GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-05-2021, 10:26   #1
breathe with the switchblade
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tekirdağ
Konular: 592
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 960598
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 960598

Standart Forum Hakkında Soru, İstek ve Önerileriniz | Mayıs 2021

Merhaba sevgili GüreşTürkiye üyeleri. GüreşTürkiye forumunun yöneticileri olarak bu konu altından siz değerli üyelerimizin forumumuz hakkındaki soru, istek ve önerilerinizi dinliyoruz.

Önemli: Sizlerden ricamız bu konu altından istek, temenni ve dileklerinizi belirtmeniz. Hepinizin de çok iyi bildiği gibi burası birbirinizi şikayet etme ya da kavga ortamı değil. Eğer forumda olmamasını düşündüğünüz bir mesaj varsa cevap vermek ya da buraya mesaj yazmak yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.

GüreşTürkiye Belediyesi geçtiğimiz aylarda kendi içinde elinden geldiğince çalıştı. Şimdi, söz siz değerli üyelerimizde.

Geçtiğimiz Şubat ayının konusunu açmayı unuttuğum için orada alınan kararları aşağıda Spoiler kutucuğu içine yerleştirdim. Onlar da bu konudan sonra yapacağımız yönetim kurulu toplantısında yürülüğe girecektir.

- Avatar kullanmadığınız zaman sizlere verilen default logo yenilenecektir.

- Eğer "Miz, WWE, AEW" gibi üç harfli anahtar kelimeler ile arama yapacaksanız Google'ın arama motoruna "site:guresturkiye.net "keyword"" şeklinde yazarsanız aramanız gerçekleşecektir.

- RPG oynayanlar için yeni ranklar hazırlanıyor.

- Haftanın üyesi olarak seçilen üyemize 1 hafta boyunca taşıyacağı bir rank verilecek.

- "Fan Fiction" bölümünün "Be A Booker" bölümü içerisinde alt bölüm olarak açılmasına karar verildi.

imza
w a l k i n g
a r m a g e d d o n

don't flatter yourself. you were never even a player.

What other choice do I have? Trust is for fools, fear is the only reliable way.

Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2021, 11:07   #2
Buyaka Buyaka
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 363
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Puanı: 765887
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Geçen ayın kararları mükemmel ya. Hatta Parlayan Üye tahmini konuyu görünce yazmayı düşünüyordum. 3 kelimelik arama olayını da dile getirecektim. Çok güzel oldu.

Arama kısmında atıyorum 22 Ocak Raw aratıyorum tüm Raw ile ilgili konular karşıma çıkıyor. Bunun çözülmesi güzel olurdu.

Edit : Ayın parlayan üyesi gibi bir fikir de güzel olur.

Edit 2 : Geçen ayların istek şikayetinde dolaşıyordum aklıma bir şeyler gelir diye. Viper Strike adlı üyenin Eylül İstek Şikayet konusunda yazdıklarını tekrar masaya yatırmak istiyorum.

Foruma artık bir tema gelmeli mesela Lucas Hood'un yaptığı deniz manzarallı summerslam teması gibi çok sağlam temalar gelebilir. Klasik forum temasından kurtulup canlı ve renkli temalar olması daha iyi olur.

Sosyal grupları aktifleştirmek için ne gibi planınız var?

Foruma görev konusu tarzlı bir sistem gelmeli. Şu haftada şu kadar konu şu kadar mesaj atarsanız çekilişe katılabilirsiniz tarzı. Ya da rep ödüllü ya da vip ödüllü.
Bu mesaja gelen cevapları çok mantıklı bulmadım tekrar konuşulursa sevinirim.

Edit 3 : Mobilde rep verince x üyeye açıklama yapamıyorum.

Demiş Imperium Eylül ayı. Bu düzeltilmeli duzeltilebiliyorsa aynı sorun bende de var.

Eskiden mention varmış sanırsam geri gelmeli. Eğer eskiden de yoksa yapılmalı.

Edit 4 : Rep puanının TL'den beter değer kaybettiğini düşünüyorum. 6 sıfır atılması gibi bir işlem yapılabilir.

Stephen Trueway demiş ve olmalı bu.

Güreş Türkiye Münazaraları adlı etkinlik olmalı bence. Mesela ''WWE'nin En iyi Dönemi Hangi Dönemidir'' sorusu sorulur. PG Era'yı savunan bir kesim olur ve AE'yı savunan kesim olur. Tartışma bitince anket başlatılır ve en çok oy alan hangi grup olursa o gruba 100 bin rep verilmeli.

Viper Strike yine. Oldukça mantıklı bu. Normalde üyeler kendi kendine açabilir fakar moderator eşliğinde çok daha iyi bir ortam olacaktır.

Rep AVM'ye nick değiştirme gelmeli. Gelirse ilk alan ben olurum.
imza
Hop gös kontrol.

RPG
"World's Strongest Man" Mark Henry
GWA Tag Team Champion'ı Hall of Pain üyesi.
Reign : 35 gün.

Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu

İmzam Bulunanlar

Konu Big Mysterio tarafından (01-05-2021 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2021, 11:31   #3
Awesome!
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 646
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 478137
Rep Derecesi: Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike The Miz Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 478137

Emojilere de düzenlemeler gelirse çok güzel olacaktır.
imza
x2 WWE Championship
x2 United States Championship
x8 Intercontinental Championship
x8 Tag Team Championship
x2 Money in the Bank

"The Awesome One"
Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2021, 11:39   #4
dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 19
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 103186
Rep Derecesi: dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dede Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dede dede isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 103186

Bütün avatarlar çıplak hatunlarla dolup taşmış. Otobüste, minibüste veya toplum içinde herhangi bir yerde foruma girmeye korkar oldum. Buna bir sınırlama getirilmesini talep ediyorum.
dede isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2021, 12:16   #5
If you smell, what the Imperium is cooking
Imperium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 10
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2849243
Rep Derecesi: Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Imperium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Imperium Imperium isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2849243

Mobil aplikasyona acil bir çözüm gelmesi lazım önerdiniz, uygulama ile bu iş olmaz. Mozilla, Firefox, Opera gibi diğer internet araçlarında da, forumda sorun var. Mobilde ne resim yükleyebiliyoruz, ne bir şey yapıyoruz. Hiç bir şey yapılmıyor. Buna bir çare bulun 10 senelik forumun bu denli sorunu her şikayet kısmında dile getirip, çözememesi gerçekten bunca yıllık forum adına üzücü durum lütfen buna bir çare bulun. Tek tek mobilde çıkan sorunları tekrar listeleyecem.

1. Mobilde resim yüklenmiyor.

2. Mobilde Twitter, Instagram ve benzeri uygulamalardan açılan konularda resim, video gözükmeme sorunu var.

3.Mobilde işlem hatası almaya başladım, yazdım bir mesaj kendiliğinden yazılmamış olarak gözüküyor, ya da yazdığım mesaj 2 kere yazılmış olarak gözüküyor.

4. Mobil kullanımda yazım olayı normal bilgisayar kullanımı gibi olmuyor, buna da bir çare şart.

5. Mobilde foruma girdiğimiz de, bu site güvenli değil hatası alıyorum bazen de, orijinal hatası almaya başlıyorum.

6. Mobilde yazılar aşırı ufak görünme hatası var. Kullandığım uygulamanın ayarlar kısmında ne kadar yazı fontunu büyük yapsam da aynı sorunu yaşıyorum.

7. Mobilde konu açılımı yapılmadı imkansız atıyorum x linki kopyalıyorum. URL'si ile beraber gözükmüyor aynı şey resimlerde de, oluyor.

8. Mobil kullanım için acil yeni bir tema üretilmeli ya da bir çözüm bulunmalı dark tema hariç mobilde tema kullanımı yok. Dark tema da sorunlu mobilde bir de.

9. Rep market nick değiştirme gelmeli rep miktarına göre.

10. Mobilde konunun yarısı görünmeme sorunu var.

Bir de ricam olacak ufak tefek yazım kurallarında esneklik davranılsın sağolsun mod arkadaşlar bu konuda çok anlayışlı da, biraz daha olursa çok iyi olur.

Bir de, atıyorum kadın konusunda çıplak görsel vs, atıldığında meme, göğüs kelimelerine uygunsuz üslup denmesi abartı zaten konuda açılan kadının fiziği hakkında yorum yapıyoruz. Bu tür konularda esneklik davranılmasını istiyorum.

Bir de, internet ortamındayız çok argo kelimeler kullanılmadıkça biraz üyelere rahatlık fırsatı verin, altını çizerek belirtmektedir isterim ki, çok argo, küfür kullanımı olmadan diyorum.

