GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 02-11-2020, 20:25   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 9.764
Konular: 621
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1142151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1142151
Mesajlar: 9.764

Standart WWE Backlash 2020 | Şov İncelemesiŞov İncelemesi

Then Now Forever! Önce bütün maçların ardından da Kadınlar Takım Şampiyonluğu Maçının promosunu izleyip naça geçiyoruz.

WWE Kadınlar Takım Şampiyonluğu Maçı
Alexa Bliss & Nikki Cross vs Iıconıcs vs Sasha & Bayley(ş)


Maça Billie, Cross ve Bayley başlıyor. Kay Alexa'ya bağırıyor ama o anda Cross'tan Kay ve Bayley'e aynı anda Forearm geliyor. Bayley önce Cross ile Kay'e, sonra da Royce'a yumruk atıp Sasha'ya tag veriyor. O sırada Cross'da Alexa'ya tag veriyor. Alexa hemen koşup Sasha'ya forearm çakıyor. Şimdi de Alexa, Sasha ve Royce içerde. Royce Alexa'yı yıkıp Sasha'yı roll-up'a çekiyor. 1 2!!! attı Sasha. Sasha hemen kalkıp Royce'a Springboard Arm Drag yapıp tuşa gidiyor. 1 2 attı Royce. Sasha Alexa'nın ayakla yaptığı bir hareketten kaçıyor ama ismini bilmiyorum. Sasha yine Royce'u roll-up'a çekiyor ama Royce kurtuluyor. Alexa önce Sasha'ya sonra da Royce'a tekme atıp Royce'a roll-up yapıyor. 1 2 attı Royce. Sasha ile Royce tag vermek üzereyken Alexa ikisine de sağlam bir tokat basıyor. Ama Royce Alexa'ya Spin Kick atıp tuşa gidiyor. 1 2 attı Alexa!! Sasha Bayley'e tagliyor. Cross Bayley'i indirip tuşa gidiyor ama Kay bozuyor. Kay ile Bayley Cross'a double team yapıyor. Ama Kay hemen Bayley'e Suplex yapıyor ve kameraya poz veriyor. Arkasını dönünce Bayley ile face to face yapıyor. Ama Bayley Kay'in kafaya sağlam bir diz atıyor. Cross'da ayağa kalkıp ikisine de dalıyor.

Alexa hemen tag alıp clothesline vuruyor ikisine de. Alexa, Bayley'e dropkick Royce'da Double Knee yapıyor. Alexa Bayley'e hemen bir Lou Thesz Prees yapıyor. Alexa ikisini de ringden atıp Double Crossbody ile atlıyor üstlerine aprondan. Hepsi ringe giriyor ve Bayley tag veriyor ama Royce Sasha'yı ringden atıyor ve aprona geçip crossbody ile atlıyor üstüne. Royce kalkıp ona Back Elbow yapıp ringe sokuyor. Kay'de oraya geliyor ama Bliss ile Cross gelip onlara Magic Killer yapıyor. Bliss ile Cross Royce'u ringe sokup ona Double Flapjack yapıyor. Ve ALEXA'DAN TWİSTED BLİSS!!! KEMER GİDİYOR MU YOKSA? Ama Sasha girip Alexa'ya roll-up yapıyor 1 2 3!!!! NE BU NASIL SON LAN NASIL SON ???

Kazanan ve Hala WWE Kadınlar Takım Şampiyonları: Sasha Banks & BayleySaçmalığın daniskası resmen ya. Alexa ile Cross maç boyu üstün gitsin sen gel tek roll-up'a maçı al. Bak sinirlendim yine.

Evrensel Şampiyonu Braun Strowman'ın Peformans Merkezine girişini görürken Jeff vs Sheamus promosunu izleyip maça geçiyoruz.

Jeff Hardy vs Sheamus

Sheamus hemen Jeff'i Side Headlock'a alıyor ve kafasından tutup yere indiriyor. O sırada Hardy kurtulup waistlock bağlıyor. Sheamus Jeff'i köşeye çekiyor ve orada Side Headlock bağlıyor yine. Hardy kurtulmaya çalışıyor ama Sheamus daha sert sıkmaya başlıyor. Sonra bırakıp Hardy'i tekmeliyor. Sheamus Hardy'i iplere yollayıp eğiliyor ama kafasına tekmeyi yiyor. Hardy onu yerde stomplayıp Slingshot Splash yapıyor. Hardy iplerden sekiyor ama Clothesline yiyor. Sonra da seyirciye bağırıyor. Sheamus Hardy'i kaldırıp aparkatı atıyor ve onu iplerde boğuyor. Sheamus Jeff'in gömleği yırtıp iplere yolluyor ve Jeff ring dışına çıkıyor. Sheamus'da çıkıyor ama Jeff steel steps'in üstünden clothesline ile uçuyor Sheamus'a. Jeff Sheamus'u tutup spiker masasına fırlatıyor ve steel steps'in üstünü söküp yere seriyor. Hardy Sheamus'u da ringe sokup suplex yapmaya çalışıyor ama Sheamus onu köşeye yollayıp elbow atıyor orada. Sheamus Jeff'e front suplex yapıp ayağını ring post'a çakıyor sonra da ayağını aprona koyup oradan tekme atıyor. Sheamus Jeff'i ipe yollayıp dönüşünde sidewalk slam yapıyor. Sheamus second rope'a çıkıp oradan Diving Knee Drop ile atlıyor Jeff'in üstüne. Sheamus ayağını Jeff'in ağzına sokuyor orada bastırıyor. Sonra da kaldırıp Irısh Curse Bacbreaker yapıp chinlock bağlıyor. ABİ ADAM MUAZZAM GÜREŞİYOR. Hardy zar zor kurtulup Jawbreaker yapıyor. Ama Sheamus daha hızlı kalkıp Jeff'in yüzüne tekmeyi sallıyor.

Sheamus gidip Michel Cole'a bağırıyor orada. Sheamus ringe gidiyor ve chinlock'a devam ediyor. Sheamus Jeff'i kaldırıp köşeye atıyor ve dönüşünde Back Suplex yapıyor. Jeff kalkıp yumruklamaya başlıyor Sheamus'ı ve iplere yolluyor ama dönüşünde clothesline'ı yiyor. Sheamus top rope'a çıkıp atlıyor ama Jeff kaçıp Whisper İn The Wind yapıyor. Sonra da Double Leg Drop!!! Tuşa gidiyor Jeff!! 1 2 attı Sheamus!!! Jeff Twist Of Fate deniyor ama Sheamus roll-up'a çekiyor. 1 2 attı Jeff!! Hardy Sheamus'a Mule Kick yapıyor ama Sheamus onu iplere yolluyor Jeff'de oradan MODİFİED SLİNG BLADE İLE DÖNÜYOR. Sonra da köşeye çıkıp Swanton Bomb deniyor ama Sheamus dizlerini kaldırıyor sonra da White Noise yapıyor. Shaemus Jeff'i yerde tekmeliyor sonra da Cloverleaf bağlıyor. Jeff zar zor alt ipi yakalıyor. Sheamus Hardy'i aprona çıkarıp orada alışık olduğumuz klasik yumruklarına başlıyor. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10!!! Sheamus onu ringe sokuyor ama Jeff önce Sheamus'u ring posta yolluyor sonra da TWİST OF FATE GELİYOR. VE SWANTON BOMB BİTİYOR MU LAN??? 1 2 SON ANDA AYAĞINI İPE KOYDU SHEAMUS. Jeff Sheamus'u dışarı çekip bariyerlere çıkıp atlıyor AMA HAVADA BROGUE KİCK!!!! BU ADAM BU HAREKEİ MUAZZAM YAPIYOR BE!!! Sheamus Jeff'i ringe sokup bir de orada Brogue Kick çakıp tuşa gidiyor!!! 1 2 3!!!

Kazanan: SheamusArka alanda Dirt Sheet ekibi var. Miz ve Morrison ortak Evrensel Şampiyonu olmaktan bahsediyor. Kayla Braxton, kazanan kişinin Sole Evrensel Şampiyonu olacağını söyleyince ikisi de şok olmuş şekilde görünüyorlar. Otis geliyor ve bu gece cash-in yapabileceğini söylüyor. Mandy Rose, uzun süre Evrensel Şampiyon olamayacaklarını söylerken biz Raw Kadınlar Şampiyonluk maçının videosunu izleyip maça geçiyoruz.

