GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 11-02-2021, 20:46   #1
Buyaka Buyaka
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 5.552
Konular: 366
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Puanı: 816430
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 816430
Mesajlar: 5.552

Standart WWE Untold | Undertaker ve Mankind’in Kafes Maçı Çevirisi

Program, Mankind’in HIAC’dan düşüşünü göstererek başlıyor. Arkadan Undertaker konuşmaya başlıyor.“Açıkçası, onun (Mankind) bundan kalkabileceğini düşünmedim. Düştü ve en sonunda hareket etmeye başladı. Ve kendi kendime dedim ki, oradaki adam çok dayanıklı bir eleman.”

28 Haziran 1998’de, Undertaker Mankind’i Hell in a Cell kafesinin üstünden attı. Bu olay WWE’deki en şok edici olaylardan biri oldu. Bu olayın 20. Yıldönümünde (2018), WWE Mick Foley, Undertaker gibi olayı yaşayan isimlerden hikayeyi topladı.

Foley konuşmaya başlıyor arkada bazı klipler oynarken.

“Undertaker ile olan feudum aslında önceden bitmişti. Ben maça kötü girdiğimizi ve karakterimin çok şey geçirdiğini düşünüyordum. Bence insanlar ilgisini kaybediyordu.

Undertaker ile Shawn Micheals arasındaki ilk Hell in a Cell maçı izleyince onların ulaştığı durumda olmaya çalışamayacak kadar kötü durumda olduğumu fark ettim, oraya ulaşmak çok zor olacaktı ve ben bunun özel bir şey olmadan gerçekleşmeyeceğini biliyordum.”

Arkadaki klipte Mankind, size unutamayacağınız bir sürprizim var diyor.

Foley konuşuyor yine.

“Eğer kimsenin başlatmadığı gibi bir maç başlatırsak, belki insanlara kötü olan maç güzelmiş gibi yutturabiliriz.”

Sgt. Slaughter;

“Ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama, Undertaker ayağını kırdı. Ve biz, bunun nasıl sonuçlanacağını bilemiyorduk.”

Undertaker;

“Evet, ayak bileğimde bir sorun vardı. O zaman işteki önemli bir zamandı. Yani dişini biraz sıkıp, orada yapman gerekeni yapmalıydın.”

Foley;

“Evet, bu karşılaştığımız sorunları cidden.. Çok karmaşıklaştırdı. Evet, ben ve Undertaker bir kaç yıl önce, ne yaptığımızı anımsadık. Yani, o durumda ne yapıyorduk? Ve cidden, o (Undertaker) durumun farkında olarak maça kırık bir ayakla girdi. Ki bu da onun ne tür bir sporcu olduğunu gözler önüne seriyordu.

O güne nasıl gelindiğini hatırlamıyorum. Hatırladığım tek şey Vince McMahon’un bana gelip bu HIAC kafesinin üstüne çıkıp çıkmadığını sormasıydı.

Kafamı evet anlamında salladım. Bu hayatımda o noktaya kadar söylediğim en büyük yalandı. Bu sefer orada rahat olup olmadığımı sordu. Evet dedim. Geçenkinden bile büyük bir yalan söylemiş oldum. Eğer oraya maç öncesinde çıkmış olsaydım, kesinlikle hayır derdim. Orası çok korkutucu. WWE’de yükseklikten korkmayan bir çok isim var fakat, ben onlardan değilim.”

28 Haziran 1998, King of the Ring’deyiz. Foley konuşuyor.

“Reaksiyon, o kadar ateşli bir taraftar olmasına rağmen biraz sönüktü. Ta ki biz kafesin üstüne çıkana kadar.”

Arkadaki klipte Mankind’in (Foley) kafesin üstüne çıkışını görüyoruz. Spikerler adam delirmiş tarzı şeyler söylüyor Mankind elinde sandalyesiyle çıkarken. Undertaker konuşuyor.

“Gelirken, şöyle diyorsunuz. Oh, lanet olsun, ben oraya çıkabilir miyim? Cevap ise evetti. Bu kesinlikle bir maça başlamak için oldukça etkileyici bir şekildi.”

Foley;

“Maç sırasında, ayağımızın kafes panellerine battığı anlar oluyordu. Bu da gelecek daha kötü şeylerin habercisiydi..”Undertaker;

“Bizim ağırlığımızdan dolayı çatırdayan tellerin sesini hala hatırlıyorum. Hatta komiktir ki, ben kafesin en ucunda daha güvenli hissediyordum.”

