GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 07-01-2021, 10:27   #1
ÇAY
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 5.757
Konular: 376
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 893939
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 893939
Mesajlar: 5.757

Standart 31 Aralık 2020 Main Event | Şov İncelemesi


Şov, Jon Huber aka Luke Harper’i anmak amacıyla koyulmuş bir fotoğrafıyla başlıyor. Ardından klasik ME introsu geliyor. Introdan sonra ilk maça geçiyoruz.Nikki Cross vs Reckoning

Nikki rakibini beklerken geçen hafta olan röportajı izliyoruz. Nikki 2021’de bir şeylerin değişeceğini söylüyor. Kameralar tekrar ringe dönüyor ve Mustafa Ali’yle beraber geliyor ringe Reckoning.

Maç bir lock-up ile başlıyor. Reckoning rakibini köşeye kadar götürüyor. Hakem saymasını bitirene kadar ikili orada kalıyor. Sonrasında tekrar ortada lock-upa giriyorlar ama Reckoning, Nikki’yi direkt yere fırlatıyor. Nikki kalkmadan Reckoning kaldırıyorır. Reckoning’den irish whip fakat irish whip’ten sonra Cross Body’i yiyor. Nikki, Reckoning’in kafasını bir kaç kez yere vuruyor. Reckoning kalkıp köşeye yaslanırken Nikki ona doğru koşmaya başlıyor. Nikkı zıplıyor fakat Reckoning, Nikki’yi bacaklarından tutup kaldırıyor ve onu kafası turnbuckleye gelecek şekilde bırakıyor. Dizinin üstünde olan Nikki’yi kaldırıyor. Bir sağ yumruk. Nikki yine dizinin üstünde ve Reckoning yine kaldırıyor Nikki’yi. Başından tutarken köşeye irish whip. Nikki zıplıyor ve Reckoning’in arkasına iniyor. Ondan uzaklaşa Nikki’ye koşuyor Reckoning. Nikki takla atarak roll-up yapıyor. Reckoning’den 2’de kick-out. İkisi de hemen kalkıyor. Nikki, Reckoning’in göğsün ün olduğu kısımdan ittiriyor. Reckoning geriliyor. Bu sefer Nikki, Reckoning’in karnınından ittiriyor. Reckoning tek disine düşüyor ve Nikki’den tek dizinin üstündeki Reckoning’e bir Dropkick. Reckoning yerde ve iplere yakın. Nikki hızlı adımlarla ona yaklaşıyor ama Reckoning, yere yatıyor ve Nikki ona takılıp dışarı düşüyor. Nikki’nin önündeki Mustafa Ali bir şey yapmazken ona bakıyor Nikki. Bir süre sonra arkasını döndüğünde Reckoning’den big bootu yiyor. Reckoning, Nikki’yi saçından tutarak içeri fırlatıyor. Hemen pin fakat 1’de kickout. Reckoning çabuk kalkıyor. Nikki ise kalkmak üzere. Erken kalkan Reckoning Nikki’nin kafasına bir tekme atıyor. Yine bir pin denemesi. Bu sefer 2’de kickout. Reckoning Nikki’yi kaldırıyor ve Dragon Suplex! Yine pin geliyor. 2’de kickout. Şimdi Reckoning kaldırıyor Nikki’yi ama Nikki’den reversal. Reckoning’den Clothsline denemesi fakat Nikki eğiliyor. İplerden sekerek geldi. İkisi de birbirine Cross Body. İkisi de yerde. İkisi aynı anda kalkıyor. Nikki üst üste yumruklar savuruyor. Gardı inen Reckoning’e bir Clothsline. Nikki yere düşen Reckoning’i kolundan çekerek tekrar kaldırıp yine Clothsline ile düşürdü. Tekrar kaldırdıktan sonra bu sefer Neckbreaker. Ardından Seated Senton. Sonrasında Nikki üstüne zıplıyor Reckoning’in. Reckoning bu hamlenin ardından karnını tuta tuta köşeye gidiyor. Nikki de öbür köşede deli deli bağırıyor. Koşuyor ve köşede ve yerde duran Reckoning’e Cross Body. Pin geldi ama 2’de kickout. Nikki kaldırıyor Reckoning’i. DDT pozisyonuna almışken bir anda Reckoning omzuyla itiyor Nikki’yi köşeye. Reckoning acısından dolayı az yalpalıyor ama tekrar Nikki’ye yaklaşıyor. Nikki tekme atıyor. 2. Turnbuckleye çıkıyor Nikki. Reckoning’i tutuyor ve Tornado DDT. Arkasından Spinning Neckbreaker. Pin. 1! 2! 3! Kazanan Nikki Cross oluyor. Mustafa Ali köşede üzgün.

