania 24'te gerçekleşen MITB mücadelesini kazanarak istediği yerde, istediği şekilde, istediği bir ana kemere maç yapma hakkı kazandı. Punk 23 Haziran 2008'de olan Draftta Raw'a draft edildi. Bir hafta sonra olan Raw'da,Batista Night Of Champions'ta Edge'e hile ile kaybettiği için sinirliydi ve gelip Edge'i dövmüştü .Bunu fırsat bilen Punk geldi ve MITB hakkını Edge'e karşı kullanarak WHC kemerini kazanmış oldu! Punk Batista ile Great American Bash'te karşılaştı ve kemerini DQ ile korudu. Ardından Summerslam'de JBL ile karşılaştı, bu sefer kemerini başarı ile korumayı bildi. Unforgiven 2008'de Cm Punk kemerini bir Scramble maçta koruyacaktı. Arka alanda Kofi Kingston ile birlikte röportaj verirken Randy Orton ve Legacy gelerek onu sakatladı ve maça çıkamadı, onun yerine Chris Jericho maça çıktı ve kemerin sahibi oldu. Punk Jericho ile kemer için karşılaşsa da kemeri kazanamadı.

2.MITB ve İkinci Kemer

Wrestlemania 25'te düzenlenen Money İn The Bank maçından galip çıktı ve Punk ikinci kez MITB'i almış oldu. Punk 2009 Draftta Smackdown'a gitti. Punk Kane ile kısa süreli bir feuda girdi,ikili Backlash'te karşılaştı ve kazanan Kane oldu. Punk bir Smackdown şovunda Edge ile karşılaştı, Punk tam hakkını kullanacakken, Umaga geldi ve onu önledi. Punk birkaç kez Cash-in yapmaya çalışsa da Umaga hep onu durdurdu. Umaga Punk'ı Judgment Day'de yendi. İkili bir kez daha Extreme Rules'ta bir Strap maçta karşılaştılar, maçı kazanan Punk oldu. Aynı gece Jeff Hardy bir Ladder maçta uzun süredir kovaladığı WHC kemerini kazanmıştı, Punk MITB hakkını Jeff'e karşı kullandı ve WHC kemerini ikinci kez kazanmış oldu.Heel Turn

Punk Jeff'e Cash-in yaptıktan sonra tam Heel olmamıştı ama artık eskisi kadar iyi reaksiyon almıyordu. Punk bir Raw şovunda Edge ve Jeff Hardy'yi yenerek kemerini korudu. The Bash'te Punk Jeff Hardy ile kemer için karşılaştı. Punk maç sırasında Jeff'den aldığı darbe yüzünden gözünü tuttu ve bilmeden hakeme tekme atarak DQ oldu, böylece kemerini kazanmış oldu, maçtan sonra Jeff Punk'a saldırdı. The Bash'ten sonraki Smackdown'larda Punk tam olarak Heel Turn gerçekleştiriyordu. Punk ve Jeff Night Of Champions 2009'da kemer için karşılaştılar ve Punk kemeri kaybetmiş oldu. Summerslam'de ikili bir Ladder maçta karşılaştılar, maçı kazanan Cm Punk oldu ve Punk üçüncü kez ana kemeri kazanmış oldu. Maçtan sonra Undertaker sürpriz bir şekilde Punk'a saldırdı. Bu olaydan bir hafta sonra gerçekleşen Smackdown'da,Punk bir Steel Cage maçta Jeff ile güreşti ve kazanarak Jeff'in WWE'den ayrılmasına sebep oldu. Cm Punk Breaking Point adlı şovda Undertaker ile WHC kemeri için karşılaştı, Taker maçı Hell's Gate adlı hareketi ile kazandı. Maçtan sonra Smackdown GM Teddy Long geldi ve Hells's Gate'in yasaklandığını bu sebepten dolayı maçı tekrar başlattı. Maç sırasında Punk Anaconda Vice hareketini bağladı,Taker pes etmemesine rağmen maçı kazanan Punk oldu.

