GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 03-05-2021, 21:44   #1
Buyaka Buyaka
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 5.548
Konular: 365
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Puanı: 816430
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 816430
Mesajlar: 5.548

Standart Drew McIntyre vs Randy Orton | Feud İncelemesiFeud Öncesi Durumlar

Randy Orton The Legend Killer olarak kariyerini sürdürüyordu. McIntyre ise Dolph Ziggler ile feuddaydı. Feud sonunda McIntyre kemerini Ziggler'a karşı korudu.

Feud Başlangıcı

27 Temmuz 2020 Raw şovunun açılışında Randy Orton artık ne isterse onu yapacağını ve kimsenin onu durduramayacağını söyleyerek açtı. Fakat bir şey eksikmiş. WWE Championship. Orton kemer için McIntyre'ye Summerslam'de maç teklif ediyor.Aynı şovun Main Event'inde, geçen hafta Ziggler, McIntyre'den maç tekrarı istemişti. McIntyre kabul etmeyince Ziggler maç türünü Drew belirlesin dediğinde McIntyre kabul etti. Şov zamanı Drew maç türünün Extreme Rules olacağını söyledi. Bunu söylemeden önce de Randy Orton'un maç teklifini kabul etti. Maçın sonunda Claymore ile kazanan McIntyre sevinç yaşayamadan Randy Orton'dan RKO yedi ve feud başlamış oldu.


Feud Devamı

Sonraki hafta ikili karşılıklı atışıyorlar. Detay için; (Kendim çeviremedim )

Alıntı Sling Blade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


Ringe dönüyoruz ve Drew McIntyre görünüyor girişte. Geçen haftadan görüntüler geliyor ekrana ve Drew konuşmaya başlıyor. Drew, Randy Orton'ın 20 yıldır insanların açıklarından yararlandığını söylüyor. Güvende olmadıkları bir anda saldırıyormuş Randy.
Drew bunun bir daha asla olmayacağını söylüyor. Drew, bunun geçen hafta Orton'u motive ettiğini bildiğini söyledi. Orton'ın WWE Şampiyonluğu için motive olduğunu biliyormuş. Drew konuşmaya devam ediyor ve Vince McMahon'ın bir zamanlar ikisine de WWE'nin geleceği olacağını söylediğini ifade ediyor. Drew, Orton'ın ona her şeyi teslim ettiğini ve babası sayesinde el üstünde tutulduğunu söylüyor. Ayrıca Evolution'dan, Orton'ı ve hatalarını her zaman nasıl temizlediklerinden bahsediyor. Drew kendi hatalarını kabul ediyor ve yıllar önce kovulmayı hak ettiğini söylüyor. Ancak Orton'ın Drew'dan çok daha önce kovulması gerekiyormuş. Bu esnada Voices duyuluyor ve Randy Orton ve Ric Flair girişte görünüyorlar.

https://twitter.com/WWE/status/1290453822809268225

Randy konuşmaya başlıyor. Orton, geçmişte hatalarından dolayı kovulması gerektiğini itiraf etti. Orton kendisine defalarca şans verildiğini, çünkü o seçilmiş ve şimdiye kadarki en iyisiymiş. Orton, Drew'a kendisine karşı daha orijinal tezlerle gelmesi gerektiğini söylüyor. Çünkü bunu herkes söylüyormuş zaten. Drew kemeri ringin ortasına koyuyor. Ardından konuşmaya devam ediyor. Drew, Orton'ın WWE'de yanlış olan her şeyi temsil ettiğini düşündüğünü söylüyor. Drew, Undertaker'ın The Last Ride belgeselinde Orton'ı seviyesine çekmekten bahsettiğini hatırlatıyor. Drew, Orton'ın WWE'deki yeni bir güreşçiye asla aynı şeyi yapmadığını, efsanelerin Orton'a aktardığı bilgisini asla yenilere aktarmadığını söylüyor. Drew, yıllar önce Orton'ın nasıl yanından geçip gittiğini söylüyor. Çok zorlu günler geçiriyormuş Drew. Annesi hastaymış. Orton ona bir adım atabilirmiş zamanında ama atmamış. Drew karşısında bir lider görmüyormuş. Bencil bir insan görüyormuş. Orton ve Flair Drew'a bakıyorlar bu arada. Drew şimdi, Orton'ın SummerSlam'de hesabını görecekmiş. Orton kendisine yanlış yapmış ve onu yok edecekmiş. İki isim de birbirlerine bakıyor ve Drew'un müziği duyuluyor.


