GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-01-2021, 19:11   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1904
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 769427
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 769427

Standart RPG GWA - 14 Ocak 2021 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
14.01.2021 - 21.00 - C
Rogers Arena
Vancouver, Kanada
206.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 7 Neden:

1- Oceans'a McMahon Dokunuşu

2- Yok Böyle Dans

3- Aslansın Yaparsın

4- İncinmişsin

5- Kanlar

6- Transfer Dönemi

7- Söyleyeceklerimiz Var

Pyrolar patlıyor ve Atlas başlıyor!

Like a Lady!
Act Like a Lady!

Lady! Lady! Lady! Lady! Lady! Lady!

Muazzam bir Çarşamba gecesinde muhteşem bir kadınla beraber Atlas başlıyor! Lacey Evans seyircilerle bir bir ilgilenerek ringe doğru emin adımlarla ilerliyor.

Buğra Gür: Ringe bak ve gördüğün en güzel şey olup olmadığını söyle Tazz!

Tazz: Gördüğüm şeylerin en güzeli mi bilemiyorum Gür fakat şovların en güzeline hazır olduğumu söyleyebilirim! Rogers Arena'da Atlas zamanı!

Buğra Gür: Açılış zamazingonu hallettiysen şampiyonumuzun söyleyecekleri var!

Lacey Evans: Bugün burada muazzam bir atmosfer var değil mi çocuklar?

Lady! Lady! Lady! Lady!

Lacey Evans: Ah... Çok teşekkür ederim Kanada. Bu kemer omuzumdayken hissettiğim tüm destek için GWA evreninin her bireyine teşekkür ederim. Lacey Evans'ı şampiyon olarak gördüğünüz her gece şahit olduğunuz şeyleri bir düşünün: kavga, ihanet, dostluk, asalet, parıltı ve savaş... Hiç olmasa bile bir leydinin nasıl bir savaşçıya dönüşebileceğini tüm dünyaya kanıtladım. Benim için ringe çıktığım her bir gece farklı bir savaştı ve bu savaşı durdurmaya niyetim yok. Savaştan neyi kast ettiğimi geçen Cuma herkesin öğrendiğini varsayıyorum. Bana arkasını dönen ve bu ebedi savaşa ortak olmaya çalışan Nia Jax! Nia Jax, bir rüyanın peşinde koştu, asil olmayan bir rüya ve bir leydi tarafından uyandırılma şerefine erişti. Nia Jax'ten bu kadar bahsetmişken bu akşam otel odamda kulak misafiri olduğum televizyon haberini beraber izlemek ister misiniz?

Lacey Evans elegant tavırlarla gülümseyerek titantronu gösteriyor.

Spiker: Metro News 1 iyi akşamlar diler. Bugün çok ilginç bir haberi sizlere sunacağız: bir takım görgü tanığı kıyıya daha önce hiç görmedikleri bir canlının vurduğunu söylüyor. Kimilerine göre bu henüz keşfedilmemiş bir tarihi tür olabilir. Bu ilginç anı canlı yakalayan muhabirlerimiz şu an olay yerinde.

Muhabir: Teşekkürler Robin! Görgü tanıkları kıyıya vuran canlının tam da bu sahilde olduğunu iddia ediyor. Şimdi görgü tanıklarıyla görüşecek ardından hep beraber canlı yayında bu tarihi ana şahit olacağız!

Muhabir: Neler gördüğünüzü bize anlatır mısınız beyefendi?

Tanık: Şu sahil kenarındaki evde yaşıyorum. Bu sahile zaman zaman balinalar vurur ama yılın bu zamanı değil. Ne gördüğümü biliyorum, o bir balina değildi. Ben bir fok balığı olduğunu düşündüm, biyolog olan karımsa onun tarih öncesi bir yunus türü olabileceğini söylüyor. Her ne olursa olsun büyük ve tehlikeli bir şeydi!

Bu röportajdan sonra muhabirler ve görgü tanıkları, sahil güvenlik eşliğinde kıyıya yürümeye başlıyorlar. Her adımda kıyıya vuran şey daha da büyümeye ve netleşmeye başlıyor. Ve sonunda ulaşıyorlar.

Sahil Güvenlik: Onu ters çevireceğiz ve ne olduğunu göreceğiz, lütfen uzak durun.

Güvenlik canlıyı ters çeviriyor ve...

Tanık: Yarmagül!

Tanık: Yaaaani Nia Jax... Eğer ölmediyse bir imza alabil...

O esnada Nia Jax çok sert şekilde öksürmeye başlıyor ve birden ciğerlerindeki tüm suyu, görgü tanığının ayaklarına kusuyor.

Tanık: Almasam da olur...

Jax kendisine yardım etmeye çalışan sahil güvenliği ittirerek sinirli ve paytak adımlarla kadrajdan çıkıp gidiyor.

Muhabir: Ne diyebilirim ki?.. Sendeyiz Robin.

Spiker: Sonraki haberimiz. Bebeğiniz sizi öldürmeye çalışıyor olabilir mi?

Ekran kapanıyor.

Lacey Evans: Ağhh donanmadayken bile böyle bir şeyle karşılaşmadığıma eminim... Fakat içimde kalan bir şey daha var. Cuma gecesi verdiğim savaşı gördünüz, fakat işler bittiğinde yalnız olduğumu söylemek pek de mümkün değil. Benim kazandığım savaşın üzerine...

THIS IS MY BRUTALITY! Rhea Ripley burada! Kendinden aşırı emin şekilde basamakları tırmanıyor ve ring görevlisinden aldığı mikrofon ile konuşmaya başlıyor.

Rhea Ripley: Cuma gecesi yaptığım küçük asistin sonuçlarının hoşuna gitmediği söylenemez değil mi?

Ripley titantrona bir bakış atıp gülerken Evans çok ciddi şekilde ona bakıyor.

Rhea Ripley: Asil leydi pozunu asla kesmeyeceksin değil mi? Ringe girerken reverans falan yapmamı bekliyor muydun yoksa?

Lacey Evans: Tam olarak kim olduğunu san...

Rhea Ripley: Evet evet evet... Bu zırvaları hızlıca geçmek istiyorum çünkü bu şirketin leydisi, soytarısı ya da her ne bokumsa olman umurumda değil. Rhea Ripley'in gerçekten umursadığı bir şey duymak istiyor musun prenses?

Rhea Ripley birkaç adım atıyor ve parmağını sertçe Evans'ın omzundaki kemere dayıyor. Gözlerini ve parmağını hiç çekmeden kafasını sallıyor ve devam ediyor.

Rhea Ripley: Umarım saraycılık oynarken buna iyi bakıyorsundur Lacey. Çünkü Championship Scramble gecesi, bu unvan etine yapışık bile olsa onu söküp alacağım!

Lacey Evans: Tam olarak ne olduğunu hiç anlamamış görünüyorsun canım. İzin ver de o köylü kafanın bile anlayacağı şekilde açıklayayım! Ben, Lacey Evans, bu şirketin leydisi ve şampiyonuyum. Ne zaman ne olacağına ben karar veririm ve senin gibi bir serseriyle maça çıkmayı kabul edeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun.

Rhea Ripley: Sana tercih hakkı bırakacağımı söylemedim.

Ripley mikrofonu yere bırakıyor ve Evans'ın üzerine yürümeye başlıyor.

Here Comes to Money!
Money! Money! Money! Money!

Shane McMahon! Ringdeki gerilimden hiç etkilenmemiş olacak ki coşkulu şekilde seyircilerle tokalaşarak ringe geliyor ve hanımlara gülümseyerek selam verdikten sonra mikrofon alıp öne çıkıyor.

Shane McMahon: Kaaaanaaadaaa! Bugün burada Rogers Arena'da muazzam bir atmosfer olduğunu söylemeliyim. Tüm bu arena güreş izlemek için çıldıran muhteşem insanlarla tıklım tıklım dolu ve heyecanın kokusunu duyabiliyorsunuz! Ve her zaman olduğu gibi GWA bu gece de birbirinden harika maçlarla bu arzunuzu karşılayacak! Bu gece muazzam şeyler sizi bekliyor ilkiyle başlamamı ister misiniz?

Yes!
Yes!
Yes!

Tezahüratların bitimiyle Shane devam ediyor.

Shane McMahon: Bunu duymak harika çünkü bu gece ilk olarak Championship Scramble'da Hangman Page'in kimlere karşı Takımlar Şampiyonluğu'nu savunacağını belirleyeceğiz.

Shane McMahon: Mark Henry ve Ariya Daivari ve Ryback ve Isaiah Scott ile karşılaşacak!

Henry! Henry! Henry! Henry!

Shane McMahon:Yıldızlarımızın şampiyonluk maçı şansına erişmek için her şeyini ortaya koyacaklarından hiç şüphem yok! O takdirde bu hanımları bekletmeden Championship Scramble gecesinde Oceans Şampiyonluğu'nun akıbetinin ne olacağını söyleyeyim. Lacey Evans, unvanını Rhea Ripley'in de içinde olduğu bir Scramble maçında savunacak!

This is awesome! This is awesome! This is awesome! This is awesome!

Shane McMahon: İşte bu insanın içini heyecan ve gururla dolduran sağlam bir tezahürattı. O zaman kemer için mücadele edecek diğer isimlere geçelim mi? Baron Corbin!

Who you think you are?!

I Bring The Darkness çalarken Baron Corbin girişte görünüp ellerini açıyor.

Shane McMahon: Geçen cuma Ölü Adam'ı tekrar ölüme gönderen adam! Tommaso Ciampa!

No One Will Survive!

Tommaso Ciampa duygusuz şekilde girişe gelip Corbin'in yanında yerini alıyor.

Shane McMahon: Ve son olarak...

Hangman Page belinde Hardcore kemeri iki elinde ise Takım Şampiyonluklarını sürükleyerek geliyor ve ardından kemerlerini havaya kaldırıyor. Kameralar şimdi Page'in ''Belt Collector'' tişörtüne zoom yapıyor.

Page 4 Belts!
Page 4 Belts!
Page 4 Belts!

Seyirciler tezahüratlarını atarken Ripley ve Evans'ın burun buruna birbirlerine hırsla baktıklarını aynı zamanda Ciampa ve Corbin'in de gergin bir göz temasında olduğunu görüyoruz. Page ise umursamazca kemerlerini kaldırırken seyircileri süzüyor.

Shane McMahon: O takdirde Atlas başlıyor! Bizimle kalın!

Shane O'Mac!
Shane O'Mac!

No Way Jose girişte beliriyor, her zamanki danslarıyla girişini gerçekleştiriyor ve ringde rakibini beklemeye başlıyor.

R-Truth girişte gözüküyor ve şarkısını söyleyerek girişini gerçekleştirip ringe giriyor. Hakem şovun en renkli maçının başlaması için işareti veriyor.

No Way Jose vs R-Truth

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili bir süre ringi turladıktan sonra Lock-up'a girişiyorlar, üstün çıkan isim Jose oluyor ve Headlock bağlıyor rakibine. Kilidi bir süre tuttuktan sonra R-Truth Jose'nin karnına yumruklar atıyor ve kilitten kurtuluyor. Jose'yi kafasından tutup birkaç yumruk daha attıktan sonra karnına bir tekme atıyor ve iplere gidiyor. Dönüşte Jose R-Truth'un hamle yapmasına izin vermeden Dropkick vuruyor. R-Truth hızlıca toparlanıp Jose'nin üzerine gidiyor Jose yine hızlı davranıyor ve Clothesline vuruyor, R-Turth tekrar kalkıyor ve Jose'den bir Clothesline daha. R-Truth bu sefer biraz zorlanıyor ama yine çok geçmeden ayaklanıyor. Jose R-Truth'u kalktığı gibi sırtlıyor ve Airplane Spin. Birkaç tur çevirdikten sonra Rolling Fireman's Carry Slam! Jose pine gidiyor 1...2...

R-Truth pini bozuyor. Jose ayağa kalktıktan hemen sonra R-Truth da iplere tutunarak kalkmış oluyor, Jose R-Truth'un göğsüne bir chop darbesi vuruyor. R-Truth göğsünü tutarak iplere yaslanıyor. Jose bir Chop darbesi daha vurduktan sonra R-Truth'u iplere göndermek istiyor fakat R-Truth reverse yaparak Jose'yi iplere gönderiyor. Dönüşteyse Flapjack geliyor R-Truth'tan. Jose yuvarlanarak iplere doğru gidiyor, destek alarak kalkıyorken R-Truth onu tutuyor kafasına bir iki yumruk atıyor. Ardından Jose'nin kafasını kolunun altına alıyor ve ringin ortasına doğru getiriyor, DDT yapmak istiyor fakat Jose R-Truth'un kolunu çevirip kurtuluyor derken R-Truth Jose'nin karnına bir tekme atıyor. Jose darbenin etkisiyle eğiliyor, R-Truth iplere gidiyor ve Truth Axe denemesi fakat Jose geri çekilip sıyrılıyor, R-Truth'u arkasından yakalıyor ve Double Knee Backbreaker! No Way Jose pine gidiyor 1...2...

R-Truth pini bozmayı başarıyor. İki güreşçi de ayağa kalkıyor ve karşı karşıya geliyorlar, Jose R-Truth'u yakalıyor ve Body Slam ile yere vuruyor. Ardından bir Elbow Drop vuruyor, ardından da Leg Drop. R-Truth darbelerden sonra ayağa kalkmakta zorlanıyor, o sırada Jose dans ederek taunt yapıyor. R-Truth kalktığı anda onun üzerine koşuyor ve Fastball Punch deniyor, R-Truth eğilerek darbeden kurtulmayı başarıyor fakat Jose R-Truth arkasını dönmeden onu yakalıyor, Cobra Clutch Slam pozisyonuna alıyor ve Cobra Clutch Slam! No Way Jose bir kez daha pine gidiyor 1...2...

3!

Kazanan: No Way Jose

No Way Jose genelini üstün götürdüğü maçı kazanıyor. Köşeye çıkıp dansını yaparak galibiyetini kutluyorken kameralar kapanıyor.

Arka alanda Mark Henry ve Ariya Daivari'yi hazırlanırken görüyoruz.

Ama yanlarına yaklaşan bir isim var!

Jason Jordan!

Jason Jordan: İşte benim adamlarım! Daivari, bugün her zamankinden yakışıklısın. Henry! Koca adam! Geçen hafta bir harikaydın ahbap! Takımlar şampiyonluğuna ulaşmak için önünüzde sadece bir maç kaldı çocuklar, bu gerçekten heyecan verici! Yeni bir oluşum ve gelecekte bizi bekleyen ödüller. Nisan ayında burada fırtınalar estiriyordum. 2021 Nisan ayına kadar yapabileceğimiz her şeyi yapacağız ve en tepeye çıkacağız. Bu harika! Değil mi ama?

Mark Henry: Aslında iki maç...

Jason Jordan: Haydi ama kimsenin Hangman Page denen hırçın herifle takım olabileceği yok. Bu gece zaferinizi kutladıktan sonra geriye karşınızda sadece o kalacak. 2 her zaman 1'i yener değil mi? Daivari kas mı çalıştın sen?

Ariya Daivari kenarda ağlıyor. Jason Jordan ona yaklaşıyor.

Jason Jordan: Ne oluyor? Neden ağlıyorsun?

Ariya Daivari: Rüyamda Hamid'imizi gördüm.

Jason Jordan: Anlamadım? O kim?

Ariya Daivari: Beni güreşirken izliyordu. Shane McMahon'a söyle, sana ana kemer şansı versin diyordu...

Jason Jordan ve Mark Henry ikilisi Ariya Daivari'ye bakmaya devam ederken Ariya Daivari gözyaşlarına boğuluyor iyice.

Ariya Daivari: Ben bugün nasıl güreşeceğim...

Mark Henry: Neden tüm aptallar benim yanımda?

Mark Henry kafasını iki yana sallıyor ve maçı için son hazırlıklarını yapıyor.

Kameralar kapanıyor.

Jason Jordan önde, Mark Henry ve Ariya Daivari arkada ringe doğru ilerliyorlar. Mark Henry yumruklarını sıkıyor ve adeta yerinde duramıyor. Rakiplerini bekliyorlar.

Müzik çalar çalmaz seyirciler adelesinden sakatlanmış Falcao gibi yerlerinde zıplamaya başlıyorlar. Büyük bir reaksiyon var. Ryback ve Scott ringe doğru ilerliyor. Şimdi girişlerini gerçekleştiriyorlar.

Kazanan Takımlar Şampiyonluğu Maçına Çıkar
Isaiah ''Swerve'' Scott & Ryback vs Mark Henry & Ariya Daivari

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ringde kalan isimler Scott ve Daivari oluyor. İkili ringi turlayıp Lock-up'a girişiyorlar, Scott hızlı davranıp Headlock bağlıyor. Daivari Scott'u ittirerek iplere yolluyor ve kilitten kurtuluyor fakat dönüşte Scott'tan Shoulder Block geliyor. Scott tekrar iplere gidiyor, dönüşte Daivari Leapfrog ile Scott'un üzerinden atlıyor, Scott tekrar iplere gitmek yerine duruyor ve Daivari arkasını dönmesini bekliyor, döndüğünde Daivari'nin göğsüne bir Chop darbesi vuruyor. Daivari göğsünü tutup bir iki adım geriye gidiyor, Scott onu yakalıyor ve Mat Slam ile yere düşürüyor. Scott zaman kaybetmeden Daivari'nin üstüne çıkıyor ve kafasına yumruklar atmaya başlıyor, birkaç yumruk attıktan sonra Daivari Scott'u üstünden atmayı başarıyor. İkili aynı anda ayaklanıyor, önce davranan isim Daivari oluyor ve bir Dropkick vuruyor, sonrasında gidip Mark Henry'ye tag veriyor, Scott da ayağa kalktığı gibi gidip Ryback'e tag veriyor. Ryback ve Henry yavaşça ringe giriyor, ringin ortasına geliyorlar ve face to face yapıyorlar!

Bir süre bakıştıktan sonra ilk hamleyi yapan isim Ryback oluyor ve Henry'ye bir yumruk sallıyor. Henry de aynı şekilde karşılık veriyor ve aralarında bir yumruklaşma başlıyor. Karşılıklı yumruklardan sonra Henry Ryback'i tutuyor ve Headbutt vuruyor. Ryback yere düşüyor, hızlıca toparlanıyorken Mark Henry onu kafasından yakalıyor ve köşeye fırlatıyor, Ryback omzunu köşe direğine çarpıyor. Devamında Henry onu çekip köşeye yaslıyor ve Ryback'in karnına omuz darbeleri vuruyor. Hakemin uyarılarını çok umursamıyor Henry. Geri çekiliyor, Body Avalanche için Ryback'in üzerine koşuyor fakat Ryback çekiliyor ve Henry köşeye tosluyor! Ryback iplere gidiyor, dönüşte Clothesline vurmak istiyor ama Henry önce davranıp sert bir Clothesline vuruyor! Darbenin etkisiyle kendisi de yerde kalıyor ve hemen sonrasında Ryback'in üzerine yatıp pine gidiyor 1...2...

Ryback pini bozuyor. Bu koca çocuğu durdurmak o kadar da kolay değil! Henry, Ryback'i ağır şekilde kaldırırken karnına bir dirsek yiyor. Ryback birkaç dirsek darbesi daha atarak Henry'i uzaklaştırıyor ve tag vermek için arkasını dönüyor. Ama Henry'den kurtulmak o kadar kolay değil! German Suplex! Henry yerde yatan rakibine bakıp karnını tutarken Daivari'ye tag veriyor. Daiveri direkt Roaring Elbow ile dahil oluyor maça! Ama şuna bir bakın! Ryback'e işlemedi bile! Ryback hızlı bir Running Clothesline ile rakibini yere serdikten sonra sırtını tutarak köşeye çekiliyor. İkinci bir Running Clothesline için koşuyor ama köşede buldu kendini! Rakibinin önünden hızlıca çekilen Daivari köşeden gelen rakibine Falling Inverted DDT! Tuşa gidiyor 1...2 ama Ryback tekrar atmayı başarıyor. Daivari rakibini kaldırmak istiyor ama Spinebuster! Spinebuster! Ryback yıkılmadan önce tag vermeyi başarıyor. Scott hızlıca içeri dalıyor, önce Daivari'ye Rolling Thunder Flatliner! İplerdeki Henry'e dönüyor ve bir Drop Kick! Henry sersemlediği gibi yönünü Daivari'ye çeviriyor şimdi! Avalanche Frankesteiner ile iplere gönderiyor onu! İplerdeki rakibine You Got Swerved! Maç bitmiş olabilir! Arkaya doğru bir taklayla tuşa gidiyor 1...2...

Mark Henry tuşu bozan isim! Tuş yapan Scott'u kaldırıyor ve World's Strongest Slam! Hakem Henry'i uzaklaştırmaya çalışıyor ama Ryback'in çarpmasıyla Henry'le beraber yere yuvarlanıyor! Ryback ve Henry ringin dışına yuvarlanıp yumruklaşmaya başlıyorlar, hakem ise hala ringin içinde yerde! Ryback, Henry'i hızlıca bariyerlere doğru gönderiyor! Ardından bariyerden bir iki adım seken Henry'e bir de Scoop Powerslam! Ryback tekrar Henry'i kaldırmaya çalışıyor ama bir Low Blow! Hakem hala baygın! Henry acı içinde kıvranan devasa rakibini kolayca kaldırıyor ve basamaklara doğru Power Slam! Zaten işi bitmiş olan rakibini iki eliyle omuzlarından tutarak sürüklüyor ama nereye? Henry kafayı yemiş olmalı çünkü spiker masasını temizlemeye başladı SPİKER MASASINA DOĞRU WORLD'S STRONGEST SLAM İÇİN KOŞUYOR!

Cesaro ve Soner Dursun ona izin vermiyor! Bu adamlar da nereden çıktı! İkili bütün hınçlarıyla Henry'e girişiyorlar! Dursun, sersemleyen Henry'i apron'a doğru ittiriyor. Zaten darbe alan Henry'e Cesaro'dan bir Running Uppercut! Zili çalacak bir hakem yok çünkü maç esnasında Ryback'ten yediği darbeyle hala baygın! Henry darmaduman olmuş görünürken Soner Dursun ve Cesaro birbirlerine bakıyorlar ve ikisinin de yüzüne sadistik bir gülümseme oturuyor. Hayır bu olamaz! SPİKER MASASININ ÜSTÜNE DOUBLE POWERBOMB!

Spiker masası tuz buz oldu adeta! Aynı Mark Henry'nin kemikleri gibi! Durumu yorgun argın gören Daivari hakemi uyandırmaya çalışıyor ama Cesaro ve Soner Dursun çoktan kaçmış durumda! Daivari, hakemi uyandırmayı tam başarmışken Scott! THE HOUSE CALL! Out of No Where! Rakibinin üzerine kendini adeta fırlatarak tuşa gidiyor Scott! 1...2......

3!

Kazananlar: Isaiah ''Swerve'' Scott & Ryback

Scott ve Ryback şaibeli de olsa bu maçı kazanıyor ve Championship Scramble'a gidiyorlar! İkili ring kenarında ağrıyan yerlerini tutarak sarılıyorlar ve zaferlerini kutluyorlar. Fly Life çalarken kameralarımız kapanıyor.

Judas! Chris Jericho girişte. Kısa bir süre girişte öylece duruyor ve sırıtarak seyircilere bakıyor. Seyirciler şarkısına eşlik ederken Chris Jericho ağır ağır ringe doğru ilerliyorlar. Chris Jericho duruyor ve seyircilerin elindeki pankartlara bakıyor. Göz kırpıyor ve şimdi tekrar ringe yöneliyor. Hızlıca aprona atlıyor ve iplerden geçip ringe giriyor. Görevliler hızla bir mikrofon getiriyorlar.

Chris Jericho: Bunun anlamı ne biliyor musunuz? Sonunda hepinizin merakla beklediği o an geldi. Chris Jericho, bu ringe konuşmak için ve geleceği işaret etmek için çıkıyor. Buraya dönüş yaptığımdan beri aksiyonun çok fazla içinde olduğumun farkındayım. Elimde değil, ben buyum ve her türlü aksiyonu sonuna kadar yaşamak istiyorum. Bedenimdeki adrenalin salgılanması son derece arttı ve şu an bu adrenalinin bana neler getirebileceğini düşünüyorum. Sanırım bir karar verdim, Undertaker'a Slammiversary için meydan okuyorum!

What?

Chris Jericho: Lütfen Steve Austin'cilik oynamayın. Sadece şaka yapıyorum, bu şirketin şampiyonlar listesine baktığımda bana bir şaka yapılıyor gibi hissettim. Ödeşmiş olduk. Kenarda duran çizmelerime baktım. Daha sonra tişörtümü gördüm. Sonra mı ne mi dedim? S**tir oradan, kim takar güreşi? Bu tuhaf kaçabilir. Sonuçta 30 yıldır bu işin içinde olan bir adamdan bahsediyoruz. Fakat gerçekten bunlar söyledim. Sonra ise telefonumun sesi. Bir yeni mesaj! Karanlıklar prensi, kendini kanatmaktan delice zevk alan, pyro manyağı ve bu sirk kaçkınlarından oluşan moronlar topluluğunun egzotik lideri olan Cody Rhodes'dan bir yeni mesaj! (Chris Jericho düşünüyor.) Ben bu cümleyi daha önce bir yerde daha elit bir şekilde söylemiş miydim? Sanırım...

Chris Jericho gülüyor.

Chris Jericho: Her neyse sonuçta şu an buradayım öyle değil mi? Bol sıfırlı kontrat ve arka alandaki bolca özgürlüğümün tadını çıkartıyorum. Bugün buradayım çünkü GWA kadrosunun bayrağını elime alıyorum Bunun bir diğer anlamı ise hepinizin kıçı benim elimde. Kapılar tek tek açılıyor. Bu bir anlam daha doğuruyor. Cep telefonlarınızı havaya kaldırın. Işıkları yakın ve bana doğru odaklayın. Tüm ışıkları tekrar kendi üzerime çekiyorum.

Seth Rollins girişte görünüyor. Kemeri omzunda ve elinde bir mikrofon var. Sakin adımlarla ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp ve iplerden geçip Chris Jericho'nun karşısına dikiliyor. İkili bir süre birbirlerine bakıyorlar.

Seth Rollins: Bu kadar kolay olduğunu mu düşünüyorsun adamım? Tüm şu seyircilere bak. Onların karşısında aylarca mücadele ediyorum. Neler çektiğimi tahmin bile edemezsin. Belki evinde kıçını büyültüp, biralarını yudumlarken tek bir gün olsun televizyonunun ekranını açıp burayı bile izlememişsindir. Devirin değiştiğini biliyorsun değil mi? Senin devrinden bile bahsetmiyorum. O bahsettiğin ışığı üzerine çekme işi ve Jericho'nun bu işte önemli bir ad olması 15 yıl öncesinde kaldı. Şu an burada ben varım ve şirketin kapısından içeri girdiğin an benim ismim yazıyor. Dışarı çıktığın an sokakta gördüğün ilk poster bana ait. İnsanlar biletlerini eline beni görmek için alıyorlar. GWA için her şeyimi verdim. Her şeyi yaptım ve bu bayrağı taşıyacak birisi varsa, (Seth Rollins sırıtıyor.) o şu an tam karşında duruyor. Benim!

Chris Jericho: Sendin. Şu an buradayım ve tam şu an, burayı sana teslim edeceğime emekli olmayı tercih ederim.

Seth Rollins: Sen zaten bir süredir emekli hayatı yaşamıyor musun Jericho? Yoksa bazı şeyleri ben mi yanlış hatırlıyorum? Şu haline bir bak ve bazı şeyleri kavramaya çalış. İşler beklediğin gibi yürümüyor ve asla beklediğin gibi yürümeyecek. Sana ait ne kaldı Jericho? Cevabını benim vermemi ister misin? Hiçbir şey! Kocaman bir hiçlik! Ne yapmaya çalışıyorsan vazgeç. Yoksa yaşayacakların senin için oldukça korkutucu olacak.

Chris Jericho: Korkutucu mu? Yoksa telefonuma müstehcen görüntülerini mi göndereceksin Seth? Zahra Schreiber'ın bunları gördükten sonra lezbiyen olmayı tercih ettiğini duydum.

Seth Rollins: Saçmalıyorsun. Bunların konumuzla ne ilgisi var? Mide bulandırıcı bir adamsın Jericho.

Chris Jericho: Sadece eğleniyorum. Bu kadar gerilmene sebep olan şey ne? Yoksa problemlerin olduğu doğru mu? Peki o işlere devam ediyor musun? Seni çok fazla izledim. Buraya ilk ayak bastığında izledim. Evet ekranın başında biramı yudumluyordum. Fakat izliyordum Rollins. Bully Ray'in yanındayken izliyordum, çok daha sonrasında yine izliyordum. Yaptıkların ağzımdaki birayı ekrana püskürtmeme sebep oluyordu. Kanada halkının hatırlaması için daha fazla detay verebilirim. Sanırım sen hiçbir şey hatırlamıyorsun.

Seth Rollins aniden kemerini havaya kaldırıyor ve Chris Jericho'nun üzerine yürüyor.

Seth Rollins: Bunu görüyor musun? Bu çok şeyi değiştiriyor. Geçmişi temizledim. Ayrıca bunu yaparken yanımda duran herkesi temizledim. Onları süpürüp bir kenara fırlattım. Ardından ise savaştım Jericho. Savaş bana bunu getirdi. Peki geçmişi temizlemeye ihtiyacım var mıydı? Bunu bir kere bile düşünmedim. İşimi yaptım. O an yapmam gereken neyse onu yaptım. Öyle ya da böyle. Bu ana kadar geldim ve bu insanları şu an sorguladıkları tek şey gelecekte ne yapacağım...

Chris Jericho aniden kahkaha atıyor.

Chris Jericho: Geleceği senden daha çok merak ediyorum. Kahkaham için beni affet. Yakın gelecekte o kemer benim omuzlarımda olduğu zaman nasıl bir surat ifadesine sahip olacağını düşündüm. Bunu düşünmek inanılmazdı. Bunu dü-

Wolfgang oldukça sinirli bir surat ifadesiyle girişte görünüyor. Hızla ringe doğru ilerliyor. Ringe girmeden önce spiker masasının önüne doğru gidiyor. Kenardaki görevlilerden sert bir şekilde mikrofon istiyor. Şimdi ringe dalıyor hızlıca.

Wolfgang: Yine ne kadar çok konuştunuz böyle a**na koyayım? Kafanız yorulmuyor mu? S**tiğimin mikrofonunu birbirinizin suratına yapıştırmak için daha ne bekliyorsunuz? Hadi biraz hareket!

Wolfgang aniden mikrofonu Chris Jericho'nun suratına yapıştırıyor!

Arkasına dönüyor. Seth Rollins kemerini Wolfgang'ın suratına yapıştırmak istiyor. Wolfgang eğiliyor. Seth Rollins'i kendisine çeviriyor. Seth Rollins bir yumruk sallıyor fakat Wolfgang onun kolundan yakalıyor. Seth Rollins'in kolundan çeviriyor ve arkasına geçmeye çalışıyor. Seth Rollins ani bir takla atıyor. Wolfgang onun kolunu tekrar çevirmek istiyor. Seth Rollins aniden tekme yapıştırıyor. Wolfgang karnını tutuyor. Seth Rollins şimdi yumruklar atmaya başlıyor. Wolfgang kendini korumaya çalışıyor bu yumruklardan. Seth Rollins daha hızlı vurmaya başlıyor. Seyircinin desteği arkasında.

Chris Jericho birden Seth Rollins'i kendisine çeviriyor. Seth Rollins zıplıyor ve Chris Jericho'nun suratına diz darbesi yapıştırmaya çalışıyor. Chris Jericho çekiliyor. Seth Rollins dönmeye çalışıyor Chris Jericho'ya derken Jericho'dan bir tekme. Şimdi Seth Rollins'in kafasını bacaklarının arasına alıyor. Kaldırıyor ve Powerbomb pozisyonuna sokuyor. Seth Rollins yine reverseliyor ve Chris Jericho'nun arkasına düşüyor. Hızla köşeye çıkıyor. Şimdi ise Diving Neckbreaker! Chris Jericho yerde kalıyor. Seth Rollins, Chris Jericho'ya bakıyor ve sırıtmaya başlıyor.

Bu sırada aniden Wolfgang koşuyor ve Seth Rollins'e Spear yapıştırıyor! Seth Rollins yerde acıyla karnını tutuyor ve kıvranıyor. Wolfgang şimdi Seth Rollins'in üzerine çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor. Wolfgang bir süre yumruklara devam ediyor. Şimdi ayağa kalkıyor ve Stomp darbeleri vuruyor. Wolfgang, Seth Rollins'i kaldırıyor ve köşeye doğru gönderiyor. Seth Rollins köşeye sert bir biçimde omzunu vuruyor. Wolfgang şimdi Seth Rollins köşeden çekip alıyor ve ringin dışına gönderiyor. Wolfgang yerden kemeri almak istiyor...

Bu sırada aniden Wolfgang koşuyor ve Seth Rollins'e Spear yapıştırıyor! Seth Rollins yerde acıyla karnını tutuyor ve kıvranıyor. Wolfgang şimdi Seth Rollins'in üzerine çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor. Wolfgang bir süre yumruklara devam ediyor. Şimdi ayağa kalkıyor ve Stomp darbeleri vuruyor. Wolfgang, Seth Rollins'i kaldırıyor ve köşeye doğru gönderiyor. Seth Rollins köşeye sert bir biçimde omzunu vuruyor. Wolfgang şimdi Seth Rollins köşeden çekip alıyor ve ringin dışına gönderiyor. Wolfgang yerden kemeri almak istiyor...

Judas Effect! Chris Jericho'dan Judas Effect'i yiyen Wolfgang yere yığılıyor ve bir süre hareketsiz yerde kalıyor. Şimdi suratını tutuyor ve yerde kıvranıyor. Chris Jericho ona bakıp gülmeye başlıyor. Ayağı ile Wolfgang'ın suratına bastırıyor ve sırıtıyor. Wolfgang acıyla bağırırken Chris Jericho şimdi ayağını çekiyor. Bu kez o kenarda duran GWA Şampiyonluğuna gözünü çeviriyor. Kemere doğru yürüyor...

Birden Titantron açılıyor. Girişte kırmızı dumanlar çıkmaya başlıyor.

Ufak bir hazırlık görüyoruz. Şimdi ise bir müzik duyuluyor.

Wakaru ka? Ore no chikara
Wakaru ka? Ore wa ichiban!

Chris Jericho bir süre Titantron'a bakıyor. Ciddi bir surat ifadesiyle bakarken birden gülmeye başlıyor. Elini kulağına götürüyor ve bir yandan gülüyor.

Y-2-J! Y-2-J! Y-2-J! Y-2-J! Y-2-J!

COOOMEEEE OOOON!

Kinshasa! Shinsuke Nakamura yıkıyor Jericho'yu yere. Kendi kendine gülüyor ve değişik tauntlar atmaya başlıyor. İplere yaslanıyor ve seyircilere doğru dilini çıkartıyor. Kafasını sallıyor ve saçlarını geriye atıyor. Şimdi kahkaha atarak arkasına dönüyor. Seth Rollins'e yöneliyor.

O daha yönelmeden Seth Rollins'in ayaklandığını görüyoruz. Seth Rollins, Shinsuke Nakamura'nın karnına bir tekme yapıştırıyor ve kafasını bacaklarının arasına alıyor. Şimdi ise Pedigree! Shinsuke Nakamura yerde kalıyor. Seth Rollins yerden kemerini alıyor ve bağırarak havaya kaldırıyor.

Tazz: Bu bir şaka olmalı!

Buğra Gür: Benim duyduklarımı ve gördüklerimi sen de görebiliyor musun Tazz?

Tazz: Heath Slater, John Cena... NWO!

Müzik bir süre daha devam ediyor fakat gelen giden olmuyor. Seth Rollins etrafını kolaçan ediyor. Bir ses duyuluyor.

Arka alana bir ambulans yaklaşıyor. Siren sesleri yankılanmaya devam ederken aniden birisi kapıyı açıyor.

Bu John Cena!

John Cena: Görüşmeyeli nasılsın Seth? Sana kötü bir haberim var.

John Cena cebinden sprey çıkartıyor.

John Cena: Hastane odalarına geri dönüyorsun!

John Cena aniden kameraya spreyi sıkıyor ve çarpı işareti çiziyor. Seth Rollins ringin içinden iniyor ve girişe doğru yöneliyor. Şimdi ise gözden kayboluyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Seyircilerden büyük bir çoşku var.

Görüntüler aniden kapanıyor.

Seth Rollins arka alanda koşturuyor ve etrafı dağıtarak ilerliyor. Agresif bir şekilde bağırıyor ve kemerine vuruyor birkaç defa.

Seth Rollins: Bu benim. Anlıyor musunuz bu benim.

Seth Rollins görevlilerden birisini yakasından tutuyor ve duvara yaslıyor.

Seth Rollins: Nerede onlar? Beni mi istiyorlar? Herkes beni isteyebilir. Herkese yetecek gücüm var. Neredeler?

Seth Rollins görevliyi itiyor. Görevli düşüyor ve kafasını duvara vuruyor. Görevli yerde acıyla başını tutarken Seth Rollins umursamadan arka alanda yürümeye devam ediyor. Şimdi otopark kısmına doğru geliyor. Kapının önünde başka bir görevli görüyor. Görevli, Seth Rollins'in geçmesine izin vermiyor.

Seth Rollins: Sen kim oluyorsun? Ne yaptığını sanıyorsun? Çekil önümden. Hepiniz önüme çıkıyorsunuz. Bunlara bir dur diyeceğim.

BU SIRADA KAPI ANİDEN AÇILIYOR VE SETH ROLLINS'IN SURATINA ÇARPIYOR. SETH ROLLINS YERE DÜŞÜYOR. KEMER BİR TARAFA FIRLIYOR.

Kapıyı açan isim Heath Slater! Heath Slater kahkahalarla yerde yatan Seth Rollins'e bakıyor.

Heath Slater: İşte şimdi olman gereken yerdesin. Seni bir paspas gibi kullanacağım. Ardından ise tüm kemiklerini kıracağım.

Seth Rollins ayağa kalkıyor ve Heath Slater'ın üzerine doğru yürüyor.

Heath Slater: Dur bir dakika, bunu ben yapmayacağım.

Seth Rollins, Heath Slater'a bakarken birden John Cena arkadan Seth Rollins'e sandalye ile saldırıyor. Birkaç defa sandalye ile Seth Rollins'in sırtına vuruyor. Şimdi ise Seth Rollins'in dizine sandalyeyi geçiriyor. Zıplıyor ve sandalyeye tekme geçiriyor! Seth Rollins yerde kıvranarak dizini tutuyor. Heath Slater ve John Cena ikilisi şimdi Seth Rollins'i tekmeliyorlar bir süre.

İkili Seth Rollins'i ayaklarından tutuyorlar ve sürüklemeye başlıyorlar. Seth Rollins kıpırdamıyor. Otopark içindeler. Kamera şimdi ambulans'a doğru dönüyor. Heath Slater hızla ambulans'ın kapısını açıyor. John Cena, Seth Rollins'e birkaç yumruk attıktan sonra omuzluyor ve ambulans'ın arkasına Attitude Adjustment ile atıyor! Şimdi ise kapıyı kapatıyor.

Heath Slater: Yeni düzen için yeni hedefler!

John Cena: Aynen öyle kardeşim benim. Beni izleyin.

Kamera dönüyor ve bir tır görüyoruz! John Cena araca biniyor şimdi.

Kamera daha uzak bir açıdan çekiyor.

Heath Slater: Geri çekilin.

Ambulans'ın kapısı kapalı. Tır'ın içindeki John Cena önce kafasını camdan çıkartıyor ve Heath Slater'a doğru elini kaldırıp To Sweet çekiyor. Şimdi ise Tır'ı sürüyor. Ambulans'a doğru!

JOHN CENA TIR İLE AMBULANS'A ÇARPIYOR. AMBULANS PARAMPARÇA OLUYOR. ALANA GÖREVLİLER GELİYOR VE DAHA BÜYÜK BİR KARMAŞA OLUŞUYOR. ÇIĞLIK SESLERİNİN ARASINDAN AMBULANS'IN İÇİNDEKİ SETH ROLLINS'IN NE DURUMDA OLDUĞUNA BAKMAYA ÇALIŞIYORLAR. TIR GERİ GERİ GİDİYOR. İNSANLAR AMBULANS'A İYİCE YAKLAŞMAK İSTİYOR.

DERKEN JOHN CENA BİR KEZ DAHA SÜRÜYOR AMBULANS'A DOĞRU ARACI! ÇARPIYOR! DUMANLAR YÜKSELİRKEN KAMERALAR KAPANIYOR!

Kane girişte beliriyor. Ağır adımlarla ilerliyor ve ringe giriyor. Ringin ortasına geliyor, kollarını kaldırıyor ve indirdiği gibi pyrolar patlıyor. Ardından rakibini beklemeye başlıyor.

MJF girişte beliriyor ve ilerlemeye başlıyor. Halinden gergin olduğu anlaşılıyor. Ringe giriyor, hakem kısa bir kontrolün ardından maçın başlaması için işareti veriyor.

Kane vs MJF

Zil çalıyor ve maç başlıyor. MJF ringde dönüp dururken Kane hiçbir tepki vermeden sadece onu izliyor. MJF en sonunda çekinerek Kane'in üzerine gidiyor, bir tekme savuruyor fakat Kane tekmeyi yakalıyor ve MJF'i bacağından ittiriyor. MJF yere düşüyor ve hemen toparlanıyor, Kane yine bir hamle yapmıyor. MJF bir kez daha Kane'in üzerine gidiyor ve bir yumruk atıyor, Kane bu yumruktan çok etkilenmiş gözükmüyor. MJF bir yumruk daha atacakken Kane onu bileğinden yakalıyor ve bileğini sıkıyor, MJF bileğinin acısıyla bağırıyor ve diğer eliyle Kane'in eline vurarak kurtuluyor. Ardından hızla Kane'in karnına tekme atıyor, Kane biraz eğiliyor, MJF geri çekiliyor ve Superkick! Kane devriliyor! MJF yerdeki Kane'e bakıp seviniyor ve seyircilere dönüp taunt yapmaya başlıyor. O sırada Kane birden doğruluyor!

MJF bunu görünce ürküp yere düşüyor. Kane ayağa kalkıyorken MJF yuvarlanarak ringden çıkıyor. Kane ayağa kalkıp MJF'e bakışlarını dikiyor. MJF ringe girmekten çekiniyor ama hakem dokuzu sayınca ringe giriyor. Kane MJF ringe girdiği gibi onu boğazından yakalıyor ve köşeye fırlatıyor. Köşede rakibinin kafasına yumruk darbeleri vurmaya başlıyor. Birkaç yumruk attıktan sonra duruyor, MJF'i kolundan tutup karşı köşeye fırlatıyor, MJF sertçe köşeye çarpsa da yere düşmüyor, Kane onun üzerine koşuyor ve Clothesline. MJF öne doğru yalpalarken Kane onu yakalıyor ve Sidewalk Slam. Ardından Kane iplere gidip MJF'e bir Leg Drop vuruyor, devamında ayağa kalkıyor ve elini kaldırıp Chokeslam için beklemeye başlıyor. MJF iplerden destek alıp zar zor ayağa kalkıyor, Kane hemen onu boğazından yakalıyor ve Chokeslam! Kane ayağını MJF'in üzerine koyarak pine gidiyor 1...2...3!

Kazanan: Kane

Hakem Kane'in elini kaldırmaya yanaşıyor fakat Kane'in bakışları üzerine geri çekiliyor. Kane ringden inmeye yönelmişken dönüp yerde yatan MJF'e bakıyor. Ringden inmekten vazgeçiyor ve MJF'e doğru gidiyor...

Yüzüstü yatan MJF çevirip sırtüstü yatar hale getiriyor ve boğazına sarılıyor! MJF çaresizce çırpınıyor. Hakem Kane'i engellemeye çalışsa da etkili olmuyor. Bir süre sonra başka hakemler de ringe giriyor ve Kane'i durdurmaya çalışıyorlar. Kane bir süre sonra MJF'in boğazını bırakıp ayağa kalkıyor ve bunun üzerine bütün hakemler kaçışıp ringden iniyorlar. Kane bir kez daha MJF'in üstüne çıkıyor, kafasından tutuyor ve var gücüyle suratına yumruk atmaya başlıyor. Birkaç yumruktan sonra MJF'in yüzü kanamaya başlıyor, çırpınmayı bırakıyor ve tamamen hareketsiz kalıyor, Kane vurmaya devam ediyor. En sonunda duruyor ve MJF'in suratından akan kanlara bakıyor. Elini kana götürüyor ve kanı eline bulaştırıyor. Ardından ayağa kalkıyor, ringin ortasına doğru gidiyor ve elindeki kanla yere 7 çiziyor! Tam o sırada...

Kameralar kapanıyor ve sadece Titantron açılıyor.

Seven: Ölüm vadisinin tepesinde büyük bir sessizlik hakim. Karanlığı ateş aydınlatıyor. Küçük çocuk yürüyor ve etrafına bakıyor. Sürekli deniyor ve vadiye ulaşmaya çalışıyor. İçinde büyük bir hırs ve kibir var. Kıskançlık yaklaşıyor ve ruhunu eline geçiriyor. Küçük çocuk ateşle oynuyor. Etrafına bakıyor ve bir çare arıyor. Çareyi bulduğunu düşündüğü an yine hayal kırıklığı tüm bedenini kaplıyor. Devasa yangın her yeri kaplıyor. Küçük çocuk çaresizce alevlerin arasında koşuşturuyor. Ailesi ondan utanıyor. Seven elini ona uzatıyor. Hayat onu benim kollarıma bırakıyor. Seven'a elini ver. Ölüler diyarının bağları sardı, ölüm tuzakları çıktı karşıma.

Karanlık ve ölüm gölgesi sahip çıksın o güne, Bulut çöksün üzerine; ışığını karanlık söndürsün.

Bana doğru yürümeye devam et...

Yıllar önce aileni katlettiğin gibi geleceği ve insanları katledeceksin..

Artık ailen benim...

Benimle yürü.

Arka alanda Hangman Page'i bir omzunda kemeriyle birasını yudumlarken görüntülüyoruz. Diğer kemerleri de masanın üstüne koymuş kararlı gözlerle onları süzüyor. O esnada yanına Truth Martini geliyor yanında. Hangman Page elindeki büyük bira bardağı ile masadaki kemerleri işaret ediyor.

Hangman Page: Bunlar Martini... Bunları yeterli görüyor musun? S*ktiğimin şirketinde bundan çok daha fazlasını hak ediyorum, buranın tanrısı sayılırım lan ben! Tüm kemerleri istiyorum Martini, tüm kemerleri Ev'e getirmek istiyorum. 1,2,3 ya da 5 fark etmez ne kadar sokuğun kafasını o ringe tek başıma gömmem gerekiyorsa gömerim! Ben buyum, kimseye bir s*kim kanıtlayacak değilim, onları gömer ve ödülümü alırım.

Truth Martini: Gömeceğini biliyorum adamım. Yine de Ev için bazı yenilikler düşünmüyor değilim. Üç kemeri tek bir urgana takıp gezmen bu bok yuvasındaki en havalı şey ama senin... senin bir partnere ihtiyacın var. Takımlar şampiyonusun ama House of Truth'da geriye kalan tek partnerin aktif olarak güreşmiyor bile.

Hangman Page: K*çını tekmelediğimiz dallamaları gönderdiğimize mi ağıt yakacaksın yoksa güreşmeyi falan mı düşünüyorsun?

Truth Maritini: Onlarla işimizi tamamladık, Mete'den bir şey çıkabilirdi ama Khali denyosuna zerre üzüldüğümü söyleyemem. Geçen hafta dediğim gibi arkadaş edinmeliyiz. Şu haline bak yetenek, karizma, atletizm, s*kicilik ne ararsan var sende ama yeterli değil. Ev için gerektiğinde her şeyi yapabilecek liderlik vasfına sahip yeni yüzlere ihtiyacımız var.

Page sinirlenerek kemerini ve birasını masaya bırakıp Martini'ye doğru yürüyor.

Hangman Page: Liderlik vasfı yok mu lan bende?! İstesem bu sirkteki her maymunu cambaz gibi oynatırım lan ben! Bu şirketteki adamlar şu iki kemeri bile tek başına yönetemiyor ama ben...

Truth Martini: Ahbap ahbap... Beni yanlış anlıyorsun, rakiplerinin kıçını olabildiğince sert tekmelemeni sağlayacak olan öfken harika ama bilirsin işte... O öfkeyi en muazzam şekilde ringde önüne çıkan herkesin bir tarafına sokmamızı sağlayacak bir düzenleyici lazım. Yeni arkadaşlar bulmaktan bahsettiğimi hatırlıyorsun değil mi? Bu şirketteki sokuklardan bahsetmiyorum Page, senin gibi bir gamsız ve merhametten yoksun bir p*çten bahsediyorum, beni anlıyor musun?

Page sakinleşmiş şekilde kafasını sallarken Truth Martini ona telefonunu göstererek sırıtıyor. Telefondaki isme baktıktan sonra birasını kaldıran Page gülerek ve sağa sola küfrederek oradan ayırılıyor. Martini ise telefon çağrısına cevap veriyor.

???: Page ile konuştun sanırım? Nasıl gitti?

Truth Martini: Her zamanki gibi tezcanlı ve öfkeliydi.

???: Harika o takdirde tam da olması gerektiği gibi. Çünkü tüm şarjörlerim dolu Martini, duyuyorsun değil mi?

Martini sırıtmaya başlıyor.

Truth Martini: Kesinlikle duyuyorum! Tam da Ev'in ihtiyacı olan şey! Martini abini hayal kırıklığına uğratmazsın değil mi?

???: Çok fazla hayal paramparça olacak Martini ama seninki bunlardan biri olmayacak. Görüşmek üzere...

Truth Martini telefona bakıp hevesli şekilde kahkahalar atarken kameralarımız kapanıyor.

''GWA Chairman'' Cody Rhodes ve Liv Morgan ikilisi girişte görünüyorlar. Çıkan dumanlar ikiliyi görmemize bir süre engel oluyor. İkili şimdi dumanların arasından çıkıyorlar ve seyircilere bakıyorlar. Oldukça ciddi bir şekilde ringe doğru ilerliyorlar. Cody Rhodes aprona zıplıyor ve iplere oturuyor. Liv Morgan iplerden geçtikten sonra o da ringe giriyor. Mikrofon alıyorlar.

Cody Rhodes: Sadece biraz daha rahatlamak istiyorum.

Cody Rhodes eliyle ringin dışını işaret ediyor. Görevliler 2 tane sandalye getiriyorlar ve ringin ortasına koyuyorlar.

Cody Rhodes: Açıkçası zihnimi toparlamam için belli bir süreye ihtiyacım vardı. Asıl yaşananları bir kenara bıraktım ve geçtiğimiz hafta diğer işlerime odaklandım. Yaşadığım şeyi unutmuş değilim. Sadece içimde biriktirmeyi tercih ettim. O mağlubiyeti içime gömüp bir noktadan sonra patlama noktasına ulaşmasını bekledim. Bu zamana kadar hep yaptığım gibi. Her defasında!

Cody Rhodes birkaç dosya gösteriyor seyircilere doğru.

Cody Rhodes: Bunları görüyor musunuz? Sanırım daha çok Jeff Jarrett'ın ellerinde görüyordunuz. Oysa o adamın bunların ne olduğundan haberinin olmadığına bile eminim. Sonuçta şu an burada değil ve şu an hem geçmişle ilgili, hem de gelecekle ilgili birçok şeye ben sahibim. Burada gördüğünüz tüm bu kağıt parçaları...

Cody Rhodes dosyaları açıp okuyor.

Cody Rhodes: Belki 10 ay öncesi, belki çok daha öncesi. Yapmam gerekenler, söylemek zorunda olduğum cümleler, değiştirmem gereken özelliklerim, kimin için ne yaptığım hepsi burada yazılı. İşlerin başına geçtiğiniz zaman ekstra birçok şeyin sahibi oluyorsunuz. Sahip olduğum ve gördüğüm o kadar çok şey var ki, benim gördüklerimin yarısını görseniz aklınızı kaybedebilirsiniz. Şu an numaralar yapmıyorum, bu şirketin sahibi olarak birisi tarafından kukla gibi oynatılmadığımı gayet iyi biliyorsunuz. Şu an ne duyuyorsanız, ne görüyorsanız hepsi saf gerçeklik. Gözlerinizi daha iyi açın ve bu atmosfere bakın. Tüm bunları ben yarattım. Hayat hiçbir zaman adil davranmaz değil mi? Her şeyin farkına vardım ve bu dünyada sahip olunabilecek her şeyin sahibi oldum. Bunların bir önemi yok. İstediğim an her şeyi bir kenara atıp buradan s**tir olup gidebilirim. Asıl önemi olan gitmeden yapabileceğim onca şey. Hem arka alandaki güreşçiler, hem siz seyircilerin bilmediği gerçekten çok şey var.

Cody Rhodes dosyaları yırtıyor ve kağıt parçalarını yere bırakıyor. Kendi kendine gülmeye başlıyor.

Cody Rhodes: İstediğim an, istediğim zaman tekrar bu kağıt parçalarını bir bütün haline getirebilirim. Ben yolumu hiçbir zaman kaybetmedim. (Kafasını Liv Morgan'a çeviriyor.) Gerçek yolu bulduğumdan günden beri ise oluşacak krallığın anahtarı elimde taşıyorum. Çok daha ötesindeki yola emin adımlarla ilerliyorum. Liv Morgan'a bakın ve bu zamana kadar yaptıklarını düşünün. İnsanlardan ondan nefret ediyor. Bazı insanlar ise seviyor. Tepkiler her geçen gün değişiyor. Bazen korkuyorsunuz, bazen ise tüm bunların bir saçmalık olduğunu düşünüyorsunuz. Geçmişe baktığımda dehşet verici bir korku uyandıran şey ne peki? Liv Morgan'a haftalarca bir hiç gözüyle bakılması. O zamanlar birkaç yetkili kişi kıçlarını duvara yaslayıp oldukça eğlenebiliyordu ve bu eğlencenin çıkış noktasını asla hesaplayamadılar. Anı yaşamak güzeldir. Şimdi bunun bir saçmalık olduğunu gayet iyi biliyorsunuz değil mi? Liv Morgan bir saçmalığın içinden çıktı ve boş duvarların arasından bana doğru yürüdü. Sonsuzluk kapısını kendi elleri ile açıp zincirleri kırıp bir kenara attı. Şimdi ise o zincirlere takılan bir sürü ceset var. İğrenç kokularını ve acı çeken seslerini her geçen gün duyabiliyorum. Saatler konuşabilecek çok şey var. Sizlere daha kendimden tam olarak bahsetmedim bile. Günün birinde belki tek bir şovu kendi söyleyeceklerimiz için bile ayırabiliriz. Belki bu sefer kağıt parçalarına size gösteririz ne dersiniz? Bunlara hazır mısınız?

Seyircilerin reaksiyonu yükseliyor. Cody Rhodes tam konuşacağı sırada aniden gülümsüyor. Konuşmaktan vazgeçip mikrofonu Liv Morgan'a uzatıyor.

Liv Morgan: Çok daha öncesine, o karmaşık geçmişe odaklanıyoruz öyle değil mi? Ben bir bedenin içine hapsolmuş kayıp bir ruh gibiydim. Kaybolmuştum ve ait olduğum beden bu değildi. Yaptıklarımın ve yapmak zorunda olduklarımın hiçbir anlamı yoktu. Aciz bir insan yola çıkar ve tepe noktaya ulaşmak için her şeyi yapabilir. Oysa içindeki tuttuğu şeyler, görünmeyen o şekiller, diğer taraftan gelen dehşet verici sesler ona engel olmaya çalışır. Şu an sadece kendimden bahsediyor olabilirim. Şu an sizler gibi düşünemiyorum. O zamanlara baktığımda ise rüzgarlı bir ormanın içinde savrulup giden yaprak parçası görüyorum. Bir ev buldum ve çaresiz kaldığımda oraya sığındım. Ormanın içinden kaçmıştım. Ait olduğum yerin o karanlık ve rüzgarlı orman olduğunu bilmeden. (Liv Morgan kulağını tutuyor.) O evin temelleri sallanıyordu, boş duvarların arasından bana sesler geliyordu. Avuçlarımın içindeki ateş ise sahte yalanlar bitip, mide bulandırıcı bedenler birer birer yere düşünce yükseldi. Ne kadar çok mide bulandırıcı diyoruz öyle değil mi?

Cody Rhodes: Hepsi son derece mide bulandırıcıydı.

Liv Morgan: Yanıp kül olan her şeyin kokusu bana bunları unutturuyor. Başkalarının sadece hayallerini süsleyen ve sahip olmak için yeni yıllarda dilekler tuttukları yeteneklere sahibim. Neler yapabildiğimi ve bunları yapabilmek için ne kadar fazla acı çektiğimi siz insanlar gördünüz. Bu yeteneklerin hiçbirisi bana düşmanlarımın yere düşen ve cayır cayır yanan bedenlerin o ince kokusu kadar zevk vermiyor. İnsanlar her geçen gün artık sona geldiğimi düşünüyor. Abigail'in gücünün bittiğini, geri plana düşüp artık işlerin sadece yönetim bölümüyle ilgileneceğimi düşünüyorlar. GWA'nın yetkileri elimizde fakat yapbozda hala kayıp parçalar var. Bu parçaları içimde büyüyorlar. Onları içime atıyorum ve patlama noktasını bekliyorum. Ne dersin Cody? Sanırım farklı değiliz?

Cody Rhodes: Adam Cole konusunda kısa sürede patlama noktasına geldim. Kemeri kazandığı anı izledim. Bedenim çöktüğünde gözlerim ve kulaklarım onun zaferindeydi. Ardından ise söylediklerini dinledim. Bu beni kısa sürede çıldırtmaya yetti. Kısa bir süre, sadece çok kısa bir süre krallığa zarar vermeyi başardın.

Liv Morgan: Seni tebrik ediyoruz Adam Cole.

Liv Morgan eliyle alkışlamaya başlıyor. Cody Rhodes gülerek karşılık veriyor.

Cody Rhodes: Herkes seni tebrik ediyor. Biliyor musun Cole? Tavırların oldukça hoşuma gitti. Krallığımı daha fazla yüceltmek için kendini kral ilan eden birkaç kişinin kellesini alıp kapının önüne koymam gerekiyordu. Sen bana fazlasını verdin. Bu dakikadan sonra diline dikkat et ve kelleni korumak için savaş. Seninle sokaklarda mücadele edeceğiz. Çocukların ve yetişkinlerin gözlerinin önünde birbirimizi öldürmeye çalışacağız. Zırhını giy ve karşıma çık. Her şeyi planladım! Her şeyi bizim için hazırladım. Yetkilere sahip olmak işleri bu noktada oldukça kolaylaştırıyor.

Liv Morgan: Neler düşünüyorsun Cody?

Cody Rhodes kafasını havaya kaldırıyor ve kahkaha atıyor. Bu kahkaha karşısında Liv Morgan bile şaşırıyor.

