GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 05-05-2021, 22:22   #1
ÇAY
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 5.757
Konular: 376
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 893939
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 893939
Mesajlar: 5.757

Standart Sammy Guevara | Kariyer İncelemesi


İsim : Samuel Moises Guevara
Doğum Tarihi : 28 Temmuz 1993
Doğum Yeri Houston, Texas, Amerila
Ring İsimleri : Sammy Guevera/Cuban Boy
Uzunluk : 5 ft 10 in (178 cm)
Ağırlık : 185 lb (84 kg)
Eğitimciler : Reality of Wrestling
Debut : 2013

Güreşe Başlangıcı ve Inspire Pro Wrestling

Guevara Booker T'nin güreş akademisini tamamladıktan sonra çeşitli şirketler ile anlaştı. Houston içi ve dışında farklı farklı şovlara katılan Guevara ilk maçı River City Wrestling için 6 Ocak 2013'te 6 Man Gauntlet maçı oldu. 2. maçı yine Ocak ayında NWA Wrestling Revolution şirketinde Erik Shadows'a karşı oldu ve Guevera maçı kazandı. 2013 Ekim'ine kadar farklı farklı şirketlerde maça çıkan Sammy Inspire Pro Wrestling'de debut yaptıktan sonra 2017' kadar orada kaldı. Junior Crown Championship için güreşen Guevera 2 kez kemer için mücadele etti. İlkine galip olamasa da 2. denemesinde şampiyonluğu Ricky Starks'tan aldı. İlk kez kemer kazanan Sammy kemerini ilk olarak Sammy'nin kariyerinin 2. maçına çıkan Erik Shadows'a karşı korudu. Kemerini kaybettikten sonra bir süre gözükmeyen Sammy 2015'in Ağustos'unda şirkete geri döndü ve Junior Pro Crown Championship'i 2. kez kazandı. Ocak ayında Ricky Starks'a ana kemer için meydan okuyan Guevera başarılı olamadı. Nisan ayında kemerini kaybetti. Mart ayında Pure Prestgie Championship için Keith Lee ve Sami Callihan'e meydan okudu. Lee kemerini bu ikiliye karşı korusa da sonraki PPV'de Guevera Lee'yi yenmeyi başardı. Kemeri ise ACH'ye Fade To Black PPV'sinde kaybetti ve şirketten ayrıldı. Ayrıca 2015 yılında WWE için Tonny Guevera adı altında 1 kez güreşti.

Şirketten Şirkete Dolaşma (2016-2019)

Guevera Full Impact Pro'da 3 kez güreşti. Sonrasında Impact Wrestling'de Davey Richards ile takım olarak debut yaptı. Sonrasında Super X Cup turnuvasında ilk turda Drago tarafından elendi. Evolve 77'de aynı Impact gibi bir takım maçında debut yaptı. Sonrasında Evolve 81'e kadar gözükmedi. Evolve 81'de Austin Theory ve Kincaid ile takım oldu. Major League Wrestling için 2017'nin Aralık ayında debut yaptı. Bu şirket için 2018'de Darby Allin ile maça çıktıktan sonra 1 maça daha çıktı. 2017 yılında PWG için de maçlara çıktı. Debutunu bir turnuvada yapan Guevere Joey Janela'yı eledi fakat sonra Jeff Cobb tarafından elendi. Rey Fenix'i de farklı bir PPV'da yendikten sonra şirket için son maçına WALTER karşısında PWG Championship için çıktı. Aro Lucha'da MVP'yi DQ ile yenerek debut yaptı. Şirket için sonraki maçını Rey Mysterio ve Fenix ile takım olarak yaptı. AAA için de güreşen Guevera Cruserweight şampiyonluğunu kazandı. Mixed Tag Team Championship için Scarlett Bordeaux ile takım olsa da başaramadı.

AEW (2019-?)