Sonraki hafta Randy Orton vs Kevin Owens maçı gerçekleşiyor. Orton maçı kazanıyor. Galibiyetten sonra sevinen Flair'ın sadece ayak bağı olduğunu söylüyor. Flair, Orton'un haklı olduğunu, fakat istediği tek şeyin Orton şampiyonluk rekorunu kırarken onun yanında olması olduğunu söylüyor Flair. Orton önce Low Blow vuruyor. Sonra bir Punt Kick atıyor. Bunun hemen ardından Drew McIntyre geliyor ve Orton'u kovalıyor ama yakalayamıyor.17 Ağustos Raw'unda, Drew şovu açacakken RETRIBUTION üyeleri yayını indiriyor. Bundan sonra Orton ve McIntyre ikilisini şov sonunda görüyoruz. Shawn Michales ve Orton ringde. HBK McIntyre'yi destekliyormuş. Sinirlenen Orton bir anda RKO ve Punt ile indiriyor Michaels'i. Yardıma McIntyre geliyor. Ring dışında Orton'u dövmesi Viper'ı bitirmeye yetmiyor. İçeride Michael'si kontrol eden McIntyre'nin arkasından gelen Orton RKO vurarak geceyi ayakta kapatıyor.


Summerslam ve SonrasıSummerslam gecesi roll-up yapıp kemeri korudu McIntyre. Summerslam sonrası olan Raw şov açılışında McIntyre Summerslam ile ilgili konuşurken Orton saldırıyor. Orton 2 tane Punt Kick ile şampiyonu yere seriyor. Keith Lee debutunda Viper'a maç teklif etti. Orton belki sonra dedi ve şovun sonrasında bu ikilinin maçı gerçekleşti. Maç sırasında McIntyre geldi ve Orton'u ring dışına çekti. Orton kaçtı ve DQ ile maç galibi oldu. 30 Ağustos Payback gecesi McIntyre şovda gözükmezken Randy Orton Keith Lee'ye kaybetti. Şovdan sonraki Raw'da Clash of Champions için kimin Drew McIntyre ile karşılaşacağını belirleyen maçların galibi Randy Orton oldu. McIntyre yine yoktu şovda.

Road to Clash of Champions

7 Eylül Raw'da Orton, sakat olan McIntyre'nin gelip kemeri Randy'e teslim etmesini söyledi. O sırada ambulans sesleri duyuldu ve bir anda McIntyre Orton'a Claymore geçirdi. İleriki saatlerde Orton Keith Lee ile maça çıktı. Maç, Drew McIntyre'nin gelip Claymore vurması ile sonuçlanıyor. Orton binadan çıkarken McIntyre tekrar geliyor ve o geceki 3. Claymore'yi vuruyor.

Gelecek hafta şov açılışında McIntyre geçtiğimiz şov ile ilgili konuşuyor. O arada Adam Pearce, eğer Keith Lee bu gece Drew McIntyre'yi yenerse Clash of Champions'ta Orton yerine geçip kemer şansı elde edecekmiş. Yine o gece, McIntyre 24 Ağustos gecesi Lee vs Orton maçına sadece Orton'dan intikam almak için karıştığını söylüyor. Lee bunu hakaret olarak algılıyor ve ikili arka alanda kapışıyor. Maç gerçekleşeceği sırada RETRIBUTION gelip iki tarafa da saldırıyor ve maç gerçekleşemiyor.


Geçen hafta gerçekleşemsi gereken maç 21 Eylül tarihinde gerçekleşiyor. McIntyre, Lee'i Claymore ile indirdikten sonra Randy geliyor ve sandalye ile arkadan saldırıyor. McIntyre'yi sandalye ile indirdikten sonra Lee'ye Punt Kick vuruyor.

Alıntı Keremk69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

WWE Şampiyonluğu Ambulans Maçı
Drew McIntyre(ş) vs Randy Orton


Orton hızla saldırıyor Drew'e ve hemen bir DDT vuruyor. Orton Punt'a hazırlanıyor ama biri onun ayağını tutuyor. BİG SHOW LAN BU NE ALAKA!!! BİG SHOW RANDY'İ ÇEKİYOR RİNGDEN VE SPİKER MASASINA CHOKESLAM!!! Drew rinden çıkıp Orton'ı bariyerlere fırlatıyor. Sonra da onu ambulansın oraya kadar döve döve götürüyor ve onu ambulansın kapısına çarpıyor. Drew ambulansdan birkaç tane koltuk değneği alıp dalıyor Orton'a. Orton bir süre sonra engelliyor ve ambulansın içinde kavga ediyorlar. Şoför koltuğunun oraya gidiyorlar ve orada Drew Orton'ı kapıya çarptırıp dışarı çıkıyor. Claymore'a koşuyor ama Orton çekilince kapıya geliyor ve kapı uçuyor. OHAA!!! Kavga ede ede arkaya gidiyorlar. Yemekhane gibi yerde Orton onu yatıtıp döverken biri dalıyor ona bu CHRİSTİAN!!!! NE OLUYOR LA HERKES DÖNÜYOR. Christian Orton'ı bayağı bir eziyor. Drew Orton'ı oradan çekip ringe geiyorlar ama Orton birden onu çeviriyor ve ambulansın camına çarpıyor. Drew'in sırtı kesildi fena kanıyor hee. Orton ambulansın üstüne çıkıp Drew'i oradan aşağıya sallıyor. Drew kötü düştü. O SIRADA SWEET CHİN MUSİC OHAAAAAA NERDEN GELDİ LAN SHAWN MİCHEALS!!! RANDY KİME NE YAPTIYSA CEZASINI ÇEKİYOR SANKİ. Drew şimdi onu zar zor kaldıırıp ambulansa götürüyor ama RKO!!!! ÇOK ANİYDİ BE!!! Orton Drew'i ambulansa götürüyor ve ilk kapıyı kapatıyor. İkinci kapıyı da kapatacakken Drew son anda engelleyip Orton gözüne tekme atıyor. Drew dışarı çıkıyor ve CLAYMORE!!!! CLAYMORE!!! DURUN DAHA BİTMEDİ BİR DE PUNT KİCK DREW'DEN!!! OHAA!!! AMBULANSA KOYUP KAPILARI KAPATIYOR. VE AMBULANS ÇALIŞIP GİTMEYE BAŞLIYOR!!! ŞOFÖR KOLTUĞUNDA RİC FLAİR VAR!!! WOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

Kazanan ve Hala WWE Şampiyonu: Drew McIntyre

Feud Sonları

Randy 1 gün sonra CoC şovunda karşısında bulunan efsanelere yaptığı atakları anlatıyor. Sonrasında HIAC'da tekrar karşılaşmak istediğini söylüyor. McIntyre da gelince ortam kızışıyor fakat görevliler olayı yatıştırıyor. Şovun ana olayında Randy Orton, Dolph Ziggler & Robert Roode vs Drew McIntyre & The Street Profits gerçekleşiyor ve kazanan Orton'un takımı oluyor.

12 Ekim tarihinde şovu yine bu ikili açtı. 1 yıla yakın sürede McIntyre'yi tek pinleyebilen isim Orton olmuş. Aynı kaderi HIAC'da da paylaşacakmış McIntyre. McIntyre bir süre sonra gelince kavga çıkıyor ve akata kalan McIntyre oluyor. Gecenin ana olayında kadınlar battle royalesi vardı. Bu battle royale sırasında Orton ve McIntyre kavga ederken bulunuyor. Maç bitince hala ikili kavgayı sürdürmüş. Ancak çook sayıda görevli gelince duruyor ikili.

Orton HIAC içinde promo kesiyor. Bu pazar ile ilgili konuşuyor. Drew geliyor fakat kapı kilitli. Ancak Drew yanında zincir kırıcı getirmiş. Zinciri kırıp içeri girerken şov burada kesilmiş.

Alıntı Stayin Alive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

WWE Şampiyonluğu Hell In Cell Maçı
Drew McIntyre (c) vs Randy Orton


Karşılıklı yumruklarla başlıyor maç. Bir süre sonra Drew üstünlük kurar gibi oluyor. Orton RKO deniyor ama ringin dışına uçuyor. Orton’u tutup kafese vuruyor Drew. Ardından bir kez daha kaldırıp vuruyor. Ringe girip çıkıyorlar ve Drew, Orton’u birkaç kez daha vuruyor kafese doğru. En sonunda da direğe vuruyor. Drew ringin altından bir sandalye çıkarıyor. Orton’a vurmaya başlıyor sandalye ile. Kafese vuruyor yine Orton’u ve ardından basamağı alıp Orton’un kafasına vuruyor. Orton kafese yaslanırken Drew basamağı fırlatıyor ama Orton ringe kaçıyor. Drew, Claymore için hazırlanıyor. Ama Orton sıyrılıp sandalye ile dalıyor Drew’a. En son çenesine doğru bastırıyor sandalyeyi. Ardından alt ipe doğru Decavitator yapıyor Drew’a. Drew’u basamağa yatırıp kafasına basıyor Orton. Ardından kafasını kafese doğru bastırıyor Drew’un. Bir süre bastırıyor ve bir şeyler söylüyor Drew’un kulağına. Ardından basamaklara doğru fırlatıyor onu. Tek olan basamağı ayağa dikiyor Orton. Ama Drew bu esnada kendine geliyor ve Orton’un kafasını basamağa vuruyor. Ardından kafese vuruyor ama Orton, Drew’un gözüne doğru bir hamle yapıyor ve dikili olan basamağa doğru fırlatıyor onu. Ardından ringin altından bir masa çıkarıp kafese yaslıyor masayı. Ringe giriyorlar. Drew yumruklamaya başlıyor Orton’u. Bir Chop atıyor ama Orton’dan Viper Backbreaker! Tuşa gidiyor ama 1’de atıyor Drew. Ardından yumruklaşmalar başlıyor ve Drew’dan iki Clothesline 1 Belly To Belly geliyor. Ardından bir tane daha geliyor. Future Shock DDT deniyor ama olmuyor. Necbreaker yapıyor Drew. Orton’u sırtlıyor ama Orton kendisii dışarı atıyor. Orton birkaç yumruktan sonra Drew’a yöneliyor ama Drew, Orton’u yakalayıp masaya doğru Belly To Belly Suplex yapıyor. Ortom’u ringe atıyor ama Orton’dan bir tekme ve Spike DDT! Ancak 1’de atıyor Drew. Yine. Orton kendisini dışarı atıyor ve ringin altından cıvata keskisini çıkarıyor. Kafesin kilidini kırıyor ve Orton kafesten çıkıyor. Arka alana doğru yürümeye başlıyor ama Drew arkadan koşarak dalıyor ona. Bariyerlere fırlatıyor bir kaç kez. Orton yine arkaya gitmeye çalışıyor. Drew onu yakalıyor ama Orton onu kafese fırlatıyor. Orton iki volta attıktan sonra arkaya değil kafesin tepesine gidiyor. Drew’da peşinden kafesi tırmanıyor bir süre sonra. Orton bir sopa buluyor kafesin tepesinde. Ama sopayı ıska geçiyor ve Drew ona dalıyor. Ama Orton sopayla ona vurmayı başarıyor ve kafesten inmeye çalışıyor. Drew’da peşinden iniyor ve kafesi yarılıyorlar. Yumruklaşmaya başlıyorlar kafesin tepesinde. Orton en sonunda Drew’un kafeste kalan tek eline vurup onu aşağıya uçuruyor. Drew spiker masasının üzerine uçuyor. Orton kafesten iniyor. Drew’un ağzından da kan geliyor biraz. Drew hareketlenmeye başlıyor ve sürünüyor. Orton ise ağır adımlarla peşinden gidiyor. Kafesten uçuş anını tekrar izliyoruz. Kafese giriyorlar. Orton, Drew’u ringe atıyor. Orton, RKO için hazırlanıyor. Ama Backslide yiyor. Tuş gelmiyor ama peşinden CLAYMORE! Orton anında dışarıya yuvarlıyor kendisini. Tekrar izliyoruz Claymore’u. Orton’u ringe atıyor Drew. Ardından köşeye geçip Claymore için bekliyor. Orton’un ayağa kalkmasıyla Claymore deniyor ama Orton kendini yere atıp kurtuluyor ve RKO! Orton tuşa gidiyor ve maç bitiyor.