Raw Kadınlar Şampiyonluk Maçı
Asuka(ş) vs Nia Jax


Asuka yumruklamak istiyor Jax'ı ama Jax hemen engelliyor onu. Asuka bu sefer slepeer deniyor. Ama Jax üstünden atıyor Asuka'yı. Asuka armbar bağlıyor ama Jax kafa atıp kurtuluyor. Asuka Jax'in sırtına tekme atıp onu turnbuckle'a atıyor. Jax oradan sekip Asuka'ya koşuyor ama Asuka Jax'a Octopus Strech bağlıyor. Asuka kolu bayağı bir sert sıkıyor hatta öyle bir geri çekiyor ki bir an kırılacak sandım. Jax son bir güçle kurtuluyor ve Asuka'yı kaldırıp yere sert çarpıyor. Sonra onu köşeye yollayıp üstüne atlıyor oradan ve kaldırıp scoop slam yapıp tuşa gidiyor!!! 1 2 attı Asuka!!! Asuka Jax'in sırtını yumrukluyor. Ama Jax onu kaldırıp One Armed Spinebuster vurup Cobra Cluth bağlıyor. Asuka kurtulmaya çalışıyor. Ama Jax onu kaldırıp Jackhammer yapıyor. Sonra kaldırıp tokatlıyor ve kaldırıp Samoan Drop yapıyor ama Asuka Roll-Up'a çekse de Jax hemen ters dönüp kurtuluyor sonra da cannonball yapıyor. Asuka diz atıyor sonra da Hip Attack yapıyor. Yetmiyor tekmeliyor ama Jax onu RİNG DIŞINA SİT OUT POWERBOMB İLE YOLLUYOR!! OHAA!! Jax sinirli şekilde bakıyor ama Asuka ringde en üste çıkıp üstüne atlıyor orada da armbar bağlıyor. Hakem sayıyor 8 oldu la!! 9 ve 10!!!! COUNT OUT İLE BİTTİ SAÇMALIĞA BAK

Kazanan: Yok (Double Count Out)Asuka son dakika ringe koştu ama yetişemedi. Jax kenarda çığlık atarken Asuka ona Hip Attack yapıyor ve sonra ringe gidip kemeri kaldırıyor.

Arka alandayız Lashley'in şampiyonluk kutlamasındayız.

MVP: Dostum bugün şampiyon olacağız o yüzden daha çok şampanya gerekli bize.

Lana: Bu gece harika olacak. Lashley buralara benim sayemde geldi.

MVP: Bu konuşmayı yapması gereken kişi sen değilsin Lana. Sana buraya gelme demiştim. Belki de sen bu konuşmayı kocanla yapmalısın çünkü Lashley'in senin hakkında söylediklerini duyduktan sonra ondan korkabilirsin. Benim şuan yeni WWE Şampiyonu ile ilgilenmem gerekiyor.

Evrensel Şampiyonluğu maçının promosunu izliyoruz.

WWE Evrensel Şampiyonluğu Handikap Maçı
Braun Strowman(ş) vs Dirt Sheet


Braun'a karşı Miz başlıyor maça. Ama Miz korkup Morrison'a tag vermiş gibi yapıp arkaya geçiyor. Morrison ringe girip Braun'un dikkatini dağıtıyor Miz de arkadan gelip dropkick yapıyor sonra tag veriyor Morrison'a. Ve ikisi de takım olup Double Dropkick yapıyor Braun'a. Morrison aprona kaçıyor ama Braun boğazından tutup ringe fırlatıyor onu. O esnada Morrison Miz'e tag veriyor. Miz korkmuş halde ringe giriyor. Miz iplerden sekip Big Boot yapıyor ama Braun hissetmiyor bile. Miz hemen tag veriyor ama Braun Miz'i yakalayıp Morrison'un üstüne atıyor ikisi de son anda ringe tutunuyor. Braun Shoulder Block ile ikisini de atmak istiyor ama ikili çekiyor Morrison aprondan tekme atıyor. Miz Braun'u itiyor Morrison'da corkscrew plancha yapıyor Braun'a. Miz ile Braun ringde. Miz tekme atıyor onun kafasına ama yine Braun'a işlemiyor. Miz Sleeper ile atlıyor Braun'a o sırada Morrison blind tag alıyor. Morrison önce chop sonra da tekme atıp Mize tag veriyor ve Double DDT yapıp tuşa gidiyorlar. 1 2 attı Braun. Strowman kalkıp Miz'i chopluyor Morrison ile aprona atıp shoulder tackle deniyor ama Miz çekilince omzunu ring posta çarpıyor. Morrison önce tekme sonra uçan tekme ardından da diz atıp Miz'e tag veriyor. Miz bayağı bir sağlam saldırıp yine Morrison'a tag veriyor. Aynısını da Morrison yapıyor ve Miz'e tag veriyor. MİZ'DEN SKULL CRUSHİNG FİNALE GELİYOR!! TUŞA GİDİYOR AMA MORRİSON ENGELLİYOR. LAN YOKSA??? Morrison Miz'i Braun'un üstüne atıyor ama Braun kalkıp Miz'i ringden atıp Morrison'a chokeslam yapıyor. Ardından da Runnig Powerslam yapıp tuşa gidiyor!!! 1 2 ve 3!!! APTAL JOHN APTAL SENİN YÜZÜNDEN OLDU BUNLAR.

Kazanan ve Hala Evrensel Şampiyonu: Braun StrowmanCuma günkü SD'de IC maçını ve sonrasında AJ'in kemer kutlaması yapacağını öğrenip WWE Şampiyonluğu maçına geçiyoruz.

WWE Şampiyonluk Maçı
Drew McIntyre (ş) vs Bobby Lashley


İlk olarak Lashley sonra da Drew geliyor ringe ama Drew gelir gelmez Full Nelson bağlıyor. Çok fena sıkıyor hakemler gelip zar zor ayırıyor Drew çok sinirli maç şimdi başlıyor. Maç başlar başlamaz Lashley'î Drew'i köşeye sıkıştırıp yumrukluyor. Drew hala ceketini çıkartmadı yalnız. Lashley omuzlardan sonra Vertical Suplex yapıp tuşa gidiyor. 1 attı Drew. O sırada Lana arkada maçı izlerken görüntüleniyor. Lashley Drew'i sağlam tekmeleyip yumrukluyor. Lashley bir daha tuşa gidiyor ama Drew yine 1'de atıyor. Lashley Drew'in ceketi çıkarıyor üzerinden ve chinlock bağlıyor. Lashley Drew'i yerde boğuyor. Ayağa kaldırıyor ama clothesline geliyor Drew'den!!! Drew Lashley'i ringden atıyor ama dışarda Lashley onu kaldırsa da tam tutamadan düşürüyor LAN BU NASIL BİR BOTCH AZ KALSIN DREW KAFAYI PATLATIYORDU. Lashley Drew'i kaldırıp ring posta çarpıyor. Lashley Drew'i ringe yolluyor ama Drew ringden çıkıp yerde yatmaya devam ediyor. Lashley ringden çıkıp Drew'e gidiyor ama Drew Overhead Belly To Belly Suplex yapıp Lashley'i timekeeper'a yolluyor. Drew Lashley oradn alıp yere Suplex yapıyor ve ringe sokup yumrukluyor. Lashley'e chop atıp köşeye fırlatıyor sonra da top rope'a çıkıp Diving Clothesline yapıyor. MVP kenardan Lashley'e destek oluyor. Drew Lashley'i kaldırıyor ama Lashley çevirip One Armed Spinebuster yapıyor!!! Drew kalkıp Lashley'e tekme atıyor LASHLEY YİNE ALIP ONE ARMED SPİNEBUSTER YAPIP TUŞA GİDİYOR AMA DREW HER ZAMANKİ GİBİ 1'DE ATIYOR.

Bobby Drew'i kaldırıp ring posta yollayıp tuşa gidiyor ama yine 1'de atıyor Drew. Lashley Full Nelson bağlıyor Drew'e ama Drew köşeye çarptırarak kurtulsa da Lashley onun kafasının arkasına yumruk atıyor. Drew Lashley'i ters çevirip Alabama Slam yapıp köşeye çıkıyor ve oradan Diving Clothesline yapıyor ama Lashley çevirip crossface bağlıyor. Drew ters dönüyor ama bu sefer Ankle Lock bağlıyor Lashley. Drew gene ters dönüyor ve bu sefer Drew Kimura bağlıyor ama Lashley ipleri tutuyor zar zor. Drew Lashley'e superplex çakıyor. Claymore gelecekken Spear Lashley'den!!!! Lashley bitirmeye yaklaşmışken Lana geliyor birden aprona. Lashley ona bakarken GLASGOW KİSS!!! VE CLAYMORE!!! TUŞA GİDİYOR!! 1 2 3!!!! BİTTİ MAÇ LANA YÜZÜNDEN.

Kazanan ve Hala WWE Şampiyonu: Drew McIntyreLashley MVP ile birlikte Lana'ya kızıp arka alana gidiyorlar.

Otoparka gidiyoruz. Street Profits Erik'i Braun'un arabasının ön camına fırlatıyor. Ivar kalkıp Street Profits'e dalıyor ve kavga başlıyor. Dawkins Ivar'ı orada bulunan bir camın üstüne fırlatıyor ve cam kırılıyor. Ivar yerdeyken hindi bacağı yediğini zannediyor ULAN JHDJGHGHASOGSD. O sırada bir grup motosikletli geliyor ve liderleri inip kaskını çıkarıyor ve bu AKİRA TOZAWA!!! Japonca bir şeyler söylüyor ama hiçbir şey anlamadım valla. O sırada Street Profits ile Vikigler takım olmaya karar veriyor ve ninjalarla savaşıyor. Ivar ninjalardan birini oradaki arabaların ön camına fırlatıyor. Sonra da Bruce Lee taklidi yapıyor ve dördüde yumruklarını birleştiriyor. Tozawa hala ayakta ve o sırada arkasında dev boyutta bir ninja beliriyor. O ninja kılıç çıkarıyor ve Ivar korkuyor. Erik dalmak istiyor ama onu tutuyorlar. Hepsi birlikte bir kamyonun üstüne çıkıyor kaçmak için. Yukarı çıkarlarken Ivar nefes nefese kalıyor o sırada yeniden SP vs Viking kavgası başlıyor. Dawkins Erik'i, Ivar'da Ford'u aşağıya çekiyor. O sırada hepsi birden bir çöp kamyonuna düşüyor. Hepsi yerde yatarken önce Last Ride belgeselini sonra da ME promosu izleyip maça geçiyoruz.Randy Orton vs. Edge

Maçın hakemi de eskiymiş bu arada Charles Robinson. Orton Side Headlock yapıyor ama Edge iki Arm Drag ile bozuyor bunu. Edge bu sefer side headlock bağlıyor ama Orton roll-up'a çekiyor. 1 attı Edge!!! Orton headscissors yapıp köşeye sıkıştırıyor Edge'i ama Edge'de buna Headlock ile cevap verse de Orton kayarak ringden çıkıp giriyor ama Edge yakalayıp yine Side Headlock bağlıyor. LAN YETER HADİ GÜREŞİN ARTIK. Edge Headlock bağlıyor ama Orton Edge'i iplerin arkasına atıp kurtulmaya çalışsa da Edge bırakmıyor. Orton Edge'i ringe alıp köşeye çarptırıp kurtuluyor Edge'de çıkıyor ringden. Orton gülüyor Edge'de hemen rige girip gene Headlock bağlıyor. VALLA SIKILDIM ARTIK GÜREŞİN. Orton çevirip kendi kilit bağlıyor. Ama Edge kendini ring dışına bırakıp kurtuluyor. Edge içeri girecekmiş gibi yapıp girmiyor Orton da girdi zannedip üstüne koşuyor ama Edge Big Boot çakıyor Orton'a. Edge Orton'ı ringe sokup önce arm drag sonra da armbar bağlıyor. Orton bir süre sonra stomp yaparak kurtuluyor. Orton Edge'i köşeye yollamak istiyor ama Edge orada önce slingshot sonra da Headscissors yapıyor. Edge top rope'a çıkıyor ama Orton aprondan yumruk atıp indiriyor Edge'i. Orton Edge'i köşeye çıkarıp superplex deniyor ama Edge kafa atıp onu düşürüyor ve Diving Clothesline yapıyor. Arenadan “This is awesome.” sesleri geliyor. Edge kendini ring dışına atan Orton'ı ringe sokup orada hırpalıyor biraz. EdgeOrton'a dizatıp crossface bağlıyor. Orton ayağı kalkıp RKO deniyor ama Edge itiyor onu. Edge Orton'ın önce kafasına sonra da koluna kilit uyguluyor ama Orton ipleri tuturak kurtuluyor. Orton kurtulduğu anda da headlock backbreaker yapıyor Edge'e.

Orton Edge'i dışarı çıkarıp kafasını stel steps'e çarptırıyor. Sonra da kaldırıp spiker masasına Back Suplex ile atıyor. Sonra ringe sokup chinlock bağlıyor. Edge yumruklarla kurtulsa da Orton onu köşeye çarptırıyor. Orton tavana bakıyor ve Three Amigos yapıyor ama üçüncü suplex'de Edge engelleyip kendi Three Amigos yapıyor ve Eddie'ye selam çakıyor. Edge Orton'ı yumrukuyor ama Orton'da düzelip onu yumrukluyor. İkili kısa süre birbirlerini yumrukluyor ve Edge chop yapsa da Orton dropkick yapıyor Edge'e. Orton Edge'in kollarını ring posta çarptırıyor. Edge aprondayken Orton onu oradan alıp top rope çıkartıp Superplex yapıp tuşa gidiyor!! 1 2 attı Edge!!! Orton Edge'e aparkat vurup iplerin arasına yolluyor ama ikisi de birbirine aynı anda Diving Croosbody yapıyor. Bir süre sonra Edge kalkıp Orton'a pendulum kick atıyor. Edge Orton'u top rope'a çıkarıyor ama Orton elbow atarak kurtuluyor ve Edge iplerin arasına alıp DDT deniyor ama Edge kurtulup Edgecution yapıyor. O sırada gene “This is awesome!” sesleri var arenada. Edge Orton'a High Knee yapıyor sonra da yerden kaldırıp Runnig Forearm yapıyor. Top Rope'a çıkıp Diving Crossbody ile atlıyor sonra da. Edge yerde Orton'ı tekmeleyip crossface bağlıyor. Edge kilidi bırakıp biraz boğduktan sonra tuşa gidiyor 1 2 attı Orton!! Edge kaldırıyor ama ORTON'DAN OLYMPİC SLAM!!! ANGLE'A SELAMLAR. İkisi de yerde yatıyor bir süre. Edge yine iplerin arasına yolluyor Edge'i ama Edge gene engelliyor ve bu sefer Sit Out Powerbomb yapıyor. Edge Orton'ı ayağa kaldırıyor ama Orton Back Bady Drop yapıyor ona. Edge kendini dışarı atsa da Orton aprona çıkarıp ROPE HUNG DDT VURUYOR SONUNDA.Edge hemen kendini dışarı atıyor ringden. Orton RKO deniyor ama Edge engelleyip Edge O-Matic'i çakıyor Orton'a!! Sonra da Spear için köşeye geçip koşuyor ama Orton atlayıp kurtuluyor sonra da powerslam deniyor ama Killswitch geliyor Edge'den BU KEZ CHRİSTİAN'A SELAM. Orton Edge'in kendini kaldırmasına engel olup köşede biraz tekmeliyor ve PEDİGREE ORTON'DAN!!! TUŞA GİTTİ ORTON!!! 1 2 ATTI EDGE!!! ORTON GENE KALDIRIYOR AMA BU SEFER EDGE'DEN ROCK BOTTOM GELİYOR!!! AGA MAÇ MÜTHİŞ HIZLANDI. Edge gene submisson deniyor ama Orton izin vermeyince ipten sekip cloteshline'ı vuruyor Orton'a. Edge Orton'ı kaldırıyor ama aparkat geliyor Orton'dan. Gene Rope Hung DDT deniyor ama Edge onu köşeye itip kurtuluyor. Orton üstüne koşuyor ama Edge sunset flip'e çekiyor 1 2 attı Orton. O SIRADA RKO!!!! ÇOK ANİYDİ BE. TUŞA GİDİYOR ORTON!! 1 2 SON ANDA ATTI EDGE SON ANDA ORTON İNANAMIYOR. ORTON KÖŞEYE GEÇİP PUNT KİCK İÇİN KOŞUYOR AMA SPEAR EDGE'DEN!!! Yetmiyor ikinci Spear da geliyor Edge'den!!! Hemen tuşa gidiyor Edge!!! 1 2 attı Orton!!!

Edge hemen köşeye çıkıp atlıyor ama MİD AİR RKO!!! TUŞA GİDİYOR 1 2 ATTI ORTON!!! EDGE ZAR ZOR KÖŞEYE GEÇSE DE ORTON'DAN PUNT KİCK!!! PUNT KİCK!!! TUŞA GİDİYOR 1 2 VE 33333 !!!! BİTTİ ORTON KAZANDI MAÇI ORTON.

Kazanan: Randy Orton

Orton yerdeki Edge'e karına çocuklarına selamımı ilet diyor ve köşeye çıkıp kutlama yaparken şov sonlanıyor.

Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2020, 20:43   #2
My Last Breath
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Parts Really Unknown
Mesajlar: 35.884
Konular: 1957
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4065100
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 4065100
Mesajlar: 35.884

Standart

Eline sağlık. Bayağı uzun ve son maçı itibariyle harika bir şov olmuştu. Zaten hep birlikte izlemiştik.
imza
SAVE YOUR TEARS FOR ANOTHER DAY...


Discord: Guti El Maestro#2257“Bats would say that I’m a bad boy”

“To kill without a reason”

“But bodies stacked high never gets old”

“Blood’s always in season”
Keremk69 & Aschentef & Stayin Alive

GWA RPG

Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
1x Hardcore Champion (Birkaç saat)
Grado (Retro)
1x Tag Team Champion w/Rene Dupree (55 Gün)
SE7EN (Retro)
Sami Zayn
Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2020, 21:11   #3
PCTechnician
The Admirable Nutty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2020
Nereden: Giresun
Mesajlar: 759
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 98881
Rep Derecesi: The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Admirable Nutty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Admirable Nutty The Admirable Nutty isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 98881
Mesajlar: 759

Standart

UC maçında ben olayı ters hatırlıyorum. Morrison tuşa giderken Miz çekiyor diye hatırlıyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen. Onun dışında çok güzel bir yazı, ellerine sağlık. Ayrıca bu PPV'nin şarkısı da çok güzel.

Edit: Doğru hatırlıyormuşum. Videoyu 7.30'dan itibaren izleyin.
https://www.dailymotion.com/video/x7ugwo1
imza


Bilgisayarlar ve oyunlar ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.


Konu The Admirable Nutty tarafından (02-11-2020 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.
The Admirable Nutty isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2020, 21:20   #4
sectumsempra
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2020
Nereden: -
Mesajlar: 6.682
Konular: 178
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Heath Slater
Rep Puanı: 1174242
Rep Derecesi: Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Severus Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1174242
Mesajlar: 6.682

Standart

Edge vs Orton maçı dışında vasat bir şovdu ama Edge vs Orton maçı da şu zamana kadar izlerken en çok heyecanlandığım maç olmuştur hatta bana hissettirdikleri açısından izlediğim en iyi güreş maçı oldu diyebilirim. Edge vs Orton maçı ne kadar iyiyse Viking abilerle SP arasında geçen olaylar da o kadar saçma ve sinir bozucuydu. Eline sağlık dostum.
imza

Konu Severus tarafından (03-11-2020 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.
Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2020, 22:33   #5
Boğazlarına Takıldık
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 12.759
Konular: 1978
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 1569646
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1569646
Mesajlar: 12.759

Standart

Ellerine sağlık güzel bir inceleme olmuş.
imza


"GRANDE" MAREK HAMSIK #17

GWA RPG

Shinsuke Nakamura
4x Hardcore Champion (current)
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2020, 00:01   #6
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Nereden: Sikkim, Hindistan
Mesajlar: 11.853
Konular: 705
Favori Güreşçisi: Renee Young
RPG Karakteri: Maxwell Jacob Friedman
Rep Puanı: 299410
Rep Derecesi: The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 299410
Mesajlar: 11.853

Standart

Eline sağlık. Maç okumayı sevmiyorum ama son kısımlara kısaca göz attım, malum son senelerde WWE'den epey uzak kaldık...

Hocam bu arada, resimleri az küçültsen daha hoş olur sanki. İnternetten pic resizer yazarak online fotoğraf boyutu ayarlama sitelerine ulaşabilirsin.
The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2020, 00:55   #7
taş fırın erkeği
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 10.038
Konular: 688
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 1243380
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1243380
Mesajlar: 10.038

Standart

Ellerine sağlık kanka güzel olmuş.
imza
You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain

Mr. Bean & Paranoyak

Her şey zamanında güzel.

Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.