Bundan sonraki Smackdown'larda Undertaker Punk ile ve Teddy ile akıl oyunları oynamaya başladı, bu olayların sonucunda Punk ve Taker Hell İn A Cell adlı bir PPV'de HİAC maçında karşılaştılar ve kazanan Taker oldu. Punk Bragging Rights'da kemer için olan Fatal 4 Way maça katıldı ama kazanamadı. Survivor Series'te Punk Randy Orton'ın takımında bulunarak son ikiye kaldı, Kofi Kİngston tarafından elendi.S.E.S Dönemi

2009'un sonlarında Punk Luke Gallows ile birlikte,Straight Edge Society adı altında bir Stable kurdu. Punk ve Luke hafta hafta bazı seyircileri ring içine alıyorlardı ve onların kafasını kazıyorlardı, onlara yemin ettirerek Straight Edge yapmış oluyorlardı. Bir hafta Serena adında bir kadına aynısını yaptılar ve bu zamandan sonra Serena'yı da takımlarına almış oldular. Punk Straight Edge'te iken R-Truth ile kısa süreli bir feud yaşadı. 2010 yılının Şubat ayında Punk, Rey Mysterio ile bir feuda girdi. EC'de Rey Punk'ı elemişti. Punk Rey'in ailesine hakaret etti, ikili bunun sonucundan Wrestlemania 26'da karşılaştılar ve kazanan Rey Mysterio oldu. Extreme Rules'ta bir kez daha ikili karşılaştı, eğer Punk maçı kaybetseydi Punk'ın saçları kesilecekti, Punk bu maçı SES'e gelen yeni üyeleri sayesinde kazandı. Over The Limit'te ikili bir kez daha karşılaştı. Eğer Punk kazansaydı Rey SES'e girecekti, Rey kazansaydı Punk'ın saçları gidecekti. Maçı roll-up ile Rey Mysterio kazandı. Maçtan sonra Punk Rey'e saldırdı, Rey'i kurtaran Kane oldu. Rey Punk'ın saçlarını kesmiş oldu. Punk ileri ki zamanlarda ringe maske ile çıktı.

Fatal 4 Way adlı PPV'deki WHC maçına katıldı, maçı kazanmaya çok yakınken Punk'a Kane saldırdı çünkü Kane Taker'a saldıranın Punk olduğunu düşünüyordu .Punk masumluğunu kanıtladıktan sonra Big Show ile feuda girdi. Punk,Gallows ve Mercury(SES) Summerslam'de Big Show ile karşılaştılar ve kaybettiler. Bu sırada Punk SES'i başarısız olduğu sebebi ile dağıttı. Night Of Champions'ta bir kez daha Big Show ile mücadele etti ve bir kez daha kaybetti. Punk birkaç hafta Smackdown'da bir Jobber gibi maçlara çıktıktan sonra, Raw'a Draft edildi. Bragging Rights'da Raw takımında bulundu ama elendi. Punk bu olaydan sonra sakatlandı.Yeniden Yükseliş ve ilk WWE Şampiyonluğu

Punk dağılan Nexus'un başına geçti burada yükselmeye başladı. Punk Nexus liderliğinde aldığı pushu iyi değerlendirerek John Cena ile MITB 2011'de WWE Kemeri maç hakkı kazandı. Ancak işin ilginç yanı Punk'ın sözleşmesi bitmişti ve MITB 'de son kez maça çıkacaktı. Punk bu maçı kazanıp şirketten WWE Şampiyonu olarak ayrıldı. Vince Punk'ın sözleşmesinin bittiğini söyleyerek WWE Kemeri için bir turnuva başlatmıştı. Bu turnuvayı Rey kazanmıştı ama 1,5 saat sonra Rey kemerini Cena'ya kaybetmişti. Cena kemer ile sevinç yaşarken Punk geri döndü ve asıl kemer sahibinin kendisini olduğunu gösterdi. İkili SummerSlam 2011'de WWE Kemeri için savaştılar ve Punk kazandı. Kemeri ile daha kutlama yapamadan Alberto Del Rio Cash-İn yapmıştı ve Punk kemerini alır almaz kaybetmiş oldu.


