GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 26-02-2021, 14:53   #1
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 9.764
Konular: 621
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1142151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1142151
Mesajlar: 9.764

Standart Elimination Chamber 2021 | Şov İncelemesiElimination Chamber 2021 | Şov İncelemesi

3-4 günlük hastane sürecinde izleyememiştim şimdi inceleme bahanesi ile izliyorum şovu.

Then, Now, Forever! İntornun ardından EC ile ilgili bir video izliyoruz ve SD Çember maçının promosunu izleyip maça geçiyoruz.

Elimination Chamber Maçı
Kevin Owens vs Sami Zayn vs King Corbin vs Jey Uso vs Cesaro vs Daniel Bryan


Cesaro ve Bryan başlıyor maça Cesaro oldukça üstün. Bryan bir süre sonra maçı dengeye getiriyor. Daha sonra da Missile Dropkick ile iyice üstünlüğü ele alıyor. Karşılıklı hamleler geliyor ve teknik bir mücadele izliyoruz. Cesaro yavaş bir şekilde üstünlüğü alırken Corbin ringe geliyor. Corbin ringe girer girmez ringteki ikiliyi yok ediyor. Bryan ve Cesaro kısa sürelik üstünlük kursa da Corbin ikisine de Deep Six çakıyor. Corbin üstünlüğünü sürdürmeye devam ediyor. Bu üstünlüğü devam ederken Sami Zayn'in kapısı açılıyor. Zayn kapıyı kapatırken Bryan, Corbin'e dalıyor ve Cesaro da Zayn'i dışarı çıkarıyor. Şimdi herkes sırayla üstünlük kuruyor. Zayn bir anda kendisini odanın tepesinde buluyor. Cesaro da tepeye çıkıyor. Zayn kaçmak için çemberi duvarına tırmanıyor ama Cesaro da peşine gidiyor. Cesaro, Zayn'i aşağı uçurup tepede barfiks çekiyor ve aşağı inince Corbin ona dalıyor. Ama bir süre sonra Cesaro üstün geliyor ve Swing & Sharpshooter sonucu Corbin eleniyor.

Elenen: Baron Corbin Eleyen: Cesaro

Owens da aynı anda odasından çıkıyor. Owens, Zayn'i bir oraya bir buraya fırlatıyor. Ardından Bryan'a dalıyor. Cesaro ile bir münakaşaya giriyor ve bir süre sonra üstün de çıkıyor. Ardından Bryan, Owens'ın arkasına çıkıyor ve Owens'tan Cesaro'ya Senton geliyor. Ardından Zayn ile köşede kapışıyorlar. Owens tekrar üstün çıkıyor. Ardından herkes birbirine özel hareket uyguluyor. Ardından Owens ayaklanıyor ve herkese çakıyor. Jey odasından çıkıyor ve Owens ile yumruklaşmaya başlıyor. Owens üstünlüğü kuruyor. Herkes bir alana toplanmaya başlıyor. Owens herkesin tepesine Moonsault ile atlıyor. Ardından herkese Stunner çakıyor ve Zayn eleniyor.

Elenen: Sami Zayn Eleyen: Kevin Owens

Uso, Owens'ın kolunu çember kapısına sıkıştırıyor ve ard arda Superkick çakıyor ve Frog Splash ile de Owens'ı eliyor. NEEE????

Elenen: Kevin Owens Eleyen: Jey Uso

Cesaro, Uso'ya karşı aşırı bir üstünlük kuruyor. Üzerine gelen Bryan'ı da havaya uçuruyor. Bryan üstünlüğü almaya başlıyor ve YES KICK yapıyor. Ardından Running Knee deniyor ama olmuyor. Daniel üstünlüğü kaybetmiyor ve köşeye çıkıyor. Cesaro'dan birkaç Uppercut geliyor. Ardından Gutbuster yapıyor. Swing'e de başlıyor ancak Uso'dan Superkick ve Frog Splash geliyor ve Cesaro eleniyor. JEY NE YAPTIN YAV HERKESİ ELİYON.

Elenen: Cesaro Eleyen: Jey Uso

Uso, Bryan'a da Frog Splash yapıyor ancak tuş gelmiyor. Tepeye çıkıp Uso Splash deniyor ama olmuyor. Running Knee geliyor ve maç bitiyor.

Elenen: Jey Uso Eleyen: Daniel Bryan

Kazanan: Daniel Bryan

Maçtan sonra hemen Roman Reigns geliyor ve vakit kaybetmeden maça geçiyoruz.

Evrensel Şampiyonluğu Maçı
Roman Reigns (c) vs Daniel Bryan


Daniel'den aniden YES LOCK yapıyor! Ama Roman hızlıca kurtuluyor ve çok feci yumrukluyor Bryan'ı. Powerbomb çakıyor. Roman yumruklamaya devam ediyor. Ama bu çok kısa sürüyor ve hızlıca Guillotine bağlıyor ve maç anında bitiyor.

Kazanan ve Hala Şampiyon: Roman Reigns

EDGE BİRDEN SPEAR ÇAKIYOR! WM LOGOSUNU GÖSTERİYOR VE TERCİHİNİ YAPIYOR! EDGE VS ROMAN AT MANIA! SPEAR VS SPEAR'A HAZIR OLUN!!!! ÇOK İYİ OLACAK ÇOK İYİ.Birleşik Devletler Şampiyonluğu Maçı
Bobby Lashley (c) vs Riddle vs John Morrison


Lashley anında Riddle'a dalıyor JoMo ise arkada bekliyor. Lashley çekilince JoMo, Riddle'a dalıyor ama Lashley kısa sürede JoMo'yu eziyor. Riddle'ı da dışarı uçuruyor. Lashley üstünlüğünü sürdürüyor. İkili Lashley'e aynı anda dalmaya çalışıyor ancak başarılı olamıyorlar. Tekrar deniyorlar ancak yine olmuyor. Lashley'den bir Spinebuster bir de Dominator geliyor. Riddle ve Morrison tekrardan Lashley'e dalmaya başlıyor ve bu kez onu indiriyorlar. Morrison hızlıca Riddle'ı direğe vuruyor. Ardından ikili arasında karşılıklı bir mücadele başlıyor. Riddle üstünlüğü kuruyor Morrison'a karşı anca tuş bulamıyor. Lashley ringe giriyor ama Riddle üstünlüğünü sürdürüyor. Morrison ani bir hamle yapıyor ve Starship Pain yapıyor ama tuş yok. Hurt Lock geliyor ama Riddle koltuk değneğiyle dalıyor. Ardından Morrison'a Tombstone Slam yapıp maçı alıyor. ALLAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH BEEEE!!!!

Kazanan ve yeni USC şampiyonu: RiddleBrom başardı. Kemeri aldı. Yeni şampiyonuz artık be.

WWE Kadın Takım Şampiyonluğu Maçı
Nia Jax & Shayna Baszler (c) vs Sasha Banks & Bianca Belair


Belair ve Jax başlıyor. Kısa bir süre sonra üstünlüğü alıp Banks'a tag veriyor. İkili Jax'e karşı üstünlük kuruyor. Baszler tag alınca Baszler üstünlüğü alır gibi oluyor ama çok da başaramıyor. Banks tekrar tag aldıktan sonra üstünlük şampiyonlara geçiyor. Baszler, Sasha'nın koluna basıyor ve üstünlüğü sürdürüyor. Sasha tag vermeye çalışıyor ancak başaramıyor. Bir süre Rollup deniyor ama başarılı olamıyor. Kirifuda Clutch deniyor ancak başaramıyor ve Sasha'dan Frog Splash geliyor. Ancak tuş yok. Belair'den K.O.D. geliyor ama Jax engel olup tag alıyor. Belair, Jax'i kaldırmaya çalışıyor ama olmuyor. Samoan Drop geliyor ama Banks bu esnada tag alıp Meteora yapıyor. Reginald bir anda ringin kenarında duruyor. Bank Statement geliyor Banks'ten. Ama Jax ipleri yakalıyor. Reginald, Sasha'ya şarap veriyor ancak hakem şişeyi atıyor ve Jax'ten Samoan Drop geliyor. Ve maç bitiyor.

Kazanan ve Hala Şampiyonlar: Nia Jax & Shayna BaszlerWWE Şampiyonluğu için Elimination Chamber Maçı
Drew McIntyre (c) vs Sheamus vs Randy Orton vs Kofi Kingston vs Jeff Hardy vs AJ Styles w/Omos


Jeff ve Orton başlıyor. Orton bir süre sonra üstünlük kurmaya başlıyor. Karşılıklı hamleler oluyor ikili arasında. Maça ilk giren isim Drew McIntyre oluyor. Orton'a dalıyor. Orton'a bir süre daldıktan sonra Jeff'e de dalıyor. Jeff'i odacığın birisine postalıyor. Orton'dan Hangman's DDT geliyor Drew'a. Orton, Drew'a karşı üstünlük kuruyor. Jeff'e karşı da üstün Orton. Orton bir DDT daha yaparken Kofi ringe giriyor ve Randy'i eliyor. NEEEEEE!!!!! SAÇMALIĞA BAK!!!!!

Elenen: Randy Orton Eleyen: Kofi Kingston

Randy herkese RKO çakıyor ve Omos, AJ'in odacığını patlatıyor ve AJ maça girip Kofi'yi elemeye çalışıyor olmuyor. Jeff'i de eleyemiyor. Omos ise arka alana yollanıyor. Karşılıklı hamleler var. AJ ve Kofi arasında bir münakaşa oluyor. Kofi ringe girip Drew ile dövüşmeye başlıyor. Drew'i ve Kofi'yi çemberin kenarına suplexliyor. Bir süre sonra da Sheamus ringe geliyor. Sheamus, Drew ile yumruklaşıyor. İkilinin kavgası uzun sürüyor. Herkes birbiriyle dövüşüyor. Dövüş uzun süre devam ediyor. Herkes birbirine giriyor. Yavaş ancak etkili bir aksiyon var. Kofi herkesin üzerine atlıyor. Ama bir süre sonra Sheamus'tan Kofi'ye Brouge Kick geliyor ve Kofi eleniyor.

Elenen: Kofi Kingston Eleyen: Sheamus

Hardy herkese Twist Of Fate yapıyor. Ardından Drew ve Sheamus'a Whisper In The Wind geliyor. AJ'e de Swanton Bomb geliyor ama Drew'dan Claymore geliyor ve Jeff eleniyor.

Elenen: Jeff Hardy Eleyen: Drew McIntyre

Sheamus Drew'a bir diz çakıyor ama tuş yok. Glasgow Kiss geliyor ancak WHITE NOISE! AJ'den de Flip Senton geliyor ama tuş yok. AJ'den bir tane de 450 Splash geliyor ancak tuş yok yine. Sheamus'tan Beats Of Thaldrin geliyor. Ardından Diving Clothesline yapıyor. Drew bir anda geliyor ve Future Shock DDT! Drew, Claymore için hamle yapıyor ama Brouge Kick! PHENOMENAL FOREARM! Sheamus eleniyor.

Elenen: Sheamus Eleyen: AJ Styles

AJ bir Phenomenal Forearm deniyor ama CLAYMORE! TUŞ VE MAÇ BİTER!

Elenen: AJ Styles Eleyen: Drew McIntyre

Kazanan Ve Hala WWE Şampiyonu: Drew McIntyre

BOBBY LASHLEY SPEAR ÇAKIYOR! LASHLEY, DREW'A DALIYOR. HURT LOCK YAPIYOR VE FULL NELSON SLAM! MİZ GELİYOR! MİZ ÇANTAYI BOZDURUYOR!

WWE Şampiyonluğu Maçı
Drew McIntyre (c) vs The Miz


The Miz'den DDT geliyor. Tuş yok. SCF geliyor ve tuş!

Kazanan ve Yeni WWE Şampiyonu: The Miz

İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!! MİZ BAŞARDI 10 YIL SONRA BAŞARDI!!!! ŞAMPİYON MİZ EN BÜYÜK MİZ ALKIŞLAYIN SİZDE. BU ARADA ŞOV DA BİTTİ HABERİNİZ OLA.Şov Değerlendirmesi

Şovun Maçı: SD Çember Maçı
Şovun En Kötü Maçı: Nia Jax & Shayna Baszler vs Sasha Banks & Bianca Belair
Şovun Olayı: Cash İn
Şovun Adamı: The Miz
Şovun Kadını: Nia Jax & Shayna Bazsler
Şova Puanım: 8/10
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2021, 16:31   #2
ACKNOWLEDGE ME
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Nereden: -
Mesajlar: 4.622
Konular: 166
Favori Güreşçisi: Ryback
RPG Karakteri: Ryback
Rep Puanı: 845206
Rep Derecesi: Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Khrimur Khrimur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 845206
Mesajlar: 4.622

Standart

DB'nin kazanması kadar boş bir mevzu var mıdır rezalet yine de hayvan gibi keyif aldım çok tatlı şovdu yazılarında Miz'in cash in anını tekrar yaşadım reis eline sağlık.
imza
P R O B A B L Y
SON PARMAK BÜKÜCÜ


KHRİMUR & MUSTAFA
Khrimur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2021, 17:02   #3
The Şeytan Efe
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2019
Nereden: İzmir
Mesajlar: 6.589
Konular: 109
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
RPG Karakteri: Issiah "Swerwe" Scott
Rep Puanı: 399943
Rep Derecesi: efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
efe1231 efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 399943
Mesajlar: 6.589

Standart

Eline sağlık kerem abi.
imza
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum. -Ardahan Uzkanbaş.
efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2021, 21:23   #4
no matter what they say
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: from the bottom of my heart
Mesajlar: 21.044
Konular: 1960
Favori Güreşçisi: Maxwell Jacob Friedman
RPG Karakteri: Seth Rollins
Rep Puanı: 1849807
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1849807
Mesajlar: 21.044

Standart

Az sayıda maç oldu ama kalite seviyesi bayağı yüksekti. Cash-in de şovu unutulmaz hale getirdi. İnceleme için eline sağlık.
imza
Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2021, 01:34   #5
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2020
Mesajlar: 20.445
Konular: 2623
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2738476
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2738476
Mesajlar: 20.445

Standart

Şov hakkında dilimizde tüy bitti, ki özellikle olumsuz şeylere sen de dikkat çekmişsin. Saçmalıkları olmayan bir PPV ara ki bulasın. Aşırı derecede saçma olmadığı sürece böyle şeyler aslında bir nebze gerekli de oluyor. Her PPV 4/4'lük olsaydı bundan sıkılırdım açıkçası. Eline sağlık Kerem, güzel bir inceleme.
imza
eski yeniyi yenecek…
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.