GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 14-02-2021, 17:09   #1
Buyaka Buyaka
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 5.552
Konular: 366
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Puanı: 816430
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 816430
Mesajlar: 5.552

Standart WWE Break It Down | AJ Styles Çeviri

AJ Styles’in debutunu izleyerek başlıyoruz.

“Debutumu yaparken, aklımda bir soru vardı. Beni görünce hatırlayacaklar mıydı? Acaba WWE Universe AJ Styles kim biliyor muydu? Demek istediğim üzerimdeki baskı fazlaydı. Bir şey yapmalıydım ki onlar AJ Styles kim unutmamalıydılar. Orada Roman vardı. Ringe adım attığımda karşıma çıkan ilk kişi Roman Reigns’ti. Daha iyisi olamazdı.”

Arkada Kevin Owens tarafından elenişini görüyoruz.

“Owens ile olan ilişkimiz indy şirketlere dayanıyor. Indy’lerde birbirimize karşı çarpıştık. Owens tarafından elendim. Yani.. Niye olmasın?”

John Cena ile olan feudu hakkında konuşuyor şimdi.“Bence kimse ‘Beat up John Cena’ cümlesinin catchphrase olacağını düşünmezdi. Hatta bence oldukça komik olmuştu. Ama asıl iyi olan Cena ile aynı ringde olmaktı.”

MITB 2016’da olan Styles vs Cena klipleri izliyoruz.

“Beni ben yapan şeyin 2016’da Cena’yı 2 kere yenmek olduğunu söylemekten mutluluk duyardım ama o değildi. AJ Styles’i AJ Styles yapan Cena ile aynı ringde olmaktı. Bu adam (Cena) iş ring olunca tam bir dahi. Onun psikolojisi, reaksiyonları, düşünme hızı, her şeyi. Size söylüyorum, ben ve Cena 2 karşıt kişiyiz ama bu kişileri aynı yere koyunca oluşan şey büyüleyici. Başka biriyle olmayı düşünemezdim.”

Sırada Kevin Owens konusu var.

“Madison Square Garden’a ilk gelişim değildi yani ne bekleyeceğimi biliyordum. Bence MSG’daki enerji şimdiye kadar gittiğim yerlerden çok farklı. MSG’ın içindeki WWE tarihi öbürkülerden çok daha fazla. Yani.. Buraya gelince iyi olmanız lazım.

Bir Live Event’te United States Championship kazanmak, çok nadir bir olay. Orada olmak, onu yapmak, US kemerini almak benim için çok özeldi. Ben Amerikan’ım ve bundan gurur duyuyorum. Bundan dolayı benim için bu kemer çok özel.”

Sıra Nakamura vs Styles’e geliyor.“Bence Nakamura ile Japonya’da güreşmem ve Amerika’da güreşmemdeki fark, WrestleMania. Büyük fark. 2 türlü de güreşmek eğlenceli miydi? %100. Nakamura’yı akılda kalıcı yapan şey kendisiydi. Gördüğümüz herkesten farklı ve yaptığı her şeyde özel. Tekmeleri mükemmel. Bu adam cidden çok iyi bir kötü. Bu adam isterse istediğini yapar. Maçımızın sonunda Nakamura heel’a döndü.”

WrestleMania XXXIV’de Nakamura’nın low-blow’u gösteriliyor.

“WWE Championship.. Burada her şey demek. Savaştığın şey o kemer. Almak için mücadele verdiğin şey o. Her şeyini verdiğin şey o. Benim işim milleti eğlendirmek ve bunu şampiyonken en iyi şeklimde yapmak çok kolaylaşmıyor. Yaptığım her şey en yukarı çıkmak içindi. Bazıları oldukları yerde mutlular ve bu normal ama WWE Şampiyonluğunu 1 yıldan fazla süre elimde tutmak benim için her şey. WWE’ye gelmem 16 yıl sürdü. Tüm bu yaptıklarım şampiyon olmak içindi. Böbürlenmek için bir ebebim var.”

Son konuşulacak konu Styles vs Rollins.“Galiba fanları Rollins vs Styles ile ilgili heyacanlandıran şey, ne kadar geriye gittiğine bağlı. İkimizin arasında geçmiş var. Rollins ile o daha 18 yaşındayken bir indy şovunda güreşmiştim. O sıralar demiştim ki bu adamda iş var. Bakın şu işe! Yıllar sonra aynı ringdeyiz. Tabii aynı şey değil. Bu sefer Universal Championship için kapışıyoruz. Seth Rollins’in Stomp yapmak için geldiği anı hatırlıyorum. Onu Styles Clash’e çevirmiştim. Çok kısa bir süre kala pini bozmuştu. Neredeyse yeni şampiyon oluyordum. Ama Rollins, kendisi için denilen her şeyi hak ediyor. O gece Universal Championdı ve öyle de hareket etti ve en iyi halindeki Styles’i alt etti.

O maçtan sonra aklımdan neler geçtiğini hatırlıyorum. Rollins’le gurur duyuyordum. Onunla aynı ringde olmaktan çok zevk almıştım.

Geriye gidip bu maçları hatırlamak oldukça eğlenceliydi. Hepsi harika anılardı. Mesela John Cena. Mükemmel maçlarımız olmuştu. O adama ne kadar saygım olduğunu anlatamam. Aynı şekilde Nakamura, Rollins. Hepsi mükemmeldi..”

imza
Hop gös kontrol.
RPG
"World's Strongest Man" Mark Henry
GWA Tag Team Champion'ı Hall of Pain üyesi.
Reign : 35 gün.


Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu


İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2021, 17:16   #2
Kayıtlı Kullanıcı
Cassidy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2021
Nereden: Giresun
Mesajlar: 715
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 168497
Rep Derecesi: Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cassidy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Cassidy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cassidy Cassidy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 168497
Mesajlar: 715

Standart

Eline sağlık.
imza
Cassidy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2021, 17:21   #3
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Bayburt
Mesajlar: 9.526
Konular: 593
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1061693
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1061693
Mesajlar: 9.526

Standart

Bu şirketteki en teknik adama böyle bir belgesel ve çevirisi yakışırdı eline sağlık kral +rep.
Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2021, 17:21   #4
ACKNOWLEDGE ME
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Nereden: -
Mesajlar: 4.531
Konular: 165
Favori Güreşçisi: Ryback
RPG Karakteri: Ryback
Rep Puanı: 843875
Rep Derecesi: Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Khrimur Khrimur isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 843875
Mesajlar: 4.531

Standart

Konuşmaları maalesef ciddiye alamıyorum WWE ile işi bittikten sonraki yapacağı konuşmalarını ip ile çekiyorum.
Eline koluna sağlık dostum çok tatlı yazmışsın.
imza
P R O B A B L Y
SON PARMAK BÜKÜCÜ


KHRİMUR & MUSTAFA
Khrimur isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.