434 Günlük WWE Şampiyonu

Punk kemeri kaybetmesinin sorumlusu olarak gördüğü Triple H ile kısa süreli bir feuda girdi ve bu feuddan yenik ayrıldı. Ardından Punk yeniden WWE Kemeri için mücadeleye girdi ve Survivor Series 2011'de kemeri aldı. Bunun ardından Punk yılı TLC 2011'de Miz ve Alberto ile yaptığı maçta kemer koruyarak bitirmiş oldu. 2012 yılında Ziggler kemer için 1 numaralı aday olmaya hak kazanmıştı. Ama Punk RR2012'de onu yenip kemer korudu. RR'dan sonraki gece Punk vs Bryan Champion vs Champion maçı varken birden Jericho görünüp Punk'a CodeBreaker yaptı ve belki de Punk'ın WWE'deki en iyi feudu başladı. Punk EC2012'de aralarında Jericho'nun da olduğu EC maçını kazanarak kemer korumuş oldu.

WrestleMania 28'e doğru CM Punk vs. Chris Jericho feudu iyice kızışmaya başlamıştı. Chris Jericho,bolca Punk'a laf atıyor ve onun ailesiyle dalga geçiyordu. Sonunda WrestleMania 28'e CM Punk vs. Chris Jericho ayarlandı. Ayrıca WrestleMania 28 gecesi,Punk'ın DQ olması halinde Jericho'nun kemeri kazanabileceği açıklandı. WrestleMania 28 gecesi Punk Jericho'yu yenerek kemer korumuş oldu.

Extreme Rules'dan bir sonraki RAW'da,Punk'ın Over The Limit'deki rakibi seçildi,bu kişi Daniel Bryan oldu. Punk bu feuddan da üstün çıktı. Over The Limit'deki maçı Punk kazanmayı bildi. CM Punk,Bryan'la feuduna devam ediyordu ve bu sırada Bryan'dan ayrılan AJ Lee'nin Punk'a duyduğu sevgi ortaya çıktı. AJ Lee,Punk tişörtüyle dolaşıyordu. Kane'de Punk vs. Bryan feuduna dahil olmuştu ve böylece büyük ve karmaşalı bir senaryo başladı. Gerek AJ Lee'nin tuhaflıkları ve Punk-Bryan ve Kane arasındaki mücadeler ilgi topladı. Punk,11 Haziran 2012 RAW'da AJ Lee ile takım oldu ve diğer iki rakibi Daniel Bryan ve Kane'ye karşı savaştı.Maçı Punk kazanmış ve kemer korumuş oldu. No Way Out'a kadar uzayan bu feuddan da galip ayrılan yeniden Cena ile feuda girdi. SummerSlam 2012'de Punk kemerini Cena ve Big Show'a karşı başarıyla korudu. Sonra Cena ile mücadelesine devam eden Punk bu feuddan da galip çıkarak Ryback ile feuda girdi. HIAC 2012'de hakem sayesinde kemer koruyan Punk Survivor Series 2012'de Shield sayesinde kemer korusa da RR2013'de kemeri Rock'a kaybetti. EC2013'te ki rövanşı da alamadı.

Son Senaryolar

Punk Undertaker'ın Wrestlemania rakibinin belirleneceği dörtlü maçta Big Show,Randy Orton ve Sheamus'u yenerek WM'da Undertaker'ın rakibi olur. Bir sonraki hafta RAW da gerçek hayatta vefat eden Paul Bearer için anma töreni düzenlenir. Undertaker Urn'ün ve Paul Bearer'ın resmi karşısında tauntunu yaparken Cult Of Personality çalar ve Punk seromoniyi böler. Aynı akşam Punk ve Kane arasında bir maç düzenlenir. Maçın sonunda Punk Kane'e Urn ile vurur ve Urn'ü çalar. Sonraki haftalarda Taker'ın Punk'tan Urn'ü geri alma girişimleri başarılı olamaz. 7 Nisanda Wrestlemania'da Undertaker Punkı yener ve yenilmezlik serisini 21-0'a çıkarır ve Urn'ü geri alır. 15 Nisan RAW da Punk 434 günlük reignı hakkında konuşur ve güreşe biraz ara verir ve Extreme Rules'da bulunmaz. Punk 16 Haziranda Payback'te döner ve Chris Jericho'yu yener. Paul Heyman ile arası açılır. Heyman'a ben senin adamın değilim sadece arkadaşınım der. Bir sonraki gece RAW'da Heymanın bir diğer adamı Brock Lesnar döner ve Punk'a F-5 yapar. CM Punk Money In The Bank maçına katılır tam çantayı alacakken Paul Heyman merdivenle Punk'a vurur ve Punk'ın çantayı almasını engeller çantayı da Randy Orton alır. CM Punk'ın kafasına Paul Heyman'dan aldığı merdiven darbesi sonucu 13 dikiş atılır. Summerslam'de Brock Lesnar ile maça çıkar fakat Paul Heyman yüzünden maçı kaybeder. Ertesi RAW'da yeni Paul Heyman Guy Curtis Axel tarafından saldırıya uğrar .Night Of Champions için CM Punk vs Curtis Axel&Paul Heyman Handicap Elimanition Match ayarlanır. Aynı zamanda bu maç No DQ maçtır. Maç sırasında Ryback gelip CM Punk'a saldırır ve onun Paul Heyman tarafından tuş olmasını sağlar. Battleground şovuna Cm Punk vs Ryback maçı ayarlanır ve maçı CM Punk kazanır. CM Punk Ryback ile çekişmesine devam eder ve Hell In A Cell şovu için CM Punk vs Ryback&Paul Heyman maçı duyurulur. Bu maçı da CM Punk kazanır. Ardından ertesi RAW'da CM Punk ile Ryback Street Fight maçında karşılaşır ve maçı CM Punk kazanır böylece bu feud burada biter. Punk maçtan sonra Wyatt Family'nin saldırısına uğrar. Cm Punk Daniel Bryan ile yakınlaşır ve Survivor Series şovunda CM Punk&Daniel Bryan vs Erick Rowan&Luke Harper maçı duyurulur. Bu maçı CM Punk ve Daniel Bryan kazanır. Ertesi RAW şovunda Bryan Wyatt Family tarafından kaçırılır,CM Punk ise The Shield'ın saldırısına uğrar. 1 hafta sonra RAW'da Kane CM Punk'ın TLC şovunda The Shield ekibine karşı 3'e 1 handicap maçına çıkacağını duyurur. Punk bu zorlu maçı da kazanır. Royal Rumble maçına 1. sıradan giren Punk daha önce elediği Kane tarafından ringin dışına atılarak elenir. Ardından Kane anonsör masasında Punk'a Chokeslam yapar. Punk bu olayın ardından şirketten ayrılır ve bir daha da gözükmez.

Gerçekten çok iyi bir kariyer. Benim de en zorlandığım inceleme oldu şu ana kadar hepinize keyifli okumalar dilerim.

Konu YUKO tarafından (29-06-2020 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.
Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2020, 15:21   #2
taş fırın erkeği
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 10.038
Konular: 688
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 1243380
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1243380
Mesajlar: 10.038

Standart

Kariyerinin en büyük anı pipe bombtan sonra Chicago'daki maçta Cena'yı yenip kemerle şirketten ayrılması bence.

Eline sağlık.
imza
You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain

Mr. Bean & Paranoyak

Her şey zamanında güzel.

Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2020, 15:23   #3
Şaplakcı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2020
Nereden: firefly fun house
Mesajlar: 8.613
Konular: 1003
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1079851
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1079851
Mesajlar: 8.613

Standart

Eline emeğine sağlık hocam.
imza

Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2020, 23:57   #4
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2017
Nereden: -
Mesajlar: 7.340
Konular: 1006
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 567629
Rep Derecesi: MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MertLesnar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 567629
Mesajlar: 7.340

Standart

O başarılara rağmen pipebomb şüphesiz en büyük an.
imza


“Numero uno, top class. Ferrari’s back. Grazie ragazzi, forza Ferrari!”
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2020, 23:38   #5
All Heart No Soul
Magenta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2020
Mesajlar: 6.882
Konular: 143
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 420413
Rep Derecesi: Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Magenta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Magenta Magenta isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 420413
Mesajlar: 6.882

Standart

Eline sağlık usta. Punk'ı bir kez daha yad etmiş olduk.
imza


Magenta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.