GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 04-12-2020, 21:09   #1
trust is for fools
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 15.071
Konular: 546
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: Sami Callihan
Rep Puanı: 872692
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 872692
Mesajlar: 15.071

Standart Forum Hakkında Soru, İstek ve Önerileriniz | Aralık 2020Merhaba sevgili GüreşTürkiye üyeleri. GüreşTürkiye forumunun yöneticileri olarak bu konu altından siz değerli üyelerimizin forumumuz hakkındaki soru, istek ve önerilerinizi dinliyoruz. Daha önceki yönetim kurulu toplantısında ne gibi kararlar alındı, nasıl adımlar atıldı buradan öğrenebilirsiniz.

Önemli: Sizlerden ricamız bu konu altından istek, temenni ve dileklerinizi belirtmeniz. Hepinizin de çok iyi bildiği gibi burası birbirinizi şikayet etme ya da kavga ortamı değil. Eğer forumda olmamasını düşündüğünüz bir mesaj varsa cevap vermek ya da buraya mesaj yazmak yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.

GüreşTürkiye Belediyesi geçtiğimiz aylarda kendi içinde elinden geldiğince çalıştı. Şimdi, söz siz değerli üyelerimizde.
imza
don't flatter yourself. you were never even a player.MORE!

What other choice do I have? Trust is for fools, fear is the only reliable way.

Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:11   #2
-
Yerin7Kat6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2019
Mesajlar: 4.750
Konular: 706
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1076630
Rep Derecesi: Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Yerin7Kat6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yerin7Kat6 Yerin7Kat6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1076630
Mesajlar: 4.750

StandartBunu 10 yaşında yazacak şekilde güncelleyebilir misiniz?
Yerin7Kat6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:14   #3
SashaMania
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 23.594
Konular: 5523
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 960072
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 960072
Mesajlar: 23.594

Standart

Bu repstar rankının süre çok çok az. 1 ay olsa anlardım makuldü. Ancak iki hafta çok az. Umarım bu süreyi makul süreye çekersiniz. Repin forumda gerçekten bir anlamı olmuştu. Repstar rank sınırının 3'ten beşe çıkmasını da isterim. Ancak asıl istediğim dediğim gibi repstar rank süresinin en az 1 ay olması.
imza


Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:23   #4
#LaceyEvans
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2020
Nereden: -
Mesajlar: 2.847
Konular: 44
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
RPG Karakteri: Lacey Evans
Rep Puanı: 555650
Rep Derecesi: elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elric elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 555650
Mesajlar: 2.847

Standart

RPG Oynayan kişiler için GWA Roster ve Şampiyonlar içinde Örnek Oceans Champion şeklinde rankların gelmesini rica ediyorum.

RPG Gmlerin sosyal medya hesapları ve promolarının olmasını rica ediyorum.

RPG karakter merkezi yerine Sözleşme alanı açılarak oraya karakterlerin gimmick, moveset, heel ya da face derecesi ve niye buraya geldiğine dair bir promo da olacak şekilde konu açılarak alımların yapılmasını rica ediyorum.

Promo konusunda belli bir süre verilerek diğer şov gelene kadar bu süre içerisinde promo kesileceğinin bildirilmesi istiyorum.

Promo konusunda karakterlerini değiştiren kişilerin karakter özelleştirme konusu yerine karakter özelleştirme promosu açarak orada moveset değişikliği veya heel ya da face olmasının gösterilmesini istiyorum.

Forumun temasının yenilmesini istiyorum.

Forumun editör kısmında bulunan hatalar yüzünden eklentilerinin yenilenmesini veya tablo eklentisinin yenilenmesini rica ediyorum.

Tablo eklentisinden bir yazı yazmak için saatlerce uğraşmam dolayı bu sorunların hepsinin güncelleme ile düzeleceğini umut ediyorum.
imza
RPG : Lacey Evans
Debut : 18 Eylül 2020 Pusula
Current Oceans Champion

Bunun kalp kırıklığıyla sonuçlanacağını, hayatımı korkutucu, karmaşık ve öngörülemez hale getirebileceğini bilmeme rağmen, gitmesine izin veremeyeceğimi biliyordum. Çünkü onun hayatımı mutlu, rahatlatıcı ve dolu kılacağını biliyordum. Ben ellerinin nasıl hissettiğini anlamadan çok önce ruhuma dokundu


Birini gerçekte onlardan daha fazla önemsediğinde ne hissettiğini biliyor musun? ... bütün gece ağlamak .. ve onu özlemek gibi .. ama o aynı şeyi yapmıyor .. ve ben .. bu gezegende kendimi doğru hissetmiyorum. . bu benim yaşama zamanım değil ... keşke aşk gerçek ve güzelken daha erken doğmuş olsaydım .. ama şimdi görebildiğim tek şey .. kırılmış, depresif, ölüm dilekleri ....
elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:25   #5
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2020
Mesajlar: 10.931
Konular: 907
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1743531
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1743531
Mesajlar: 10.931

Standart

- Tema arayüzünde türlü reform ve değişiklikler.

- Şu fotoğrafta bulunan bölümde Moderatör bölümünün renginin 3 temada da asıl rengi olan Mavi olarak gözükmesi.

- Özellikle yönetimsel alanda daha hızlı sonuçların alınması.

- VIP ranklarının değişimi

- Arama bölümündeki 3 harf sınırının kaldırabiliyorsa kaldırılması. Miz'i NXT'yi AEW'yi WWE'i aratamıyoruz. Sinir bozucu.

- GTR'nin 10. yıl Logosunun değiştirilmesi/kaldırılması.

- v3 ve Dark temalarında NAVBARda "örneğin" TLC logoları farklı. Birinde eski WWE logosu diğerinde yeni WWE logosuyla TLC logosu var. Bu gibi basit hatalar düzenlenmeli.

- Adaletin sağlanmasının esas alınması. Özellikle önemli kararların alınmasını sağlayacak anketlerde üyelerin sırf arkadaşı diye birine yoğun desteğine yönelik yaptırımlar uygulanılması.

- Haftalık Twitch yayınlarının başlaması konusunda çalışmalar yapılması.Şimdilik bunlar. Yeni bir şey gelirse aklıma, belirteceğim. Dikkate alırsanız memnun olurum.
imzaRPG
Chris Jericho
0/0


İnsanlar beni anlamıyor çünkü ben bu kulaklara göre ağız değilim.

Konu The Insane Icon tarafından (04-12-2020 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:29   #6
SashaMania
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 23.594
Konular: 5523
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 960072
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 960072
Mesajlar: 23.594

Standart

Alıntı The Insane Icon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
- Tema arayüzünde türlü reform ve değişiklikler.

- Şu fotoğrafta bulunan bölümde Moderatör bölümünün renginin 3 temada da asıl rengi olan Mavi olarak gözükmesi.

- Özellikle yönetimsel alanda daha hızlı sonuçların alınması.

- VIP ranklarının değişimi

- Arama bölümündeki 3 harf sınırının kaldırabiliyorsa kaldırılması. Miz'i NXT'yi AEW'yi WWE'i aratamıyoruz. Sinir bozucu.

- GTR'nin 10. yıl Logosunun değiştirilmesi/kaldırılması.

- v3 ve Dark temalarında "örneğin" TLC logoları farklı. Birinde eski WWE logosu diğerinde yeni WWE logosuyla TLC logosu var. Bu gibi basit hatalar düzenlenmeli.

- Adaletin sağlanmasının esas alınması. Özellikle önemli kararların alınmasını sağlayacak anketlerde üyelerin sırf arkadaşı diye birine yoğun desteğine yönelik yaptırımlar uygulanılması.

- Haftalık Twitch yayınlarının başlaması konusunda çalışmalar yapılması.Şimdilik bunlar. Yeni bir şey gelirse aklıma, belirteceğim. Dikkate alırsanız memnun olurum.
Eline ağzına sağlık. Özellikle tema konusunda benim de sıkıntılarım var. V3 mobil tercihe bırakılmalı böyle bir seçenek gelmeli. Mobil cidden çok yavan kalıyor. Ya mobil gelişmeli ya da V3 tercihli olmalı. Dark Tema'da içimiz karardı ya.
imza


Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:32   #7
Hall of Fame
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: New Jersey
Mesajlar: 11.357
Konular: 471
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Corey Graves
Rep Puanı: 1406191
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1406191
Mesajlar: 11.357

Standart

1- Kafamıza Esenler ve Gece Konusu birleştirilsin. Havadan sudan muhabbet veya boş yapmak için tek konu güzel olur. Üstelik daha aktif olur.

2- Çok sayıda konu değeri taşımayan futbol konusu açılıyor. "Futbol Haberleri" adında genel bir konu açılarak konu açmak yerine buradan paylaşılabilir. Top 20 için oldukça iyi olur.

3- Tekdüze mesajlar için bir şeyler yapılması gerekiyor. Örneğin anket konusuna şıklardan birini yazıp bırakmak. Konuları okunabilir ve tartışmaya açık kılmak için üyeleri bilinçlendirmek gerekiyor.

4- Top 20 Stats ve Güreş Gündemi gibi birde RPG bölümü eklenebilir mi? Sadece RPG konularının gözükeceği. Bence güzel olur.

5- VIP rankları güncellensin artık. Fiyatlandırma ve özellikler değişmiş ama bir duyuru yok ortada.

6- Ödüllerin dağıtılması, üyelerin istekleri konusunda sanki yönetim ağır kalıyor. Belki bu aralar meşguliyet vardır ama herkes bunu dile getiriyor. Umarım dikkat edilir.

7- Artık bana HoF rankı verin.
imza


Kevin Steen & The Death Rider
Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:36   #8
taş fırın erkeği
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 9.877
Konular: 681
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 1087718
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1087718
Mesajlar: 9.877

Standart

Alıntı Kevin Steen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1- Kafamıza Esenler ve Gece Konusu birleştirilsin. Havadan sudan muhabbet veya boş yapmak için tek konu güzel olur. Üstelik daha aktif olur.

2- Çok sayıda konu değeri taşımayan futbol konusu açılıyor. "Futbol Haberleri" adında genel bir konu açılarak konu açmak yerine buradan paylaşılabilir. Top 20 için oldukça iyi olur.

3- Tekdüze mesajlar için bir şeyler yapılması gerekiyor. Örneğin anket konusuna şıklardan birini yazıp bırakmak. Konuları okunabilir ve tartışmaya açık kılmak için üyeleri bilinçlendirmek gerekiyor.

4- Top 20 Stats ve Güreş Gündemi gibi birde RPG bölümü eklenebilir mi? Sadece RPG konularının gözükeceği. Bence güzel olur.

5- VIP rankları güncellensin artık. Fiyatlandırma ve özellikler değişmiş ama bir duyuru yok ortada.

6- Ödüllerin dağıtılması, üyelerin istekleri konusunda sanki yönetim ağır kalıyor. Belki bu aralar meşguliyet vardır ama herkes bunu dile getiriyor. Umarım dikkat edilir.

7- Artık bana HoF rankı verin.
Gece Konusu sadece gece sohbet edilen kafamıza esenler her zaman mesaj atılabilecek bir konu. Birleştirilirse açılma tarihi daha eski olduğundan dolayı Gece Konusu öne çıkacak. Bu şekilde kalmasında bir sakınca yok bence.
imza
You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain

Mr. Bean & Paranoyak

Her şey zamanında güzel.

Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:41   #9
Hall of Fame
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: New Jersey
Mesajlar: 11.357
Konular: 471
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Corey Graves
Rep Puanı: 1406191
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1406191
Mesajlar: 11.357

Standart

Alıntı Mr. Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gece Konusu sadece gece sohbet edilen kafamıza esenler her zaman mesaj atılabilecek bir konu. Birleştirilirse açılma tarihi daha eski olduğundan dolayı Gece Konusu öne çıkacak. Bu şekilde kalmasında bir sakınca yok bence.
Gece Konusu değerini yitirdi. Adını "Sohbet Konusu" yapıp kafamıza esenlerle birleştirsek bence daha aktif olur. Günün her saati yazılır yine. Kat6 umarım bu yüzden forumu bırakmaz.
imza


Kevin Steen & The Death Rider
Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-12-2020, 21:56   #10
no crowd noise
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2012
Mesajlar: 17.189
Konular: 2771
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2498974
Rep Derecesi: Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paranoyak Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2498974
Mesajlar: 17.189

Standart

Burası bir güreş forumu ve ağırlıklı olarak içeriklerimizi bu minvalde oluşturmaya çalışıyoruz. Spor bülteninde çok fazla ıvır zıvır konu oluyor diye bülteni kendime kapattım. Aslında bu konunun açılacağını bilseydim öncesinde buraya yazmayı tercih ederdim. Maç konuları ve önem arz eden konuların haricinde bültende açılacak konular için bir sınırlandırma talep ediyorum. Tıpkı kadın ve erkek güreşçi fotoğraflarında olan sınırlama gibi. Bir üye günde en fazla 2 ya da 3 konu açabilir gibisinden.
imza

Paranoyak & Mr. Bean & Ryan O'Reily & Punk City


Paranoyak Army
Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.