Cody Rhodes: Championship Scramble gecesi, Grönland'a dönüyoruz! Adam Cole kemerini bizim karşımızda korumaya çalışacak!

Liv Morgan: Bizim?

Cody Rhodes: Adam Cole vs. Cody Rhodes & Liv Morgan!

Cody Rhodes seyircilerin tepkisine bakıyor. Şimdi yavaş yavaş mikrofonu ağzına yaklaştırıyor.

Cody Rhodes: Nuuk Street's Nightmare Match!

Seyircilerden cheer reaksiyonu kopuyor. Oldukça yüksek reaksiyon karşısında Cody Rhodes ve Liv Morgan ikilisi birbirlerine bakıp gülümsüyorlar.

Liv Morgan: Bunu çok iyi hatırlıyorum!

Cody Rhodes: Kral ve kraliçesi, sahte kral karşısında. Üstelik geçmişten esintilerle, daha acımasızca. Bunu yıllardır yaşadığım şeyler için, Rhodes ailesi için, bu şirketin geleceği için, hayatımı adadığım iş için yapacağım. Bunu sonsuzluk için yapacağız. Ve, buna bayılacaksınız...

Liv Morgan: Kusursuz!

Cody Rhodes ve Liv Morgan ikilisi şimdi yavaş yavaş birbirlerine yaklaşıyor ve öpüşüyorlar...

ADAM COLE ANİDEN RİNGE DALIYOR! CODY RHODES VE LIV MORGAN ÖPÜŞÜRKEN ADAM COLE'U GÖRMÜYORLAR! ADAM COLE KENDO STICK'I AYNI ANDA İKİSİNİN KAFASINA YAPIŞTIRIYOR. CODY RHODES BİR KÖŞEYE, LIV MORGAN İSE DİĞER BİR KÖŞEYE DÜŞÜYOR!

Adam Cole: Öpüşecek başka bir yer bulamadınız mı? Burası benim alanım, ne çabuk unuttunuz?

Adam Cole, Cody Rhodes'un sırtına Kendo Stick ile vurmaya başlıyor. Arka arkaya vuruyor. Şimdi Cody Rhodes'un boğazına bastırmaya başlıyor Kendo Stick ile. Bir yandan ise diziyle Cody'nin karnına bastırıyor. Cody kıpkırmızı olmuş durumda ve nefes almaya çalışıyor. Şimdi Adam Cole'u üzerinden atıyor. Cody Rhodes kalkmaya çalışıyor derken Adam Cole onun karnına Kendo Stick ile vuruyor. Şimdi Kendo Stick'i havaya kaldırıp Cody'nin boynuna vurmak istiyor.

Liv Morgan aniden ayaklanıyor ve arkadan Adam Cole'a yaklaşıp elindeki Kendo Stick'i alıyor. Birden diziyle Kendo Stick'i parçalıyor ve elindeki iki parça ile Adam Cole'un üzerine doğru yürüyor. Seyircilerden reaksiyon iyice yükseliyor. Adam Cole eliyle Liv Morgan'a üzerine gelmesi için işaret yapıyor. Liv Morgan şimdi Adam Cole'un üzerine koşuyor! Aynı anda Adam Cole koşuyor!

Liv Morgan vurmak istiyor fakat Adam Cole ani bir hamle ile eğiliyor ve Liv Morgan'dan sıyrılıyor. Şimdi ise iplerden geçiyor ve hızla ringin dışına çıkıyor. Adam Cole kenara bırakmış olduğu kemerini eline alıyor ve seyircilerin arasına giriyor. Liv Morgan'a el sallıyor ve yerde yatan Cody Rhodes'u gösteriyor. Bir yandan ise bağırıyor.

Adam Cole: Sizi alt etmek her seferinde daha kolay oluyor. Kabus dolu Grönland gecesinde daha fazlasını yapacağım!

Seyirciler Adam Cole'a dokunmaya çalışıyorlar. Adam Cole seyircilerin koltuklarından birisine oturuyor ve arkasına yaslanıyor. Oldukça keyifli bir şekilde ringin içindeki Cody ve Liv'e bakarken şimdi taunt atıyor...

ADAM COLE BAY BAY!

Liv Morgan dikkatli gözlerle Adam Cole'a bakıyor ve kafasını sallıyor. Şimdi Cody Rhodes'a dönüyor ve onu ayağa kaldırıyor.

Şov bu görüntülerle son buluyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 19:13   #2
Rest In Peace
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 585
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 1167674
Rep Derecesi: K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
K.R. PUNCH K.R. PUNCH isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1167674

İLK!!!
imza

#ThankYouTaker

Forum Başarılarım

x4 Onur Kürsüsü
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)

I became the slave of the devil in my mind I have a strange feeling inside. I'm starting to hear screams, the devil directs me. I love seeing blood, I want to catch fire, I am fed with fear. Time is running out, the devil has captured my body, blood spilled over the spots I skipped, I think the only thing keeping me alive is fire I pushed aside everyone I love, hell punished me with pain, I'm talking to them. I'm running out of time, I'm in a vacuum between life and death. Who is writing my story? I can't refuse them. The dawn from the sun hurts me, the light of the fire in the twilight deceives me. I see corpses, they say the curse has begun, I can't see the light, now I'm merged with the fire. The demons I tried to get rid of surrounded me. Screams emanating from pale, cold, lifeless, motionless bodies light up my home. This is an eternal curse, hell has commissioned me, there is blood and fear the way I walk it says revenge on everyone in my destiny. My soul, fed by fire, now feeds on hate. I personally faced the devil, now I am one of them. Now the last thing you want from this life is not to encounter the devil's favorite demon.....

RPG: Kane
Başarılar: -
Debut: 5 Kasım Pasifik
K.R. PUNCH isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 19:18   #3
Şaplakcı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: firefly fun house
Konular: 507
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: Cesaro
Rep Puanı: 560791
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 560791

Canlıyım.
imza

Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 19:22   #4
#LaceyEvans
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 44
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
RPG Karakteri: Lacey Evans
Rep Puanı: 555650
Rep Derecesi: elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elric elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 555650

Leydi gizemli arkadaşı ile alanda olacaktır.
imza
RPG : Lacey Evans
Debut : 18 Eylül 2020 Pusula
Current Oceans Champion

Bunun kalp kırıklığıyla sonuçlanacağını, hayatımı korkutucu, karmaşık ve öngörülemez hale getirebileceğini bilmeme rağmen, gitmesine izin veremeyeceğimi biliyordum. Çünkü onun hayatımı mutlu, rahatlatıcı ve dolu kılacağını biliyordum. Ben ellerinin nasıl hissettiğini anlamadan çok önce ruhuma dokundu

Birini gerçekte onlardan daha fazla önemsediğinde ne hissettiğini biliyor musun? ... bütün gece ağlamak .. ve onu özlemek gibi .. ama o aynı şeyi yapmıyor .. ve ben .. bu gezegende kendimi doğru hissetmiyorum. . bu benim yaşama zamanım değil ... keşke aşk gerçek ve güzelken daha erken doğmuş olsaydım .. ama şimdi görebildiğim tek şey .. kırılmış, depresif, ölüm dilekleri ....
elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 19:54   #5
The Şeytan Efe
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 92
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
RPG Karakteri: Issiah "Swerwe" Scott
Rep Puanı: 244391
Rep Derecesi: efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
efe1231 efe1231 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 244391

Transfer dönemi?
imza
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum. -Ardahan Uzkanbaş.
efe1231 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 20:18   #6
sectumsempra
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 174
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Heath Slater
Rep Puanı: 1094778
Rep Derecesi: Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Severus Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1094778

Söyleyeceklerimiz var.
imza

Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 21:05   #7
Hall of Famer
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2488
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 960330
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 960330

Takipte olurum.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 21:28   #8
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 905
Favori Güreşçisi: Tay Conti
Rep Puanı: 1743531
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1743531

Takipte olacağımız şov. Nedenlerden hiçbir şey anlamadım o yüzden bir tık merakımız var.
imza

RPG
Chris Jericho
0/0

İnsanlar beni anlamıyor çünkü ben bu kulaklara göre ağız değilim.
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 21:38   #9
nec pluribus impar
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2680
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 2885531
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2885531

İncinmişsiniz.
imza

Maximilien#6798

Stayin Alive & Aschentef

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 World Heavyweight Champion
x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x3 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion
Triple Crown Winner

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2021, 21:45   #10
Kayıtlı Kullanıcı
The Slainer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 78190
Rep Derecesi: The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Slainer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Slainer The Slainer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 78190

Merakla bekliyorum.
imza
Boccaccio#2439
The Slainer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil