GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 24-02-2021, 22:13   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 9.764
Konular: 621
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1142151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1142151
Mesajlar: 9.764

Standart Elimination Chamber 2021 Değerlendirmem

Evet bildiğiniz hastaneden eve geri döndüm ve hemen jet hızıyla makalemi sizinle paylaşmak istiyorum. Keyifli okumalar.SD Çember Maçı. SmackDown EC maçı beklediğim gibiydi. Kevin Owens'ın erken elenmesi şaşırtıcıydı çünkü ben onun kazanacağını düşünüyordum. Owens elenince kazananın Daniel Bryan olması da mantıklı karar. Roman Reigns zaten klasik rolünü oynadı. Ancak Edge'in gelmesi mükemmeldi. Sonu zaten belli olan bir Universal Championship olayını kurtardı. 1 saatlik zaman boşa gitmemiş oldu. Spear'ı çok güzel yaptı, WrestleMania logosunu gösterip pyroların patladığı an çok hoşuma gitti. Edge'in dün gece yaptığı her şeye kocaman bir artı. WM'de maç harika olacak. Ben sonuna kadar Roman'ı destekliyorum zaten ama Edge alırsa da fazla üzülmem.USC maçı. Eğer maçta Lee olsaydı kesinlikle onu destekleyecektim ama sakatlandı maalesef. Lee gidince Lashley gene koruyacak galiba diye düşünürken maça Morrison'ın girmesi ayrı güzeldi ama fikrim hala Lashley kemeri korur yönündeydi. Riddle'ın United States Şampiyonluğunu kazanmasına çok sevindim. Çok eğlenceli ve yetenekli bir isim. Kemeri de gayet güzel taşıyacaktır kendisi. Lashley gibi bir serüven yapmasını istiyorum çünkü kendisinde o potansiyel var. WWE'de bu potansiyeli kullanıp Riddle'ı bu sene USC için kullanıp sene sonu ve 2022'de de artık ME potasına doğru yöneltmeli.Belki de şovun en sönük ve gereksiz giden maçıydı. En azından Sasha ile Bianca arasında bir sürtüşme falan yaşansaydı oda olmadı. Bu iş nereye kadar sürecek de bu ikili böyle dost gibi görünecek, Shayna Nia'ya ne zaman dalıp turn yapacak? bu olaylar daha nekadar sürecek hiç bilmiyorum ve kestiremiyorum da hep beraber izleyip göreceğiz bu işin sonu nereye bağlanacak?RAW Elimination Chamber maçı aşırı zayıftı. Bu maçta çok şey yapabilecek Randy Orton çok saçma bir şekilde Kofi'ye elendi. Fiend hamlesi ile elenmesi gene olmadı. AJ Styles çok şey yapabilecekken maçın çoğu kısmını yatarak geçirdi, AJ'i bu kadar düşürmelerinden çok fazla rahatsızım. Maçtaki tek iyi moment sondaki Claymore diyebilirim. Onun dışında beklentinin çok altında. Sevgili WWE, The Fiend NEREDE? Randy Orton'un aşırı erken elenmesi beni bu yüzden de çok düşürdü. Bu adam harbiden öldü mü, nereye gitti, ne zaman dönecek? En uygun yerdi Chamber, çok manyak şeyler yapılabilirdi The Fiend ile ilgili. Gidip Fastlane şovunda ya da sıradan bir RAW şovunda dümdüz bir geri dönüş yaptırmazlar umarım.

Evet benim EC 21 şovu ile ilgili düşüncelerim bunlardı. Zaten şov özetini de hastanede izledim makaleyi telefona yazdım şimdi PC'ye geçince olduğu gibi aktarıyorum sadece resim eklenmiş bir halde. Siz de kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Keyifli okumalar.

Konu Keremk69 tarafından (24-02-2021 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir.
Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2021, 22:21   #2
SashaMania
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 24.201
Konular: 5772
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1037473
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1037473
Mesajlar: 24.201

Standart

Eline sağlık reis. Yemek yerken okuyacağım.
imza


Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2021, 22:23   #3
The Şeytan Efe
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2019
Nereden: İzmir
Mesajlar: 6.589
Konular: 109
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
RPG Karakteri: Issiah "Swerwe" Scott
Rep Puanı: 399943
Rep Derecesi: efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
efe1231 efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 399943
Mesajlar: 6.589

Standart

Eline sağlık vallahi ya.
imza
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum. -Ardahan Uzkanbaş.
efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2021, 22:48   #4
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2020
Mesajlar: 20.445
Konular: 2623
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2738476
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2738476
Mesajlar: 20.445

Standart

Önemsiz derecede gördüğüm maçları ve olayları geçip 2 maç hakkında yazdığın kısım hakkında görüş belirteceğim Kerem. Bu arada hepsini okudum, ellerine sağlık öncelikle.

Universal Title maçı hakkında söylediklerine katılıyorum. Aslında yazıda katılmadığım bir taraf yok ama en çok bu kısma katılıyorum ve aynı düşünen birine rastlamak her zaman sevindirir. Maç açısından öyle eleştirilecek, 'Neden böyle bir şey yaptılar ki?' diyecek bir an yaşanmadı diyebiliriz. WWEC EC maçında Orton'ın erken elenmesi hayal kırıklığıydı, burada da Owens hayal kırıklığı oldu fakat bunu Jey Uso, Daniel Bryan ve Cesaro'yu belli oranlarda ön plana çıkararak telafi ettiler. Sonra Edge saldırısı ve WM seçimi mâlum oldu ve maç, sonuyla bir bütün olarak neredeyse 10/10'luk oldu diyebiliriz.

WWEC EC maçında dediklerinse gayet mantıklı. Sen benim aksime Fiend'a odaklanmışsın ki son derece haklısın. Kendi yazdığım yazıda Fiend'ı pek işin içine katmadım zirâ Fiend'ın ha varlığı, ha yokluğu. Ha böyle mi olmalıydı? Asla. Fiend/Wyatt değerli bir isim. Benim bu maç sırasında Fiend'in Orton'a bir mindgames ile mâni olacağına dair inancım çok yüksekti fakat olmadı ve ben buna aslında çok şaşırdım. Ortalıkta dönen bir sakatlık haberi yok. Eşi hamile falan mı onu da bilmiyorum, adam ortalıklardan kayboldu ve saçma bir şekilde kayboldu. Sadece ve sadece yandığı için. E yandıysa Orton da yandı ama o hemen ertesi hafta veya tam hatırlamıyorum bir sonraki haftasında şovda bulunabildi. Sonuç olarak, Orton, Kofi ve AJ/Jeff ikilisinin beklenen hypeı yaratamaması, beklendiği kadar kazanabileceklerine dair izleyenleri heyecanlandıramaması bu maçın puanını bir hayli kırdı. Miz cash in'i toparladı elbette ama hem EC öncesi, hem de EC sırasında erken saatlerde yaşananlar Miz şampiyon olsa da insanların umutlarının kolay kolay yeşeremeyeceğini bizlere gösterdi.

Yine uzattım. Böyle yazıları okuyunca kendimi bir televizyon programındaymış gibi hissediyorum ve yardırıyorum. Eline sağlık tekrardan. Tekrarını dilerim. Özellikle Revolution'da. +rep.
imza
eski yeniyi yenecek…
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2021, 19:38   #5
Kayıtlı Kullanıcı
No Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2018
Nereden: Ankara
Mesajlar: 5.688
Konular: 417
Favori Güreşçisi: No Way Jose
RPG Karakteri: No Way Jose
Rep Puanı: 656786
Rep Derecesi: No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
No Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
No Way No Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 656786
Mesajlar: 5.688

Standart

Wyatt hakkında söylediklerinize katılıyorum. Umarım dilediğiniz gibi olur. Güzel yazı için teşekkürler.
imza
No Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.