Bir de, bir konu açılıyor, o konuda küfür belirtiliyor ben o küfürü atıyorum. B*k alıntı yaptığımda uygunsuz üslup ya da uyarı sebebi sayılması gereksiz.

Rep market olayı aşırı pahalıya kaçmış. Zaten eskisi kadar rep dönmüyor. Hele ki, Repstar rankının 1 ay kullanımı için o kadar rep istenmesi aşırı fazla ya rep azaltılsın ya da süresi uzatılsın.

Diğer türlü bütün yönetim ekibi deneme mod, mod, süper miss modum, yönetici, admin hepsi görevini iyi yapan kişiler herkesi reel hayatında işi, okulu gücü olduğunda sizleri de anlayabiliyorum. Hepinizin emeğine sağlık umarım bu şikayet öneri kısmını dikkate alınıp, bir çözüm bulursunuz. Seviyorum sizleri.

Konu Imperium tarafından (01-05-2021 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.
Imperium isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2021, 13:52   #6
Mark Henry'nin Uşağı
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 9
Favori Güreşçisi: Mark Henry
RPG Karakteri: Teddy Long
Rep Puanı: 442430
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 442430

Twitter linki paylaşmak konusunda ciddi sıkıntı yaşıyorum. 10 15 kez deniyorum linki ancak birinde açılırsa açılıyor. Bu konuda bir düzeltme ya da bana yol gösterecek biri varsa iyi olurdu.
imza

ÇÖL KAPLANI

I'm more on the bigger side, so people don't think I have speed. I'm not the fastest guy, but I guarantee I'm not the slowest.

Mark Henry

İlk Forum Başarım:
14/03/2021 Haftanın Üyesi.

-RPG PERFORMANSIM-

Debut: GWA Atlas 25/02/2021
-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı.
GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.
Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2021, 17:47   #7
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2102
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2507764
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2507764

Arkadaşlar süreç bugün başladı ve hâlâ devam ediyor. Önerilerinizi belirtin lütfen. Hepsi kayıt altına alınıyor. En kısa sürede değerlendirilecek, sonuca bağlanacaktır.
imza

The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2021, 18:28   #8
Chef
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Florida
Konular: 530
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Roman Reigns
Rep Puanı: 611516
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 611516

Mobil Sorunları

Mobilde rep verirken açıklama kısmının buga girmesi. Bir şey yazılmaması. Ancak kopyala yapıştır yoluyla, açıklama kısmına bir şey yazılabiliyor.

Mobilde konu/mesaj araması yaparken yine bug oluşması. Bir şey yazarken kapanması.

v2.5'da eksik olan şeylerin v3'de olması. Ancak görüntü olarak daha güzel olduğu için v2.5 kullanmam. Sürekli v3 ve v2.5 arasında gidip gelme yoruculuğu. Örnek olarak bazı kullanıcı ayarları, bir konuya kimlerin kaç mesaj attığını görme gibi şeyler v2.5 sürümünde yok.

Genel Öneriler

Rep AVM konusuna "Nick Değiştirme" gelmeli. 1 Milyon Rep uygun bir fiyat olur mesela.

Sosyal Gruplar yenilenip aktifleştirilsin.
Kevin Steen isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2021, 18:33   #9
Future's WWE Superstar
hurt heal01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -Adana
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 619199
Rep Derecesi: hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
hurt heal01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hurt heal01 hurt heal01 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 619199

-Rep AVM çok pahalı.

-Foruma Google'dan girildiğinde sayfayı yenileyene kadar bildirim gelmiyor.

-Altforumlarda arama yapılamıyor yani tuş var ama çalışmıyor.

-Rep AVM'ye nick değiştirme gelmeli.

-Argo konuşma ve uygunsuz üslup konusunda esneklik olmalı.

-Her ay Kırmızı Adminimizi bastım konusu açılmalı.
imza
hurt heal01 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2021, 10:17   #10
Buyaka Buyaka

Konular: 363
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bazı banların affedilmesi foruma aktiflik kazandıracaktır. Tabii affedilemeyecek bir şey yaptıysa açılmasın.
imza
Hop gös kontrol.

RPG
"World's Strongest Man" Mark Henry
GWA Tag Team Champion'ı Hall of Pain üyesi.
Reign : 35 gün.

Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi