GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 04-02-2021, 23:24   #1
The Death Valley
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Nereden: Azerbaycan
Mesajlar: 14.893
Konular: 1056
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2689340
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2689340
Mesajlar: 14.893

Standart Brothers of Destruction | Kariyer İncelemesi

Üyeleri: Undertaker ve Kane
Kuruluş: 24 Ağustos 1998
Takım İsmi: Brothers of Destruction
Kazandıkları Şampiyonluklar: WWF Tag Team Şampiyonluğu (x2); WCW Tag Team Şampiyonluğu (x1)


Tarihçe ve Kane'in DebutuUndertaker WM 13'de dünya şampiyonluğunu kazandıktan sonra Bearer Taker'a ihanet ediyor. SummerSlam'dan başlayan bu düşmanlık uzun sürüyor. Bir Raw is War'da Bearer tekrar birleşmelirini Undertaker'a teklif ediyor, ama Taker bunu reddediyor. Bundan hoşnut olmayan Bearer Taker'ın düşmanlarından olan Mankind ile işbirliği yapıp Taker'ın suratına ateş topu fırlatıyor. "Revenge of Taker'da" Bearer Mankind'a yardım etmek isterken bunu başaramıyor ve Undertaker intikam alarak Bearer'ın suratına ateş topu fırlatıyor. Mankind, 12 Mayıs Raw'da Bearer'ı yüzü yanık ve sarılı bir şekilde tanıtdı. Bearer, Undertaker'ı yeniden himayesine almak istesede bunu bir türlü başaramıyor. Bu yüzden Paul Bearer, Undertaker'ı en büyük ve korkunç sırrını ifşa etmekle tehdit ediyor. Gizemli bir röportaj sırasında "Revenge of Taker" şovunda yüzünü yakmasını, Undertaker'ın geçmişde yaşadığı o yangına benzettdiğini söylüyor. Yani sır'ra.

O sırrın, çok eski olduğunu yani debut'undan önce yaşadığını belirten Bearer, Undertaker küçükken, kendisinin Taker'ın annesiyle bir münasebete girdiğini ve sonucunda Kane'in dünyaya gelmesine sebep olduğunu söylüyor. Undertaker, Kane'in hep öz kardeşi olduğunu sanmışdır ta ki, Bearer'ın açıklamasına kadar. Bearer sırrın devamını anlatıyor, sırra göre Undertaker büyük bir cinayete sebep olmuşdur. Bu cinayetin Undertaker'ın yaşadıkları evi yakmasından ve ebeveynelerini böylelikle öldürmesi olduğunu söylüyor, ancak Kane sadece yüzünden hasar almıştı ve onu Paul Bearer zamanında akıl hastanesine vermişdir, gençliğini akıl hastanesinde yaşamışdır Kane. Undertaker artık çaresiz kalıp Bearer'ın himayesi altına gelmişdir. Undertaker ne zaman Bearer'a karşı gelse, menajeri onu hep tehdit etmişdir, bu yüzden de Taker Bearer'a boyun eğmiştir.

Sonunda, Undertaker sabrını kaybetti ve Bearer'ın onu daha fazla yönetmesine izin vermeyi reddetti, bu da Bearer'ın sırrı açığa çıkarmasına yol açtı. O sırada, Undertaker kundakçılık / cinayet suçlarını reddetti ve asıl suçlunun Kane olduğunu, hatta o yangından çıkmasının imkansız olduğunu söylemiştir. Bu reddetmeler devam etdi.... Badd Blood 1997'de tarihin ilk HIAC maçında, Undertaker ve HBK karşılaşıyordu. Bu uzun süren maçın sonlarına doğru Undertaker Tombstone Piledriver yapmaya çalışırken, ışıklar gider ve Kane debut yapar. Undertaker'a saldırarak, tarihin ilk HIAC maçında Undertaker'ın yenilmesine măl olur.

Kane Undertaker'a bir kaç kez saldırmasına rağmen, Undertaker kardeşiyle maça çıkmayı hep reddetdi. Undertaker, Kane'i DOA'nın saldırısından şaşırtıcı bir şekilde kurtardıktan sonra, ikili bir süre birlikte oldular, ta ki, RR 1998'deki Kane'in Undertaker'a ihanetine kadar. Undertaker o gece Shawn Michaels ile tabut maçına çıkmışdı. Kane maçı basarak, Undertaker'a tabutun içine doğru Chokeslam yapar, tabutu kilitler ve tabutu yakar. Undertaker, 2 Mart Raw is War bölümünde geri döner, ölen ebeveynlerinin ruhlarıyla konuştuğunu ve Kane ile savaşma niyetini açıklar. Bu da WM 14 için bir maça yol açar. O maçda, Undertaker Kane'e üç Tombstone Piledriver yapar ve maçı kazanır. Ayrıca bu ikili 2 mart Raw bölümünde tekrar maça çıkar. O zamanlarda bu iki kardeşin düşmanlığına çoğu kişi karışır.


İlk BirliktelikUzun süren bu sürtünmeden sonra Undertaker, daha önce canlandırdığı şeytani karakter yerine " Amerikan Badass " motorcu karakterini almıştı. Bir Raw is War bölümünde Tag Team Champions Edge ve Christian'a meydan okudular , ancak diskalifiye edildikleri için şampiyonlukları kazanamadılar. 14 Ağustos Raw is War programında Undertaker, Chris Benoit ile karşılaştı, bu maçta Kane, Undertaker'ı saldırır ve öyle bir Chokeslam yapar ki, ringde delik açılır, bu ihanetden sonra kan davası tekrar açılır ve bu da, SummerSlam'deki bir maçla sonuçlandı ve Undertaker, maçın sonlarında Kane'in maskesini çıkarır ve Kane de ringden yüzünü tutarak kaçar. Böylelikle maç sonuçsuz biter. Undertaker ve Kane, kısa süre sonra WWF Şampiyonu Stone Cold Steve Austin ile Kıtalararası Şampiyonu Triple H'in kurduğu Two-Man Power Trip adıyla bilinen takımla düşman oldu. Edge ve Christian ile çıkdığı maçı kazanırsa bizim ikili, Backlash'de Triple H ve Austin ile maça çıkacakdı, o kadar müdaheleye rağmen, Brothers of Destruction maçı kazanır ve ilk takımlar kemerlerini kazanır (WWF Tag Team Championship). Backlash'te, tüm büyük unvanlar sahadaydı ancak buna rağmen, Triple H bir balyoz kullandıktan Kane'e maçı kazanır. Triple H ve Austin, sırasıyla WWF Kıtalararası Şampiyonu ve WWF Şampiyonu'nun yanı sıra yeni WWF Takım Şampiyonu olur.

Diamond Dallas Page , Undertaker'ın bir sonraki hedefiydi; Page, Undertaker gibi büyük bir yıldız olmak istedi ve onunla kavga etmeye başladı. Bu davanın temeli, Undertaker'ın eşine sataşmasıyla, Taker'ın dikkatini çekmekti. 9 Ağustos SmackDown ! Brothers of Destruction, The Natural Born Thrillers'ı ( Chuck Palumbo ve Sean O'Haire ) mağlup ederek WCW Takım Şampiyonası'nı kazandı, aynı zamanda DDP ile Chris Kanyon WWF Takım Şampiyonuydu. SummerSlam'de bu iki takım, bir kafes maçında karşı karşıya gelir ve Brothers of Destruction maçı kazanarak, ikinci kez WWF Takım Şampiyonu olur.

Son KozlarBrothers of Destruction'ın dönüşü 27 Ekim 2006 SmackDown bölümünde açıklandı. MVP, Kane'nin Mr. Kennedy'ye karşı maçına müdahale ederek, Kennedy'ye yardım eder ta ki, kardeşi Undertaker ona yardım edene kadar. Müdahalelerin bir sonucu olarak, Genel Müdür Theodore Long bir takım maçı planladı: The Brothers of Destruction vs. Kennedy ve MVP maçı duyuruldu. Brothers of Destruction beş yıl sonra ilk kez bir takım olarak yeniden bir araya geldi ve o gece MVP ve Mr. Kennedy'ye karşı üç galibiyet elde etti. İlk iki galibiyet count out tarafından yapıldı ve bu noktada Genel Müdür Theodore Long iki kez oyuna müdahele etdi ve maça diskalifiye veya count out olmadan yeniden başlatdı. Sonunda, kardeşler eşzamanlı Chokeslam yapar ve Undertaker, Mr Kennedy'ye bir Tombstone Piledriver yaptıktan sonra maçı kardeşler kazanır. Rövanş maçında Kennedy, Kane'e üstünden arabayla geçmek ile tehdit etdi. GONG sesi duyulur ve Undertaker yolcu koltuğunda belirerek Kennedy'yi korkutur. İkili bu maçdan da galip çıkar. Kardeşler kendi yollarına gider bu birleşme ardından. Undertaker Dünya Ağırsiklet kemerini Edge'den alırken, aynı zaman Kane de Chavo Guerrero'dan ECW kemerini alır. O dönemde ikili ortalığı tozla duman eder. Bir maçda gizli birinin Undertaker'a saldırıması ve onun Dünya Ağırsiklet kemerini almasının sonucunda Undertaker bitkisel hayata girer. Theodore Long, o saldırını kimin yaptığını ortaya çıkaracağına söz veren Kane'e bu duyuruyu yapmasını söyler. Kane haftalarca diğer güreşcileri suçlar ve kardeşinin yarım bıraktığı işi, Dünya Ağırsiklet kemerini kazanır. Kane o saldırıyı Rey Mysterio'nun yaptığını söyler derken, ışıklar gider ve Taker uzun bir aradan sonra geri döner. Mysterio'nun sorguya tutan Undertaker, bunu onun yapmadığını anlar ve bu saldıyı yapanın Kane olduğunu söyler. Kan davası tekrar açılır. Ancak Undertaker hastalığı yüzünden zayıf olduğu için bir türlü, Kane'e karşı çıktığı Night of Champion şovunda gerçekleşen maçı kaybeder ve adeta depresyona girer. Artık eski güçlerini hissetmemekde olan Undertaker için biri gelir. Bu isim Kane'in öz babası Paul Bearer'dır. Undertaker'ın tarafında olan Bearer ile Kane karşı bu sefer HIAC maçında yani herşeyin başladığı yerde maça çıkar. Ne yazık ki, Bearer Undertaker'a tekrar ihanet eder ve öz oğluna maçı kazandırır. Zafere doyamayan Kane bu sefer Taker ile Buried Alive maçında yüzleşir. Bearer o maçda, Undertaker'a saldırması için Nexus stable'ını tutar. Ve Kane Undertaker gömüp üst üste, abisine karşı üçüncü galibiyetini alır. Olaylardan sonra Undertaker yine gözükmez.

Kardeşlerin Son AnlarıTarihler 23 temmuz 2012'yi gösterir ve Raw'ın 1000'ci bölümünde Kane'e bir saldırı düzenlenir, kardeşinin kurtarmaya gelen Undertaker, ringdekilere kardeşiyle aynı anda Chokeslam ve Tombstone Piledriver yapar. Undertaker kardeşini affetmişdir............ 8 nisan 2013'de Raw bölümünde, Shield, Team Hell No'ya (Daniel Bryan ve Kane) saldırır. Yardımlarına yine Undertaker koşar. Gelecek haftaya bu 6 kişilik takım maçı duyurulur ve maçı Shield takımı kazanır. Bu ikili bu sefer Wyatt Family ile düşman kesilir, bu uzun süren düşmanlığı ardından. Undertaker ve Kane Survivor Series'de çıktıkları Wyatt Family'ye (Bray Wyatt ve Luke Harper(rahemetli)) karşı çıktıkları maçı kazanır, o tarih aynı zaman Undertaker'ın 25. yılıdır. Kardeşler bu sefer de, DX ile düşmanlık yaşar. İlk maç lumberjack türünde Super Show-Down'da Undertaker ve Triple H'in maçı olur. Maçı Triple H kazanır. Yenilen pehlivan güreş duymaz cümlesi, bu düşmanlık için de geçerli olur. Brothers of Destruction, DX'e karşı takım maçına çıkar. Çok Botch'la geçen maçı yine DX ekibi kazanır......... Undertaker yine kısa görünümler ile bir kaç maça çıkar, Kane ise pek maça çıkmasada ara sıra şovlarda görünür. Survivor Series 2020 şovunda Undertaker emekliliğini, 30 yıllık kariyerinin bittiğini açıklar. Ve sonuç olarak Brothers of Destruction ekibi de emekli olur. Kane en son Royal Rumble 2021'de 18'ci Royal Rumble'na özel? 18'ci numaradan girerek, RR rekorunu geliştirir. Bu kardeşlerin, olaylı karieyerlerine nokta koyuldu diyebiliriz. Huzur İçinde Yatın Efsaneler........
imza
#unpredictable


"American Badass"Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları
Aschentef & K.R. PUNCH & Keremk69 & Stayin Alive
RPG: Kane

Konu Hell's Gate tarafından (16-02-2021 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.