GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 30-10-2020, 16:10   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 9.764
Konular: 621
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1142151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1142151
Mesajlar: 9.764

Standart WWE Payback 2020 | Şov İncelemesiPayback 2020

Then Now Forever! Başlıyoruz Payback 2020'e!! Roman Reigns'in Summerslam'de yaptığı Return'u, Paul Heyman ile birlikteliğini ve feudlarda neler olduğunu izliyoruz.

Thunderdome'e gidiyoruz ve taraftar çok coşkulu.

WWE Birleşik Krallık Şampiyonluğu Maçı
Apollo Crews(ş) vs Bobby Lashley(MVP/Shelton Benjamin)


İki ismde maça Lock Up'la başlıyor. Lashley üstün gelip Apollo'yu köşeye sıkıştırıyor ve waistlock bağlıyor. Apollo kurtulmaya çalışıyor ama Lashley onu yere çarpıyor. Apollo kurtulup side headlock deniyor ama Lashley shoulder block yapıyor. Lashley iplere gidiyor ama dropkick Apollo'dan. Apollo iplerden sekip üstüne koşuyor ama ona diz atıyor Lashley. Şimdi Lashley onu köşeye yolluyor ve yüzüne bastırıyor. Ardından diğer köşeye yolluyor ama Apollo takla atarak sekiyor ve üstüne gelen Lashley'i ringden yolluyor ve ardından Apron Moonsault!! MVP ve Crews Apollo ile face to face yapıyorlar. Apollo Lashley'e dalıyor ve onu ringe yolluyor ama Lashley onu yakalayıp köşeye çarpıyor. Lashley Apollo'ya one armed slam ile iplere çarptırıp onu ringden düşürüyor. Ring dışına omuzluyor ve ring posta çarptırırken MVP alkışlıyor onu. Lashley ringe sokup tuşa gidiyor! 1 2! attı Apollo. Lashley yine waistlock bağlıyor Apollo'ya. Lashley kaldırıp Fallaway Slam yapıp köşedeki Apollo'ya uçuyor. Omuzluyor ama Apollo inip Enziguiri yapıyor. Lashley üstüne gelen Apollo'ya diz atıp destroyer yapıyor ve tuşa gidiyor! 1 2! attı Apollo! Lashley Apollo'nun üstüne koşuyor ama Apollo çekilince ringden uçsa da hemen koşarak ringe giriyor ama Crossbody Apollo'dan!! İkisi de yerde yatıyor şimdi. Apollo clothesline yapıp Lashley'i köşeye sıkıştırıyor ve shoulder tackle yapıp bağırıyor. O sırada Lashley diz atıp iplerden sekiyor ama APOLLO'DAN SPİNEBUSTER!!! TUŞA GİDİYOR!! 1 2 attı Lashley!! Apollo şimdi kaldırıp iki kere German Suplex vuruyor sonra da köşeye çıkıp FROG SPLASH!! Tuşa gidiyor!! 1 2 attı Lashley!! Apollo köşede biraz yumrukluyor ama Lashley engelleyip one armed spinebuster. VE MASTERLOCK! MASTERLOCK! BİTTİ BİTTİ APOLLO PES ETTİ.

Kazanan ve Yeni Birleşik Devletler Şampiyonu:Bobby LashleyBaşardı başardı Lashley başardı!! Kemerle sevinirken Apollo dalıyor ama MVP ile Shelton kurtarıyor onu ve Lashley Apollo'ya kemer gösteriyor.

Son SmackDown'da Heyman ve Roman'ın birleşmesini izliyoruz. O sırada Kayla Braxton arkada Heyman'ı yakalıyor.

Kayla Braxton: Bay Heyman. Roman hala sözleşmeyi imzalamadı.

Paul Heyman: Şimdi onunla konuşacağım ve o da imzalayacak.

Kayla Braxton: Onunla konuşabilir miyim?

Paul Heyman: Sanmıyorum

Arkada Keith Lee'yi maçı için hazırlanırken görüyoruz ve o sırada yanına JBL geliyor.

JBL: Üstünde çok büyük bir baskı var, bu yüzden tonlarını kontrol etmelisin dostum.

Keith Lee: Bu büyük bir maç. Kaybederse sorun olacağını sanmıyorum.

O sırada Talking Smack'te Sheamus ve Big E arasında yaşananları izlerken maça geçiyoruz.

Sheamus vs Big E

İki ismde sağlam bir kilide gitse de E hemen waistlock bağlıyor. E onu çevirip bir şeyler söylüyor. Sheamus hemen kurtulup Headlock Takedown yapıyor. Sonra onu aprona yollayıp göğsüne yumruk atmaya başlıyor. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10!! Sheamus onu ringden atıp kendi çıkmaya çalışsa da E ayağına vurup düşürüyor onu ve Big Splash yapacakkenSheamus çeklince yere çakılıyor. Sheamus onu yerde tekmeliyor sonra da kaldırıp kneebreaker yapıp üstünde tepiniyor resmen. Sheamus ayağına kilit bağlayıp bıraktıntan sonra yumruk ve tekmelere devam ediyor ve Irısh Curse Backbreaker yapıp tuşa gidiyor! 1 2 attı Big E. Sheamus yerden kaldırıp Boston Crab bağlıyor. Ama E ters dönüp kurtulsa da Sheamus ipten sekip yerdeki E'nin suratına tekmeyi basıyor. Sheamus köşeye çıkıp atladığı E yakalayıp 2 tane Bely to Bely Suplex yapıyor. Sheamus kurtulup üstüne koşuyor ama E'Den üçüncü Belly To Belly Suplex!! E bağırıp bacaklarını tokatlarken Sheamus aprona geçiyor. E üstüne koşunca Sheamus dizi atıyor ona. Shaemus E'ye shoulder tackle yapsa da E kalkıp Belly To Belly vuruyor. Sonra da köşeye çıkıp omuzlasa da Sheamus Alabama Slam ile kurtulup tuşa gidiyor. 1 2 attı E!! İki isim yerde biraz yumruklaşsa da Sheamus üstün gelip Cloverleaf bağlıyor. E biraz süründükten ipleri tutuyor. Sheamus onun yüzüne bastırıp iplerden sekerek üstüne koşsa da E üstünden atıyor. Sheamus aprona çıkınca SPEAR YAPIYOR VE İKİSİ BİRDEN RİNGDEN UÇUYOR OHA!! E ringe sokup Big Ending denemek istiyor ama Sheamus inip Kneebar bağlıyor. E bir süre sonra kalkıp yumruk atarak kurtulsa da ayağa kalktıklarında Sheamus muazzam bir diz atıyor yüzüne E'nin!! Tuşa gidiyor!! 1 2 attı E!! Sheamus Brogue Kick için koşuyor ama E ONU POWERBOMB'A ÇEVİRİYOR. SONRA DA BİG ENDİNG!!! TUŞA GİDİYOR!! 1 2 3!!! SAÇMALIK RESMEN SAÇMALIK

Kazanan: Big EArka alanda Alyse Ashton'un yanında Matt Riddle var.

Alyse Ashton: Matt birazdan ilk PPV maçına çıkacaksın ne hissediyorsun.

Matt Riddle: Kral Corbin tacının gitmesinden korkuyor. Ben onu ezeceğim.

Alyse Ashton: Corbin seni başarısız olarak görüyor ne söylemek istersin. Matt soruyu cevapsız bırakıyor.

Arkada Shayna ısınırken Nia ona yaklaşıyor. Jax birbirimizi sevmiyoruz diyip birbirleri ile itişiyorlar ama sakinleşiyorlar ve maçlarına odaklanmaları gerektiğini söylüyorlar.

Matt Riddle vs King Corbin

Riddle ringe gelirken Corbin hemen çıkıyor ringden ve Riddle'a clothesline vuruyor. Sonra onu ringe sokuyor ve zil çalar çalmaz stomplamaya başlıyor Corbin. Corbin onu ring dışına atıp orada dövmeye devam edip ringe sokuyor ve chinlock bağlıyor. Riddle kurtulmaya çalışıyor ama Corbin tekmeliyor onu. Riddle birden Kimura'ya çevirse de Corbin atıyor onu üstünden ama Riddle atlayıp Sleeper Hold bağlıyor. Corbin kurtulmak için onu ring köşesine çarpmaya çalışıyor ama Riddle Sleeper'ı bırakıp Rear Nead Choke bağlıyor. Corbin kurtulmaya çalışıyor ama Riddle onu köşede sıkıştırıp Corner Clothesline yapıyor. Corbin Riddle'ı yumruklayarak kurtuluyor ve köşede boğuyor. Corbin onu yumruklamaya devam ediyor ama Riddle eğilince yumruk hakeme isabet ediyor. O sırada Riddle kurtulmaya çalışıyor ama Corbin kurtulup chinlock bağlıyor. Riddle kurtulmaya çalışsa da Corbin onu yakalayıp sidewalk slam yapıp tuşa gidiyor! 1 2!! attı Riddle. Riddle ayağı kalkıyor ama Corbin back elbow vurup yine tuşa gidiyor ama 2'de atıyor yine Riddle. Corbin kalkıp clothesline deniyor ama Riddle kafasına tekme atınca ring dışına çıkıyor. Riddle ring dışına çıksa da Corbin onu aprona çarpıyor. Üstüne gittiğinde Riddle snap kick yapıyor ardından da Running Forearm vuruyor. Riddle onu ringe atıp tekmeliyor. Corbin birden ayağa kalkıp Riddle'ı yumrukluyor ama Riddle tekmeler ile kurtuluyor. O sırada Corbin Back Elbow, Riddle'e da tekme atıyor ve ikisi de yere düşüyor!!!! OHA LAN!!!! İlk kalkan Riddle oluyor ve Corbin'i en üst ipe çıkarmaya çalışırken Corbin'den DEEP SİX!!! Corbin onu yerde yumruklarken Riddle birden Triangle Choke bağlıyor. Corbin kurtulmaya çalışsa da BRO TO SLEEP!! ARDINDAN DA FLYİNG BRO!!! TUŞA GİDİYOR!!! 1 2 VE 3!!! ALDI RİDDLE ALDI.

Kazanan: Matt RiddleWWE 2K oyununun tanıtımı yapılıyor. Ardından Riddle arkada tam röportaj vericekken Corbin dalıyor ona ve çok zor sakinleşiyor ve biz de bu sırada Kadınlar Takım Şampiyonluğu Maçının tanıtımı izliyoruz ve maça geçiyoruz.

WWE Kadınlar Takım Şampiyonluğu Maçı
Sasha Banks ve Bayley(ş) vs Nia Jax & Shayna Baszler


Maça Sasha ve Shayna başlıyor. Sasha saldırmaya çalışsa da Shayna yumrukluyor onu ama Sasha ring dışına kaçıyor. O sırada Nia gelip onu aprona çarpıyor. Sasha'yı ringe sokuyorlar ama Sasha Shayna'ya Three Amigos yapıyor ve Bayley ile beraber double team yapıyor. Jax hemen ringe girip ikisini de ring dışına atıyor Sasha'yı barikatlara atıyor PARDON ATMIYOR UÇURUYOR!!! Jax Bayley'i de fırlatıyor ve onu yakalayıp tokatlıyor. Ringe sokuyor ikisini de ama Sasha bir anda Jax'a Runnig Dropkick yapıoyr ve Bayley'e tag veriyor. Bayley Jax'ın dizine bayağı bir sert saldırıyor ve tuşa gidiyor! 1 2 attı Jax!! Bayley gene dalmaya çalışıyor ama Jax yakalayıp Samoan Drop vuruyor. Ardından da Leg Drop yapıyor ve Shayna'ya tag veriyor. Shayna girip ikisine de dalıyor ama ne dalıyor. Sonra da Bayley'e Gutwrench yapıp tuşa gidiyor!! 1 2!! Attı Bayley. Sasha dalıyor ama Shayna ona da Gutwrench Suplex yapıyor. Shayna ikisini de köşeye atıyor ve Jax Body Avalanche ile atlamak için koşuyor ama Sasha kurtulup facebuster yapıyor. Ardından Bayley ringe girince de tag alıyor ve içerde kalıyor. İkiside aynı anda köşeye çıkıyor ve DİVİNG ELBOW DROP & FROG SPLASH KOMBOSU MÜTHİŞTİ BE!!! Bayley hemen Shayna'ya dalıyor. Sasha da Jax'a saldırıyor ve Bayley'e tag veriyor. O sırada Jax'te kalkıp Shayna'ya tag veriyor. Jax ve Shayna Sasha'ya aynı anda Back Bady Drop vuruyor. Shayna Sasha'ya Kirifuda Clutch bağlıyor. Bayley bozmaya geliyor AMA SHAYNA ONU DA YAKALAYIP İKİSİNE BİRDEN KİRİFUDA BAĞLIYOR VE İKİSİDE PES EDİYOR. BİTTİ ARTIK YENİ ŞAMPİYONLARIMIZ VAR.

Kazanan ve Kadınlar Takım Şampiyonları: Nia Jax ve Shayna BaszlerArkada Nia ve Shayna kutlama yaparken Sasha ve Bayley onlara üzgün şekilde bakıyor ve bizde Lee vs Orton promosu izliyoruz.

Keith Lee vs Randy Orton

İki isim Lock-Up yapıyor. Orton Lee'i itip Shoulder Block deniyor ama Lee yerinden bile kıpırdamıyor. Lee Orton'a Crossbody Block yapıyor ve Orton ring dışına çıkıyor ve çok sinirli. Orton girip Lee'ye chop atıyor ama etki etmiyor bu sefer de Lee kızıyor. Lee Orton'a bir hareket yaptı ama tam bilmiyorum adının spiker Grizzly Magnum dedi ama böyle bir hareket var mı ki? Neyse maça devam edelim. Orton ringe girip Lee'nin omzunu ring direğine yolluyor. Sonra onu dışarı çıkarıp spiker masasına Back Suplex yapıyor ona. Lee ringe giriyor ama Orton ona diz atıp chinlock bağlıyor ama Lee çırpınıyor kurtulmak için. Lee yumruklarla kurtuluyor ve Orton'ı ring dışına yollayıp SPİKER MASASINA BACK SUPLEX YAPIYOR!!! Lee Orton'ı ringe atıyor ama Orton Rope Hung DDT denese de Lee onu itiyor. Orton RKO deniyor ama Lee engelleyip Spirit Bomb yapıp tuşa gidiyor. 1 2 3!!!! OHA LEE RESMEN SQUASH ATTI!!!

Kazanan: Keith LeeBu maçın ardından da Mysterio Family ile Seth & Murphy maçının tanıtımını izleyip maça geçiyor.

Seth Rollins & Buddy Murphy vs Dominik & Rey Mysterio

Maça Seth ve Dominik başlıyor. Dominik Seth'e bayağı bir sert dalıyor. Murphy engel olmaya çalışıyor ama Dominik onu aprona atıp orada 619 deniyor ama Murphy eğilip kurtuluyor. Rollins hemen ringden çıkıp Murphy'e sakin ol diye sesleniyor. Seth Dominik'i ringe atıp side headlock deniyor ama Dominik onu engelleyip iplere yolluyor ve kafasına tekme atıp Springboard Arm Drag yapıyor. Rollins sinirlenip ringden çıkıyor. Murphy'e Dominik'i gösteriyor. Seth Murphy'e tag veriyor. Murphy ringe girip arm drag denese de Dominik engelleyip twisting arm drag yapıyor. Dominik dropkick vurup babasına tag veriyor. Dominik çıkmadan Murphy'e Russian Leg Sweep vuruyor, Rey de dropkick vurup tuşa gidiyor!! 1 2!!! attı Murphy. Rey Rollins'e hadi gelsene diyor Murphy de tag veriyor. Rollins yumruk denese de Rey diz atıyor ve Slingshot yapıyor ama Rollins birden dönüp Rey'e Gutbuster yapıyor. Rollins Rey'in üstüne gidiyor ama Rey onu ringden atıp Murphy'e yumruk atıp onu ringden atıyor. Seth Rey'i ringden çıkarıp Murphy'e tag veriyor. Murphy Rey'e diz atıp aprona çarptırıyor ve ringe sokup tuşa gidiyor!! 1 2!! attı Rey. Murphy Rey'i köşeye yaslayıp omuz atıyor ve Seth'e tag veriyor. Seth yumruk deniyor ama Rey engelleyip yumrukluyor ve Murphy'e Wheelbarrow Bulldog vurup Dominik'e tag veriyor. Dominik ringe double crossbody deniyor ama Seth ile Murphy yakalayıyor onu ve Seth Dominik'e Falcon Arrow yapıp hakeme bağırıyor. Seth Dominik'i sert şekilde stompluyor ve Murphy'e tag veriyor. Murphy Dominik'e Suplex yapıp tuşa gidiyor. 1 2 attı Dominik!! Murphy tag verip abdominal strech bağlıyor. Seth girip yumruk atıyor ona. Sonra da hakeme bir şeyler söylüyor o sırada Murphy Dominik'i ring dışına atıp bariyerlere çarptırıyor. Murphy Dominik'i ringe sokuyor ama Dominik kurtulup Rey'e tag veriyor. Rey girip önce Seth'i yumrukluyor ardından önce clothesline yapıyor ardından da Head Scissors TakeDown yapıyor. Rey Seth'i köşeye fırlatıyor ve Seth omzunu köşeye çarpıyor. Rey köşeye çıkıp Seth'e Moonsault Block yapıyor. Rey Seth'i iplere yolluyor ama Seth engelleyip powerbomb denese de Rey kurtulup yüzüne tekme atıyor. OFF ÇOK SERTTİ BE. Sonra da tuşa gidiyor ama Murphy tuşu engelliyor. Dominik hemen ringe girip Murphy'e dalıyor ama Seth Dominik'e Sling Blade yapıyor. Rey Seth'e Seated Senton deniyor ama Seth engelleyip tilt-a-whirl backbreaker yapıyor. Ring içinde Rey ile Seth kapışırken ring dışında Dominik ile Murphy kapışıyor. Rey ringden Murphy'e Suicide Dive ile uçuyor ve ringin köşesine çıkıp crossbody block için ama Seth havada Gutbuster yapıyor. MÜTHİŞTİ. Seth önce Superkick yapıyor sonra da Curb Stomp deniyor ama Rey kaçıp wheelbarrow bulldog denese de Seth engelleyip Facebuster yapıp tuşa gidiyor ama Dominik tuşu bozuyor. Murphy dalıp Dominik ile kapışırken Rey de kalkıp Seth'e dalıyor ama Seth Rey'i ring dışına yollayıp orada Rey'i barikatlara yolluyor. Seth Rey'i ringe sokmaya çalışıyor ama Rey engelleyip onu ringe sokuyor sonra da yumruklayıp Dominik'e tag veriyor. Dominik Murphy'i köşeye çıkartıyor. Rey de Dominik'e Sunset Flip yapıp onu ring dışına atıyor ve orada barikatlara çarpıyor onu. Dominik ringde Murphy'e 619 yapıyor sonra da köşeye çıkıp FROG SPLASH!! 1 2 3!!! BİTTİ MAÇ BİTTİ.

Kazananlar:Rey & Dominik MysterioOHA YILIN MAÇI OHA!!! Seth Murphy'e kızarken Rey ile Dominik de kutlamasını yapıyor.

Hurt Business'ı arka alanda ayrılırken görüyoruz ve ME'nin tanıtımını izleyip maça geçiyoruz.

WWE Evrensel Şampiyonluğu No Holds Barred Maçı
The 'Fiend' Bray Wyatt(ş) vs Braun Strowman


İlk olarak şampiyon Fiend geliyor ama o sırada Braun ona arkadan dalıyor. Köşeye sıkıştırıp feci şekilde yumrukluyor ve RUNNİG POWERSLAM!! OHA DAHA MAÇIN BAŞI!!! TUŞA GİDİYOR BRAUN 1 2 ATTI FİEND!!!Braun yine köşeye atıp üstüne koşuyor ama Fiend yakalayıp SİSTER ABİGAİL!! OHA ÇOK HIZLI MAÇ ÇOK HIZLI!!! Braun hemen kendini ring dışına atıyor. Fiend ring dışına çıkıp Braun'a SPİKER MASASINA ONE ARMED SLAM MASA KIRIK!!! MÜTHİŞ MAÇ MÜTHİŞ ROMAN BABA NEREDESİN!!! O sırada Alexa'nın maçı izlediğini görüyoruz. Fiend ring altından değişik bir çekiç alıyor. Ama Braun ona spiker sandalyesi atıyor. Daha sonra Fiend'i stell steps'e yatırıp üstüne atlamak istiyor ama Fiend ona tekme atıp clothesline bariuerin arkasına atıyor. Sonra da oradan çıkarıp çıkarmış olduğu değişik çekiç ile göğsüne vuruyor. Sonra ona Steel Steps ile vuruyor ve entance'da boyun kırma hareketi yapıyor!!! LAN ADAM ÖLDÜ!!! Fiend üstüne koştu ama Braun tutup Led ekrana çarptırıyor onu. Fiend Strowan'ın kendisini tutmasını engelleyip Sister Abigail deniyor ama Braun engelleyip girişte duran masalara doğru beraber atlıyor ve MASALAR KIRILIYOR. Braun onu oradan kaldırıp ringe sokuyor ve köşeye çıkıyor. Fiend'de kalkıp köşeye çıkıyor ve SUPERPLEX RİNG ÇÖKTÜ OHA RİNG ÇÖKTÜ ÇOK İYİ MAÇ!!! O SIRADA TRUTH REİGNS OHHHHHHHHHHHH BABA GELDİ BABA. Heyman'ın elindeki kontratı imzalayıp elinde sandalye ile ringe yürüyor ve yerdeki Fiend'e tuşa gidiyor 1 2 attı Fiend!!! Roman şokta. Roman yerdeki sandalyeyi alıp Braun'a hayatının dayağını atıyor ve kenara geçip Fiend'e bakıyor ama MANDİBLE CLAW!! AMA LOW BLOW OFF ÇOK SERTTİ BE!! Roman kendini ring dışında buluyor. Hemen ringe giriyor ve SPEAR!!! SAY HAKEM 1 2 3!!!!!!

Kazanan ve Yeni Evrensel Şampiyonu: Roman ReingsOLDU OLDU BAŞARDIK!!! BAŞARDIK BE!! İMPARATOR YAPTI BAŞARDI. HEM HEEL TURN HEM KEMER HEM DE MENAJER HEYMAN. MÜTHİŞ BE. Şov Roman'ın kemer kaldırması ile sonlanıyor.


Şov Değerlendirmesi

Şovun Maçı: Dominik & Rey Mysterio vs Seth Rollins & Buddy Murphy
Şovun En Kötü Maçı: Keith Lee vs Randy Orton
Şovun Adamı: Roman Reigns
Şovun Kadını: Nia Jax & Shayna Baszler
Şova Puanım: 6/10
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2020, 16:13   #2
My Last Breath
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Parts Really Unknown
Mesajlar: 35.885
Konular: 1957
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4065100
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 4065100
Mesajlar: 35.885

Standart

Ellerine sağlık dostum. Ana olay maçının işleyişi ve duyuruluşu konusunda biraz karışıklık olması dışında problemi olmayan bir şovdu.
imza
SAVE YOUR TEARS FOR ANOTHER DAY...


Discord: Guti El Maestro#2257“Bats would say that I’m a bad boy”

“To kill without a reason”

“But bodies stacked high never gets old”

“Blood’s always in season”
Keremk69 & Aschentef & Stayin Alive

GWA RPG

Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
1x Hardcore Champion (Birkaç saat)
Grado (Retro)
1x Tag Team Champion w/Rene Dupree (55 Gün)
SE7EN (Retro)
Sami Zayn
Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2020, 18:19   #3
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2020
Mesajlar: 20.445
Konular: 2623
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2738476
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2738476
Mesajlar: 20.445

Standart

Eline sağlık. İnceleme gayet güzel. Bu PPV'de bu Keith Lee ve Riddle'a karşı olan önyargım fazlasıyla arttı, tam tersi Roman Reigns'e olan karşıtlığım azaldı. Sonuç olarak Match Card memnun etmese de PPV olarak eh işte gibiydi. Tekrar ellerine sağlık. Devamını bekliyorum.
imza
eski yeniyi yenecek…
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2020, 19:38   #4
The Death Valley
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Nereden: Azerbaycan
Mesajlar: 15.296
Konular: 1079
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2747512
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2747512
Mesajlar: 15.296

Standart

Eline sağlık abi.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları"American Badass"
RPG: Kane
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.