Foley;

“Oldukça sert şekilde Taker’in sırtına sandalye vuruşları vurduğumu hatırlıyorum. Hatta Jerry Lawler vuruşlar tüylerimi diken diken ediyor. Oldukça beğendim demişti. Bundan sonra bildiğim tek şey, uçtuğumdu.”

En üstteki düşüşü gösteriliyor Mankind’in.Undertaker;

“O sıra söylediğim her şey spontaneydi ve gerçekti. Yani o seslenişim, maçı durdumak içindi.

“Onu attıktan sonra izlerken, masaya çarpması sanki sonsuza kadar sürecek gibi gelmişti.”

Maçın hakemi Tim White;

“Maçı izlerken sanki kalbim duracak gibi olmuştu. Mick Foley’in yanına gittim ve iyi misin diye sordum. O da bana iyiyim ve devam edebilirim diye işaret etti. Bu beni çok şaşırtmıştı.”

Slaughter;

“Mankind’in omzum diye sessizce konuştuğunu duydum. Sonra bir sedye çağırdım ama sedyenin o tarafa geçebilmesi için kafesin kaldırılması lazımdı. Taker hala kafes üstündeyken kafesi kaldırdık.”

Taker;

“Kafesin kaldırıldığını biliyordum ama habersizdim denilebilir. O sıra ne yaptığımızı düşünüyordum. Orada neredeyse hiç kimseyle iletişimim olmadan duruyordum. Kendi kendime, demek ki bir yere gidemiyorum dedim. Ta ki onlar beni indirene kadar.”

Slaughter;

“Mick’i götürdüğümüz sırada Mick dedi ki, hayır geri gitmek istiyorum. Ben de gidemezsin dedim. Bundan sonra hatırladığım tek şey Mick’in kalkıp yine kafese çıkması oldu.”

Foley;

“Herkes maçın bittiğini sandı. Ben ise emin değildim ama en iyimi vermeye çalıştım. Yukarı çıktığım an fark ettim ki hiç enerjim kalmamış. Arkama bakıp keşke Undertaker ile kapışacak gücüm olsaydı diye düşündüm fakat iyi ki olmamış. Çünkü eğer mecalim kalmış olsaydı, Chokeslam’e her zaman verdiğim gibi tepki verirdim. Eğer öyle verseydim muhtemelen omzumun üstüne düşüp bir daha güreşemezdim.”Undertaker;

“Evet, buna katılıyorum. Eğer sadece bir kaç santim bile farklı düşseydi bu cidden çok kötü olabilirdi. O sırada ben panelden destek yerine çıktım. Eğer çıkmasaydım muhtemelen ben de düşecektim ve benim ağırlığım onun üstünde olacaktı. Sonra ne olurdu? Bu korkunç bir düşünce.”

Slaughter;

“Cidden çok fazla ses vardı. Olay kendini izletiyordu. Burnundan bir şey geldiğini görebiliyordum.”

Taker;

“Ona yumruk atarken konuşmaya çalışıyordum. Ama her zaman burnundaki sümük sandığım şeyden dolayı dikkatim dağılıyordu. Ama öğrendik ki bu onun kesici dişlerinden biriydi.”Foley;

“Aklımda eğer dilimi o yaranın içinde gezdirip gülersem güzel bir kare oluşur diye düşünüyordum. Maçtan sonra iyi olacağımı biliyordum.”

Taker

“Basitçe, Foley 2 tane büyük araba kazası geçirdi ama adam hala dayanıklılıkla kalkıp bu maçı bitireceğiz diyebiliyordu. Bu kişi bir insandı.”

Tim White;

“Acaba maçı bitirsem mi diye düşünürken Foley bana raptiyelerin yerini sordu.”

Foley;

“Geçmişe bakıp o raptiyelerin parıltısını görüp, bizim böyle bir şey yapmamızın gerektiğini ve maçın bitmesi için güzel bir yol olduğunu düşündüm.”

Arkadaki klipte Mankind, Taker’in sırtına binmiş şekilde gözüküyor. Taker kendini raptiyelerin üstüne bırakınca hepsi Mankind’e giriyor.
Taker;

“Raptiyeler günün en basit işiydi. Foley için pastanın üstündeki kiraz gibiydi. Onun için çok zor bir geceydi.”

Undertaker Tombstone Piledriver yapıyor ve sonrasında pin.

Foley;

“Hakem sayarken ayağımı öyle bir salladım ki adeta ben bitmedim diyordum.

Mike Chioda geldi ve bana dedi ki sana sedye getiriyoruz. Sol elimi kaldırdım seyirciler benim konuştuğumu görmesin diye. Dedim ki ben bugün sedyeye önceden girdim mi? Chioda da evet diyince bir gecede 2 kez sedyeye girmem diyerek kalktım ve biraz yardımla Mr. McMahon’un ofisine gittim.”

Slaughter;

“Onu masaya yerleştirdik. Doktorlar Foley’in omzunun incinmiş olduğunu söyledi. Ama Foley bana bakıp güldü. Gülerken onun dudağındaki yarığı görebiliyordum. O anda dikiş attılar ve bu inanılmaz bir olaydı.”

Foley;

“Çıkarken McMahon ile konuştuk. Bana dedi ki şirkete yaptığın her şey için teşekkürler, seni tebrik ediyorum ama böyle bir şeyi bir daha görmek istemiyorum.”

Jim Ross

“Bu olay bizim aklımızdan kazınmayacak. Bu güreş için çok iyi bir andı. Bu sporu tanımlayan bir şeydi.”

Undertaker;

“Böyle bir şeyi yapmak için Mick’ten daha iyi biri olamazdı. Bu maçın hala bir efsane olarak sayılması çok önemli. Burada konuştuğum şeyler genelde konuşmadığım şeyler. Kendimi açacağım insanlar oldukça azlar. Mick onlardan biri. Bugüne kadar bu maçın hala ikonik olması çok özel bir şey. Bir çok insanın özel anıları var. Biz bu işi güzel yaptık.”

Foley;

“Reaksiyonlar beklenmeyen için geldi. İnsanları şaşırınca anılar zihne kazınıyor. Maçı izleyen kişilerin aklından çıkmayacaktır. Bu tür olaylar insan zihninde silinemeyecek izler bırakır. Nasıl olduysa insanların aklında ben ve Undertaker’dan daha uzun yaşayacak anılar bıraktık.”

Okuyan herkese teşekkür ederim. Çeviride hatalarım varsa affola.
imza
Hop gös kontrol.
RPG
"World's Strongest Man" Mark Henry
GWA Tag Team Champion'ı Hall of Pain üyesi.
Reign : 35 gün.


Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu


İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2021, 20:50   #2
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Bayburt
Mesajlar: 9.526
Konular: 593
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1061693
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1061693
Mesajlar: 9.526

Standart

Tarihin en iyi maçıydı açık ara. Foley bu şirket için canını ortaya koydu. Taker ise efsane olacağını kanıtladı bu maçta. Ellerine sağlık + rep.
Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2021, 20:51   #3
The Death Valley
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Nereden: Azerbaycan
Mesajlar: 15.067
Konular: 1056
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2689340
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2689340
Mesajlar: 15.067

Standart

Helal olsun abi, eline saglik.
imza
#unpredictable


"American Badass"Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları
Aschentef & K.R. PUNCH & Keremk69 & Stayin Alive
RPG: Kane
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2021, 20:53   #4
ACKNOWLEDGE ME
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Nereden: -
Mesajlar: 4.530
Konular: 165
Favori Güreşçisi: Ryback
RPG Karakteri: Ryback
Rep Puanı: 843875
Rep Derecesi: Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Khrimur Khrimur isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 843875
Mesajlar: 4.530

Standart

Ulan okurken aşırı rahatsız oldum aynı şeyleri ben yaşasam bilemiyorum... bu insanlar gerçek bir efsane adamın burnundan dişi geliyor hala insanlara güzel bir anı bırakmanın peşinde helal olsun.
imza
P R O B A B L Y
SON PARMAK BÜKÜCÜ


KHRİMUR & MUSTAFA
Khrimur isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2021, 20:58   #5
Mark Henry Is All Elite
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2021
Mesajlar: 3.076
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Mark Henry
RPG Karakteri: Teddy Long
Rep Puanı: 594709
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 594709
Mesajlar: 3.076

Standart

Böyle adamlar olmasa şimdiye ne WWE kalırdı ne de yeni gençlerin önü açılırdı.
imzaMARK HENRY IS ALL ELITE

The World’s Strongest Man. 2-Time Olympian. World Champ Powerlifting, Strongman, Pro Wrestling. WWE Hall of Fame. Co-Host SiriusXM Busted Open. AEW All Elite.

MARK HENRY

-RPG PERFORMANSIM-Debut: GWA Atlas 25/02/2021
-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.
GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.
Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2021, 21:03   #6
SashaMania
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 24.201
Konular: 5772
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1037473
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1037473
Mesajlar: 24.201

Standart

Eline sağlık.


Alıntı Mark Henry Seveni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle adamlar olmasa şimdiye ne WWE kalırdı ne de yeni gençlerin önü açılırdı.
Kesinlikle.....
imza


Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.