GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 06-04-2021, 14:33   #1
Buyaka Buyaka
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 5.551
Konular: 366
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Puanı: 816430
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 816430
Mesajlar: 5.551

Standart Brock Lesnar vs Drew McIntyre | Feud İncelemesi

Brock Lesnar (c) vs Drew McIntyre Feud İncelemesiFeud Başlangıcı

26 Ocak 2020, Royal Rumble'de McIntyre 16. sıradan geliyor. Bir kaç kişi eledikten sonra Brock Lesnar'ı Claymore ile eliyor ve feudun sinyalleri veriliyor. O gece McIntyre Rumble'yi ayakta kapatıyor.Sonraki gece RR galibi Drew McIntyre promo kesmeye geliyor. Rakip olarak Brock Lesnar'ı seçtiğini söylüyor McIntyre. Arka alandan biriyle güreşmek istediğini söylüyor. Gallows & Anderson geliyor ve handikap maçının galibi McIntyre oluyor. Maçın hemen ardından Lesnar gelip F5 çakıyor ve feudumuz başlamış oluyor.


İlerlemeyen Feud

Bir sonraki hafta McIntyre Rowley'i yenerken Lesnar Super Showdown Main Event'inin belirlendiği maçın galibi Ricochet'e saldırıyor.

Tarihin 10 Şubat olduğu şovda Lesnar gözükmüyor. McIntyre ise MVP'nin programına konuk oluyor ve çıkan kavgada McIntyre Claymore ile yıkıyor MVP'yi.Sonraki hafta MVP vs McIntyre yaşanıyor. Lesnar yine yok.

24 Şubat Raw'ında McIntyre pek önemi olmayan bir röportaj veriyor. Lesnar ise Ricochet'e göz dağı veriyor.


Feud Devam Ediyor

1 aydan uzun süre sonra ikili sonunda etkileşime geçiyor. Heyman ve Lesnar 2 Mart Raw'ında açılışı yapıyor. Gelip McIntyre ile ilgili atıp tutuyorlar. Kısa bir süre sonra McIntyre geliyor. 3 Claymore vurup ayakta kalan McIntyre oluyor. Sonraki hafta McIntyre Eric Rowan'ı mağlup ederken Lesnar gözükmüyor. Sonraki hafta ikisi de gözükmüyor.WrestleMania Öncesi Son Şov & WrestleMania

WM öncesi son Raw şovundayız. Tarih 23 Mart. Yine Heyman ve Lesnar ikilisi açıyor şovu. Heyman McIntyre'nin asla kazanamayacağını söylüyor. Brock galip olacak gibi şeyler söyleyip arka alanın yolunu tutuyor.

WRESTLEMANIA

Alıntı Keremk69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
WWE Şampiyonluğu Maçı
Drew McIntyre vs Brock Lesnar(ş)

Maç başlar başlamaz Lesnar Drew'i köşede sıkıştırıp shoulder blocklar atıyor karnına. Sonra köşeye atmak istiyor ama Drew onu yolluyor ve CLAYMORE! CLAYMORE! OHA DAHA 25.SANİYE! TUŞA GİDİYOR DREW! 1 2 ATTI LESNAR!! İkinci Claymore'a koşuyor ama Lesnar çekliyor ve German Suplex!! İkincisi!! Üçüncüsü!! VE F5 LESNAR'DAN OHA LAN MAÇTA 1.5 DAKİKA GEÇTİ VE İKİNCİ FİNİSHER!! LESNAR TUŞA GİDİYOR!! 1 !!! 1'DE ATTI DREW 1'DE LESNAR VE HEYMAN ÇOK ŞAŞKIN.Lesnar kaldırıyor ve ikinci F5!! Tuşa gidiyor!! 1 2!! YİNE ATTI DREW!! ÜÇÜNCÜ F5 GELİYOR TUŞA GİDİYOR AMA YİNE 2'DE ATTI DREW!! Heyman kenardan bütün gece F5 yapmalısın diye bağırıyor. Lesnar yine kaldırıyor ama CLAYMORE!! ŞİMDİ İKİNCİ CLAYMORE!! ÜÇÜNCÜ CLAYMORE GELİYOR!! TUŞA GİDİYOR DREW!!! 1 2 3!!!

Kazanan ve yeni WWE Şampiyonu: Drew McIntyreALLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHH!!!!!!!!! BAŞARDI!!! DREW BAŞARDI!!! CANAVARI YIKIP ALDI KEMERİ!!! Şov Drew'in kemer kutlamasıyla sona eriyor.
Şovda kemeri McIntyre kazanıyor ve feud burada noktalanıyor.


Feud Sonrası

AfterMania'da McIntyre return yapan Big Show'u yenerek kemerini korudu. Lesnar ise şovda görünmedi.Kişisel Görüşüm

Bu feudun yaşandığı zaman biraz daha güreşten koptuğum zamanlardı. Neler yaşandığını öğrenmek güzel oldu fakat bu feud cidden çok boş geçmiş. Birbirleriyle WM öncesi maç bile yapmamışlar. Buna feud bile denmesini doğru bulmuyorum.


İlk feud incelemem de böyle oldu. Hatalarım varsa affola.
imza
Hop gös kontrol.
RPG
"World's Strongest Man" Mark Henry
GWA Tag Team Champion'ı Hall of Pain üyesi.
Reign : 35 gün.


Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu


İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2021, 14:37   #2
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Bayburt
Mesajlar: 9.525
Konular: 593
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1061693
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1061693
Mesajlar: 9.525

Standart

İlk feud incelemesi için gayet başarılı. Feud gerçekten boş geçmiş. İncelemelerinin devamını bekliyorum +rep.
Keremk69 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2021, 14:46   #3
Şaplakcı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2020
Nereden: firefly fun house
Mesajlar: 8.466
Konular: 991
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1069851
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1069851
Mesajlar: 8.466

Standart

Lesnar paşa canı sıkıldığı zaman değilde her hafta şovda bulunsaydı feud daha iyi olabilirdi. Eline sağlık reis.
imza


Konu Keremk69 tarafından (06-04-2021 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir.
Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2021, 16:09   #4
Awesome!
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Bursa
Mesajlar: 6.727
Konular: 822
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 500295
Rep Derecesi: Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike The Miz Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 500295
Mesajlar: 6.727

Standart

Güreş tarihinde gördüğüm en kötü feudlardan birisi.
imza
x2 WWE Championship
x2 United States Championship
x8 Intercontinental Championship
x8 Tag Team Championship
x2 Money in the Bank


"The Awesome One"
Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2021, 16:34   #5
Mark Henry Is All Elite
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2021
Mesajlar: 3.076
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Mark Henry
RPG Karakteri: Teddy Long
Rep Puanı: 594709
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 594709
Mesajlar: 3.076

Standart

Baba valla feudda bir numara yoktu ama sen güzel incelemişsin. Hatırladık meseleyi tebrikler eline sağlık. +rep şu an veremiyorum ama düzelince ilk iş vereceğim.
imzaMARK HENRY IS ALL ELITE

The World’s Strongest Man. 2-Time Olympian. World Champ Powerlifting, Strongman, Pro Wrestling. WWE Hall of Fame. Co-Host SiriusXM Busted Open. AEW All Elite.

MARK HENRY

-RPG PERFORMANSIM-Debut: GWA Atlas 25/02/2021
-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.
GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.
Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.