Şubat 2019'da Guevera, yeni kurulmuş AEW ile anlaştığını açıkladı. 25 Mayıs'ta şirketin ilk şovu Double or Nothing'de Kip Sabian'ı yendi. Temmuz'da gerçekleşen Fight For the Fallen'da MJF ve Shawn Spears ile takım olup Darby Allin, Jimmy Havoc ve Joey Janela'yı yendi. AEW Dynamite'nin ilk bölümünde Cody Rhodes'a kaybetti. Maçtan sonra ikisi el sıkıştı. Yine o gece Jericho Rhodes'a saldırdı. Guevera; Jericho, Santana, Jake Hager ve Ortiz'in The Young Bucks, Cody ve Dustin Rhodes'e saldırmalarında yardım ederek heel turn yaptı. Bir grup oluşturdular ve adı The Inner Circle oldu. Guevera bir yandan Jericho'ya yardım ederken bir yandan ise Darby Allin ile bir feuddaydı. Revolution PPV'sinde Darby Allin'a kaybetti. Sonraki ay TNT Şampiyonluğu turnuvasında da Allin'e kaybetti.

2020 Haziran ayında Guevera 2016 yıllarında WWE güreşçisi Sasha Banks ile ilgili uygunsuz bir şaka yaptığı gerekçesiyle uzaklaştırıldı. Sasha ile konuşup özür diledikten tam 1 ay sonra ringlere geri döndü.

Matt Hardy Guevara All Out'ta yendikten sonra bir süre sakatlıktan dolayı ringlerden uzak kaldı. Dönüşünde Prive Party'nin menajeri olarak dönen Hardy arka alanda Guevera tarafından dövüldü. Full Gear PPV'sinde bu ikilinin maçına Guevera'nın lehine ve alehine karışanlar oldu ve Hardy maçı kazanarak feudu sonlandırdı. Full Gear'da MJF, Jericho'yu yenerek Wardlow ile beraber Inner Circle'ye katıldı. MJF ile Guevara ikilisi arasında tansiyonlar yükseldi. Guevera, MJF'e saldırdı ve onun sakatlanmasını sağladı. O gece Inner Circle'dan ayrıldığını duyurdu.

10 Mart Dynamite'da Guevara, MJF'in darbe planıını açığa çıkardı. MJF yanına Wardlow, FTR, Shawn Spears ve Tully Blanchard'ı yanına alarak The Pinnacle takımını kurdu.

Başarılar

All Elite Wrestling
BTE World Championship (2 times)
Dynamite Award (2 times)
"Bleacher Report PPV Moment of the Year" (2021) – Stadium Stampede match (The Elite vs. The Inner Circle) – Double or Nothing (May 23)
"Biggest Beatdown" (2021) – The Inner Circle jumping Orange Cassidy – Dynamite (June 10)

Adrenaline Pro Wrestling

APW Gladiator Championship (1 time, current)

CBS Sports

Worst Moment of the Year (2020) vs. Matt Hardy at All Out (2020)

Inspire Pro Wrestling
Inspire Pro Junior Crown Championship (2 times)
Inspire Pro Pure Prestige Championship (1 time)

Lucha Libre AAA Worldwide
AAA World Cruiserweight Championship (1 time)
Other championships

Bull of the Woods Championship (1 time)

Pro Wrestling Federation of Pakistan
PWFP Ultimate Championship (1 time)

Pro Wrestling Illustrated
Ranked No. 61 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2020

WrestleCircus
WC Ringmaster Championship (1 time)
WC Ringmaster Championship Tournament (2019)
WC Sideshow Championship (1 time)

Wrestling Association of Reynosa City
WAR City Heavyweight Championship (1 time, current)

Xtreme Wrestling Alliance

XWA Heavyweight Championship (1 time)


NOT : Alışkanlıktan dolayı bazı yerlerde Guevara yerine Guevera yazmışım. Kusura bakmayın
imza
HAM
Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu


İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2021, 22:36   #2
Awesome!
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Bursa
Mesajlar: 10.966
Konular: 1314
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 908674
Rep Derecesi: Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike The Miz Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 908674
Mesajlar: 10.966

Standart

Eline sağlık.
imza


Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.