GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 04-09-2020, 10:50   #1
#TSC
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Ştandart Vatanımdan
Mesajlar: 24.517
Konular: 1473
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 2870435
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2870435
Mesajlar: 24.517

Standart Shawn Michaels vs Triple H | Feud İncelemesiBEST FRIENDS! BETTER ENEMIES!

Şirket: WWE
Süre: Summerslam 2002 - Taboo Tuesday 2004

Not: Bu feud incelemesinde ikilinin taraf olduğu Nash vs HHH ile HBK vs HHH vs Benoit feudlarının da incelemesi yer almaktadır.

Feud Öncesi

Triple H boştaydı ve Steph ile Eric Bischoff onu kendi şovlarına dahil etmek için rekabete girmişlerdi. Hatta Bischoff ile Steph'in öpüştüğü sahne de o zamanki rekabetin bir ürünü bunu da ekstra not geçelim. HBK ise NWO üyesi olarak geri dönüş yapmış ancak ringlere bir dönüş gerçekleştirememişti. Kendisi bir RAW üyesi olarak Vengeance 2002 şovunda HHH'i ikna etti ve onu RAW'a kattı. Ve yıllarca sürecek bu feud bu şekilde başladı.


Uzun Maraton Start Alıyor

22 Haziran 2002 tarihli RAW Şovundayız. Eric Bischoff şovu açan isim. Bizlere yeni RAW Süperstarı olarak HHH'i takdim ediyor. Ardından HBK geliyor. Bischoff'ta HBK'in güreşememesinden sebep ortaya ilginç bir fikir atıyor. Bu fikre göre HBK, HHH'in menajeri olacak. HBK bu fikre bayağı sinirlenip arka alana gidiyor. HHH'de peşinden. Arka alanda ona SCSA gibi kaçıp gidecek misin diye soruyor. HHH ikna konusunda başarılı olmuş olacak ki gecenin ilerleyen bölümünde ikili DX olarak ringe geliyor. Tam bir klasik DX promosunun en patlayıcı yerine geldiklerinde HHH, HBK'e Pedigree çakıyor ve feudu resmi olarak başlatıyordu. Bilmiyordu ki karşısındakinin 4 yıl sonra güreşebilmesine sebep olacağını.

Sonraki haftanın RAW şovunda Un-Americans'ın açılıştaki promosunu bölen HBK, HHH'i istiyor. Hatta araya giren Test'e de Bret Hart üzerinden laf sokuyor. Bu feud başlangıçta efsanelere laf geçirme şeysi olmuş he. Neyse. Gecenin ilerleyen bölümlerinde HBK'i, HHH'i araken görüyoruz. Hatta bu sırada Booker ile bir sürtüşme yaşıyorlar. Daha sonra da Show ile tartışıyor. Gecenin daha da ilerleyen bölümlerinde HBK bir görevliye HHH'i görürse onu otoparka yönlendirmesini söylüyor ve Show bunları görüyor. Gecenin son bölümlerinde HHH ringe geliyor. Artık kendisinin Showstopper ve ikon olduğunu söylüyor. HBK'ye iki seçenek sunuyor. Ya HHH ile dövüşecek ya da onun menajeri olacak. Bu esnada görevlilerden birinin HHH'e bir şey söylemesinin ardından HHH arka alana koşuyor. Otoparkta bir kalabalık var ve HBK kanlar içinde yerde arabanın camına geçirilmiş ve yere düşmüş.

Sonraki şovda HHH bu saldırıyı yapanı arıyor. Önce Booker T'ye gidiyor ve olumsuz cevap alıyor. Tehdit edip gidiyor. Gecenin ilerleyen bölümlerinde Un-Americans ile konuşuyor bu konu hakkında. Masaya balyozu geçirip gidiyor. Big Show'a bu konu hakkında soru soruyor ama olumsuz cevap alıyor. Gecenin ana olayında HHH, Bischoff'u bölüyor. HBK bir anda ekrandan bağlanıyor. İkili aralarında hiç bir şey olmamış gibi konuşuyorlar. HHH bunu yapanı bulmaya çalıştığını söylüyor ama HBK onu bölüyor ve kamera görüntülerinin eline geçtiğini söylüyor. Görüntülerde ilk başta HBK'in cama geçişini görüyoruz. Bir süre sonra tepesinde biri beliriyor. Görüntü ilk başta anlaşılamayacak kadar pikselli ama daha sonra düzelen görüntü HHH'i gösteriyor. HHH bunu HBK'in zayıf olduğunu kanıtlamak için yapmış. HBK ise doktorların ona neredeyse güreşmeye tamamen hazır olduğunu söylemişler. Mesela Summerslam'de güreşebilirmiş. HHH bu bir meydan okuma mı diye soruyor. HBK ise haklısın diye karşılık veriyor. HHH çok ağır konuşuyor. Oğlundan karısına kadar laf geçiriyor HBK'nin. HBK'in ise mesajı net oluyor. "Son bir kez bile olsa hala dövüşebilirim."

Sonraki şovu HHH açıyor. HBK'in onu tepede kalmak için kullandığı gibi o da onu tepeye çıkmak için kullanmış. Seyirciler onu kullanmış. Onu zayıflaştırmak için onu kullanmışlar. (Kendisi için söylüyor bunu.) Konuşmayı bir anda WWE şampiyonu The Rock bölüyor. (Brock da seyirciler arasında Paul ile (ekstra bilgi)) Rock, Brock'a sallarken HHH bölüyor onu. Rock bayağı küfürlü falan lafları geçiriyor ona. İkili kavgaya tutuşuyor ama Lesnar müdahale edince HHH, Pedigree çakıyor. Gecenin ana olayında HHH, Un-Americans ile birlikte Booker & Goldust & Rock & Taker dörtlüsünü yeniyorlar ve feuda dair bir olay gerçekleşmiyor.

Sonraki şovun ortalarında HHH geliyor ringe. Elinde bir kontrat ile geliyor. Elindeki kontratı HBK'e gönderecekmiş ve en kısa zamanda imzalanmış biçimde bekleyecekmiş onu. Ve bu gece The Rock ile 1 v 1 maça çıkacağını açıklıyor. Onu Jericho bölüyor. Ama Ric Flair'e laf sallıyor. Flair de onun kafasına çöp kutusu geçiriyor. İlerleyen bölümlerde HBK'nin kontratı imzaladığını öğreniyoruz. Gecenin ana olayında The Rock ve HHH karşı karşıya geliyorlar ama maç bitmiyor. Brock maça müdahil olmak istiyor ama güvenlik ona vakit kaybettirince HBK maça dalıyor. Hatta Brock'u da ilk başta savuşturuyor. HHH bu fırsatı tepmeyip HBK'e dayak basacak derken Rock araya giriyor. HBK ile Brock kapışıyor ve HBK, SCM ile uçuruyor Brock'u. Rock, Brock'u kovalarken HBK, HHH'in üzerine uçuyor ve kavga ediyorlar. HBK kavgayı ve şovu üstün kapatıyor. Bizde Şampiyonlar Ligi Yarı Final eşleşmesi El Clasico'nun ilk ayağı olan Summerslam'e ön sıradan bir bilet alıyoruz.


Summerslam 2002

Alıntı The Game's Crippler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Unsanctioned Match

Shawn Michaels vs. Triple H

Maçın promosunu izledikten sonra maça geçiyoruz.Ayrıca Shawn'ın 4 sene sonraki ilk güreş maçı.Son olarak Michaels kot pantolonla maça gelmiş.Maça geçecek olursak,Shawn rakibini yumrukluyor,ufaktan bir Spear yapıp rakibini yumrukluyor.Ancak HHH'den Shoulder Block geliyor.Yine de Michaels rakibini ring dışına atıyor.Kendi de ringden rakibine CrossBody yapıyor.Ancak HHH diz darbesi atıyor.Shawn yine pes etmiyor ve rakibini ring dirseklerine çarptırıyor.Ardından Clothesline yapıyor.Shawn,alttan çöp kutusu alıyor.Kutuyu ringe atıp kapağı eline alıyor.Bu arada Triple H onu bariyerlere çarptırıyor.Triple H ardından ringe giriyor.Shawn'da ona kapakla bir tane çakıyor.Sonra da Clothesline yapıyor.En sonunda çöp kutusunu Triple H'ye gömüyor Shawn.Shawn üst iplere çıkıp CrossBody yapıyor.Ardından SCM'ye bekliyor.Fakat HHH eğilip BackBreaker yapıyor.Shawn baya acı çekiyor.Triple H buna rağmen rakibine bir kez daha BackBreaker yapıyor.Triple H,rakibini köşeye atıyor ve Shawn sırtından acı çekmeye devam ediyor.Triple H,rakibinin sırtına çalışmaya başlıyor.Triple H tuş deniyor fakat sonuç yok.Triple H ring dışından sandalyeyi alıyor ve Shawn'ın sırtına bir güzel çakıyor.Triple H tuş deniyor fakat Shawn 2'de kalkıyor.Triple H rakibini kaldırıp Suplex arıyor.Ancak Shawn Roll-Up'a çeviriyor.Roll-Up ise başarısız.Triple H üstünlüğü kaybetmeyip rakibine tekrardan BackBreaker yapıyor ve kaldırıyor.Ardından sandalyenin üzerine DDT yapıyor ! Shawn kanlar içinde kalıyor.Triple H tuş deniyor fakat başaırsız.Triple H,Michaels'ın pantolonundaki kemeri alıyor ve bununla Shawn'a saldırıyor.Ardından Triple H,kemeri eline sarıp bununla Shawn'a çakıyor.Ardından ring dışına inip ring altına bakıyor.En sonunda Sledgehammer'ını buluyor Triple H.Fakat Shawn toparlanıp rakibine yumruk vuruyor,ancak Triple H,rakibine Abdominal Stretch yapıyor.Ayrıca hatırlatayım,bu maçta iplere dokunsanızda kilit bozulmuyor.Bu arada Triple H elini ipler götürüyor.Bundan dolayı hakem Earl Hebner,Triple H'den kilidi bırakmasını söylüyor ve onu itiyor.Triple H kilidi bırakıyor.Shawn savaşıyorum diyerekten rakibine yumruk atıyor.Ancak Triple H onu köşeye çıkarıyor.Shawn,rakibini düşürüp ona Elbow Drop yapmaya çalışıyor.Ancak Triple H,hakemi iplere itiyor.Shawn'da yüz üstü düşünce Triple H ona sandalyeyi gömüyor.Ardından Triple H,rakibini kaldırıyor.Ardından sandalyeye doğru BackBreaker yapıyor ! Triple H tuş deniyor fakat başarısız !

Triple H baya sinirleniyor.Ardından sandalyeye doğru Sidewalk Slam yapıyor Triple H ! Tuş denemesi ise başarısız.Triple H,rakibini kaldırıyor.Ancak Shawn,Low Blow yapıyor ! ( Not : Maçın kurallarında DQ yok ) Ancak Triple H yine de sandalyeyi eline alıyor.Shawn'da ona Sweet Chin Music yapıyor ! Triple H'nin yüzüne geliyor sandalye ! Triple H'nin de kafası kanamaya başlıyor.Shawn yumruklarla etkili olmaya çalışıyor.Ardından Shawn,rakibine Clothesline yapıyor ! Shawn yerde.Shawn kendine özel kalkışıyla kalkıyor ve Back Body Drop yapıyor ! Ardından sandalyeyi alıp Triple H'ye gömüyor ! Ardından rakibini ring dışına gönderiyor.Ring dışında çöp kutusu kapağını Triple H'ye gömüyor.Ardından Shawn kemerini alıyor ve bununla Triple H'ye iyice bir vuruyor.Sonra da çöp kutusunu alıp gömüyor rakibine.Ardından spiker masasına götürüyor rakibini.Sonra da rakibini Bulldog ile merdivenlere çarptırıyor.Sonra da ring dışından merdiven çıkarıyor Shawn ! Ardından bununla da Triple H'a vuruyor.Merdiveni de ring dirseklerinin oraya koyuyor ve Triple H'ı buna doğru itiyor ! Triple H baya acı çekiyor.Shawn rakibini ringe sokup tuş deniyor ancak Triple H kalkıyor ! Shawn ring dışına çıkıp merdiveni getiriyor fakat Triple H ona merdivene gelecek şekilde Seated Senton yapıyor.Shawn ring dışında.Triple H ring dışına inip rakibini ringe getiriyor.Kendi de köşeye tırmanıyor.Fakat Shawn onu yumrukluyor.Kendi de köşeye çıkıyor ve SuperPlex yapıyor ! Tuş denemesi,başarısız ! Ardından Roll-Up deniyor Shawn fakat başarısız.Ancak Triple H'den High Knee geliyor.Triple H ring dışına inip ringe demir merdiveni getiriyor.Ancak Shawn,Drop Toe Hold ile Triple H'nin yüzünü merdivene gömüyor,ardından Clothesline ring dışına atıyor.Shawn ring dışından masayı getiriyor.Ring dışında masayı kuruyor.Triple H'ya da yangın tüpüyle rakibine gömüyor bir tane.Triple H masaya yatıyor.Shawn'da köşeye tırmanıyor ve rakibine köşeden Splash yapıyor ! Aman Allahım ! Shawn ardından merdiveni ringe getiriyor.Ardından merdiveni kuruyor ve buna tırmanıyor.Rakibine Elbow Drop yapıyor ! Shawn ardından rakibini SCM'ye bekliyor.Triple H ayağa kalkıyor.Ancak rakibine Pedigree yapmak istiyor.Shawn'dan Roll-Up geliyor ! Tuş başarılı !

Kazanan : Shawn Michaels

Shawn bu maçı zor da olsa kazanıyor.Bu maç bu yoldan başka bir şekilde kazanılamazdı.Ancak,Triple H arkadan gelip rakibine Sledgehammer ile 2 kez çakıyor ve sonra da çekip gidiyor.Bu arada Shawn'da bayılmış.Görevliler geliyor ve onu sedye ile götürüyorlar.Böylece bu maçın sonuna geliyoruz.Olanları tekrardan izliyoruz.Bu arada Shawn'da götürülmüş.


Bu maçtan sonra Feuda birkaç aylık bir ara veriliyor. Triple H bu sırada WWE kemeri için #1 Contender olsa da Steph'in Brock'u SD'ye çekmesi sonucu Eric Bischoff, WHC kemerini tanıtıyor ve HHH'e bu kemeri veriyor. Survivor Series dönemine kadar farklı rakiplerle karşılaşan HHH kemerini korumayı başarıyor. Ayrıca bu dönemde Ric Flair'in ona mentorluk yapmaya başladığını ve Evolution'un temellerini attığını söyleyebiliriz.

Feud Küllerinden Doğuyor

No Mercy'den sonraki RAW şovunda Eric Bischoff, Survivor Series'te Elimination Chamber'ın gerçekleşeceğini açıklıyor. HBK ise o şovda tekerlekli sandalye ile Times Meydanı'nda görünüyor ve sağlığı hakkında bilgi veriyor. Ama bir süre sonra aniden sandalyeden kalkıyor ve hiç bir şeyi olmadığını gösteriyor. Gecenin ana olayın HHH, Kane'den sağlam bir dayak yiyor ve bagaja kapatılıyor.

Sonraki hafta HHH açılışta bir tabut ile geliyor ve tabutta Katie Vick var. Hurricane geliyor ve ekrana da aşırı komik bir video. HHH maskeli birinin makatından balyozdan sincaba bir sürü nesne çıkıyor. En son da HHH'in kendi kafası çıkıyor. Maske bu arada sürekli ifade değiştiriyor. En son gülüyor. (Evet farkındayım Kane vs HHH feuduna döndü olay ama sabredin asıl olaya geliyorum.) Kane geliyor ve büyük bir kavga çıkıyor. Bischoff gelene kadar kimse ayıramıyor kavgayı. Bischoff bir tabut maçı duyuruyor o gece için. (Not: Haftalık şovlardaki ilk tabut maçı) Bischoff o gece EC maçında WHC'nin savunulacağını ve Jericho, Booker, RVD, Kane, HBK ve tabi ki de şampiyon HHH'in maçta yer alacağını açıklıyor. Gecenin ana olayında da Kane tabut maçında HBK'nin müdahalesiyle HHH'i mağlup ediyor. (Not ve Naçizane Tavsiye: Bu maçı WWE 2K15'in Showcase Modunda oynayabiliyorsunuz.)

Sonraki hafta HHH, HBK'yi ringe çağırıyor ama gelen olmuyor. Booker T geliyor. Onu da Jericho bölüyor. 2 v 1 dalıyorlar Booker'a ama Kane geliyor. Ayrıca bu 4'lü takım maçında o gece karşı karşıya gelecekler. Ana olayda maçı HBK'nin karışmasıyla Booker, HHH'i tuş ederek kazanıyor ve HHH, HBK yüzünden bir mağlubiyet daha alıyordu. Maç sonunda HBK davete icabet edeceğini yani maçta olacağını açıklıyor.

Bir sonraki şovda da HBK maçı kazanacağına dair bir promo kesiyor. Onu Şampiyon HHH bölüyor. İkili kavgaya tutuşuyor ve HHH, Pedigree çakıyor. Balyoz ile dalmak istiyor ama bir ordu onu engelliyor. Gecenin ana olayında da HHH vs Booker T maçı gerçekleşiyor. Maçı biraz da Flair'in müdahaleleriyle HHH kazanıyor ama maç sonu ortalık karışıyor. Önce HBK geliyor ve HHH ile Flair'i dağıtıyor. Jericho geliyor ve HBK'ye saldırıyor. Ardından Kane ve RVD geliyor ve Jericho ile HHH'e dalıyorlar. Ardından herkes birbirine dalıyor. HBK'den Pedigree geliyor ama Jericho sandalye ile saldırarak segmenti üstün kapatıyor. Bizde XBOX'un verdiği biletlerle MSG'de yerimizi ayırtıyoruz.


Survivor Series 2002

Alıntı Heartlock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eric Bischoff geliyor elinde mikrofonla ve Elimination Chamber'ın içine giriyor.

Bischoff: Geri döndüm ! Madison Square Garden'a geri döndüm ve yeniden tarih yazacağım.Bu tarz bir maç sadece Eric Bischoff'un büyük zekası tarafından düşünülebilir.Elimination Chamber,3.2 km uzunluğunda zincirler,10 tondan daha ağır,insan vücuduna acı çektirmek için tasarlanmış özel çelikler.Altı Raw superstarı World Heavyweight Champion olmak için kendilerini bu cehenneme sokacaklar.Sistem şöyle olacak.İlk gelen dört isim kurşun geçirmez plastikle kaplı bu alanlara girecekler ve kilitli kalacaklar.Her beş dakikada bir bu alanlardan biri rastgele açılacak.Ringe gelen son iki isim ise aksiyonu başlatacak.Rakibi elemeniz için tuş etmeniz ya da pes ettirmeniz gerekiyor.Sadece bir adam hayatta kalacak ve World Heavyweight Champion olacak.Artık isimlerin ringe gelme zamanı.İlk olarak Intercontinental Champion Chris Jericho geliyor.Can You Dig It Sucka ? Booker T geliyor ikinci isim olarak.Booker ringde pyrolarını patlatıyor ve plastik alanın içine giriyor.Ardından Kane ringe geliyor ve o da alanın içine giriyor.Alanların içinde olacak son isim de HBK oluyor ve büyük destek alarak geliyor ringe.Sırada maça başlayacak ikili var.İlk olarak Rob Van Dam geliyor.Ve son ismimiz de şampiyonumuz Triple H,Ric Flair ile birlikte geliyor.