Kazanan ve yeni WWE Şampiyonu: Randy Orton

Kafes kaldırılıyor. Orton kemer elinde arka alana doğru giderken kemere bir öpücük atıyor. Maçtan görüntüler izliyoruz. Drew ile göz göze geliyorlar. Bu görüntülerle şovun sonuna geliyoruz.


Bu şovdan 3 hafta sonra Raw şovunda, McIntyre kemerini geri kazanıyor ve Feud galibi McIntyre oluyor.

imza
Hop gös kontrol.
RPG
"World's Strongest Man" Mark Henry
GWA Tag Team Champion'ı Hall of Pain üyesi.
Reign : 35 gün.


Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu


İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2021, 21:46   #2
Mark Henry Is All Elite
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2021
Mesajlar: 3.072
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Mark Henry
RPG Karakteri: Teddy Long
Rep Puanı: 594709
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 594709
Mesajlar: 3.072

Standart

Olayları hatırladığımız güzel bir yazı. Eline sağlık.
imzaMARK HENRY IS ALL ELITE

The World’s Strongest Man. 2-Time Olympian. World Champ Powerlifting, Strongman, Pro Wrestling. WWE Hall of Fame. Co-Host SiriusXM Busted Open. AEW All Elite.

MARK HENRY

-RPG PERFORMANSIM-Debut: GWA Atlas 25/02/2021
-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.
GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.
Mark Henry Seveni isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2021, 21:48   #3
Şaplakcı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2020
Nereden: firefly fun house
Mesajlar: 8.461
Konular: 991
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1069851
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1069851
Mesajlar: 8.461

Standart

Eline sağlık reis.
imza

Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2021, 21:49   #4
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Bayburt
Mesajlar: 9.514
Konular: 593
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1061693
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1061693
Mesajlar: 9.514

Standart

2020’nin en iyi feudu eline sağlık +rep.
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2021, 21:50   #5
My Last Breath
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Parts Really Unknown
Mesajlar: 35.632
Konular: 1954
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4065100
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 4065100
Mesajlar: 35.632

Standart

Eline sağlık kardeş.
imza
SAVE YOUR TEARS FOR ANOTHER DAY...


Discord: Guti El Maestro#2257“Bats would say that I’m a bad boy”

“To kill without a reason”

“But bodies stacked high never gets old”

“Blood’s always in season”
Stayin Alive & Aschentef

GWA RPG

Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
1x Hardcore Champion (Birkaç saat)
Grado (Retro)
1x Tag Team Champion w/Rene Dupree (55 Gün)
SE7EN (Retro)
Sami Zayn
Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2021, 22:14   #6
Awesome!
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Bursa
Mesajlar: 6.719
Konular: 820
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 500295
Rep Derecesi: Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike The Miz Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 500295
Mesajlar: 6.719

Standart

Eline sağlık.
imza
x2 WWE Championship
x2 United States Championship
x8 Intercontinental Championship
x8 Tag Team Championship
x2 Money in the Bank


"The Awesome One"
Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2021, 22:15   #7
Chef
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Florida
Mesajlar: 14.760
Konular: 585
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Roman Reigns
Rep Puanı: 797774
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 797774
Mesajlar: 14.760

Standart

Koca seneyi beraber taşıyan ikili. Randy Orton'un kemer rekorunu kırması için, araya bir galibiyet sıkıştırması çok iyi.
Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2021, 00:30   #8
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2020
Mesajlar: 19.828
Konular: 2455
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2695596
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2695596
Mesajlar: 19.828

Standart

Bana göre bulunduğu yolun ilk 3'ünde rahat bulunabilecek bir feud. Uzun uzadıya yazılır fakat gerek yok. Günahıyla sevabıyla, en azından 2021 içerisindeki 10 feudun 9'undan net iyi feud. İnceleme için teşekkürler, eline sağlık.
imza
FRANCHISES OF WORLD CHAMPIONSHIP WRESTLING

The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.