GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 14-07-2020, 04:26   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 9.764
Konular: 621
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1142151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1142151
Mesajlar: 9.764

Standart Makale | Extreme Rules Hakkında Beklenti Ve Tahminlerim

Evet yeni bir tahmin incelemesi ile karşınızdayım. Extreme Rules'dan neler beklediğimi anlatacağım keyifli okumalar.Göze göz Dişe diş.

En uygun başlık bu olurdu herhalde. Hayatımda izleyeceğim en ilginç maç olacaktır kesin. Valla maçın ismine bakınca birinin gözü çıkacak gibi ama ben sonuçsuz bitecek diye düşünüyorum nedense. Seth Rey'in gözü çıkartmaya yakınken Dominik gelip engel olacak sonra Seth'in tayfa gelip baba oğul'u haşata çevirirken Black gelip kurtaracak gibi bir his var içimde nedense. Oradan da Rey'in artık bayrağı oğluna devretmesini bekliyorum. Bu maç bana sonuçsuz bitecek gibi geliyor. Ha eğer biri kazanacaksa bu da Seth olur.USC Maçı

Yıl 2020 MVP hala maça çıkıyor. Apollo bu maçtan da galip çıkarsa kemer ile uzun bir reign izletir gibi. Ben WWE MVP'ye bu kadar push vermişken bir ödül verir diye de düşünmüyor değilim. Ama MVP kemeri alıp sonra Lashley'e bırakır mı? ya da Lashley MVP'yi satıp kemere rahat ulaşıp MVP'yi artık emekli eder mi? tüm bu soruların tek cevabını verecek kişi Apollo Crews'tir. Maçı Apollo rahat kazanır. Ama Lashley saldırır mı işte orası şüpheli. Keşke saldırsa diyorum ben böylece Summerslam'de Lashley vs Lesnar izlemektense Apollo vs Lashley izleriz hatta belki Owens'da dahil olur maça. Apollo kazanır diyorum ben.Bayley İçin Kemer Koruma Maçı

Evet bence bu maç Bayley için yapılan bir kemer koruma maçı. İki isimde çok yetenekli ama eğer SS'de Sasha vs Bayley izleyeceksek bu maç Bayley için çok basit kemer koruma maçıdır. Ben ihanetin bu maçta gelmeyeceğini düşünüyorum. Nikki & Alexa'nın o kemerlerle bir kez daha reign yaşayacağını düşündüğüm için Bayley çok rahat alır diyorum. Ama Cross alırsa ve Sasha'da RawWC olursa herhalde şaşkınlıktan uzun süre uyuyamam. Bayley alsın da ben uykusuz kalmayayım.Wyatt'ın Bataklığında Kim Kazanacak?

Şu korona döneminde bana göre WWE'nin en iyi yaptığı şeylerden biri sinematik maçlar. Wyatt'ın içinde olduğu sinematik maçın kötü geçme ihtimali sıfır. Braun maça deplasmanda başlayacak. Ben WWE tarihinin en iyi sinematik maçını izleyeceğimizi düşünüyorum. Eğer maçta Fiend gözükmezse Braun alır ama Fiend gözükürse o zaman ibre Wyatt'a döner. Bu maçta bir kişi bataklığa batacak bence o da Wyatt olacak. Evet Wyatt kendi evinde yenilecek ve Braun 100+ tuttuğu kemerini korumaya devam edecek.Raw Kadınlar Şampiyonluk Maçı

Sonucundan en çok şüphe duyduğum, kestiremediğim maç. Bir yandan Asuka'ya Summerslam'de kim rakip olacak diyorum diğer yandan ne zaman Sasha & Bayley arasında bir ihanet gelecek diyorum. Şimdi ufak bir hesaplama yapıyorum. Asuka'nın kemeri koruma ihtimali çok yüksek. Ama korursa SS'de kiminle karşılaşacak diye kendi kendime düşünüyorum. Charlotte uzun süre olmayacak gibi, Becky zaten yok, Nia mı Allah Korusun. Belki bir Shayna Baszler vs Asuka izleme ihtimali var. Ya da Sasha'nın kemeri kazanma ihtimali. O zaman da Cross'un Bayley'i yenmesi Bayley'in Sasha'yı satması falan. Fazla uzattım biliyorum. Ben Asuka alır diyorum maçı. Belki ihanet bu maçta olur.WWE Şampiyonluk Maçı

Drew vs Ziggler. İkisini de şirket harcadı. Hele ki Drew çok harcandı adam kovuldu yav. Ziggler'i anlatmama gerek yok zaten IC kazandığı kadar ana kemer alsaydı şuan da emekli olmuştu. Drew çok rahat korur kemeri bence çok rahat. Ama Slater'ın gözükmesi ve maçın türünü Ziggler'in seçecek olması aklıma neden Handikap maçı izlemeyelim ki düşüncesini getirdi. Bence maç türü handikap olacak ve Drew Summerslam öncesindeki geçiş rakbi Ziggler'i tokatlayacak.

Evet gecenin bu saatinde bu kadar yazabildim. Keyifle okumalar yeniden.

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (14-07-2020 Saat 08:27 ) değiştirilmiştir.
Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2020, 05:24   #2
All Heart No Soul
Magenta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2020
Mesajlar: 6.882
Konular: 143
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 420413
Rep Derecesi: Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Magenta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Magenta Magenta isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 420413
Mesajlar: 6.882

Standart

Eline sağlık, çok güzel olmuş. Düşüncelerim seninkiyle aynı neredeyse.
imza


Magenta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2020, 09:50   #3
#ThankYouTaker
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2017
Nereden: Aydın
Mesajlar: 13.939
Konular: 405
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 485129
Rep Derecesi: demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
demonking19 demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 485129
Mesajlar: 13.939

Standart

Emeğine sağlık. Wyatt'ın kazanacağını düşünüyorum. Durumu eşitleyecektir ve Summerslamde kemeri kazanacaktır.
imza

"Daniel Bryan'ı izlemekten daha güzel bir şey varsa o da Bryan Danielson'ı izlemektir."
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2020, 19:59   #4
You Know, I Know
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nereden: Bursa
Mesajlar: 29.791
Konular: 1668
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: Dean Ambrose
Rep Puanı: 3113879
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3113879
Mesajlar: 29.791

Standart

Bayley ve Sasha'nın acilen salması gerek. Aşırı sıktı bana göre. Eline sağlık.
imza
“In vain have I struggled. It will not do. My feelings will not be repressed. You must allow me to tell you how ardently I admire and love you.”

“You may only call me "Mrs. Darcy"... when you are completely, and perfectly, and incandescently happy.”
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.