World Heavyweight Championship Elimination Chamber Match
Chris Jericho vs Booker T vs Kane vs Shawn Michaels vs Rob Van Dam vs Triple H © w/Ric Flair

Tarihi maç başlıyor ! Lock-Upla başlıyorlar.Van Dam köşede yumruklar ve tekmeler atıyor.HHH onu iplere yolluyor ama RVD'den üst üste Kickler.Triple H'i iplere yolluyor RVD ama Triple H'ten Facebuster ! Pedigree yapmak istiyor ama RVD üstünden atıyor onu çeliklerin üstüne.RVD Triple H'i zincirlere doğru fırlatıyor üst üste.Rob Van Dam tauntunu atıyor ve Triple H'i yumruklamaya başlıyor.Omuz darbeleri şimdi ve çeliklere doğru Monkey Flip ! Triple H'in alnı açılıyor.RVD'den Rolling Thunder ! RVD Triple H'i ringe sokuyor ve Body Slam.RVD tırmanmaya başlıyor ve Jericho'nun olduğu alanın üstüne çıkıyor ama Jericho ayağından tutuyor onun.Triple H geliyor ve RVD'yi yumruklamaya çalışıyor.RVD Jericho'dan kurtuluyor ve Triple H'i köşeye oturtup düşürüyor.RVD tepede ve Triple H'e Diving Somersault ! iki isim de yerde.RVD yerde tekmeler atıp Triple H'i zincirlere fırlatıyor.Triple H kendini ringe atıyor,RVD yumruklara devam ediyor köşede.Bu sırada ringe giren üçüncü isim Jericho oluyor.Gelir gelmez RVD'den Wheel Kick yiyor.İplere gidip RVD'nin suratına bir tekme atsa da RVD'den Spinning Wheel Kick ! Ardından Standing Moonsault ! Tuşa gidiyor,1..2.. olmuyor.RVD köşede yumruklar atıyor ve Jericho'yu karşı köşeye yollamak isterken Jericho onu yolluyor.Van Dam üstüne koşan Jericho'ya bir Back Elbow yapıyor ve köşeye çıkıyor ve Top Rope Side Kick ! Köşede Triple H'i tekmeliyor ve Jericho'yu dışarı atıyor.Ardından köşeye çıkıyor ve Jericho'ya doğru atlıyor.Jericho çekiliyor ama Van Dam zincirlere tutunuyor ve Jericho'ya Crossbody ! Yerde Jericho'yu yumrukluyor.Ayağa kalkınca Triple H'ten Clothesline.Jericho Van Dam'ı tekmeliyor.Ardından Back Suplex.Van Dam kendine gelip hem Jericho'ya hem Triple H'e yumruklar ve tekmeler atıyor.İplere gidiyor ama Triple H'ten Running High Knee ! Jericho'dan da Running Senton ! Jericho tuşa gidiyor,1..2.. olmuyor.Jericho Van Dam'i tutarken Triple H yumrukluyor.Triple H dışarı fırlatıyor RVD'yi.Jericho ve Triple H onu yumruklayıp zincirlere fırlatıyorlar üst üste.Jericho RVD'yi köşeye çekip Choplar vuruyor.Triple H Jericho'yu RVD'nin üstüne atıyor ama Van Dam çekilince Jericho köşeye tosluyor.Triple H'e de Clothesline.Jericho'ya Spinning Wheel Kick ! Fakat Triple H gelip RVD'yi yumruklarla indiriyor ve DDT ! Bu sırada Booker T dördüncü isim olarak geliyor ve Jericho ile Triple H'i yumruk ve tekmelerle yere seriyor.Ringi temizliyor resmen ve tauntunu atıyor ringde.RVD ile face to face kalıyor.Karşılıklı yumruklar izliyoruz.RVD iplere yolluyor onu ama Booker'dan Spin Kick ! Tuşa gidiyor,1..2.. olmuyor.Booker bir Chop vurup kaldırıyor onu ama RVD arkaya düşüyor ve Windmill Kick ! Tuşa gidiyor,1..2.. sonuç yok.Van Dam yumruklar vuruyor.Booker'ı köşeye yollamak isterken Booker onu yolluyor ve üstüne koşuyor fakat Van Dam'den Back Elbow.Van Dam üstüne koşuyor ama Booker'dan bir Spin Kick daha ! Tuşa gidiyor,1..2.. başarısız.Triple H geliyor ve Booker'ı yumruklayıp iplere gönderiyor ama Booker onu durduruyor ve Axe Kick ! Jericho Booker'ı dışarı atıyor ama RVD'den Dropkick.Van Dam boş alanlardan birinin üstüne çıkıyor ve Triple H'e Five Star Frog Splash !!!! HOLY SHIT ! Yalnız RVD hareketi istediği gibi yapamadı ve Triple H boğazını tutuyor.Hakem 'X' işareti yapıyor Triple H için ama Triple H maçta kalmak istiyor.Booker T köşeye çıkıyor ve Van Dam'e Missile Dropkick ! Tuşa gidiyor,1..2..3 !

Elenen: Rob Van Dam.

Booker Triple H için de tuşa gidiyor ama Triple H'in ayağı iplerde.Jericho gelip Booker'a bir Dropkick vurup köşede boğuyor onu.Yumruklar ve Choplar vuruyor.Diğer köşeye atıyor ve Running Bulldog ! Jericho Lionsault deniyor ama Booker T sıyrılıyor ve 110th Street Slam ! Booker tuşa gidiyor,1..2.. sonuç yok.Yeni bir isim zamanı ve bu isim Kane.Ringe girip Jericho ve Booker'ı yumrukluyor.Jericho'yu iplere yollayıp üstünden atıyor ve Booker'ı köşeye yollayıp yumrukluyor.Diğer köşeye atıyor ve Body Avalanche.Şimdi de Jericho'yu dışarı atıyor ve zincirlere fırlatıyor.Kane Jericho'yu plaslanlara fırlatıyor ve Jericho 'kurşun geçirmez' camları kırıyor.Kane Triple H'i yumrukluyor köşede ardından da Booker'ı yumrukluyor.Booker'ı kaldırıyor ama Booker kendini arkaya atıyor.Bu sırada Jericho'dan Low Blow ! Kane'den de Booker'a Chokeslam ! Kane Triple H ile uğraşmaya başlıyor.Jericho ringe girip iplere gidiyor ve Booker'a Lionsault ! Tuşa gidiyor,1..2..3 !

Elenen: Booker T.

Kane Jericho'yu yumruklamaya başlıyor.Jericho bir fırsat yakalayıp zincirlere tırmanıyor ama Kane onun kafasını zincirlere vurup ringe fırlatıyor.Arada üstüne gelen Triple H'i de yere seriyor.Kane Jericho'ya diz darbeleri vuruyor ve Suplex.Tuşa gidiyor,1..2.. başarısız.Kane iplere gidip Elbow Drop deniyor ama Jericho çekilince boşa düşüyor.Jericho Kane'i dışarı atıyor.Triple H yukarı çıkıyor ama Kane'den ona bir aparkat ve bir Body Slam.Kane'den Jericho'ya yumruklar.Jericho ona bir tekme atıp köşeye çıkıyor ve Missile Dropkick ! 20 dakikanın sonunda son isim Shawn Michaels da geliyor.Jericho ve Kane'e üst üste yumruklar ve Jericho'yu iplere gönderip üstünden atıyor.Kane onu Clothesline ile yere seriyor.Kane onu iplere yolluyor ama Shawn'dan Flying Forearm Smash ! Shawn Kane'i karşı köşeye yollamak isterken Kane onu yolluyor ve karnına bir tekme atıyor.Kane Jericho'yu kaldırıyor ve yere yapıştırıyor.Kane'den Shawn'a Chokeslam ! Bir tane de Triple H'e ! Üstüne atlayan Jericho'yu da tutuyor ve Chokeslam ! Kane yıktı ortalığı ! Triple H'i Tombstone için kaldırıyor ama Triple H onu itiyor ve Shawn'dan Sweet Chin Music ! Kane zar zor kalkıyor ve Triple H'den Pedigree ! Jericho iplere gidiyor ve Lionsault ! Jericho tuşa gidiyor,1..2..3 !

Elenen: Kane.

Şimdi Shawn Jericho'yu iplere yolluyor ama Jericho onun yüzüne bir tekme vurup dışarı atıyor onu.Ardından zincirlere fırlatıyor üst üste.Triple H'de ringde bir yumruk atıyor ona.Jericho ve Triple H uzun bir süre birlikte Shawn'ı hırpalıyorlar.Defalarca yumruk atıp zincirlere vuruyorlar.Shawn kendine gelip Jericho'yu zincirlere fırlatıp Triple H'i yumrukluyor.Ardından Jericho'ya Piledriver yapmak istiyor ama Jericho Back Body Drop ile çeliklerin üstüne atıyor onu.Triple H ringde yumruklar atıyor Shawn'a ve iplere yolluyor ama Shawn'dan Flying Forearm Smash ! Shawn Kip-up ile kalkıyor ama Jericho'dan Running Bulldog ! Bir de Lionsault ! Tuşa gidiyor,1..2.. kurtuldu Shawn ! Jericho bekletmeden bir tuş daha deniyor ama sonuç aynı.Shawn'ı köşeye gönderip yumruklar atıyor.Üstüne koşuyor ama Shawn ona bir Boot vuruyor ve köşeye çıkıp Moonsault ! Tuşa gidiyor,1..2.. olmuyor.Bu sırada Shawn'dan Jericho'ya Walls of Jericho !!! Fakat Triple H kalkıyor ve HBK'e DDT ! Jericho tuşa gidiyor ama Triple H çekiyor onu.İki isim tartışmaya başlıyor.Karşılıklı yumruklaşıyorlar.Triple H'ten bir Clothesline.İplere gidip Facebuster ! Tuşa gidiyor,1..2.. başarısız.Triple H yumruklar atıp Jericho'yu köşeye yolluyor.Jericho Triple H'in üstüne atlıyor ama Triple H onu Pedigree pozisyonuna getiriyor.Jericho kurtuluyor ve Walls of Jericho !! Bu sırada Shawn geliyor ve Jericho'ya Sweet Chin Music !!!! Tuşa gidiyor,1..2..3 !

Elenen: Jericho.

İki eski dost teke tek kalıyor şimdi.Karşılıklı yumruklar izliyoruz.Triple H onu iplere yolluyor ve Spinebuster ! Tuşa gidiyor,1..2.. olmuyor.Bir daha iplere yolluyor ama Shawn bu sefer yüzüne tekmeyi yapıştırıyor.Üstüne koşuyor ama Triple H onu üstünden çeliklerin üstüne atıyor.Kötü düştü Michaels.Triple H yanına geliyor ama Shawn onu zincirlere fırlatıyor.Shawn Pedigree yapmak istiyor ama Triple H izin vermiyor ve plastik alanlara Catapult !!! Shawn kanlar içinde yerde yatıyor.Triple H Shawn'ı ringe sokup tuşa gidiyor ama sonuç yok.Triple H ona bir yumruk atıyor ve ayağa kalkmasını istiyor.Triple H yumruklar atıyor art arda ama Shawn da cevap vermeye başlıyor seri yumruklar atıyor.Triple H'i iplere yolluyor ama Triple H'den Facebuster ! Ardından dışarı atıyor Clothesline ile Shawn'ı.Triple H çeliklere Pedigree yapmak istiyor ama Shawn onu engelliyor ve zincirlere Catapult ! Cactus Clothesline ile ringe sokup köşeye çıkıyor Shawn ardından da plastik alanların üstüne aynı RVD gibi.Shawn Michaels'tan Diving Elbow Drop !!!!! OMG !!! HBK köşeye doğru gidiyor ve yere vurmaya başlıyor ! Bunun anlamını biliyoruz ! Triple H zar zor ayağa kalkıyor Shawn Sweet Chin Music için geliyor ama Triple H onu engelliyor ve Pedigree !!! Bu iş bitti.Triple H zar zor tuşa gidiyor,1..2.. kurtuldu Shawn ! İnanılmaz !!!! Triple H bir kez daha Pedigree yapmak istiyor ama Shawn onu üstünden atıyor ve SWEET CHIN MUSIC !!!!!!! HBK IS NEW CHAMP !!!!!! Tuşa gidiyor,1..2..3 !!!!!!Elenen: Triple H.

Kazanan: New World Heavyweight Champion Shawn Michaels.

Konfetiler yapıyor bir anda.Shawn Michaels uzun sakatlığının ardından eski dostundan muhteşem bir şekilde kemeri alıyor ve kemeriyle ringde seviniyor.Muhteşem bir şov muhteşem bir main event ! Survivor Series 2002'nin sonuna geliyoruz!


Küller Artık Cehennem Ateşi

Survivor Series'ten sonraki ilk RAW şovundayız. Açılışı yeni şampiyon HBK yapıyor. Dün gece yaşadıklarından bahsediyor. Onu RVD bölüyor. Yeni şampiyonu övüyor ve bir kemer maçı istiyor. Eric Bischoff onu bölüyor ve Booker vs RVD vs Jericho maçını duyuruyor. Kazanan sonraki hafta HBK ile karşılaşacak. HBK, HHH'e beni izlediğini biliyorum diyor. Ana olaydaki kaotik maçta önce Christian ardından Scott Steiner baskın veriyor. Maçı da RVD kazanıyor. HBK maç sonrası yeni rakibini tebrik ediyor.

Sonraki hafta RVD ile HBK kemer için karşı karşıya geliyorlar. Ama şovun orta kısmında arka alanda birbirlerini tokatladıkları bir sahne oluyor. Güzel geçen maçı ise RVD kazanmak üzereyken Triple H basıyor ve ikiliye saldırıyor. HBK karşılık vermeye çalışsa da başarılı olamıyor ve HHH bu şovu üstün kapatıyor.

Bir sonraki şovda RVD ve HHH #1 Conterder'lık için maça çıkıyorlar ve hakem HBK. Maç gerçekten güzel geçiyor. Ama maçı hileyle HHH kazanıyor. Maç sonu çıkan kavgaya kimse engel olamıyor. En sonunda da HBK'ten SCM geliyor.

Sonraki hafta şovu Bischoff açıyor. HBK ve HHH ekrandalar. Bischoff, Armageddon'daki maçın 2 out 3 falls maçı olacağını söylüyor. Ancak ilk maç Street Fight ikinci maç kafes maçı olacak ve eğer 3.maça gerek duyulursa HBK'in meşhur ettiği Merdiven maçına çıkacaklar. HHH son maçın duyulmasıyla adeta ecel terleri döküyor. HHH aynı gece Jeff Hardy'i mağlup ediyor. Maç sonrası Hardy'e saldırmak istiyorlar ama HBK gelince onu bırakıyorlar. Flair, HBK'ye uzun bir konuşma yapıyor ama verdiği mesaj net. "Meşaleyi yeni taşıyıcısı HHH'e devret!" HHH de kemeri geri alacağını söylüyor. Gecenin sonunda HBK ikiliye kürek ve SCM ile saldırıyor. HHH'i çöp kutusuna atıyor. Ardından da tırın tepesine çıkıp HHH'in üzerine uçuyor. Bizde cehenneme doğru belki de bu işin sonu için yolculuğa çıkıyoruz.


Armageddon 2002

Alıntı The Game's Crippler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
World Heavyweight Championship - Three Stages Of Hell Match

Shawn Michaels vs. Triple H (C)


İlk maçın türü Street Fight,2.maçın türü Steel Cage maçı.Eğer gerek duyulursa 3.maçta Ladder Match olacak.

1.Maç - Street Fight Match

İlk olarak Triple H ve Ric Flair geliyor,sonrada HBK.Daha maç başlamadan hakem,Flair'i ring dışından men ediyor.Ayrıca maçta nesne kullanımı serbest.Maçın daha ilk saniyelerinde Triple H,HBK'i ring dışına atmayı deniyor ama HBK ring dışına düşmüyor ve Triple H'i yumrukluyor,sonrada Triple H'i ring dışına yolluyor.Triple H,ring dışından ringe teneke getirecekken HBK'den Baseball Slide geliyor.HBK,iplerden geriliyor ve Plancha için Triple H'e doğru uçuyor ama Triple H çekiliyor.HBK yerde,Triple H'de ayakta.Triple H,HBK'e Clothesline yapıyor,sonrada bariyerlere çarptırıyor.Triple H,HBK'i kaldırıp tekrar bariyerlere fırlatıyor.Triple H,HBK'i tekmeliyor,sonrada aprona yatırıyor.Triple H'den HBK'e yumruklar geliyor,Triple H eline tenekeyi alıyor.HBK,Triple H'nin tenekeyle vurmasına izin vermiyor ve CrossBody ile Triple H'ye atlıyor.HBK,ringin altından bir masa çıkarıyor ve kuruyor ring kenarına.HBK,Triple H'yi yumrukluyor ve masaya doğru Suplex deniyor ama Triple H izin vermiyor.HBK yine de rakibinin kafasını merdivenlere çarptırıyor,sonrada ringe sokuyor.Sonrada çöp tenekesini göğsüne doğru tutup köşeden atlıyor,fakat Triple H ayağını kaldırınca HBK'in yüzüne geliyor teneke.Ancak HBK'den CrossBody geliyor,Triple H tuş deniyor ancak başarısız.Triple H,HBK'e Clothesline yapıyor,sonrada ring dışına inip bir tane daha masa kuruyor diğerinin yanına.Triple H,HBK'i alıp bu 2 masaya doğru Suplex etmek istiyor ama HBK buna izin vermiyor ve Triple H'ye Suplex yapıyor.HBK,Triple H'i kaldırıyor,kendi de iplerden geriliyor fakat Triple H'den High Knee geliyor.Triple H tekrar ring dışına çıkıyor,sandalye getiriyor ringe.Triple H,HBK'i biraz daha yumrukluyor,sonrada HBK'in sırtına çalışmaya başlıyor.Triple H,sandalyeyi kuruyor,ardından HBK'i bu sandalyeye Slam etmek istiyor ama Shawn bir reverse ile Triple H'i sandalyeye Slam ediyor,ardından Triple H'in sırtını köşelere fırlatmaya başlıyor.Triple H,ring dışına gidiyor,HBK'de onun peşinden geliyor tabi.HBK,ring dışında Triple H'nin sırtına çalışıyor.HBK,Triple H'i ringe sokup teneke kapağı ile geliyor ringe.HBK,kapakla Triple H'nin sırtına vuruyor.Sonrada SCM deniyor,fakat Triple H izin vermiyor ve HBK'in bacağına sert bir darbe indiriyor.

Triple H,bu olayın ardından HBK'in bacağına çalışmaya başlıyor.HBK baya acı çekiyor,Triple H hatta Figure Four Leg Lock bağlıyor.HBK yaklaşık 2 dakika kilitte kalıyor,sonunda kurtulmayı başarıyor.Yine de Triple H,teneke kapağıyla HBK'ye bir tane çakıyor,sonrada ring dışına atıyor.Triple H,HBK'i bariyerlere çarptıra çarptıra taa giriş perdesine kadar geliyorlar.Triple H,HBK'i Armageddon setine çarptırıyor,sonrada sahne arkasından Barbed Wire'lı sopa alıyor,sonrada ( Not : Armageddon 2002 setinde,ateş kullanılmış.Setin bazı yerlerinden ateş çıkıyor. ) Armageddon setinden çıkan ateşe doğru tutuyor Barbed Wire'li sopayı ! Böylece sopanın üstü yanıyor.HBK ise kalkıyor ve Triple H'nin karnına tekme atıyor.Ardından yanan Barbed Wire'li sopayı alıyor ve Triple H'ye çakıyor !! Triple H'nin yüzü kanamaya başlıyor.HBK,Triple H'yi ringe doğru getirmeye başlıyor,bu sırada da bariyerlere çarptırıp rakibini yumrukluyor.HBK,Triple H'yi ringe sokuyor,kendi de ringe sandalyeyle geliyor.HBK,sandalyeyle Triple H'e çakıyor,sonrada sandalyeyi kuruyor.HBK iplerden geriliyor,Triple H onu Drop Toe Hold ile sandalyeye çarptırıyor,sonrada Triple H'den DDT geliyor.Triple H,HBK'i kaldırıp Pedigree'ye alıyor,ancak HBK bir Low Blow'la kurtuluyor ve Flying Clothesline yapıyor.HBK,kendine özel Kip-Up'u yapıyor,fakat Triple H onun bacağına çakıyor ve Pedigree'ye alıyor ! Triple H tuş deniyor,1,2 ve 3 ! Böylece Triple H ilk maçı kazanıyor.

2.Maç - Steel Cage Match

Kafes indirilirken Triple H ring dışına iniyor,sonrada ringe bulabildiği herşeyi getiriyor.Triple H,tenekeyle HBK'e çakıyor,sonrada getirdiği masayı köşeye yerleştiriyor.Triple H,HBK'i kaldırıp masaya atmak istiyor,ama HBK izin vermiyor.Triple H,HBK'i yumrukluyor,HBK ise Drop-Kick deniyor,fakat Triple H rakibinin bacağını yakalayarak Catapult'la kafese çarptırıyor.Triple H,HBK'i biraz daha yumrukluyor,bu arada HBK'nin başı da kanamaya başlıyor.Triple H,eline teneke alıp tekrar HBK'e çakıyor,sonrada HBK'i kaldırıp HBK'in yüzünü kafese sürtmeye başlıyor.Triple H,bu işi de bırakıp HBK'i kafesin kenarına çarptırıyor tekrar.Triple H,HBK'i iplere atıyor,sonrada HBK'e tekme atıyor.Ancak HBK,Triple H'yi kafesin kenarına çarptırıyor,sonrada Clothesline yapıyor.HBK iplerden gerilip Thesz Press yapıyor.Ancak Triple H toparlanıp kafese doğru tırmanmaya başlıyor,ancak HBK onu zor da olsa aşağıya attırmamaya çalışıyor.HBK,fırsatı bulup tırmanıyor.Ancak HHH onu engelliyor.İkili kafesin üstünde yumruklaşmaya başlıyorlar.O sırada Flair geliyor ve ring dışına kurulu olan 2 masanın tekinin üstüne bir masa daha koyuyor.HBK kafesten inmeye yaklaşıyor,bu sırada Flair,boş kalan masanın üstüne bir tane daha masa koyuyor.Ardından ikili kafesin üstünden ringe doğru eğiliyorlar,HBK,Triple H'i kafese çarptırıyor.Triple H bacak arası iplere düşüyor,sonrada ringin ortasına yığılıyor.HBK'de Elbow Drop'la Triple H'e atlıyor.Ric Flair ise kafesi açıp ringe dalıyor.HBK'de bu arada SCM'ye bekliyor Triple H'i.HBK,Flair'i iyice yumrukluyor,sonrada sandalyeyi alıp bir Flair'e,bir de Triple H'e çakıyor.HBK,Flair'i kafesin kenarına çarptırıyor,Flair'in kafası iyice kanıyor.HBK,Flair'i biraz daha yumruluyor,o sırada Triple H kalkıp HBK'i Pedigree'ye alıyor.Ancak HBK,Back Body Drop'la kurtuluyor ve Flair'e SCM yapıyor ! Ardından da bir SCM'de Triple H'ye ! HBK,masayı düzgünce ringin ortasına kuruyor,Triple H'yi yatırıyor masaya,kendi de kafesin tepesine çıkıyor ve kafesin tepesinden dev bir Splash yapıyor ! HBK tuş deniyor,1,2 ve 3 ! HBK kazanıyor ve böylece son maça geçiyoruz.Durum 1-1.

3.Maç - Ladder Match

Kafes yukarı kaldırılıyor,kanlar içinde kalan Flair'de götürülüyor.WHC'de bir ip ile asılıyor.HBK,ring dışına inip ringe merdiven getiriyor.HBK,merdiveni köşeye dayıyor,Triple H'i bu merdivene doğru atıyor.HBK,merdiveni sırtlıyor ve Triple H'ye merdivenle vuruyor,sonrada merdiveni Triple H'nin üstüne doğru atıyor.HBK,merdivene doğru Triple H'ye Suplex yapıyor,ardından merdiveni köşeye doğru kuruyor ve Splash ile Triple H'ye doğru atlıyor,fakat Triple H çekiliyor ! Triple H,rakibini kaldırıyor ve Pedigree yapıyor ! Triple H,zar zor merdiveni kemeri alabileceği şekilde yerleştiriyor,sonrada yavaş yavaş tırmanmaya başlıyor.Oyalanınca,HBK kalkıyor ve Triple H'nin ayaklarını tutmaya başlıyor.Ardından alttan kendisi tırmanıyor ve Triple H'i düşürüyor ! Ardından SCM yapıyor ! Triple H ring dışına düşüyor ! HBK kalkıyor,merdivene tırmanmaya başlıyor,tam kemeri alacakken Triple H ringe geliyor ve HBK'i ring dışında kurulu olan masaların üstüne fırlatıyor ! HBK tüm masaları kırıyor ! Triple H,merdiveni tekrar yerleştiriyor ve tırmanıyor.Kemeri alıyor ve böylece yeni şampiyon olmuş oluyor.

Kazanan ve New World Heavyweight Champion : Triple H

Bu inanılmaz maçı Triple H kazanıyor,böylece şovun sonuna geliyoruz.


Feuda bu maçtan sonra bir kez daha ara veriliyor. HHH bu ara dönemini önce Steiner ile daha sonra da Booker T ile feuda girerek geçiriyor. HBK ise Jericho ile olan feuduna başlıyor. Ardından HBK ile HHH'in yolları Nash sayesinde kesişiyor. HBK bu feudda yan rol oynasa da ana role yakın bir yerde ve biraz da Flair rolü üstlendiğinden bu kısmında incelemesine yer vereceğim. Zaten Nash vs HHH Feudunu da incelemiştim.

Eski Dostu Seçime Zorlamak

7 Nisan 2003 tarihli RAW şovundayız. Booker T & HBK vs Jericho & HHH maçı var. Maçı face taraf güzelce kazanıyor fakat maç sonu Heel ekip Flair ile birlikte saldırıyor. Ancak o da ne!?!? Kevin Nash 9 ay sonra retrun yapıyor ve saldırı dan kurtarıyor ikiliyi. Şov bu şekilde bitiyor.

Sonraki hafta Nash ringte geri dönmesi ile ilgili promo kesiyor. Promoyu önce Hunter sonra HBK bölüyor. İkili arasında kavgaya doğru yönelen tartışmayı Nash yatıştırmaya çalışıyor ve ikisini barıştırmak istiyor. Ancak ikisi arasında seçim yapmak zorunda bırakılıyor. Gecenin sonunda Booker & Hurricane vs HHH & Flair maçı var maçı T ve Hurricane kazanıyor. Ama maç sonunda kaos ortamı hakim. Bu kaosun sonunda Nash ve HBK yüz yüze kalıyor ve şov bitiyor.

Sonraki hafta Flair, Bischoff'a güzel bir öneri de bulunuyor. Ve bu öneri sonucu Backlash'te Nash & HBK & T vs Flair & Jericho & HHH maçı ortaya çıkıyor. Gecenin sonunda HBK'in özel hakem olduğu maçta T vs HHH maçı sonuçsuz gibi bitiyor ama maç sonunda kavga devam ediyor. Ancak kavgayı HHH üstün kapatıyor.


Backlash 2003

Alıntı The Game's Crippler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Chris Jericho & Ric Flair & World Heavyweight Champion Triple H vs. Shawn Michaels & Booker T & Kevin Nash


Promonun ardından etrancelere geçiyoruz.Etrancelerin ardından mücadele başlıyor.Maça Shawn ve Jericho başlıyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyorlar.Shawn'dan Shoulder Block geliyor,Jericho'da rakibini yumrukluyor.Shawn ve Jericho'dan karşılıklı Roll-Up denemesi var,hepsi başarısız.Jericho rakibini yumrukluyor ve iplere atıyor,Jericho'dan Walls Of Jericho denemesi var.Shawn Walls Of Jericho'ya izin vermeyip Nash'e tag veriyor.Nash rakibini yumruklayıp ring dışına atıyor.Jericho ringe dönüp rakibini yumrukluyor,Nash ona Big Boot'la karşılık veriyor.Nash,Booker T'ye tag veriyor.Booker'dan SpineBuster geliyor,tuş başarısız.Booker köşede rakibini yumrukluyor,ardından rakibine Slam yapıp tuşa gidiyor ancak başarısız.Triple H tag alıyor.Booker'dan Heel Kick geliyor.Booker rakibini yumrukluyor ancak Triple H'den BackBreaker geliyor.Triple H rakibini yumrukluyor.Ardından Triple H'den SpineBuster ve Flair'e tag var.Ancak Shawn tag alıyor ve Flair'i yumrukluyor.Ardından Back Body Drop geliyor Flair'e.Ringe dalan Jericho ve Triple H'de,Shawn tarafından dayaklarını yiyorlar ve ring dışına gidiyorlar.Bu sırada Shawn taunt atıp Flair'e Sweet Chin Music yapıyor ! Ancak ringe tekrar giren Triple H,Shawn'a Pedigree yapıyor ve yerine tekrar geçiyor ! Jericho'da tag alıyor ve Shawn'ı kaldırıyor.Shawn'a yumruklar ve dirsek darbeleri var.Triple H tekrar tag alıp rakibini iyice yumrukluyor.Bir High Knee geliyor Triple H'den.Flair tag alıyor ve Shawn'a Figure Four Leg Lock bağlamak istiyor,Shawn reverse ile Roll-Up deniyor ancak başarısız.Jericho tekrar tag alıyor ve Shawn'a Back Suplex yapıyor.Ardından Jericho,rakibine Chin Lock bağlıyor.Shawn kurtulsa da Jericho'dan High Knee geliyor.Triple H tag alıyor ve Shawn'ın ayağını dirseklere çarptırıyor.Ardından ringde rakibini köşeye atıyor ve ayağına çalışıyor.Flair tekrar tag alıyor,Shawn'ın ayağına çalışıyor.Ancak Shawn'dan rakibine Enziguiri geliyor.Shawn'dan Shoulder Block geliyor,tuş deniyor.Tuş başarısız.Bu sırada Triple H ve Kevin Nash tag alıyor.Nash rakibini köşede iyice yumrukluyor.Ayrıca heel takımın diğer üyeleri ringe dalıyorlar.Nash hepsini iyice bir dövüyor.Nash'den Triple H'ye Sidewalk Slam geliyor ancak Flair tuşu bozuyor.Booker gelip Flair'i ring dışına atıyor,Jericho'da Booker'ı ring dışına atıyor.Ring dışında Jericho baya dayak yiyor.Triple h ringe gelip Pedigree deniyor,Nash Back Body Drop'la kurtuluyor.Nash rakibini Jackknife PowerBomb için kaldırıyor,Jericho köşeye çıkıp Nash'e Drop-Kick yapıyor.Böylece herkes yerde.

Booker ringe geri dönüp Jericho'yu yumrukluyor.Ardından Scissors Kick yapıyor Jericho'ya ! Sonrada Spinneronnie yapıyor.Booker,Jericho'yu ring dışına atıp yumruklamaya başlıyor.Ringde de Flair ve Shawn yumruklaşıyor.Yine Nash ve Triple H'de yumruklaşıyorlar.Shawn'dan Flair'e Slam geliyor,sonrada taunt atıyor.Ancak Jericho'dan Bulldog geliyor.Flair'de rakibine Figure Four Leg Lock bağlıyor.Ardından Shawn'a kilit bağlıyken Jericho'dan LionSault geliyor.Flair kilidi bırakıyor,Shawn'a Walls Of Jericho bağlıyor.Nash bu sırada ringe giriyor ve Jericho'ya Jackknife PowerBomb deniyor,bu sırada hakem ve Flair çarpışıp ring dışına düşüyor.Ayrıca Nash'den Jericho'ya Jackknife PowerBomb geliyor ! Ancak Triple H ringe balyozuyla dalıyor ve Nash'e balyozla çakıyor ! Hakem de anca kalkıyor ve Triple H tuş deniyor.1,2 ve 3 ! Tuş başarılı !

Kazananlar : Chris Jericho & Ric Flair & World Heavyweight Champion Triple H


Heel takım kazanıyor ve zaferlerini kutluyorlar.Bu sırada Main Event'e geçiyoruz.


Eski Dosttan Olur Mu Asker?

Flair ve HHH takım kemerleri için maça çıkacaklar. Maç kendi seyrinde giderken Nash karışıyor maça ve HHH kaçıyor. Ringte tek kalan Flair maçı kaybediyor. Nash bayağı kovalıyor şampiyonu. HHH limuzin ile kaçıyor.

Sonraki hafta SCSA ve Bischoff arasında geçen uzun ve ilginç segment esnasında Nash vs HHH duyuruluyor. Aynı gece Jericho sayesinde Nash ve HHH arasında büyük bir kavga çıkıyor ve bu olayın faturası Jericho'ya kesiliyor. Sonraki hafta için Jericho vs Nash duyuruluyor.

Sonraki hafta Jericho vs Nash maçı sonuçsuz bitiyor çünkü bir sürü isim maça karışıyor. Büyük bir dövüş oluyor ve bu olaylar sonucunda Nash geceyi üstün kapatıyor. Tabii ki HBK'in yardımıyla.


Judgement Day 2003

Alıntı ErDiBiase Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Triple H arkada yürüyor sinirlice o sırada Steph onu durduruyor ve ''Dikkatli ol'' diyor.Ardından ikili arasında olanlar hakkında bir video izliyoruz.

Triple H (w/Ric Flair) vs Kevin Nash (w/Shawn Michaels) | World Heavyweight Championship

Öncelikle Shawn ve Nash geliyor.Ardından Flair ve Triple H geliyor.Flair kendi memleketinde olduğu için cheer alıyor.Triple H gelirken Nash onu bölüyor ve girişte dalıyor.Shawn ve Flair'da bir başka yerde kapışıyor.İkili arka alana gidiyor.Nash ve Triple H ring dışında dövüşmeye devam ediyorlar.Nash,Triple H'i ring basamaklarına geçiriyor.Ardından Hunter'ı ringe atıyor ve maç resmen başlıyor.Nash köşede meşhur kıç vuruşlarını yaptıktan sonra Hunter'ı diğer köşeye sertçe atıyor ardından back body drop yapıyor.Triple H zorlukla ringden çıkıp arka alana yöneliyor fakat Nash onu yakalayıp ringe sokuyor.Nash ringde bodyslam ve big boot gibi hareketler yapıyor ardından elbow drop yapıyor peş peşe 3 tane Hunter,Nash'in suratına bir şeyler yapıyor ve hakeme onu uyarıyor ama HHH onu itiyor hakem takla atıyor resmen.Triple H bu yavaş tempolu sıkıcı maçta Nash'a Swinging Neckbreaker yapıyor ve kaldırıp köşeye göndermek istiyor ama giden kendisi oluyor ve Nash'den sert bir Clothesline yiyor.Nash yerde Triple H'i yumrukluyor hakem onu uyarınca sertçe itiyor bu sefer Nash.Triple H,Nash hakem ile tartışırken ringden kaçıyor Nash de peşinden gidiyor.Biraz kovaladıktan sonra Hunter ringe giriyor ve Clothesline yapmak istiyor ama Nash çeklince hakeme geliyor!Şanssız Earl Hebner.Hunter iplere gidiyor ve eğilmiş olan Nash'e tekme atıyor ama hiçbir şey olmuyor Nash'e ve Hunter'da Low Blow vuruyor.Ardından köşeye gidip köşedeki pedi çıkarıyor.Nash'den bir geri dönüş izliyoruz.Sidewalk Slam geliyor.Ardından köşede dirsekler vuruyor üstüne birde Big Boot.Nash Jacknife için taunt yapıyor.Ama sırtına alınca Hunter,Nash'i köşeye çarptırıyor.Nash arkasını dönünce Triple H'den Pedigree yiyor.1..2..ama Nash kalkıyor!Hunter çıldırdı.Bir Pedigree daha deniyor ama Nash kaldırıp ring dışına atıyor Hunter'ı ve ringde yıkılıyor.Triple H bir çekiç alıyor ve kullanmasına izin vermeyen hakeme bir tane geçiriyor ve zil çalıyor.Ve maç DQ ile Nash'in oluyor.

Kazanan:Kevin Nash via DQ

Nash maçtan sonra önce ringde Jacknife yapıyor ardından Hunter'ı Anans masasına yine Jacknife ile gömüyor!Asker Mücadeleye Devam Ediyor

Judgement Day sonrası HHH, SCSA'ya güreşmek istemediğini söylüyor ama SCSA bunu reddedip önüne 4 isim veriyor ve bunlardan biriyle karşılaşmak zorunda olduğunu söylüyor. HHH ise bu isimlerin dışına çıkıyor ve Flair'i rakip seçiyor. HHH, Flair'a maçta sadece yere yatmasını söylüyor ama HBK, Flair'i ikna ediyor ve o gece normal bir maç oluyor. Maçı HHH kazanıyor ve maç sonu Nash geliyor. HHH kaçıyor. Sonra SCSA Bad Blood'da bu ikilinin HIAC maçında karşılaşacağını açıklıyor. (Hacı arada Insurrextion var ne ediyon yaa??)

Sonraki hafta Ric ve HBK birlikte promo kesiyor ve 1v1 maça çıkmak için anlaşıyorlar ama HHH onları bölüyor ve bunun üzerine 2v1 bir maç doğuyor. Maçta ise Flair, HBK'i satıyor ve maçı HHH kazanıyor. Nash arkadaşını korumak istese de maskeli biri ona saldırıyor. Sonradan bu adamın Randy Orton olduğunu öğreniyoruz. Evolution dayak ata ata şovu bitiriyor.

Evolution, Hurricane'e arkadan saldırıyor ve ringe gidiyorlar. HBK'de alana geliyor ve uzun bir promo kesiyor. Sonra Nash geliyor ve ikili ringe doğru ilerliyor. Bu sırada Hurricane arkadan Evolution'ın üzerine girmiyor ve kavga çıkıyor. Kavgayı face taraf üstün kapatıyor. Gecenin sonunda bu 6'lı takım maçına çıkıyorlar. Ama maç sonuçsuz ve bayağı ilginç bitiyor. Neyse maç sonu çıkan kavgayı Nash üstün kapatıyor. Şov da bitiyor.


Insurrextion 2003

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sırada gecenin Main Event maçı!Kevin Nash ve Triple H karşı karşıya,Dünya Ağırsiklet şampiyonluğu için!Ric Flair ve Shawn Michaelsta ringde olacak!Maçın promosunu izliyoruz.Shawn Michaels ringe geliyor!Tauntunu yapıyor.Ardından Kevin nash ringe geliyor.Ardından şampiyon Triple H Ric Flair eşliğinde ringe geliyor!Apronda su püskürtüyor.Dört isimde ringe şu an hakem hepsiyle konuşuyor ve kemeri kaldırıyor.Main Eventimiz başlıyor!

World Heavyweight Champion Triple H w/Ric Flair vs Kevin Nash w/Shawn Michaels - Street Fight Match for the World Heavyweight Championship

İki isim birbirlerini süzüyorlar.Lock-up geliyor Nash köşeye itiyor onu ama HHH’dEn diz darbesi iplerden sekti Nashten forearm.Nash yumruklar atıyor şimdi ona ve diz darbeleri vuruyor.Diğer köşeye yolluyor ve corner clothesline.Bir yumrukda daha Nashten birde clotheslinela ring dışına yolluyor HHH’yi ardından kendide iniyor.Orda yumruklar atıyor ve kafasını köşeye çarpıyor.Ama Flair geliyor ona ve Nash’e saldırıyor iplerde sıkıştırıyor boğazını HBK geliyor ve kovalıyor onu.Flair tutuyor HBK’yı bariyere çarpacaktı ama HBK tutup kafasını ring posta çarpıyor.Birde yumruk atıyor bu sırada Nash HHH’yi ringe sokuyor.Dirseğiyle kafasına vuruyor HHH’nin.Köşede diz darbeleri vuruyor.Ringe giren Flaira bir yumruk atıyor ama HHH saldırıyor ona.Nash’I iplere yolluyor ikili ama Nashten double clothesline.HBK ringe girip Flairı kovalamaya devam ediyor.Yumruklar atıyor dışarıda bu sırada ringde Nash bir dirsek darbesi vuruyor HHH’ye.HHH iniyor ringden Nashte arkasından iniyor.HHH yumruklar atıyor ona.Nash üstünlüğü alıyor şimdi ve yumruklar atıyor.Nash onu bariyerlere çarparken Flair ve HBK yumruklaşmaya devam ediyor.Nash kaldırıyor kafasını ve bariyere çarpıyor.HHH’den bir diz darbesi bariyerlere çarpıyor onu.Bu sırada hakemler Flair ve HBK’yı arka alana doğru götürüyorlar.Yumruklar atıyor HHH stagede pedigree için tutuyor am back body drop Nashten!HHH’den bir tekme dizine ve bir yumruk.HHH arka alana gidip sandalye alıyor Nash’e vuracaktı ama Nashten bir tekme.Nash tutuyor sandalyeyi ve sırtına geçiriyor onun!Şimdi tutuyor onu ve spikerlerin olduğu kısma atıyor.Nash spiker masasını boşaltıyor şimdi.Ama HHH’den bir yumruk,kafasını spiker masasına çarpıyor.HHH ringe doğru gidiyor ama Nash yanına gelip yumrukları geçiriyor.Kafasını ring kenarına çarpıyor şimdi ardından ringe sokuyor.HHH iplerden sekti ama Nashten big boot yiyor.Nash iplerden sekiyor ve elbow drop tuşa gitti 1,2 HHH kurtuldu.İplere yolluyor onu kaldırdı ama HHH arkasına düştü ve bacağına vurarak düşürüyor onu.Nash köşede şimdi HHH ona tekmeler atıyor ama Nashten yumruk.HHH bir kez daha bacağına vurup düşürüyor onu.HHH ring dışına çıkıp ayağını tutuyor onun ve ring posta çarpıyor bir kaç kez.Ringe girdi HHH figure four legock yapacaktı ama Nash ayağıyla itiyor onu HHH köşeye çarpıyor.Nashten bir yumruk ona köşeye atıyor onu HHH ring dışına düşüyor.Nash ringden iniyor ve yumruğu geçiriyor ona ardından kafasını once ring kenarına ardından steel stepse çarpıyor.Tutuyor onu ve steel stepse yolluyor.Nash steel stepsi ringe sokuyor ringe giriyor HHH yi tutuyor ama HHH’den hotshot!HHH ringe giriyor stepsi tutuyor ama drop toe hold Nashten HHH yüzünü stepse çarpıyor!Nash kaldırıyor stepsi ve HHH’ye geçiriyor!HHH’de kanama başladı.Nash üstüne yumruklar atıyor şimdi.HHH’yi kaldırıyor iplere yolluyor ve sidewalk slam tuşa gitti 1,2 HHH kurtuldu.Nash köşede diz darbeleri vuruyor şimdi.Ardından tekrar köşeye atıyor ama hakem vardı orda Nash görmeyip hakeme corner clothesline yapıyor!Hakem yerde!Nash yumruklar atıyor HHH’ye iplere yolluyor ve big boot.Nash güreş mayosunun kollarını indiriyor ve taunt yapıyor ama HHH low blowu çakıyor!Flair ringe sandalyeyle geliyor!Nash’e geçirecekti ama Nashten big boot ona kaldırıyor onu ve yumruklar atıp ringden atıyor ama HHH ona sandalyeyi geçiriyor.HHH tuşa gitti başka bir hakem geliyor 1,2 Nash kurtuldu!HHH sinirlenip bir yumrukla yere seriyor onu.Şimdi Flair ve HHH Nash’I köşeye koyup orda yumruk ve tekmeler atıyorlar.HBK geliyor!Flaira saldırıp yumruklar atıyor üst üste ardından clotheslineka ring dışına yolluyor şimdi HHH’ye yumruklar atıyor.Tutup onuda ring dışına atıyor.Flaira bir yumruk geriliyor,SWEET CHIN MUSIC!!!Bu sırada HHH sledgehammer alıp ringe giriyor Nash’e geçirecekti ama HBK ringe girip karnına tekme atıyor.HHH ye bir yumruk ama HHH iplere yolluyor onu HBK’dan bir yumruk ona sweet chin music denedi HHH sıyrıldı bir tekme,PEDIGREE!!Nash kalkıyor bu sırada bir tekme ona,JACKKNIFE POWERBOMB!Nash tuşa gitti ama bütün hakemler yerde yeni bir tane gelip sayıyor ama Flair ring dışına çekip bir yumrukla onuda saf dışı bırakıyor.Nash içeri sokuyor onu bir yumruk atıyor ve big boot çakıyor!Jackknife için tutuyor ama HHH sledgehammer’ı geçiriyor!Tuşa gitti hakemlerden biri yavaşça sayıyor 1,2 ve 3!!

Kazanan ve Still World Heavyweight Champion: Triple H w/Ric Flair | 16:33

Maçtan sonra Flair ve HHH kanlar içinde ikili arka alana giderken şovu kapatıyoruz.


Burada feuda yine bir virgül konuluyor. HBK, Flair'e yoğunlaşırken Mick Foley, Nash ve HHH'in arasına hakem olarak giriyor ve Bad Blood bu şekilde gerçekleşiyor. HHH bu olayın ardından kısa bir süreliğine Kane ile feuda giriyor ve onun maskesini çıkarttırıyor. Summerslam'e giderken yine bir şeyler oluyor. Ve aşırı kalabalık bir şey oluyor. Şimdi devam ediyoruz.

Yine Bir Ölüm Çemberi

Not: EC maçında olan isimlerin şova kadar neler yaptığı yazılıdır.

Bad Blood şovundan iki hafta sonraki RAW şovundayız. (Kane'in maskesinin çıktığı şov.) Chris Jericho, Lance Storm ile takım olup Dudley Boyz'a yeniliyorlar. HBK ve Kevin Nash, Orton ve Flair'i mağlup ediyorlar. Maçtan sonra Orton arka alanda Foley'e saldırıyor. Goldberg, 5 Minute White Boy Challenge maçında Rodney Mack'i 26 saniyede biçiyor. Triple H ise WHC maçında Kane'i yenerek kemeri koruyor ve Kane naskesini çıkarmak zorunda kalıyor.

Sonraki şovu Jericho açıyor. Stacy Keibler'a yürüyor ama Scott Steiner orada. Test gelince kavga çıkıyor. Ardından Stacy & Scott vs Jericho & Test maçı yapılıyor. İlk başta DQ ile biten maç yeniden başlıyor ve bu sefer Jericho ile Test kazanıyor. Randy Orton aynı gece Tommy Dreamer'ı yeniyor. Triple H ise RVD ile WHC için kapışıyor. Önce DQ ile RVD kazanıyor ama maç yeniden başlıyor ve HHH maçı kazanıp kemerini koruyor. Ardından Kane Bischoff'a saldırıyor.

Bir sonraki şovdayız. Bubba Ray, Dreamer'a saldırdığı için Orton'u suçluyor. Chris Jericho, HBK ile Highlight Reel'da bir tartışma yaşıyor ama maç veya kavga olmuyor. Kevin Nash, Test'e yenilirken Jericho, Jindrak'ı yeniyor ve 2 hafta sonra Hollywood'da HBK ile maça çıkacağını söylüyor. Orton, Flair ile birlikte Bubba Ray & RVD ikilisine yeniliyor.

Bir sonraki şov Jericho ve Bischoff, Kane'in yaptıklarından bahsediyorlar. SCSA geliyor ve tartışma çıkıyor. Nash, Steiner ve Trish ile Test & Richards & Victoria üçlüsünü yeniyor. Evolution, Dudley Boyz'u yeniyor. Jericho arka alanda SCSA'nın kovulması için imza topluyor.

Sonraki hafta Jericho Highlight Reel ile karşımızda. Bischoff ve Austin de var. Gecenin açılışında yaşadıklarından dolayı tartışıyorlar. Bu tartışmayı Orton bölüyor ve artık Legend Killer olduğunu söylüyor. Ardından da Val Venis'i yeniyor. Ardından Evolution promo keserken Goldberg geliyor ve HHH'e sıradaki sensin diyor. Jericho, WM Rövanşında HBK'yi yeniyor.

Sonraki şovda Summerslam'in ana olayına Goldberg vs HHH duyuruluyor. Goldberg, Richards'ı yeniyor ve ardından HHH ile yüzleşiyor. Jericho ve Orton, Highlight Reel'da birlikte sohbet ediyorlar. HBK'in aldığı rövanş mağlubiyeti ve Legend Killer'lık hakkında. HBK geliyor. İkili ona saldırıyor ama Nash geliyor ve onu kurtarıyor. Jericho vs Nash maçında Nash DQ ile galip geliyor. Ardından da çıkan kavgayı üstün kapatıyor.

Sonraki hafta Orton, Steiner'ı mağlup ediyor. Ric Flair vs Goldberg maçı Goldberg lehine DQ ile sonuçlandıktan sonra HHH, Jericho, HBK ve Nash'in gelmesiyle bayağı karışan ortam SCSA'nın gelmesiyle daha da karışıyor çünkü Summerslam ME'sini değiştiriyor ve Orton vs HBK vs HHH vs Goldberg vs Nash vs Jericho Elimination Chamber maçını duyuruyor. Bundan sonra kavga bir süre daha devam ediyor. Jericho aynı gece RVD'ye yeniliyor ve Nash ile saça saç maçına çıkacağını açıklıyor.

Sonraki hafta Evolution'ı endişeli görüyoruz. EC maçı kararından memnun değiller. HBK, Nash ve Goldberg arasında ufak bir sohbet dönüyor. Nash, Jericho'nun meydan okumasını komik bir segment ile kabul ediyor. Goldberg vs Ric Flair maçı gerçekleşiyor aa olayda ve maç no DQ, Orton da hakem. HBK maça karışınca Goldberg mücadeleden galip ayrılıyor.

Sonraki haftada Maçın kattılımcıları Highlight Reel'da kapışıyor ve Evolution kavgadan üstün ayrılıyor. Sonra da Orton vs Goldberg duyuruluyor ve SCSA maçta Enforcer rolünde. Jericho, Nash'i yeniyor ve onun saçlarını kesiyor. Ana olayda Goldberg, Orton'u yeniyor. Maçtan sonra EC katılımcıları arasında kavga çıkıyor ve Jericho ile Nash'in bakışmalarıyla şov bitiyor. Ve bu olanlardan sonra biz de bir kez daha Summerslam bileti alıyoruz.


Summerslam 2003

Alıntı The Game's Crippler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

World Heavyweight Championship

Triple H w/Ric Flair (C) vs. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Kevin Nash vs. Goldberg vs. Chris Jericho

Maçın promosunu izliyor ve etrancelere geçiyoruz.Maça ilk olarak Chris Jericho ve Shawn Michaels başlıyor.Maç Lock'larla başlıyor.Shawn bunlardan üstün çıkıp CrossBody yapıyor,Jericho tuş deniyor ancak başarısız.İkiliden bolca ani tuş denemesi var,ancak hepsi başarısız.Jericho en sonunda rakibine yumruklar atıyor ve Back Drop deniyor,fakat Shawn Roll-Up deniyor,başarısız.Jericho rakibinin gözüne parmak atıyor,Shawn'da ona sert bir Knife Edge Chops yapıyor.Rakibini iplere atıyor ve Back Body Drop yapıyor.Ancak Jericho'dan Walls Of Jericho denemesi var ama Shawn kurtuluyor.Jericho rakibine Bulldog yapıyor.Ardından LionSault deniyor fakat Shawn çekiliyor.Jericho yine de ayakta kalıp rakibine Drop-Kick yapıyor.Bu sırada 3.kişi için geri sayım başlıyor.

3.Giren Kişi : Randy Orton

Orton girer girmez köşeye çıkıyor ve Shawn'a CrossBody yapıyor.Tuş deniyor ama Shawn kalkıyor.Bu arada Jericho ring dışında yatıyor.Orton,Shawn'ı Clothesline ile ring dışındaki demir zemine düşürüyor.Arkadan Jericho geliyor ve rakibine Knife Edge Chops yapıyor.Ancak Orton rakibine BackBreaker yapıyor,tuş deniyor ancak Jericho kalkıyor.Shawn ringe geri dönüyor ve Jericho ile Orton'u yumrukluyor.Jericho,Drop-Kick yapıyor Shawn'a.Orton'dan bir Drop-Kick'de Jericho'ya geliyor.Orton ardından Jericho'yu tekmelemeye başlıyor.Ardından Shawn'a RKO deniyor fakat ring dışına gönderiliyor.Jericho'da ring dışına inip rakibini demir zemine iyice vuruyor.Ardından rakibine BodySlam yapıyor Jericho.Sonrada ringe giriyor.Shawn'a Walls Of Jericho yapıyor ! Shawn baya acı çekiyor.Bu sırada geri sayıma geçiyoruz.

4.Giren Kişi : Kevin Nash

Nash geliyor ve Orton'u zincirlere doğru atıyor.Nash ardından ringe girip WoJ'u bozuyor ve Jericho'yu ring dışına atıyor.Jericho'yu da kaldırıp rakibinin kafasını zincirlere çarptırıyor.Bu arada Orton ringe girip Shawn'ı yumrukluyor.Nash,Jericho'yu ringe sokuyor.Nash,Orton'u kaldırıp Sidewalk Slam yapıyor.Ardından Shawn'ı kaldırıyor ve Clothesline geliyor Nash'den.Nash tuş deniyor fakat başarısız.Nash,Shawn'ı yumrukluyor.Ancak arkadan Jericho gelip Nash'e saldırsa da Nash'den Big Boot geliyor Jericho'ya.Bu arada Shawn'da Nash'a SCM yapıyor ! Jericho tuşa gidiyor ve başarılı ! Nash elendi !

Elenen : Kevin Nash

Shawn kalkıyor.Orton hemen kalkıp Shawn'ı ring dışına gönderiyor.Ayrıca herkes yerde.Bu arada geri sayıma geçiyoruz.

5.Giren Kişi : Triple H

Triple H kafesten çıkamadan Shawn'dan SCM yiyor ! Triple H kafesinde yatıyor.Ringde de elenen Nash,Jericho'ya Jackknife PowerBomb yapıyor ! Nash,Orton'u kaldırıp Shawn'la çarpıştırıyor ve Orton'a da Jackknife PowerBomb yapıyor ! Nash ardından taunt atıyor ve kafesi terkediyor.Shawn'da zar zor kalkıp Orton'u tuş ediyor,Orton ayağını iplere koyuyor.Shawn,Jericho'ya bu sefer tuş deniyor ancak Jericho'da ayağını iplere koyuyor.Ayrıca ringdeki herkes yerde.Triple H'de kendi kabininde yerde.Shawn ilk kalkan oluyor ve Orton'u yumrukluyor.Ancak Orton pes etmeyip rakibini yumrukluyor.Ardından Jericho'da kalkıyor ve herkes birbirini yumrukluyor.Ardından geri sayıma geçiyoruz ve son kişi geliyor.

Son Kişi : Goldberg

Goldberg gelip herkese dalıyor.Orton'u kaldırıp Gorilla Slam yapıyor.Arkadan Jericho ve Shawn geliyor,Goldberg onlara Double Clothesline yapıyor.Goldberg,Orton'u Spear'a bekliyor ve Spear yapıyor.Tuş deniyor ve başarılı !

Elenen : Randy Orton

Jericho bu arada köşeye tırmanıyor.Goldberg'e Drop-Kick yapıyor.Ancak Goldberg rakibini Slam'le zincire gömüyor.Shawn bu sefer rakibine saldırıyor,o da nasibini alıyor.Goldberg ring dışına çıkıyor ve Chris Jericho'ya Spear yapıyor ! Jericho kabinin camlarına gömülüyor ! Ancak Shawn rakibini ringe getirip yumrukluyor ve köşeye çıkıyor.Rakibine Elbow Drop yapıyor,sonra da SCM'ye bekliyor.Goldberg kalkıyor ve rakibine Spear yapıyor ! Rakibini kaldırıp Jackhammer yapıyor ! Tuş deniyor ve başarılı !

Elenen : Shawn Michaels

Bu sırada Jericho ringe giriyor.Goldberg ona Spear ve Jackhammer yapıyor.Tuş deniyor ve başarılı !

Elenen : Chris Jericho

Böylece sona Goldberg ve Triple H kalmış oluyor.Fakat Triple H kabininde bekliyor.Flair'de önlem olsun diye Triple H'nin kabinini kapatıyor.Goldberg'de çare olarak camı tekmeliyor ve Triple H'yi kabininden çıkarıyor.Rakibini yumrukluyor.Ardından zincirlere atıyor Triple H'yi.Bu arada Triple H'nin kafası da kanıyor.Goldberg,rakibine Clothesline yapıyor ve ringe sokuyor.Rakibini Spear'e bekliyor.Bu arada Flair,kafesin dışından Triple H'ye Sledgehammer veriyor.Triple H kalkıyor ve Goldberg'e Sledgehammer'la vuruyor ! Ardından tuş deniyor ve başarılı ! Triple H hala şampiyon.

Elenen : Goldberg,Kazanan ve Still World Heavyweight Champion : Triple H

Flair ardından ringe giriyor ve Triple H ile zaferi kutluyorlar.Ardından diğer üyeler Orton ve Batista ringe giriyorlar.Orton,Goldberg'in kolunu kafesin zincirine kelepçeliyor.Bu sırada Triple H'de balyozuyla Goldberg'e çakıyor.Goldberg kan içinde kalıyor.Evolution üyeleri çekip gidiyorlar ve şov biterken Goldberg kan içinde kalıyor.Şov da bitmiş oluyor.


Feuda bir kez daha ara veriliyor. HHH yıl sonuna kadar Goldberg ile çok sert bir feuda giriyor.

Oyunda İkinci Perde

HBK, Foley'e döndüğünü ve HHH ile bir maça daha çıkmak istediğini söylüyor. Ardından da RVD ile birlikte Evolution'ın karşısında çıkıyorlar. Türlü kurnazlıklarla geçen maçı SCM ile HBK kazanıyor.

Best of 2003 şovunda (O dönem her yıl o yılın güzel olaylarının yayınlandığı ve o sene ölenlerin anıldığı özel RAW Şovu) HBK vs HHH maçı duyuruluyor sonraki hafta için. Hem de WHC ortada.

Yılın son şovundayız. HHH vs HBK maçı var. WHC ortada. Maçın ortasında hakem devre dışı kalıyor ve Bischoff hakem oluyor. HHH'in kanadığı maçı HBK kazanıyor. Zannediliyor ilk başta. Ama tuş ederken kendisinin de omuzları yerde olduğu için maç berabere bitiyor ve kemer HHH'te kalıyor. Karara sinirlenen HBK, Flair ve Bischoff'a saldırıyor. Ardından da kovuluyor. Ama SCSA return yapıyor ve bu geceliğine RAW'ın şerifi olduğunu ilan ediyor ve HBK'yi ger işe alıyor.

Bir sonraki şovda Şerif Austin ringe geliyor. HBK'nin Royal Rumble'da HHH ile kemer için maça çıkacağını açıklar açıklamaz HHH basıyor alanı. SCSA ile dalga geçiyor bayağı. SCSA'da HHH'in poposunu kırbaçlayan HBK'in bunu bir daha yapmasını istiyor. HHH'de yoluma çıkan herkesi ezip geçtim tarzında konuşuyor. HBK alana geliyor. SCSA'da maça resmiyet kazandırıyor. Ardından unuttuğu bir şey olduğunu söyleyip Last Man Standing türünü de açıklıyor. Ardından HHH, HBK'ye saldırıyor.

Sonraki hafta HHH ve HBK, Coach'un moderatörlük yaptığı bir segmentte yüz yüze geliyor. Coach sözü 90'larda ikilinin arkadaş olmasından açıyor. İkili aşırı sert bir tartışmaya giriyorlar. Uzun süren tartışmada Coach, SCM yiyor. HBK, Rumble'da görüşürüz diyor ve o hafta başka olay olmuyor.

Sonraki hafta da ikili arasında başka bir olay yaşanmıyor ve Royal Rumble için yürümek zorunda kalıyoruz.


Royal Rumble 2004

Alıntı Rage Of Breed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arena’ya dönüyoruz ve Sexy Boy çalıyor.İnanılmaz bir Cheer yükseliyor.HBK dans ederek ilerliyor ve çöküp Pyro patlattıktan sonra Ring’e doğru ilerliyor.Turnbuckle’a çıkıp Taunt yaptıktan sonra inip bekliyor.

Time To Play The Game çalıyor!HHH Rampa’da durup su fışkırtıyor ve Ring’e doğru ilerliyor.Apron’a çıkıp HBK’e bir süre baktıktan sonra dönüp yine su fışkırtıyor.Ring’e girdikten sonra hakem kemer alıp kaldırarak gösteriyor.Sonra Gong’u çaldırıyor ve maç başlıyor.Last Man Standing For World Heavyweight Championship

Shawn Michaels vs Triple H©

2 isim bakışıp Lock-Up’a girişiyor.HHH,HBK’i Turnbuckle’a kadar götürüyor.Fakat gidildiği zaman HBK HHH’i döndürüyor,fakat 2 isim bırakmıyor.Bir süre üstün gelmek için çabalıyor ve en sonra HHH Punch vurarak bozuyor.Yine vuruyor,fakat HBK karşılık veriyor.HHH’e karşı üstün gelip Chop geçiriyor ve o an HHH HBK’i tutup Turnbuckle’a geçiriyor.Bir süre yumrukluyor,fakat yine karşılık veriyor HBK.Bu sefer daha çok Chop yapıyor ve Turnbuckle’a kadar götürüyor.Gerilip bir Punch vuruyor ve sonra HHH kaçıp yumrukluyor HBK’i.HBK yine karşılık veriyor ve Chop yaparak Turnbuckle’a kadar götürüyor.Turnbuckle’da HHH yine üstün geliyor,fakat HBK yine karşılık verip Chop kullanıyor.Sonra HHH sinirlenip HBK’i tutuyor ve bir Submission bağlıyor çöktürüp.Fakat HBK bir köprü oluşturup Reversal yaparak kalkıyor.Tam olarak kurtulamadan HHH diz geçiriyor.Fakat HBK Chop yaparak karşılık veriyor.Biraz gerilip yine Chop vuruyor ve sonra HHH’i itip eğiliyor.Fakat HHH dönüp HBK’e Facebreaker Knee Smash geçiriyor.HHH HBK’i kaldırıyor ve Turnbuckle’a götürüp Lariat’a başlıyor.Biraz yaptıktan sonra karşı Turnbuckle’a koşarak itiyor.HBK çarpıp düşüyor.HHH HBK’i hemen kaldırıyor ve karşı Turnbuckle’a yine yolluyor.HBK çarpıp dönüyor ve HHH kaldırıp Backbreaker’ı geçiriyor.Tekrar izledikten sonra HHH HBK’i kaldırıyor.Gerilip bir Punch vurup yıkıyor HBK’i.Sonra yine kaldırıyor Backbreaker için.Fakat HBK kaçıp Atomic Drop için kaldırmak istiyor.HHH engel olup Punch’a başlıyor.Sonra HBK’i itiyor ve tekme deniyor.Fakat HBK tutuyor ve Leg Drap yapıyor.Hemen HHH’i tutup Inverted Figure Four Leglock bağlıyor!HHH kıvranıyor ve ip tutuyor.Fakat bu bir şey ifade etmiyor.HBK biraz çekiyor HHH’i ve devam ediyor Submission’a.HHH kıvranıyor.Ne hissettiğini anlayabiliyoruz baktığımız zaman.HBK bir süre sonra bırakıyor ve Turnbuckle’a yaslanarak bekliyor.Hakem sayıyor,fakat 10 olmadan HHH doğruluyor.HBK koşarak Low Dropkick yapıyor HHH’e ve HHH kıvranıyor.HBK bekliyor ve hakem yine sayıyor.HHH doğruluyor ve HBK koşarak geliyor.Fakat HHH çekiliyor ve HBK Ring’den uçuyor.HHH Ring’den çıkıyor ve sinirlendiğini anlayabiliyoruz.Tek tek Announcer Table’ı boşaltıyor,fakat HBK’i kaldırıp fırlattığı yer basamak oluyor.HBK’i ihmal etmiyor.Sonra gidip biraz daha boşaltıyor ve gidip HBK’i kaldırıyor.Announcer Table’a koyup biraz yumrukluyor ve sonra o çıkıyor.HBK’i kaldırıyor ve Suplex için tutuyor.Diğer Announcer Table’a Suplex yapmak için kaldırıyor,fakat HBK kaçıp Punch’a başlıyor.Yumruk ve Punch kullanarak sersemletiyor HHH’i.Sonra gerilip bir yumruk vuruyor ve HHH,Announcer Table’dan düşüyor.HBK bekliyor ve doğrulan HHH’e atlayıp Elbow Smash yapıyor.Hemen HHH’i kaldırıp Ring’e sokuyor ve Apron’dan Turnbuckle’a çıkıyor.HHH’e doğru atlıyor,fakat HHH tekme atıyor.Sonra Pedigree için tutuyor,fakat HBK Back Body Drop’la Ring’den atıyor.Bekliyor HHH’i ve HHH doğruluyor.HBK atlıyor,fakat HHH’nin kaçtığını gördüğü an Apron’da kalıyor.Sonra Apron’dan Springboard Crossbody yapmak istiyor,fakat HHH yine çekiliyor.Hareket Announcer Table’a isabet ediyor ve Announcer Table kırılıyor.HHH,HBK’e yönelmek istiyor.Fakat hakem engel oluyor ve HHH Ring’e girip bekliyor.Hakem sayıyor ve HBK 7’de doğruluyor.HHH hemen Ring’den çıkıp HBK’e yumruk vurup yıkıyor.HBK’den kan geldiğini görüyoruz.HHH,HBK’i Ring’e sokuyor ve Ring’e girdikten sonra HBK’i yumrukluyor bir süre.HBK’nin yüz inanılmaz kanıyor ve HHH Turnbuckle’a yaslanarak bekliyor.Hakem sayıyor,fakat 7’de HBK doğruluyor.HHH sinirlenip HBK’e Punch vurup Punch’a başlıyor.En son gerilip Punch geçiriyor ve HBK yıkılıyor.HHH yine çekiliyor ve hakem sayıyor.7’de HBK doğruluyor ve kavga istiyor.HHH sinirlenip Punch’a başlıyor ve en son yine gerilip bir Punch vurarak HBK’i yıkıyor.Hakem yine sayıyor ve 8’e gelindiği an HBK doğruluyor.Yine Guard alıp kavga istiyor HBK.HHH,yat ve kaybet diyor.Fakat HBK takmayıp kavga istiyor.HHH sinirlenip yine Punch’a başlıyor,fakat HBK karşılık veriyor.HHH vuruyor,HBK karşılık veriyor!HBK bir süre sonra üstün geliyor ve HHH’i itmek istiyor.Fakat HHH itiyor ve gelen HBK’e Spinebuster geçiriyor.Hakem sayıyor,fakat yine 10 olmadan doğruluyor HBK.HHH gerilip bir Punch vuruyor ve HBK yıkılıyor.Fakat HHH bu sefer Ring’den çıkıyor ve bir sandalye alıyor.Ring’e girdikten sonra doğrulan HBK’e bakıp sandalye geçiriyor!HHH bekliyor ve hakem sayıyor.Fakat HBK yine doğruluyor.HHH şok yaşıyor ve deliriyor!Sandalye bırakıyor ve HBK’i çekip Pedigree için tutuyor.Yapmak istediği yer sandalye.Fakat HBK biraz çekilip HHH’i düşürdüğü yer sandalye oluyor ve sonra tutup Turnbuckle’a doğru Rocket Launcher yapıyor!HBK sandalye alıp doğruluyor ve doğrulan HHH’e Chair Shot yapıyor!Hakem bu sefer HHH için sayıyor ve HHH 10 olmadan kalkıyor.Fakat HHH’den kan geldiğini görüyoruz.HBK HHH’e karşı Punch’a başlıyor,fakat bir süre sonra HHH diz geçirip HBK’i itiyor.HBK dönüp Flying Forearm Smash yapıyor!2 isim yatıyor şimdi ve hakem o 2 isim için sayıyor.Fakat HBK,Kip-Up yaparak kalkıyor ve inanılmaz bir Cheer alıyor.Doğrulan HHH’e karşı Punch’a başlıyor yine.Punch’la HHH’i yıkıyor.Fakat HHH hemen kalkıyor.HBK HHH’i tutuyor ve Inverted Atomic Drop geçiriyor.Sonra gerilip bir Clothesline patlatıyor!Hemen Apron’dan Turnbuckle’a çıkıyor ve atlayıp Diving Elbow Drop’ı vuruyor.Kalkıp inanılmaz bir Cheer alıyor ve ayak vurarak SCM için Taunt’a başlıyor.İnanılmaz bir an!HHH doğruluyor ve HBK,SCM için tekme sallıyor.Fakat o an HHH,Low Blow yapıyor.HBK çöküyor,inanılmaz bir maç izliyoruz!Hakem sayıyor ve 9’a geldiği zaman 2 isim doğruluyor.HBK Punch’a başlıyor,fakat HHH karşılık veriyor.Bir süre bu devam ediyor ve sonra HHH HBK’i itmek istiyor.Fakat HBK itiyor ve dönen HHH’i tutup Sleeper bağlıyor!Bir süre sonra HHH çöküyor ve HBK bırakıyor.Hakem sayarken HBK bekliyor.9’a ulaştığı an HHH doğruluyor!HBK hemen Punch’a başlıyor,fakat HHH iterek karşılık veriyor.Bir süre bu devam ettikten sonra HBK Clothesline deniyor.Fakat HHH eğiliyor ve HBK’i tutup DDT patlatıyor.2 isim yatıyor ve hakem sayıyor.HBK hiç hareket etmiyor,fakat HHH doğrulmak için çabalıyor.7’e gelindiği zaman HBK biraz hareket ediyor ve sonra 2 isim doğruluyor.2 isim Punch kullanarak üstün gelmek istiyor ve HBK Chop vuruyor HHH’e.Sonra HBK karşı Turnbuckle’a yollamak istiyor.Fakat HHH koşarak yolluyor ve HBK inanılmaz çarpıp kalıyor!HHH Turnbuckle’a çıkıyor ve HBK’i tutuyor.Super Back Suplex deniyor,fakat HBK Crossbody’e çeviriyor.Hakem 2 isim için sayıyor.7’e gelindiği zaman biraz hareketleniyor 2 isim ve 9’da kalkıyor.HBK hemen Punch deniyor,fakat HHH çekilip tekme atıyor ve Pedigree’i geçiriyor!Yaslanarak bekliyor ve hakem sayıyor.Artık HBK’nin kalkamayacağı düşünülüyor,fakat 9’a gelindiği zaman HBK doğruluyor.Hakem HHH’e devam edileceğini söylüyor,fakat HHH kabul etmiyor.İnanamıyor!HHH HBK’e yöneliyor.Fakat HBK’den beklenmedik bir Sweet Chin Music geliyor!İnanılmaz!2 isim için sayıyor hakem.HHH hiç hareket etmiyor,fakat HBK biraz hareket ediyor.HBK biraz doğruluyor,fakat sonra tekrar çöküyor.Hakem 10’a ulaşıyor.

Kazanan: No Contest

2 isim kalkamıyor ve bu mükemmel maç No Contest sonuçlanıyor.Kemer HHH’de kalıyor.HHH’e koyuluyor kemer,fakat hareket eden yok.2 sedye getiriliyor ve 2 isim kontrol ediliyor.O sıra Flair ve Batista koşarak geliyor.HHH’i kontrol ediliyor.Sonra 2 isim kaldırılıp koyuluyor ve sedye kullanılarak götürülüyor.Flair ve Batista,HHH’e destek oluyor.Fakat HBK sedye kabul etmiyor ve kalkıyor.Destek alarak zar zor ilerliyor ve Backstage’e gidiliyor.


Pota Karışıyor

Rumble'dan sonraki RAW şovundayız. HHH ringe geliyor şovun orta kısmında. Zaferinden bahsederken HBK onu bölüyor. HHH tam buna sinirlenirken Şerif Austin çıkageliyor. HBK'nin rematch'i hak ettiğini söylüyor. Ancak Rumble maçının galibinin tercihinden de bahsediyor. Kendisi onun buraya gelmesini istiyor. Benoit geliyor hemen peşine. Benoit kendi kaderini belirleyeceğini ve sıradaki WHC olacağını söylüyor.

Sonraki hafta arka alanda SCSA ve HBK tartışıyor. HBK, Benoit Rumble maçını aldı ve ben dışarıda kaldım diyor. SCSA'ya göre de HBK'in kemer maçına çıkması için bir şeyler yapması gerekiyormuş. Şovun ilerleyen kısmında da kendisi Orton ile tartışıyor. Triple H sonraki hafta Benoit ile kontrat imzalayacaklarını açıklıyor ve rüyanın kabusa dönüşeceğini söylüyor. Ardından da Spike Dudley'in içinden geçiyor. Gecenin ana olayında da Randy Orton vs Shawn Michaels maçı gerçekleşiyor. Maç esnasında HBK bir sakatlık yaşıyor. Maça karışmayan yok. Mick Foley, Chris Benoit... Foley karışınca HBK kazanıyor maçı. Evolution Foley'in peşinden gidiyor ama HHH, HBK'ye saldırıyor. Benoit geliyor ve HHH kaçıyor. Benoit ve HBK el sıkışıyor. Şov burada bitiyor.

Sonraki hafta Benoit ile Flair karşı karşıya geliyor. Crossface ile Benoit maçı kazanıyor. Maçtan sonra da kontrat töreni gerçekleşiyor. Ardından da Şampiyon HHH geliyor. HHH kontratı imzalıyor hemen. Benoit kontratı imzalayamadan HHH bölüyor onu. Ardından bayağı sert konuşuyor. Ardından da HBK geliyor. HHH tüyüyor hemen. HBK, Benoit'i kontratı imzalamaması için ikna etmeye çalışsa da başarılı olamıyor ve SCM geçiriyor. Ardından kontratı kendisi imzalıyor. Benoit ile Bischoff tartışıyor. Bischoff bu maçı hak ettiğini ama HBK'in kontrata imza attığını söylüyor. Ardından gelecek hafta için HBK vs Benoit'i duyuruyor.

Sonraki şovu HHH açıyor ve WM20'de kiminle karşılaşacağına dair kesin bilgi istiyor. Bischoff geliyor ve Benoit vs HBK maçını iptal ettiğini ve yerine WHC maçı koyduğunu söylüyor. Ardından HHH arka alanda sinirli bir şekilde Evolution ile tartışıyor. Daha doğrusu bağırıp çağırıyor sadece. Bischoff ile SCSA'da bu konu hakkında tartışıyorlar. SCSA, gecenin sonuna kadar mühlet veriyor Bischoff'a. Benoit, HBK'e arka alanda bana geçen hafta ne kadar saygı gösterdiysen bende aynısını bu akşam sana göstereceğim diyor. Gecenin ana olayında HHH'in maça çıkmamasından dolayı Benoit vs HBK maçı yapılıyor. Fazlasıyla uzun ve kaliteli geçen maç HHH'in gelmesiyle dikkati dağılan Benoit'in SCM yemesiyle son buluyor. HHH maç sonu HBK'ye saldırıyor. Maç sonu Austin geliyor ve WM'deki maçın üçlü tehdit maçı olacağını açıklıyor.

Sonraki hafta Evolution komple ringte. HHH her şeye rağmen maçını kazanacağını söylüyor. Benoit bölüyor onu. Benoit sandalye ile ringe giriyor. Benoit'e dalıyorlar. HBK geliyor ringe ve ikili Evolution'u dağıtıyor derken Benoit sandalyeyi
HBK'nin kafasına geçiriyor. SCSA, Batista vs Benoit maçını duyuruyor. Maçı Chris Benoit kazanıyor Crossface ile.

Sonraki hafta da HBK ile Benoit, Batista ve Orton karşısına çıkıyorlar. Maçta face taraf istemeden de olsa birbirlerine zarar veriyorlar. En sonunda da birbirlerine giriyorlar ve Orton, Roll-up ile alıyor maçı. Face taraf birbirine giriyor ve Evolution'un geri kalanı ringe girip onlara saldırıyor. Face taraf mücadele etse de sayı üstünlüğünü kullanan Evolution üstün kapatıyor şovu.

WM'den önceki son hafta JR, Meydan okuyucularla röportaj yapıyor. Benoit röportaj yaparken HBK bölüyor onu. İkili el sıkışıyor ve Şampiyon bölüyor onları. Şampiyon maçı kazanacağına dair uzun ve sert bir promo kesiyor. Bizde yine Madison Square Garden'a bu kez helikopterle gidiyoruz.


WrestleMania XX

Alıntı Creepy Little Jerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şimdi ise gecenin Main Event'i duyuruluyor.Sıradaki maç Triple Threat World Heavyweight Championship ve bununla ilgili bir promo izliyoruz..

Bütün isimler ringe geliyor ve hakemler son kontrolleri yaptıktan sonra maçı başlatıyor..[/I]Chris Benoit vs Triple H vs Shawn Michaels - World Heavyweight Championship

Chris Benoit, HBK'nin üzerine yürüyor fakat HBK onu itiyor ardından Triple H'i köşeye götürüp yumrukluyor.Chris Benoit oraya geliyor ve HBK'i belinden tutup geri çekiyor.Ardından, HHH'i yumruklamaya başlıyor.Şimdi Benoit'in yaptıgının aynısını HBK yapıyor.Benoit arkadan gelip HBK yumruk atacakken kolundan tutup yere yatırıyor , crossface bulmak istiyor fakat başarılı olamıyor.İkisi birden ayağa kalkıyorlar.Sırayla birbirlerine backhand chop vuruyorlar.O sırada HHH iplerin yanına geliyor.Benoit , HBK'i iplere gönderiyor ve HBK, HHH'i elinde olmadan itiyor ve HHH ring dışına çıkıyor.HBK arkasını döner dönmez , Benoit'ten yumruklar geliyor.Slam için kaldırıyor fakat HBK, headlock'a getiriyor.Fakat Benoit çabuk kurtulup avantajı kendine çeviriyor ve bir headlock bağlıyor.Fakat HBK'de çabuk kurtuluyor , roll up'a getiriyor fakat başarılı olamıyor.Ardından ikiside ayağa kalkıyor.HBK, bir yumruk sallıyor , Benoit onun kolundan tutup yere yatırıyor , bir crossface denemesi daha ancak başarısız oluyor.HBK kalkıyor hemen bir yumruk daha deniyor fakat olmuyor.Benoit onu belinden tutuyor ve bir back suplex yapıyor.Tuş deniyor fakat başarısız oluyor.HBK hemen kalkıp rakibini bir clothest line ile yere seriyor.O sırada HHH ringe giriyor ve Shawn'a clothest line'ı yapıştırıyor.Ardından Benoit'e bir tekme atıyor.Onu kaldırıyor.Bir yumruk atıyor.Tekrar, HBK'nin yanına gidiyor.Onu iplerden dışarı atmak istiyor fakat HBK iplere tutunuyor gitmiyor.HHH onu bırakarak , Benoit'in yanına gidiyor.Benoit'i kaldırıyor fakat Benoit yumruklar atmaya başlıyor.O sırada HBK tekrar ringe dönüyor.İplerin yanında bekliyor.Benoit , yumrukladıgı HHH'i iplere göndermek istiyor fakat HHH onu durdurup, iplere gönderiyor ve iplerin kenarındaki HBK'de itiyor onu.Benoit ring dışına gidiyor.HBK, HHH'in yanına gidiyor onu yumrukluyor.Sonrasında iplerden sektiriyor ve bir back body drop yapıyor.sonrasında ayağa kalkar kalkmaz backhandchop vuruyor.Sonrasında HBK, rakibini iplere göndermek istiyor, fakat HHH onu gönderiyor ardından bir tekme vuruyor.Tuş deniyor fakat başarısız.Sonrasında HHH, Benoit'in ringe girmek üzere olduğunu farkediyor ve onun yanına gidiyor.Tam iplerin yanına gittiğinde , Benoit ona kafa darbesi vuruyor.HHH yere düşüyor.Sonrasında kalkar kalkmaz bir tane daha vurmak istiyor fakat HHH , rakibini bir tekme ile dışarı yolluyor.HHH'de dışarı çıkıyor.Rakibinin belini ringe vuruyor.Ringin köşesinde beklerken HBK koşarak bir drop kick vuruyor.İkiside yerde.Ardından Shawn köşeye çıkıyor ve ringin dışına bir moonsault.Üçüde ringin dışında.HBK, daha çabuk ayağa kalkıyor.HHH'i ringe sokuyor.Tuş deniyor fakat başarısız oluyor.Ardından rakibini kaldırıyor.Backhand chop vuruyor.Ardından iplere gönderiyor rakibini fakat HHH ona bir tekme atıyor.Ardından pedigree pozisyonuna getirmek istiyor fakat Benoit ringe giriyor ve ona bir clothest line vuruyor.ARdından HBK'i yumruklamaya başlıyor ve irish whip'e gönderiyor.Sonrasında , HHH'in yanına gidip ona yumruklar atıyor.Sonrasında bir suplex yapıyor.Ardından köşede backhand chop'lar vuruyor.Sonra turnbuckle'a ggöndermek istiyor fakat HHH , üstün çıkıp rakibini gönderiyor.Ardından chop darbeleri vuruyor.Sonrasında köşeye çıkarıyor.Köşede rakibini yumrukluyor.Rakibinin ayaklarını köşeye sabitliyor.Kafası ise yere değiyor.Ardından HBK'in yanına gidiyor ve onu Benoit'in üstüne yolluyor.Ardından tuş deniyor HHH fakat başarılı olamıyor.HBK kurtuluyor.Benoit hala köşede öyle bekliyor.HHH rakibini tekrar Benoit'in üstüne göndermek istiyor fakat bu sefer HBK onu gönderiyor ama bir anda Benoit ayağını oynatıp ona tekme vuruyor.HHH geri geri giderken , HBK roll up a getiriyor fakat başarılı olamıyor.Ardından rakibini yumrukluyor.İplere gönderiyor ve bir yumruk vuruyor.Hemen ayağa fırlıyor.SCM tauntu yapıyor.Fakat Benoit inanılmaz bir hızla oradan kurtulup rakibini bir clothestline ile dışarı atıyor.Sonrasında HHH'in yanına gidiyor.Onu kaldırıyor ve bir back suplex yapıyor.Sonra bir back suplex daha yapmak istiyor fakat HHH dirsek darbeleri vuruyor.Fakat , Benoit onu durdurup yumruklamaya başlıyor.Sonrasında tekrar back suplex yapıyor.Sonrasında kaldırıyor ve bir back suplex daha yapıyor.Benoit köşeye çıkıyor fakat HBK hızla koşuyor ve onun ayaklarına vuruyor.Ardından köşede SCM tauntu yapıyor.HHH kalkıyor , HBK'den bir SCM'mi hayır HHH kafasını eğdi.Ardından HHH rakibini yakaladı ve bir DDT yaptı.HBK dışarı çıkıyor.HHH ringte , köşedeki Benoit'in yanına gidiyor.Yumruklamaya başlıyor.Fakat Benoit onu durduruyor.Yumruklamaya başlıyor fakat HHH tekrar yumruklamaya başlıyor.Köşeye çıkıyor.Benoit'i yakalıyor.Back suplex yapmak istiyor ve yapıyor.Tuş deniyor fakat başarısız oluyor.3 kere üst üste tuş deniyor HHH.Fakat üçüde başarısız oluyor.HHH rakibini ayağa kaldırıyor.Fakat Benoit ona bir chop vuruyor.Sonrasında yumruklar atıyor.Ardından HHH'i iplere gönderiyor.HHH sekiyor iplerden ve Benoit'i yakalıyor.Pedigree yapmak istiyor fakat Benoit kollarını sıkı sıkı birbirine bağlıyor.Benoit birden rakibinin kolunu çeviriyor yere yatırıyor.Crossface yapmaya çalışıyor ve bağlıyor crossface.Fakat HBK koşarak ringe giriyor ve bir elbow yapıyor Benoit'e.Benoit vırakıyor.Ardından Benoit'i kaldırıyor HBK.Benoit birden bir yumruk bulmak istedi fakat HBK eğiliyor.Ardından rakibini belinden kavradı ve bir back suplex yapıyor.Bir backsuplex daha yapmak istiyor.Fakat Benoit bir anda HBK'in arkasına geçiyor ve bir back suplex yapıyor.Kaldırıyor rakibini ve bir back suplex daha.HBK yerde.Taunt yapıyor Benoit.Ardından köşeye gidiyor ve diving headbutt ile üzerine uçuyor.Tuş deniyor fakat başarısız oluyor.Fakat Benoit bir tuş daha deniyor ama yine başarısız.İkiside aynı anda ayağa kalkıyor.Birbirlerini yumrukluyorlar.HBK iplere gidiyor iplerden sekiyor ve bir shoulder block vuruyor.Benoit dışarı gidiyor.Ardından HHH'de kalkıyor.HBK'nin üzerine doğru koşuyor fakat HBK bir atomic drop yapıyor.Ardından bir clothest line ile yere seriyor rakibini.Ardından kaldırıp bir scoop slam yapıyor.Sonrasında köşeye çıkıyor ve bir diving elbow geliyor.HHH yerde.Shawn adeta çıldırıyor.Köşeye gidiyor.SCM tauntu yapıyor.HHH yavaş yavaş kalkıyor ve Sweet Chin Music geliyor.Tuşa gidiyor HBK fakat Benoit ayaklanıp HHH'i aşağı doğru çekıyor.HBK çok sinirlendi bu duruma.Dışarı çıkıyor HBK.Benoit'e yumruk atıyor.Benoit ona karşılık veriyor.HBK bir yumruk daha buluyor.Ardından rakibini ringe sokuyor.Köşeye getiriyor.Backhand chop vuruyor.Ardından köşeye göndermek istiyor fakat Benoit üstün çıkarak rakibini köşeye gönderiyor ve çok kötü bir şekilde irish whip'e çarpıyor Shawn'ı.Adeta uzuyor Shawn.Sonrasında rakibini yere yatırıyor.Sharpshooter bağlamak istiyor fakat HBK direniyor.Benoit rakibini bu sefer köşeye doğru çeviriyor ve köşeye yolluyor tekrar.HBK çok sersemledi.Kafasıda kanıyor.Benoit onu yumruklamaya devam ediyor.Yere yatırıyor.Crossface bulmak istiyor ve buluyor.Köşeye değmek istiyor.HBK pes etmek için elini yere vuracakken HHH onun elini tutuyor ve vurma diyor.Ardından Benoit'e yumruklar atıyor.Ardından HHH , Benoit'i dışarı çıkarıyor.Kafasını köşedeki merdivene vuracakken Benoit ayağıyla destek alıyor ve onu durduruyor sonrasında rakibinin kafasını merdivene çarpıyor.Benoit , rakibini bariyerlerin yanında yumrukluyor.Chop darbeleri vuruyor.Sonrasında tekrar merdivenlere göndermek istiyor fakat HHH onu durduruyor ve HHH , Benoit'i gönderiyor merdivene.Benoit yerde kalıyor.HHH , masanın yanına gidiyor ve spiker masasının üzerini boşaltıyor.Benoit'in yanına gidiyor fakat Benoit onu yumrukluyor.Ardından kafasını spiker masasına vuruyor.Sonrasında beraber masanın üzerine çıkıyorlar.Benoit suplex yapmak istiyor fakat HHH dirsek darbeleri vuruyor.Ardından sırtına yumruklar atıyor rakibinin.Pedigree pozisyonuna getirmek istiyor.Fakat Benoit direniyor.Rakibini yumrukluyor.O sırada HBK'de geliyor.3 ü bir masanın üzerinde , Benoit'i yumrukluyor.Sonrasında double suplex pozisyonuna getiriyorlar ve yapıyorlar.Double back suplex geliyor.Micael Cole ve JR'ın bulundugu masanın üzerindeydi üçüde.HBK ve HHH ortak çalışarak yanda İspanyol spikerlerin masasına yolladılar onu.Masa paramparça oluyor.HBK hemen ringe giriyor.HHH'i çağırıyor.HHH ringe giriyor.İkisi birbirine üst üste yumruklar atıyor.Köşede yumruklaşıyorlar.Shawn bir chop vuruyor.ARdından çok hızlı bir şekilde rakibini dışarı yolluyor.Kameramanın üzerine düşüyor HHH.Kameramanla beraber yerdeler.HBK ring dışına çıkıyor.HHH'i kaldırıyor ve köşedeki merdivene vuruyor kafasını.HHH'in kafasıda çok kanıyor.HBK'nin kafası adeta kan gölü.HBK şimdi rakibini ringe sokuyor.Ardından yumruklar atıyor üst üste.Bir yumruk daha bulmak isterken HHH ona bir tekme atıyor ardından pedigree pozisyonuna getiriyor ve pedigree!Tuş deniyor fakat o da ne ? Benoit bir anda ringe geliyor ve tuşu bozuyor.HHH ayağa kalkıyor.Yerdeki Benoit'i kaldırıyor.Benoit chop darbeleri vuruyor.Ardından bir yumruk ile rakibini yere yatırıyor.Benoit sharpshooter bağlamak istiyor ve yapıyor.HHH acı içinde bağırıyor.İplere gitmeye çalışıyor.Tam değecekti fakat Benoit biraz daha geriye çekiyor.O sırada HBK bir anda ringe girdi ve Benoit'e bir SCM.Tuş deniyor HBK fakat başarısız oluyor.HBK ayağa kalkıyor.Çok kan kaybediyor.Sersemliyor.Köşeye gidiyor.SCM tauntu yapıyor.Benoit yavaş yavaş ayağa kalkıyor.Shawn gidiyor SCM için fakat Benoit eğiliyor sonrasında rakibini dışarı atıyor.Benoit arkasını döner dönmez HHH , pedigree yapmak istiyor fakat Benoit izin vermiyor.Rakibini çeviriyor ve yere indiriyor.Crossface bağlamak istiyor ve bağlıyor.HHH iplere gitmeye çalışıyor.İplere yaklaşmışken Benoit rakibini dahada ileri çekiyor.HHH çok zor durumda ve HHH pes ediyor.Benoit kazanıyor.

Kazanan ve yeni World Heavyweight Champion: Chris Benoit

Maçtan sonra Eddie Guerrero geliyor ve ikili başarılarını konfetiler eşliğinde kutluyorlar.Şov bu şekilde sona eriyor...Değişmeyen O Karışık Pota

WM sonrası RAW Şovundayız. HHH şovu açıyor. HHH, WWE Evrenini çok sinirli ve ağır bir şekilde eleştiriyor. Benoit'in artık herkesin hedefinde olduğunu söylüyor. Benoit bölüyor onu. Önceki gece yaptıklarında bahsediyor ve en iyisi olduğunu söylüyor. HHH'i tekrar tekrar pes ettirecekmiş. Benoit, HHH'i dışarı fırlatıyor ve Evolution ringe geliyor. Etrafını sarıyorlar ama HBK gelince kaçıyorlar. Bischoff geliyor ve Evolution vs HBK & Benoit maçını duyuruyor. Ana olaydan gerçekleşen maçı HHH'in müdahalesine rağmen face taraf kazanıyor.

Sonraki haftada HHH, SD'ye Draft oluyor. Benoit o gece Rhyno'yu yeniyor. HBK o gece SD'ye geçmek istiyor ama Bischoff ona WHC maçı için yer verince bu talepten vazgeçiyor. HHH ana olayda Eddie Guerrero ile WWEC için kapışıyor. Evolution maça karışmak isteyince ortalık ana baba günü oluyor. Önce Cena ile Rey sonra da HBK maçı basıyor. Christian'ın müdahalesiyle de maç bitiyor. Ardından tüm kadrolar ringe dalıyor. SCSA ile birlikte daha fazla RAW adamı geliyor. Ve kavga sona ermeden şov sona eriyor.

Paul Heyman'ın ayrılmasıyla Kurt Angle yeni SD GM olunca HHH'i RAW'a geri yollayıp karşılığında Dudley Boyz ve Booker T'yi alıyor. RAW'da Benoit & HBK vs Batista & Flair var ve takımlar kemerleri ortada. Şovu Evolution açıyor ve HHH'in dönüşünden bahsediyorlar. Hurricane ringe gelirken HHH ona saldırıyor ve Backlash ana olayının değişmesini istiyor. Bischoff geliyor ve onun için 3 kişiyi verdiğinden bahsediyor. HHH kemer maçını istiyor. Ve Bischoff maçı üçlüyor. Arka alanda Shelton'a saldırıyorlar. Gecenin ilerleyen dakikalarında Benoit & HBK vs Flair & Batista maçı yapılıyor. Maçta John Spade hakem ama maçtan önce ismi Johnny Nitro oluyor. (Sonrada John Morrison daha sonra Johnny Mundo daha sonra da Johnny Impact daha daha sonra da tekrar John Morrison) Maçı Face taraf kazanıp kemerleri alıyor ama bir anda Flair'in legal adam olmadığı gerekçesiyle maç devam ettiriliyor ve DQ ile kemer sahiplerinde kalıyor. Sonra face taraf Nitro'nun içinden geçiyor. Aynı gecenin ana olayında da HHH vs Shelton maçı gerçekleşiyor. Flair ve Benoit kenardan takip ediyor maçı. Shelton maçı roll-up ile kazanıyor.

Sonraki haftada şovu HHH açıyor. Benoit hakkında sert konuşurken onu Shelton bölüyor. Shelton kendini tanıtıyor. Ardından da geçen haftaki maçtan bahsediyor. Ayrıca bir maç daha istiyor. HHH teklifi reddediyor. Ama Shelton onu birazcık tahrik edince teklifi kabul ediyor. İkili arasındaki maçı Evolution'un türlü saldırılarına rağmen Shelton Benjamin maçı kazanıyor. Ardından Evolution ona saldırıyor. Benoit, HBK ve Foley gelip onu kurtarıyor. Gecenin ana olayında da Bischoff, HBK, Foley ve Benoit ringteler. Bischoff ringtekilerin haftaya Shelton ile takım olup Evolution'ın karşısına çıkacağını açıklıyor. Bunun üzerine HHH tek geliyor. Geri kalan üyeler arkadan saldırıyor. Saldırıdan Evolution üstün ayrılıyor.

Bir sonraki şovda Shelton, Bischoff'tan intikam için fırsat istiyor. HBK ve Benoit geliyor alana. Foley de geliyor ve Nitro'dan sopasını alıyor. Flair, Backlash için Shelton'u isterken HHH, Backlash temalı bir promo kesiyor. HBK'de Backlash temalı bir promo kesiyor şovda. Gecenin ana olayında da 8-Man takım maçını HBK'in takımı kazanıyor. Maç sonu Backlash'te ME yapacak üçlü yüz yüze geliyor ve Bizde günümüzün ekonomik şartlarıyla yüz yüze gelip Backlah'e gidiyoruz.


Backlash 2004

Alıntı Mr.Sawyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk olarak ringe önceki şampiyon Triple H geliyor.Ondan sonra HBK boo alarak geliyor ve en son Şampiyon muhteşem bir destekle geliyor ringe.Hakem güreşçilerin üstlerini kontrol ettikten sonra maç başlıyor.

Shawn Michaels vs Triple H vs Chris Benoit©-World Heavyweight Championship

Benoit ve HBK beraber Triple H’e saldırıyorlar.Kşede bayağı yıprattıktan sonra Triple H’i iplere yolluyorlar.Sonra da Back Body Drop yapıyorlar!HBK;Triple H’i dışarı yolluyor sonra da dönüp Benot’ya Back Chop vuruyor.Benoit da aynı şekilde karşılık veriyor.Karşılıklı Back Chopların ardından HBK köşeye çekiliyor.Benoit üzerine yürüyor ama HBK kurtulup onu köşeye koyuyor.Back Chop vuruyor.Benoit hemen toparlanıp HBK’i köşeye alıyor ve arka arkaya Back Choplar vuruyor.Sonra da rakibini karşı köşeye yollamak istiyor ama HBK çevirip onu yolluyor.HBK,Benot’ın üzerine koşuyor ama Benoit kurtulup HBK’e clothsline’ı geçiriyor!Ardından Benoit rakibini kalıdrıp iplere yolluyor.HBK koşuyor ve Swinging Neckbreaker yapıyor.O sırada Triple H içeri giriyor.HBK ve Triple H’ten karşılıklı yumruklar.HBK üstün çıkıyor ve rakibini iplere yollamak istiyor ama Triple H çevirip onu yolluyor.HBK koşuyor,Triple H’in kolunun altından geçiyor,bir daha iplerden sekiyor ama dönünce Triple H High Knee’yi geçiriyor!Triple H bu sfeer Benoit’yı yumrukluyor ,sonra da dışarı yolluyor.Triple H,yine HBK’in yanına gidiyor.Birka. yumruk atıyor.Sonra onu iplere yolluyor ama HBK koşuyor,bir tekme atıyor ve Atomic Drop yapıyor!Sonra bir sağ yumrukla yere yıkıyor rakibini!Benoit içeri girmeye çalışıyor ama HBK onu durdurp yine dışarı yolluyor.HBK,Triple H’i iplere yolluyor ve eğilip bekliyor.Triple H koşuyor ve Pedigreee pozisyonu alıyor.HBK hemen uzaklaşıyor rakibinden.Benoit apronda,yine içeri girmeye çalışıyor.Triple H ve HBK beraber gönderiyorlar Şampiyonu dışarı bu sefer.HBK hemen Triple H’e bir tekme atıyor.Karşılıklı yumruklar.Benoit giriyor içeri.Önce HBK’e sonra Triple H’e Release German Suplex yapıyor!Benoit,HBK’e bir tane daha German Suplex deniyor ama HBK izin vermiyor.Triple H,Benoit’nın üzerine koşuyor,Benoit eğliyor ve Back Chop!Bir tane de HBK’e!Triple H’e!HBK’e!Benoit,Triple H’i iplere yolluyor ve Back Body Drop yapıyor.Hemen sonra HBK onu köşeye alıyor ve Back Chop yapıyor.HBK rakibini köşeye yollamak istiyor ama Benoit çevirip onu yolluyor.HBK koşuyor köşeden takla atıyor ve dışarı yuvarlanıyor.Benoit,Triple H’in üzerine gidiyor ama Triple H’ten tekme yiyor!Triple H ikinici iplere çıkıyor ve atlıyor ama Benoit Triple H’i yakalayıp Crippler Crossface bağlıyor!HBK aprona çıkınca Benoit hareketi bırakıp HBK’in üzerine koşuyor ve onu dışarı itiyor.Benoit dışarı çıkıyor,HBK’in sırtını bariyere çarptırıyor.Ardından Benoit köşeye çıkıyor ama Triple H toparlanıp onu durduruyor.Köşede uzun bir mücadeleden sonra Triple H,Superlex yapmaya çalışıyor.HBK koşuyor,Triple H’e arkadan vuruyor veBenoit dışarı düşüyor köşeden.HBK,Triple H’i omzuna alıyor ve Electric Chair yapıyor!HBK zar zor tuş deniyor.1..2..Triple H kalkıyor!HBK rakibine birkaç yumruk ve Chop vuruyor.Sonra onu iplere yolluyor ve eğilip bekliyor.Triple koşuyor,Facebuster!Benoit hemen köşeye çıkıyor ve HBK’in üzerine Diving Headbutt yapıyor!Şampiyon tuş deniyor.1..2..Triple H bozuyor tuşu!Benoit’dan Triple H’e art arda yumruklar geliyor.Ardından onu dışarı atıyor.Benoit,HBK’e German Suplex yapmak istiyor ama HBK kurtulup Benoit’ya yumruklar savuruyor.HBK,Benoit’yı iplere yollamak istiyor ama Benoit çevirip onu yolluyor.HBK koşuyor ve Flying Forearm deniyor.Benoit çekilince HBK,Hakeme vuruyor.Hakem dışarı yuvarlanıyor!Benoit,HBK’i dışarı yolluyor.Triple H giriyor ringe ve Benoit’ya Pedigree yapmak istiyor.Benoit kurtuluyor ve Sharpshooter deniyor ama Triple H onu itiyor.Triple H kalkıp Benoit’nın üzrine gidiyor ama Benoit bu sefer Sharpshooter’ı buluyor!Triple H zor durumda!HBK giriyor ve Benoit’nın üzerine yüyrüyor.Benoit hemen harekti bırakıyor ve HBK’e Crippler Crossface bağlıyor!HBK bayılınca hareketi bırakıyor ve hakemi kontrol etmeye gidiyor.O hakemden hayır gelemz artık diyor ve içeri giriyor.HBK onu yakalıyor ve Sharpshooter bağlıyor!Arenada çok yoğun bir boo var.Benoit pes edecekmi diye beklerken Earl Hebner koşuyor.Benoit’a soruyor.Tarih tekerrür mü edecek?HBK uzun süre tutuyor harekti,Triple H girince bırakmak zorunda kalıyor.HBK’den Triple H’e birkaç yumruk ve Triple H yerde!HBK,Benoit’yı kaldırıyor ve Inside Cradle ile tuş deniyor!1..2..Benoit kalkıyor!Arenadaki seyircilierin tamamı “You Screwed Bret!” diye tempo tutuyorlar.HBK alınıyor ve sinirleniyor.Benoit’yı kaldırmak istiyor ama Benoit’dan Crippler Crossface geliyor!HBK pes etmek üzere derken Triple H bozuyor hareketi!Benoit ve Triple H’ten karşılıklı yumruklar.Triple H bir anda DDT yapıyor ve tuş deniyor!1..2..Benoit kalkıyor!Triple H,Benoit’yı köşede iyice pataklıyor.Benoit bir anda toplarnıyor ve rakibni dışarı atıyor.HBK arkadan saldırmak istiyor ama Benoit kurtuluyor ve German Suplex deniyor.HBK buna izin vermiyor ve clothsline’ı geçiriyor Benoit’ya!HBK rakibini kaldırıyor.Benoit toparlanmaya çalışıyor ama HBK izin vermiyor ve dışarı atıyor onu.HBK köşeye çıkıyor.İki rakibinin de üzerine atlıyor ama rakipleri eğilince o da anons masasına çakılıyor!Triple H hemen kalkıp Benoit’yı ringpose’a çarpıtırıyor.Triple,Benoit’yı bir de basamaklara çarptırıyor ve içeri yolluyor.Ringede rakibine arka arkya yumruklar savuruyor.Triple 15-20 yumruk attıktan sonra Benoit’nın omzunu içeriden ringpose’a çarptırıyor.Sonra da karşı ringpose’a!Benoit dışarı yuvarlnıyor.Triple H de arkasından çıkıyor.Triple H,Benoit içeri yolluyor ve Camel Clutch bağlıyor!Benoit bayağı uğraşıp toparlanmaya çalışıyor ama Triple H harekti bırakıp Elbow Drop ile durduruyor onu!Triple H Benoit’yı köeşeye görürüyor,ikinci iplere çıkıyor ve oradan yumrukluyor!Bayağı yumruk yedikten sonra Benoit Sneak Eyes yapark kurtuluyor o zor durumdan!Benoit,Triple H’i iplere gönderiyor ve eğilip bekiyor.Triple H koşuyor,Facebuster yapıyor!Triple H yine Benoit’nın üzerine koşuyor,Benoit eğiliyor ve Triple German Suplex yapıyor.Sonra taunt yapıp köşeye çıkıyor.Diving Headbutt deniyor ama Triple H çekilince yere çakılıyor!İki rakip aynı anda zar zor kalkıyorlar.Triple H,Benoit’ya Pedigree yapıyor!Triple H zor da olsa tuşa gidiyor.1..2..HBK bir anda içeri giriyor ve tuşu bozuyor!Triple H’ten,HBK’e arka arkaya yumruklar ama HBK her defasında ayağa kalkıyor.Triple H onu iplere yolluyor,HBK koşuyor ve Flying Forearm!HBK kip-up yapıyor.Triple H de kalkıyor.HBK,Triple H’e Body Slam yapıyor,sonra da köşeye çıkıyor.HBK Diving Elbow Drop yapıyor Triple H’e!HBK zar zor kalkıyor ve Sweet Chin Music için bekliyor.Benoit aprona çıkıyor.HBK bir ona bakıyor,bir Triple H’e.HBK koşuyor ve Benoit’ya Sweet Chin Music’i geçiriyor.Arkasını dönünce Triple H de ona Low Blow yapıyor!Diskalifiye yok biliyorsunuz ki.Triple H sürünerek tuşa gidiyor1..2..HBK kalkıyor!Triple H rakbini kaldırıyor ve Pedigree deniyor ama HBK onu dışarı atıyor!Triple H ringin altından Sladgehammer çıkartıyor.HBK,Benoit’nın yanına gitmeye çalışıyor.Triple H içeri giriyor ve Sladgehammer’ı HBK’in sırtına geçiriyor!HBK zor durumda!Triple H,HBK’e bir daha vurmaya hazırlanıyor ama Benoit onu dışarı çekiyor.Benoit,Triple H’i basamaklara çarptırmak istiyor ama Triple H engelleyip rakibini çarptırıyor!Triple H basamakların üst kısmını atıyor ve üzerine Pedigree yapmak istiyor ama Benoit kurtulup onu ringpose’a catapult ediyor!Triple H o çarpmanın etkisiyle seyircilerin arasına düşüyor!HBK köşede Sweet Chin Music yapmak için bekliyor.Benoit içeriye giriyor.HBK Sweet Chin Music deniyor ama Benoit HBK’in bacağını yakalıyor,onu düşürüyor ve Sharpshooter bağlıyor!HBK çok zor durumda!HBK iplere ulaşmaya çalışıyor ama Benoit onu geri çekiyor!HBK pes etmek üzere!Triple H apronda.Sürünerek HBK’in elini tutmak istiyor ama yetişemeden HBK pes ediyor!Kazanan ve Hala Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Chris Benoit

Maçtan sonra Benoit bu müthiş galibiyetini Kanada Bayrağı ve kemeri ile kutluyor!Şovumuz Chris Benoit’nın kutlama görüntüleriyle sona eriyor.


Bu maçtan sonra ikilimiz kemer potasından çıkmaya başlıyor ve Kane o potaya yükseliyor. Devam.

Saf Gösteri

HBK, Backlash sonrası RAW'da yine WHC kemerine oynamak istiyor. Bischoff geliyor ve bu maçın 2 hafta sonra olacağını söylüyor. İkili el sıkışıyor. HHH bu maçın varlığını öğrenince küplere biniyor. Gecenin ana olayın Flair ve Batista takım kemerlerini korumal için EDge ile Benoit'in karşısına çıkıyor. HHH'in müdahalelerine karşın HBK maça karışıp HHH'i morartınca face taraf maçı kazanıyor ve Takımlar kemerlerini alıyorlar.

Sonraki hafta HHH, kemer maçını kendisinin hak ettiğini söylüyor ve Tajiri'ye saldırıyor ama mist yiyor. Ardından kemer maçını Bischoff'tan istiyor. Bischoff onun Tajiri ile maça çıkacağını söylüyor. HHH, Tajiri'yi yeniyor. Ana olaydaki takım maçının ardından HHH saldırmaya geliyor ama HBK, Benoit'i kurtarıyor. Derken ona da sandalye geçiriyor. Ardından Benoit, HBK'e saldırıyor.

Bir sonraki maç Evolution vs Edge & Tajiri & Benjamin maçıyla açılıyor. Maçı face taraf kazanıyor. Ana olayda da HBK vs Benoit maçı var. HBK maçı kazanmak üzereyken HHH ona Pedigree çakıyor ve Benoit kemerini koruyor.

Sonraki şovun açılış maçında HHH vs Benjamin maçında HBK, HHH'e saldırıyor ve maç bitiyor. Bischoff, HBK'i cezalandırıyor ve güvenlik çağırıyor.

Bir sonraki şovun ana olayın kazananın Benoit ile Bad Blood'da karşılaşacağı bir Battle Royal maçı düzenleniyor. Maçta Edge, Kane ve Evolution diğer orta sıra yıldızlarıyla birlikte maçta mevcut. (Evet maçta Jericho da var ve onu atladım sanırım.) Bayapı heyecanlı geçen maçta son ikiye HHH ve Kane kalınca HBK maça karışıyor ve HHH'e saldırıp onun elenmesini sağlıyor. Kane maçı kazanıyor ve bu sonuç HBK ve HHH'i kesin olarak WHC denkleminden çıkarıyor.

Sonraki şovda HHH zorla HBK'yi geri getirtiyor. Bischoff'ta ikilinin Bad Blood'da karşılaşacağını açıklıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde HHH, Batista ile Richards'a saldırıyorlar. (HBK zannederek) Aradaki maçtan sonra HBK bir anda ortaya çıkıp HHH'e saldırıyor. İkiliyi güçlükle ayırıyorlar. HBK, Bischoff'tan maçı aldığını öğreniyor ama HHH ona saldırıyor. İkiliyi zar zor ayırıyorlar ama kovalamaca başlıyor bu sefer. İşlerin kontrolden çıkmaya başlamasıyla Bischoff güreşçilerden yardım istiyor işleri kontrol altına almak için. HBK, Arka alanda HHH'i buluyor ve kavga devam ediyor ama bu sefer kısa sürede ayırılıyorlar. Ana olayda da ikili ringe geliyor. Direk kavgaya başlıyorlar. Flair geliyor ama SCM yiyor. Ring bir anda karışıyor. Orton, Batista, Benoit, Edge ve geri kalanlar ringe gelip kavgaya ortak oluyorlar. İkiliyi ayıramıyorlar. Tam ayırdıkları an Bischoff konuşma yapmaya kalkınca tekrar karışıyor ortalık. Bischoff sonunda açıklamasını bitiriyor ve maçın HIAC maçı olduğunu açıklıyor. Kavga ufaktan devam ederken şov sona eriyor.

Sonraki şovda HHH HIAC hakkında bir promo kesiyor. Daha sonra kendisinin çıktığı HIAC maçlarından bir klip geliyor ekrana. En son olarak da Cehennem de görüşürüz diyor.

Bad Blood öncesi son şovda da HHH maç hakkında son bir promo kesiyor ve gecenin ana olayından Orton vs HBK maçında Batista saldırı yapınca DQ ile HBK kazanıyor. HBK, Herkesi dağıtıyor. HBK tribüne çıkıyor ve Flair'i etkisiz hale getiriyor. Ardından HHH'e dalarken şov sona eriyor ve bizde kafesteki cehennemin ana vatanına yolculuk yapıyoruz.


Bad Blood 2004

Alıntı My War is Just Beginning Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
__________________________________________________ _______________Evet! Bugünün son maçında, iki ebedi dostun maçı var. Üstelik Kafeste. Üstelik Hell In A Cell! Kameralar az sonra yere inip ringi ve etrafını kapatacak olan Hell In A Cell kafesini gösteriyor. Hemen ardından az sonra başlayacak Triple H vs Shawn Micheals - Hell In A Cell maçın promosu gösteriliyor. Promo da Shawn Micheals vs Chris Benoit kemer maçında Shawn Benoit'e SCM vurduktan sonra tam tuşa gidecekken, Triple H'in gelip Pedigree yaptığını, ardından #1 contender olmak için düzenlenen Battle Royal'da ringde sadece Triple H ile Kane kalmışken Shawn'ın Triple H'e saldırması, daha sonra kavgaları ve en sonda Eric Bischoff'un bu maçı duyurduğu an geliyor. Bir süre daha promo izledikten sonra maç başlıyor.


__________________________________________________ _______________


Triple H vs Shawn Michaels - Hell in a Cell Match

"The Game" duyuluyor ve Triple H her zaman ki karanlıkta ve elinde ki su şişeyle tauntunu yaparak ringe doğru gelirken durdu ve kafesi baktı. Tekrar geliyor. Ringe yaklaştığın da ringe ağzına su dolduruyor ve şişesini seyircilere fırlatıyor. Tekrar bakıyor hava da ki kafese. İplerde durarak suyunu püskürtüyor ve seyircileri coşturuyor. Apronda da tauntunu yapıyor. Bu arada Shawn Micheals'ın müziği duyuluyor. Shawn'a da büyük desteği var seyircilerin. Yere çöküyor ve tauntunu yaparak pyroları patlatıyor. Shawn ring yolunda altına giydiği şeyi çıkarıp ringe geliyor. Müzik bitiyor. Triple H ve Shawn birbirlerine bakıyorlar. Bu arada da devasa kafes yere iniyor. Ring de artık onlar, bir de hakem var. Zil çalıyor ve maç başlıyor!
Uzun süre birbirlerine bakıyorlar. Hala bakıyorlar. Şu an da iki efsane de herhangi bir hareket yapmadı. Bi an da ikisi de birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Kısa süre böyle devam ettikten sonra, Triple h apronlara sıkıştırıyor Shawn'ı ve yumruk vurmaya çalışıyor, fakat Shawn kenara çıkıp Triple H'e yumruk atıyor. İkili bu sefer yer değiştirip Triple H köşe de Shawn'ı sıkıştırıyor fakat bu da uzun sürmüyor, Shawn choplar atıyor Triple H'e. Triple H toparlanır gibi olsa da yine yumruk ve chop yiyor Shawn'dan. Shawn Triple H'i iplere göndermeye çalışıyor fakat kendi gidiyor dönüştü de dirsek yiyerek yerde kalıyor. Triple H dışarı atıyor Shawn'ı fakat Shawn içeri girdiğin de lou thesz press yapıyor. Triple H ile birlikte ayakta şuan. Ama Triple H hemen bir tekme ile onu dışarıya yollamak istiyor fakat Shawn iplerden geri geliyor ve bir lou thesz press daha yapıyor. Triple H iplere gönderiyor geri geldiğinde de dışarı atıyor eski dostunu. Shawn yerde. Triple H de dışarı çıkarak onu kaldırdı. Ardından kafesin demirlerine karşı yumruk atmak için atak yapsa da HBK kolunun altında sıvışarak Triple H'in yapmak isteyip de yapamadığı şeyi yapıyor. Dışarı da yumruklarına devam ediyor Shawn. Ardından HHH'yi kafesi kırmak adına demirlere yollasa da Triple H ayağıyla bunu önleyip HBK'ye yumruk atarak ringe sokuyor. Kendisi de giriyor ardından Shawn'ı iplere yolluyor ama Shawn döndüğün de ona back neckbreaker yapıyor. Tuş denemesinde Triple H, hemen kurtuluyor. Shawn rakibini ayağa kaldırarak sert bir chop atıyor. Yeni bir chop ile yere yatıyor HHH. Triple H yerdeyken bi anda Shawn'ı iplerin arasından dışarıya fırlatıyor. Çok hızlı oldu bu. Triple h ve Micheals ringin dışındalar. Triple H rakibini kaldırıp kafesinin demirlerine atmak istiyor ama Shawn tiripod yaparak Triple H'in kafasını kafesin zincirleriyle buluşturuyor. HHH ringin diğer köşesine gittiğin de atik bir hamleyle Shawn'ı etkisiz hale getirip ringe sokuyor fakat ringde Shawn daha hızlı davranıp sert bir chop atıyor. Ardından Triple H'i yere yatırıp elbow drop yapıyor. Ve bir kez daha elbow drop. Shawn, Triple H ayağa kalktığında onu aprona atıyor, ardından hızlıca diğer aprona yolluyor fakat Triple H kendine geliyor ve tekrar ring dışına yolluyor Shawn'ı. HHH'de ring dışına çıktığında Shawn yumruğun ardından onu kafesin zincirlerin sertçe yolluyor. Triple H'in alnı kanıyor. Shawn onu tekrar ringe sokuyor. Drop'un ardından apronda seyirciler eşliğin de Triple H'e yumruk attı. Triple H bir an toparlanıp Shawn'ı üstünden atmaya çalışsa da başarısız oluyor. Shawn hemen köşeye çekilip Closthine ile Triple H'i dışarı yolluyor. Triple H iplere çıktığında Shawn da suplex yapmak için hazırlanıyor. Fakat beli buna izin vermiyor. Triple H tekrar yerde. Yerden kalktığın da Triple H'i apron da chop vurduktan sonra karşı aprona göndermek istese de bu ters tepiyor ve Triple H, HBK'yi çok hızlı şekilde aprona yolluyor. HBK sırt acısıyla yerde kıvranıyor. Triple H aynı şeyi tekrar yapıyor. HBK çok acı çekiyor sırtı tarafından. Triple H, Shawn'ın sırtına çalışmaya devam ediyor ve sırtına iki kez elbow drop yapıyor. Sırtına tekmeler ve diz darbesi alıyor Shawn. Bu arada Triple H'in alnından kan akmaya devam ediyor. HHH, HBK'yi kaldırıp suplex yapıyor. Tuş denemesi başarısız. Triple H Shaw'ın sırtını bayağı zorladı. Yine tuş denemesi başarısız. Triple H ring dışına çıkıyor ve o da ne? Sandalye ile geri geliyor. HHH HBK'yi havaya kaldırıp sandalyeye bırakacakken Shawn atik bir hareketle bundan kurtulsa da yine Triple H üstün geliyor. HHH aprona çekilen Shawn'ın üstüne sandalye ile gelirken Shawn tekme ile kendini koruyor ve sandalye yere düşüyor. Choplar ile üstün duruma geçen Shawn, hemen Triple H'i ring dışına yolluyor. Ring kenarından HHH'ye atlayacakkken karnına yediği darbe ile sersemliyor Shawn. Triple H kucağına aldığı Shawn'ı üç kez zincirlere ve apronun demirine vurarak sırtını mahvediyor adeta HBK'nin. Triple H rakibini kaldırıp karşı zincirlere atıyor. Shawn çok kötü durum da. Bu seferde karşı zincirlerde buluyor kendini Shawn. Triple H rakibini ringe soktuğunda kaldırıp yerde olan sandalyenin üstüne sırt üstü bırakıyor. Tuş denemesi başarısız. Sandalyeyi açıp ortaya koydu Triple H. Ve Shawn'ı bırakıyor sandalyenin üstüne. Tuş deniyor 1..2.. ama olmuyor! Bir kez daha deniyor ama yine olmuyor. Üçüncü kez deniyor ama yine olmuyor. Triple H yerde duran sandalyeye bakıyor, yerden alıyor ve Shawn Micheals'ın sırtına vuruyor! Tuş denemesi yine başarısız. Triple H Shawn'ı yavaş yavaş kaldırırken karnına yumruk darbesi alıyor. Ayağa kalktığında Shawn'ı iplere yolluyor Triple H. Ama Shawn bacağından tutarak dışarı atıyor Triple H'i. Shawn uzun zamandır yerdeydi. Ringe çıkmaya çalışanı Triple H Shawn'ın kafa darbelerine maruz kalıyor. Ama yine de Shawn'ın suratına diz atarak ringe girmeyi başarıyor. İki güreşçi de ringdeyken birbirlerine chop ve darbeler ile üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Sonunda Shawn Triple H'i iplere gönderiyor. Triple H iplerde gerildikten sonra pedigree deniyor. Ama Shawn Triple H'in penise sağlam bir kol geçiriyor. Triple H kobrayı tutuyor şu anda. Ancak Shawn affetmiyor ve bir daha diziyle Triple H'in şeyine vuruyor. HHH kötü durumdayken iplerden gerilen Shawn bir Closthine vurarak rakibini yıkıyor. Triple H kalktığında aprona gönderiyor onu ve Corner clothesline vuruyor. Triple H yıkıldı. Şimdi tuş deniyor Shawn ama başarısız. Shawn hemen rakibini dışarıya yolladı ve zincirlere fırlattı. Shawn kameramana "çekil oradan" diyor ve ringin merdivenlerine atıyor HHH'yi. Shawn tek kalan merdivenin üstüne çıkarak Triple H'i kaldırmaya çalıştı fakat Triple H onu kafasıyla arkaya yolluyor. Shawn sırt üstü yerde biraz kan var. Triple H Shawn'ı ringe soktuktan sonra ringin altından bir şey arıyor ve aradığı şeyi buldu. Sandalyeyi alarak ringe girdi. Ringe girer girmez Shawn'ın sırtına vuruyor. HHH tekrar ring dışına çıkıyor ve iplerin üstünden ring merdivenini atıyor. Ringe girdiğinde elinde merdivenle HBK'nin üstüne doğru giderken HBK'den tekme yiyor. Shawn choplar ile kendine gelip Triple H'i iplere fırlatmak istese de bunu Triple H yapıyor fakat dönüşte HBK tarafından omuz yiyor. İkisi de yerde. Fakat Shawn harika bir kalkışla zorda olsa iplerin yanına gidip ayağa kalkıyor ve karşı köşede yavaş yavaş ayağa kalkmaya çalışan Triple H'i bekliyor. Sanırım SCM geliyor. Triple H ayağa kalktığında, Shawn da SCM için ayağını kaldırdı fakat Triple H ayağının altından geçerek önünde ki ring merdivenini alıyor ve HBK döndüğünde kafasına geçiriyor! İnanılmaz bir an! Shawn'ın alnı kanamaya başladı. İki güreşçinin de alnı kanıyor. HBK'nin yüzü kan içinde! Ama yavaş yavaş kalkıyor. Bu arada arkada Triple H merdiven ile onu bekliyor! Shawn'ın bundan henüz haberi yok. Shawn önünü döndü ve Triple H bir kez daha kafasına geçiriyor merdiveni! Merdiveni dışarı attı Triple H. Eski dostunun yüzün kan içerisinde bıraktı. HBK kanlar içerisinde yerde yatıyor. Ve Tuş deniyor HHH. Bu sefer olacak gibi! 1..2.. Ama olmuyor! HBK bu haldeyken bile pes etmiyor. Tekrar deniyor ama yine olmuyor. Triple H şimdi üstüne çıkıp yumruklar atıyor HBK'nin suratına. Hemen ardından da dışarı yolluyor Shawn'ı. Ve kafesin iki tarafının demirlerine atıp duruyor Shawn Michaels'ı. TripleH sırtına aldığı Shawn'ın kafasını zincirlere vuruyor. Ardından yerden kaldırdığı Shawn'ın suratını önce zincirlere sürtüyor, ardından merdivene vuruyor. Saçından tutarak ringe sokuyor ve ringde iplere göndererek dönüştü Spinebuster yapıyor. Tuş denemesi yine başarısız. Shawn ayağa kalktıktan sonra biraz kendine geliyor gibi oldu. Fakat Triple H onu iplere gönderdi ve geldiğinde head lock bağladı. HBK kurtulmak için çabalıyor ve sonunda Triple H'i aprona gönderiyor. Triple H kalktığında Pedigree yapmak için hazırlandı fakat Shawn durumu DDT'ye getirdi. İkisi de uzun süredir yerde. İkisi de kalkmaya hazırlanıyor. Shawn'ın başının ucun da ki sandalyeye uzandı. Aldı ve Triple H'in başına geçirdi! Triple H'in yüzü yeniden kıpkırmızı. Ayağa kalktığında Shawn tarafından bir kez daha sandalyeye maruz kalıyor. Shawn hemen tuş deniyor, ama başarısız. Shawn HHH'yi iplere yolladı fakat Triple H Facebreaker yapıyor ona. Shawn dışarıda. Ve ringin altından merdiveni çıkarıyor! Maç daha da kızışacak! Merdiveni içeri soktu HBK ve HHH'nin kalkmasını bekliyor. HHH kalktı ve merdiveni kafasına geçirdi. İnanılmaz bir an. Ardından yerde yatan Triple H'in göğsüne doğru vurdu ve merdiveni aprona bıraktı. Triple H "Yapma" diyor ama nafile. Shawn rakibini merdivene doğru fırlattı. Triple H çok kötü durumda. Shawn, Triple H kalktığında tekrar aynı şekilde merdivene doğru fırlatıyor. Üçüncü kez fırlatıyor ve be sefer Triple H dışarıya fırlıyor. Shawn Triple H'in kafasını zincirlere sürtüyor. Daha sonra ringde Shawn merdiveni dayadı aprona. Ama Triple H bir anda pedigree pozisyonuna getiriyor HBK'yi. Fakat HBK, HHH'yi bacaklarından tutarak merdivene fırlatıyor. Ve tuş deniyor ama başarısız. Ardından Triple H'i yere yatırdıktan sonra apronlara çıkıyor ve diving elbow drop ile HHH'nin üzerine atlıyor fakat HHH kenara çekiliyor. HHH tuş deniyor ama başarısız. Yerde karşılıklı yumruklardan sonra Shawn tuşa gidiyor ama HHH pes etmiyor. İkili sarılır vaziyette ayağa kalktıktan sonra HHH, Michaels'ı apronun demirlerine fırlatıyor. Shawn apronda hareketsizce asılı dururken, Triple H ringin altından masa alıyor. Ringde de masayı açıp HBK'yi yatırmaya çalıştı. Fakat HBK Triple H'i yumruk ve choplar ile etkisiz hale getirdi. Ardından da masaya yatırdı. Ve merdiveni açıyor HBK! İnanılmaz bir an bizi bekliyor. Merdivenin tepesine çıktı ve elbow drop ile üzerine atladı Triple H'in! Ve tek eliyle tuşa gidiyor! 1..2..ama Triple H pes etmiyor! Olmadı! Tekrar denedi fakat yine başaramadı. Shawn köşe de ayağı kalkıyor ve SCM için tauntunu yapıyor. Shawn tam ayağına kaldırmışken HHH Shawn'ın şeyini sıkıyor! Ve ardından Pedigree yapıyor. Sanırım bu maç bitti! Tuşa gidiyor HHH tek eliyle. 1..2.. ve olamaz! Shawn'ın omzu yukarıda! İnanılmaz bir an! Şimdi ikisi de zar zor ayağa kaktı. Triple H hemen HBK'yi itti. Ve o da ne! İnanılmaz ani bir SCM geldi Shawn Michals'dan. Önce Pedigree ardından SCM! Aman Allah'ım nasıl bir maç bu böyle? İkisi de hareketsiz yatıyor şuan yerde. HBK tuşa gitmek için ağır ağır sürünüyor rakibinin yanına... Ve eli Triple H'in üstünde! 1..2.. ama olmuyor! Triple H'de pes etmiyor. Triple H ile Shawn zar zor ayağa kalkıyorlar. Triple H hemen Pedigre pozisyonuna getirdi ve PEDIGREE! İkili uzun süredir yerde. Ama tuş gelmedi. HHH şimdi biraz hareketlendi ve ayağa kalktı. Triple H, Shawn'ı bir pedigree pozisyonuna daha getirdi. Ve Pedigree. Triple H'in eli havada ve her an elini Shawn'ın üstüne koyabilir. Ve koydu! Hakem sayıyor! 1..2.. ve 3! Triple H kazandı. İnanılmaz zorlu bir maçtı. İkisininde yüzünden kanlar aktı. Hakem Shawn'ı ve Triple H'i kontrol ediyor ama ikisi de hareketsizce yatıyor ringde. Hakem HHH ve HBK'yi birbirinden ayırıyor. Bu arada Evolution üyeleri geliyor. Ric Flair, Batista ve Randy Orton. Kafesin içine giriyorlar ve Triple H'i dikkatlice alıp gidiyorlar. Shawn ise ringin ortasında tek başına yatıyor. Hakem Shawn Michaels'ı kontrol ediyor ama hala hareket yok. Biraz daha sonra sonunda gözlerini açtı Shawn. Ve yavaş yavaş kalkıyor. Hakemin yardımıyla ve seyircilerin alkışıyla Shawn, müziği çalarken ringden ayrılıyor. Şov da Hell in a Cell kafesinin üstünden görüntülerle son buluyor.

__________________________________________________ _______________Bitiremiyoruz Sanki

Bad Blood'dan sonraki şovdayız. İkiliden artık rekabetlerini bir kenara bırakmaları isteniyor. Jim Ross bu iş için aracı oluyor ringte. El sıkışmaları isteniyor ikiliden. HBK elini ileri uzatırken HHH sakalına doğru uzatıyor. Tam sıkışmak üzereyken de Bischoff geliyor alana. Yeni #1 Contender'ı açıklamaya kalkınca Kane bitiveriyor alanda. Kane, HBK'i indiriyor ve HHH ile yüz yüze geliyor. HHH kaçıyor ve Kane, HBK'e saldırmaya devam ediyor. Ardından HBK'in boğazına sandalye yerleştirip köşeden üzerine atlıyor. HBK kanlar içinde kalıyor. Şovun ilerleyen kısımlarında HHH, #1 Contenderlığı istiyor ama Bischoff o zamanlar henüz yenilmemiş olan Eugene'i öne sürüyor. Buradan sonra feud aslında bitiyor. Ama pek bitmek istemeyen feud şansını yılın sonlarına kadar bekliyor. Tabii HHH bu sırada WHC'yi geri kazanmayı başarıyor.

27 Eylül tarihli RAW şovunda Bischoff, HHH'in Taboo Tuesday'de rakibi olabilecek 4 ismi açıklıyor. Bunlar Orton, Edge, Benoit ve tabii ki de HBK! HHH ringe geliyor bunu öğrenince. Shelton ile maça çıkıyor ama DQ ile kaybediyor. HHH aynı gece Batista vs Orton maçına karışıyor ve Orton'u oylamadan çıkarıyor.

2 hafta sonraki şovda HBK & Benoit & Edge üçlüsü Evolution'ın karşısına çıkıyor ve maçı Face taraf SCM'den sonra Edge'in tuşa gitmesiyle kazanıyor. Maçtan sonra Edge, HBK'e Spear yapıyor ve sonraki hafta için HBK vs Edge vs Benoit duyuruluyor. Edge, Benoit'e de Spear çakıyor.

Taboo Tuesday öncesi son şovda Oylamada yer alacak üç isim ana olayda karşı karşıya geliyor. Harika geçen maçı Edge hileyle kazanıyor. Ve oylamada kazananın WHC, kaybedenlerin ise TTC maçına çıkacağı oylama öncesi gözdağı veriyor. HHH ise spiker masasından kemerini kaldırıp gövde gösterisi yapıyor. Ve artık son raunt için güzel bir yolculuk yapıp Taboo Tuesday'e varıyoruz.


Taboo Tuesday 2004

Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Edge arka alanda , Benoit , HBK var ! HHH'in rakibi kim olacak öğreneceğiz ama önce düşünceler .

Edge : Dediğimi yapacağım . Triple Threat maçını kazandım ve bu dünyada adalet varsa ben buradan elim havada , WHC olarak ayrılırım .

Benoit : Dün gece dediğim gibi , Raw'a geri geldiğimden beri HHH'e yenilmedim . İnsanlar benim gibi Evolution'dan ve HHH'in Raw'ı domine etmesinden sıkılmış olabilir . O zaman Benoit için oy verin çünkü onu yine pes ettirip WHC olarak ayrılırım !

HBK : Seyircilerden çok şey istedim ama sempati değil . Ben şu an %100'üm ve bunu tekrar yaparım . Bana WHC için bir şans daha verin ve onu alayım , söz veriyorum . HHH'e karşı WHC için sizler için ringde olacağım ! Bu kadar .

Coach konuşuyor WHC hakkında . Seyircilere soruyor , Benoit cheer , Edge Booo , HBK cheer alıyor . HBK , %39 ile kazanıyor . Benoit ile el sıkışıyor . Edge öfkeli ve oradan gidiyor .

Triple H (c) vs Shawn Michaels - World Heavyweight Championship

Ringe ilk olarak şampiyon HHH geliyor ardından HBK geliyor , bacağı kötü durumda . Topallayarak geliyor . İki eski dostun mücadelesi ... Üstlerini kontrol ediyor hakem . Hakem kemeri aldı kaldırdı ve maç başlıyor . HBK köşede ve lock up yaptılar . HHH'ten yumruklar , HBK karşılık verdi ama HHH üstünlüğü ele geçirdi , HBK üstün oldu , HHH düştü ve kalktı . HHH köşede bacağına gitti ama HBK'den yumruklar geliyor ! HHH dışarıya kaçıyor . Yeniden lock up ve side headlock ile tuttu HBK , HHH yumruklar attı ama HBK yumruklarla yere aldı ve köşeye gitti . HHH üstüne gidince tekme denedi ama HHH tuttu ve sakat bacağa bir darbe . HBK yerde ve bacağına stomplar vuruyor , sakat bacağa yoğunlaşıyor HHH . Hakem ayırıyor . HBK acı içinde ve kalkıp yumruklar ve knife edge choplar vuruyor . Ancak HHH'ten bacağına bir tekme ve yüzüne knee drop ! Ardından bacağına bir stomp ! HBK yerde ! HHH üstüne çıkıp yumruklar atıyor . HBK köşede kalktı ve knife edge choplar vurdu ama HHH'ten sakat bacağa bir tekme ! Acı içinde HBK . HHH onu çekti ve bacağına bir elbow drop ! Pes etmiyor HBK . Bacağından tutuyor HHH ve bir elbow drop daha . Acı içinde HBK . Bacaktan tutuyor ve iplerden sekip knee drop ! HBK yerlerde sürünüyor . Ayağından tuttu HHH ve leg lock ! Acı içinde HBK . Bıraktı HHH ama dirsek darbeleri vuruyor bacağa . Ardından bacağından tutuyor bir elbow drop daha . Ardından figure 4 leg lock yapıyor HHH ! Acı içinde HBK ! Pes etmiyor HBK ! Pes et diyor HHH . HBK çevirmeyi deniyor , HHH izin vermiyor . İplere uzanmak üzere . Ve tutuyor ! Hakemle tartışıyor HHH . HBK köşeye sürünüyor . Onu çekti ve dışarıya çekti . Bacağını ring demirine yaklaştırdı , yumruklar attı , bacağı ring demirine vurduracakken HBK'den bir tekme ve HHH kafasını ring demirine çarptı ! HHH dışarıda yerde ! HBK sürünüyor ve zar zor kalkmak üzere . HHH giriyor ama HBK'den ona knife edge chop , yumruk , knife edge chop ama HHH'ten yine bacağa bir tekme ! Ardından kilit yapacakken HBK onu bacağı ile itti ve HHH yüzünü köşeye çarptı ! İkiside yerde ! 1 2 3 4 5 ve kalktılar . HBK'den yumruklar geldi ve inverted atomic drop ardından bir tane daha ! Acı içinde HHH . Bir kez daha inverted atomic drop . Sakat bacağı kötü oldu ama ayakta kalıyor ve clothesline ! HBK zar zor kalkıyor . Kalkıyorlar ve HBK'den knife edge chop ardından yumruk , bir tane daha ! HHH baygın gibi , bir yumruk ve ikiside yerde ! Tuş deniyor , 1 2 ama HHH kurtuldu . Kalkıyorlar ama HHH'ten bacağa bir tekme ! Ardından kaldırdı , pedigree için tuttu , hakem HHH'e doğru gitti , HHH onu itti , hakem arkasını döndü ve HBK'den o sırada low blow ! Ardından DDT ! İkiside yerde ! HBK zorlukla köşeye çıkıyor . Ve diving elbow drop ! HBK bacağını kötü vurdu , acı içinde , seyirciler coştu ! Sweet Chin Music için taunt yapıyor ! 1 2 3 4 ama Batista aprona geldi , bir yumruk HBK'den ona ve Batista yerde ama HBK düşmek üzere , HHH üstüne gitti ama HBK'den sweet chin music ! Baitsta aprona çıktı o sırada , hakemle tartışırken köşede Edge var ! Bekliyor ve spear ! Edge çıkıyor ve seyircilerin arasından kaçıyor ! O ben olmalıydım diyor . HHH tuş deniyor , 1 2 3 !

Kazanan ve hala World Heavyweight Champion : Triple H

HHH kazanıyor , acı içinde . HHH giderken , HBK zorlukla kalkıyor . Olanları görüyoruz . Hakemler onu kaldırıp götürüyor ve cheer alıyor .


Feud Sonrası

HBK sakatlığından ötürü bir süre aksiyondan uzak kalıyor. Ardından Edge ve Angle ile feudlara giriyor. HHH ise Evolution'un dağılma sürecine giriyor ve Batista ile çekişmeye başlıyor.


İyi Forumlar.
imza
Forum Başarılarım

SON İNCELEME MODERATÖRÜ
15x Onur Kürsüsü
4x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
22 Feud İncelemesi
11 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması İkincisi
10. Yıl Şenlikleri: Logo Yarışması Üçüncüsü
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece Bahis Ligi İkincisi
NXT TakeOver 31 Bahis Ligi Üçüncüsü
Summerslam 2020 Bahis Ligi Beşincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : Guti El Maestro#2257


#lesamuraiFOLLOW ME!


MR.THUNDERDOME

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
1x Tag Team Champion w/Rene Dupree (Current)

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2020, 10:53   #2
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2011
Mesajlar: 23.261
Konular: 1963
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2372843
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2372843
Mesajlar: 23.261

Standart

Ellerine sağlık. Çok çok sıkı bir feud. Muazzam maçlar çıkardılar. HBK'in yara bere içinde şova katılmasını unutamıyorum.
imza
#uncensored

Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2020, 11:15   #3
HSNSBBH
KeroMysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2020
Nereden: Karanlığın İçinden
Mesajlar: 4.520
Konular: 311
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 617830
Rep Derecesi: KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
KeroMysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeroMysterio KeroMysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 617830
Mesajlar: 4.520

Standart

Ellerineeee sağlııık QT.
imza
discord
kerem1#7119
Benim bir alanım var
İçine giremez tanıdığım zavallılar
Engel olur affetmeme
Yaşanmışlıklar
Çünkü diğer hayatıma kadar arantım var
KeroMysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2020, 11:26   #4
Rest In Peace
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Nereden: Azerbaycan
Mesajlar: 3.131
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 323196
Rep Derecesi: K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
K.R. PUNCH K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 323196
Mesajlar: 3.131

Standart

Ellerine sağlık.
imza

#RestInPeace


#Legend


#MinistryofDarkness

Eski nick
Raul Kerimli

Discord
K.R. PUNCH #7438

Forum Başarılarım
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
x1 Onur Kürsüsü

"Bu sana son sözüm: Nefsine öğretmen, vicdanına öğrenci ol."
"Bazı insanlar var, giyecek kiyafetleri yok, bazı kiyafetler var, içlerin de insan yok."
K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2020, 11:43   #5
Eyys
Eyys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2020
Mesajlar: 1.843
Konular: 10
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 420719
Rep Derecesi: Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eyys Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eyys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Eyys Eyys isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 420719
Mesajlar: 1.843

Standart

Ellerine sağlık tüm detaylara değinmişsin.Güzel olmuş.
imza
Eyys isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2020, 12:08   #6
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2014
Nereden: Asbury Park
Mesajlar: 6.716
Konular: 517
Favori Güreşçisi: Joey Janela
RPG Karakteri: Joey Janela
Rep Puanı: 3149663
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3149663
Mesajlar: 6.716

Standart

Michaels'ın dönüşü sonrası ancak bu kadar güzel bir feuda sokulabilirdi. Eline sağlık.
imza
#uncensored
Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2020, 13:09   #7
Banned
Bulletproof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Mesajlar: 8.293
Konular: 732
Favori Güreşçisi: Damian Priest
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2324114
Rep Derecesi: Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bulletproof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bulletproof Bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2324114
Mesajlar: 8.293

Standart

Ellerine sağlık. Çok kapsamlı, mükemmel bir inceleme olmuş.
Bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2020, 13:19   #8
ledün ilmi sahibi
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 7.813
Konular: 506
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 725755
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 725755
Mesajlar: 7.813

Standart

Ellerine sağlık. Shawn'ın en efsanevi 3 feudundan birisi. Diğerleri Hart ve Taker.
imza

"You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain"“No man is free. Only children and fools think elsewise”.


“Any man who has to say ‘I am the King’ is no true King.”


“Some battles are won with swords and spears, others with quills and ravens.”


Mr. Bean isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.