Üst üste şov özetleri izledikten sonra öbür maça geliyor sıra

Angel Garza vs Akira Tozawa

Maça başlarken Garza pantolonunu Tozawa’ya fırlatıyor. Pantolonla uğraşan Tozawa’nın karşısına geçiyor bir anda Garza ve üst üste diz darbeleri vuruyor. Hakem ayırıyor ikiliyi. Ayrıldıktan sonra Garza koşup Tozawa’nın kafasına bir tekme atıyor. Sonrasında Tozawa’nın kafasını tutup yere doğru bastırmaya başlıyor. Tozawa’nın kolunu da sıkıştırıp submission haline getiriyor. Tozawa ayağını ipe atıyor ve hakem ayırıyor. Garza tekrar diziyle saldırıyor. Tozawa’nın kafasını tutup iplere sürtmeye başlıyor şimdi. Hakem yine araya giriyor. Tozawa kendini köşeye yaslıyor. Garza şimdi gelip bir tekme atıp ardın yumruklamaya başlıyor Tozawa’yı. Bir diz darbesinden sonra düşüyor Tozawa. Garza biraz açılıyor ve Superkick’i vuruyor. Kaldırıyor Tozawa’yı. Sonrasında arkası dönük şekilde en üst turnbuckle’ye yerleştiriyor onu. Üst üste bir kaç yumruktan sonra Tozawa’yı Tree of Woe pozisyonuna geçiriyor ve öbür köşeye geçiyor. Koşarak gelip tekmeyi çakıyor. Pin ama 2’de kickout. Tozawa kendini köşeye yaslıyor. Garza öbür köşeye geçiyor yine. Koşarak gelirken Tozawa kaçıyor. Bu sefer Tozawa koşuyor fakat Garza, Tozawa’yı iplerin arkasına bırakıyor. Garza ona dönerken Tozawa’dan bir yumruk. Garza yerde. Garza kalkarken Tozawa üst turnbuckleye çıkıyor. Garza’ya atlıyor faka Superkick. Tozawa kendini dışarıya atıyor. Kameralar burada kapanıyor.

Kameralar geri geldiğinde Tozawa köşede ve yerde. Garza üst üste tekmeler atıyor. Hakem ayırınca Garza geriliyor. Sonra Garza tekrar yaklaşıyor. Tozawa’yı kaldırıp üst ve orta turnbucklelerin ortasına yerleştirip koşarak tekme atıyor. Tozawa yere düşünce pin geliyor. 2’de kickout. Garza hemen submissiona geçiyor pinden sonra. Ropebreak olunca Garza geriliyor. Tozawa kalkıp saldırıyor fakat Garza tek yumrukla yere indiriyor Tozawa’yı. Yine pin ama 2’de kickout. Bu sefer yine submission deniyor ama reversal Tozawa’dan. Reversal’dan sonra Garza yine bir yumrukla indiriyor Tozawa’yı. Kaldırıp irish whip yaptı. Pop-up Powerbomb gelecekken Hurricinrana. Tozawa yerde sürünen Garza’nın kafasına bir tekme atıyor ve üst turnbuckleye çıkıyor. Cross Body geldi ve hemen pin. 2’de kickout. Garza çıkıp ayakta bekliyor. Tozawa koşarak atlamayı düşünüyordu fakat Garza kendini içeri atıyor. Tozawa fark edince kayarak dışarı çıkıyor kendini durduramadığından. Sonra Tozawa içeri gelirken kafasına Dropkick’i yiyor. Pin ama 2’de kickout. Garza kaldırıp iplere yaslıyor Tozawa’yı. Üst üste chop vuruyor.Irısh whip yapacakken kendine çekiyor Tozawa’yı ama Tozawa reverseleyip submission yapıyor. Garza yere atıyor Tozawa’yı. Tozawa’dan 2 tekme geliyor ve sonrasında arkasına geçiyor Garza’nın. Belinden tutarak iplere gidiyor ama Garza tam sekecekken ipleri tutuyor. Tozawa yuvarlanıyor. Garza aniden bir Superkick’i çakıyor. Tozawa’yı kaldırıp Wing Clipper. Maç ve şov, burada son buluyor.
imza
HAM
Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu


İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2021, 11:12   #2
Mr.Tetch
Wobbly Walrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2020
Nereden: İzmir
Mesajlar: 1.797
Konular: 81
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 406093
Rep Derecesi: Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wobbly Walrus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Wobbly Walrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Wobbly Walrus Wobbly Walrus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 406093
Mesajlar: 1.797

Standart

Ah be Nikki buralara düşçek insan mıydın.Abi yapma,atma şu güreşçileri RAW'a.
imza


Wobbly Walrus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.