GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-02-2021, 22:14   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bayburt
Konular: 521
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 910447
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 910447

Standart Royal Rumble 2021 Değerlendirmem

ROYAL RUMBLE 2021 DEĞERLENDİRMESİ: Bu makalede fikri tamamen Kutay'ın YT'de ki videosundan aldım. Birden bire aklıma girdi. Keyifli okumalar.

Kick Off için ortalama üstü maçtı. Fazla aksiyon yaşanmadı maçta o kötüydü. Asuka etkisiz eleman gibiydi maçta. Charlotte tam bitirecekti tek aksiyon yaşandı maçta. Flair dedem ile Lacey geldi aksiyon biraz arttı ama yetersizdi. Gerçekten berbat ötesi maçtı. Kemerlerin el değişmesi mantıklı ama ben Asuka ile Char arasında ufaktan bir sürtüşme yaşanmalıydı o da olmadı.

Maça Puanım: 1,5/5

Drew McIntyre'ın kemerini koruması ve Goldberg'ün maç sonunda Pass The Torch yapması güzeldi. Goldberg yapması gerekeni yaptı, ben açıkçası WM 33'de ki Lesnar vs Goldberg gibi seri bir maç beklerdim. Hemen seri seri finisherler, signatureler beklerdim. Tamam yine 2-3 dakikayı geçmeyen bir maç olacaktı, ama benim dediğim gibi bir maç olsa en fazla 5 dakika sürerdi ama daha da iyi bir maç olurdu.

Maça puanım: 3,5/5

TLC'de ki maçın aynısı izledik. Hiçbir şey değişik değildi maçta. Tek değişen şey Reginald'ın kovulmasıydı. Ben maçta Reginald'ın hatası ile Sasha'nın kazanmasını bekliyordum. Beklediğim hiçbir şeyi alamadım maçta. Benim için kocaman bir eksiydi maç.

Maç tek kelimeyle muhteşem gidiyordu, ama sonunu en fazla bu kadar batırabilirlerdi. Heyman'ın kelepçeyi açamaması ve hakemin saymaması o maçı bitirdi benim gözümde. Çok daha iyi bitebilecekken Guillotine Choke ile bitmesi de saçmaydı. Güzelim maçı gerçekten berbat bir son ile bitirdiler. Onun dışında aksiyonu ve sertliği bol, ilgi çeken bir maçtı ama sonu berbattı gerçekten.

Maça Puanım: 4/5

Maç kötüydü. Ring sürekli gereksiz doldu, kayda değer hiçbir an olmadı. Alexa Bliss'in elenme şekli aşırı aşırı saçmaydı. Haftalardır adından en çok ses ettiren, daha 2 hafta önce RAW Kadınlar Şampiyonu Asuka'yı zorlanmadan tuş eden Bliss, 1 dakika bile durmadı. Bianca Belair'ın kazanması iyi oldu, ancak onun dışında maç kocaman bir eksi. Ronda, Trish, Lita gibi isimlerden en azından biri bulunabilirdi, gidip 30'dan Natalya'yı soktular.

Maça puanım: 2,5/5

1. ve 2. sıranın geleceğini duyurmasalardı çok daha şaşırtıcı bir an olacaktı, bunu yapmamaları büyük eksi. 20.sıraya kadar temposuz ve sıkıcı bir maçtı. Final 4'lüsü ve Seth Rollins maçı bir nebze toparladı. Onun dışında Hurricane gibi boş girişler hiç olmadı zaten sıkıcı geçiyordu, iyice düşürdü maçı. Strowman'ın 30'dan girmesi de ayrı bir saçmalık, Christian ya da Rollins girse çok daha iyi olurdu. 21 kişinin duyurulması, 1. ve 2. girişlerin belli olması gibi şeyler aşırı gereksiz. Royal Rumble maçının olayı sürpriz girişlerdir, bunu resmen katlettiler. Christian'ın geri dönüşü, Seth Rollins'in yaptıkları ve Edge'in kazanması çok iyiydi. Onun dışında Rumble maçında fazla artı verilecek bir şey bulamadım. Ve son olarak, THE FIEND NEREDE? Ne zaman uyanacak bu adam? Artık bu adamın sahneye çıkması lazım. Rumble'da Orton'un elenmesinde en azından ufak da bir Fiend hamlesi bekledim o da olmadı.

Maça Puanım: 3/5

Şova Puanım: 2,5/5

Konu Ozzie Kendrick tarafından (04-02-2021 Saat 22:39 ) değiştirilmiştir.
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2021, 17:27   #2
Buyaka Buyaka
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 345
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Puanı: 554485
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 554485

Eline sağlık. Genel olarak ben de düşünüyorum.
imza
En tatlı aşklar kavgayla başlar...

RPG
"World's Strongest Man" Mark Henry
GWA Tag Team Champion'ı Hall of Pain üyesi.
Reign : 3 gün.

Forum Başarıları
1x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Mart 2021 Ayun En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi