GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 16-07-2020, 17:18   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 9.764
Konular: 621
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1142151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1142151
Mesajlar: 9.764

Standart Kevin Owens vs Seth Rollins Feud İncelemesiYeni incelemem ile karşınızdayım.

Feud Nasıl Başladı?

Survivor Series'de Seth Rollins, erkekler Survivor Series eleme maçında Team Raw'un kaptanlığını yapıyordu, ama Kevin Owens'ın NXT TakeOver: WarGames'te görünmesinden dolayı onun sadakâtini sorgulamıştı. Raw, Survivor Series'de büyük bir mağlubiyet alırken yedi maçta sadece bir galibiyet elde etti. Rollins, ertesi gece Raw kadrosunun performansını eleştirdi ve yine Owens'ın sadakâtini sorguladı. Owens, buna yanıt olarak Rollins'e Stunner yaptı. Owens, daha sonra AOP takımının hedefi oldu. Owens, AOP'nin saldırılarından dolayı Rollins'i suçlarken; Rollins bu suçlamayı reddediyordu. Sonunda AOP'ye katıldığını söyledi ve heel turn geçirdi. Daha sonra kendine "Monday Night Messiah" ünvanını verdi ve Murphy de AOP'ye katıldı. Rollins ve Murphy, beraber Raw Takım Şampiyonluğu kemerlerini kazandı. Royal Rumble'da Rollins, AOP ve Murphy'nin yardımıyla Owens'ı elendi. Rollins ve Murphy, Raw programında kemerlerini kaybettikten sonra Elimination Chamber'da rövanş maçına çıktı ve Owens, onların maçına müdahale edip Rollins'e Stunner yaptı. Ertesi gece Raw programında Rollins, Owens'a bir maç için meydan okudu. Owens, WrestleMania için bunu kabul etti.


Feud Bitişi

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


Singles Match
"Monday Night Mesiah" Seth Rollins vs Kevin Owens


"Rollins iplerin arasından sucker punch attıktan sonra ard arda yumruklayıp dışarı kaçıyor. Owens peşinden inip karşılığını vererek bariyerlere çarptırıyor. Rollins diz darbesi geçirip ringe kaçıyor. Owens girdiği anda Rollins'ten Curb Stomp denemesi ama KO kaçtı! Ringe girip yumruk ve Choplar ile karşılık veriyor. İplere yolluyor ve sert bir Lariat vuruyor! Devamında da Senton! Bir tane daha! Köşede iken Cannonball ile gelmek istiyor ama Rollins dışarı kaçtı. Owens peşinden inip Chopladıktan sonra bariyerlere fırlatıyor! Oradan alıp başka bir köşedeki bariyerlere uçuruyor! "Burası senin sayende kuruldu ha? Espriye bak" diye bağırdıktan sonra aprona alıyor. Bacaklarının arasına aldı! Ama Rollins'ten Back Body Drop! Ringin en sert bölümüne! Ama daha işi bitmedi! Bir tane de Falcon Arrow! Mesih maçın başlarında rakibinin sırtına çalışıyor. Ringe girip iplerden sekiyor, Suicide Dive! Ringe girip bir kez daha aynı hareketle atlıyor! Owens top gibi bariyerlerden sekiyor. Rollins "hayatın boyunca başarısız biri olacaksın, çocukların sana ne diyecek" dedikten sonra iplerden sekiyor ama Owens bu sefer yumruğu geçiriyor! Ringe girip üstüne koşarken Rollins'ten Slingblade! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı. Yerde Stompladıktan sonra iplerden sekiyor, Curb Stomp? Ama Owens kaçtı, Implant DDT! Köşede toparlanırken Rollins üstüne atlıyor ama Owens kaçtı, Superkick! Açılıyor, Cannonball! Köşeye çıkıyor, Senton Bomb! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Rakibini iplere yolluyor, Pop-Up Powerbomb!? Rollins arkasına kaçıp tekme savuruyor, Owens eğilip yere alıyor, Rollins kaçıp Superkick deniyor, Owens tutup Stunner deniyor ama Rollins itip Step-Up Enziugiri vuruyor! Owens etkisiyle iplerden sekiyor, LARIATOOOO! Güzel bir sekanstı. Rollins aprona geçerken Owens köşeye geçip Super Plex pozisyonuna getiriyor. Ama Rollins Eye Poke yapıyor! Sunset Powerbomb ile arkasına atlayıp rakibini kaldırıyor, BUCKLE BOMB! Devamında Superkick! Bir tane daha! İplerden sekiyor AMA OWENS'TAN POP-UP POWERBOMB! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Rollins ringden inerken Owens peşinden gidiyor, Rollins dirseği çakıp ring demirini suratında patlatıyor!"

Kazanan via DQ: Kevin Owens.


Hakem oraya gelip diskalifiyeyi resmileştiriyor. Rollins gülerek "al sana WrestleMania anı" diyerek oradan uzaklaşıyor. Owens elinde mikrofonla ringe giriyor.

Kevin Owens: Hayır, hayır. Bu şekilde bitiremeyeceksin. Hani WrestleMania'da Tanrı gibiydin? Bu Tanrının hareketleri değil küçük bir kaşarın hareketleriydi. Hadi bana adam olduğunu kanıtla! Geri dön ve bunu sonsuza kadar bitirelim! Diskalifiye yok, kural yok, hadi!

Seth Rollins: Ne zaman öğreneceksin Kevin? Diskalifiye yok, kural yok mu!? Zili çal!

No Disqualification Match
"Monday Night Mesiah" Seth Rollins vs Kevin Owens


"Rollins girdiği gibi Jumping Knee vuruyor! "Ne zaman anlayacaksın seni pislik" diye bağırarak dışarı yolluyor! Oradan da bariyerlere! Karnını tekmeledikten sonra yüzüstü bariyerlere fırlatıyor! Hakeme "istediğimi yapabilirim değil mi" diye sorduktan sonra ring merdivenini söküp Owens'ın kafasına çarptırıyor! Owens'ta hiçbir karşılık yok! Rollins maçın tek kontrol sahibi ismi. Timekeeper bölgesinden sandalye alıp ard arda vuruyor! Seyircisiz şovun güzel yanlarından biri trash talk olayıymış.

Kevin Owens: Her zaman küçük bir kaşar olacaksın.

Seth Rollins: Çeneni ne zaman kapatman gerektiğini bilmiyorsun!

Bu sırada Owens ring zilini alıp ard arda Owens'a vuruyor! Tam kafasına hemde! Rollins spiker masasına yatarken Owens setin arka kısmına gidiyor. ORADAN DA WRESTLEMANIA LOGOSUNUN TEPESİNE ÇIKIYOR! YERDEN Bİ 10 METRE YUKARIDA! SPİKER MASASINDAKİ ROLLINS'E DOĞRU ATLIYOR! MASA PARAMPARÇA! Owens bir süre sonra rakibini ringe sokup ayağa kaldırıyor.Seth Rollins: Kevin, Kevin! Böyle olmak zorunda değil, lütfen.

OWENS TEKMEYİ BASTI, STUNNER! Tuşa gidiyor, 1-2-3!"

Kazanan: Kevin Owens.


Feuddan Sonra Ne Yaptılar?

Seth Rollins, Drew McIntyre ile WWE Kemeri için MITB'de maç yapıp kaybederken, Kevin Owens USC Apollo Crews ile dostluk ona sürekli yardımlarda bulundu.

Konu Paranoyak tarafından (16-07-2020 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.
Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2020, 19:24   #2
#ThankYouTaker
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2017
Nereden: Aydın
Mesajlar: 13.939
Konular: 405
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 475129
Rep Derecesi: demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
demonking19 demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 475129
Mesajlar: 13.939

Standart

Şimdiden emeğine sağlık. Fırsat bulunca göz atacağım.
imza

"Daniel Bryan'ı izlemekten daha güzel bir şey varsa o da Bryan Danielson'ı izlemektir."
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2020, 20:22   #3
All Heart No Soul
Magenta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2020
Mesajlar: 6.882
Konular: 143
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 420413
Rep Derecesi: Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Magenta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Magenta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Magenta Magenta isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 420413
Mesajlar: 6.882

Standart

Eline sağlık. Sevdiğim bir feud değildi bu ama maçları WM 36'nın en iyi ring içi maçıydı. Maçlarını her zaman izlemek isterim ama böyle bir feud daha görmek isteyeceğimi sanmıyorum.
imza


Magenta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2020, 03:08   #4
taş fırın erkeği
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 10.038
Konular: 688
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 1243380
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1243380
Mesajlar: 10.038

Standart

Feuddan galip ayrılanın sonrasında boş otururken Rollins'in momentum yakalaması değişik.
imza
You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain

Mr. Bean & Paranoyak

Her şey zamanında güzel.

Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2020, 10:14   #5
Körfez'im Bak İşte
Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2020
Mesajlar: 5.972
Konular: 357
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1012001
Rep Derecesi: Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kero Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1012001
Mesajlar: 5.972

Standart

Eline sağlık.
imza
discord: KeremX#6309
Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2020, 16:32   #6
My Last Breath
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Parts Really Unknown
Mesajlar: 35.884
Konular: 1957
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4065100
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 4065100
Mesajlar: 35.884

Standart

Eline sağlık kardeşim. Bu feud eğlendirici olsa da fazla tekrar ediyordu. Kısa sürmesi iyi oldu.
imza
SAVE YOUR TEARS FOR ANOTHER DAY...


Discord: Guti El Maestro#2257“Bats would say that I’m a bad boy”

“To kill without a reason”

“But bodies stacked high never gets old”

“Blood’s always in season”
Keremk69 & Aschentef & Stayin Alive

GWA RPG

Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
1x Hardcore Champion (Birkaç saat)
Grado (Retro)
1x Tag Team Champion w/Rene Dupree (55 Gün)
SE7EN (Retro)
Sami Zayn
Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.