GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 06-05-2021, 12:32   #1
ÇAY
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Mesajlar: 5.716
Konular: 376
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 873898
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 873898
Mesajlar: 5.716

Standart The Inner Circle | Kariyer İncelemesi


İsim : The Inner Circle
Üyeler


Kariyer31 Ağustos All Out'ta Chris Jericho, Adam Page'yi yenerek AEW World Champion oldu. Aynı şovda Santana ve Ortiz; Nick Jackson ve Lucha Brothers'a saldırarak debut yaptı. İlk Dynamite bölümünün Main Event'inde Kenny Omega ve Young Bucks; Jericho, Santana ve Ortiz'e yenildi. Maçtan sonra Jake Hager; Jericho, Sammy Guevara, Santana ve Ortiz'in Young Bucks, Dustin ve Cody Rhodes'e saldırmasını destekleyerek debut yaptı. Sonraki hafta Jericho bu ekibi The Inner Circle olarak adlandırdı.9 Kasım Full Gear'da da Inner Circle'nin başarısı devam etti. Santana ve Ortiz Young Bucks'ı yenerken Jericho kemerini Cody Rhodes'a karşı korudu. Full Gear'dan sonraki PPV, Jericho ve Guevara SoCal Uncensored'e Tag Team Şampiyonluğu için meydan okusa da Scorpio Sky'ın Jericho'yu pinlemesiyle hem maçı kaybettiler hem de Jericho ilk mağlubiyetini aldı. 27 Kasım Dynamite'de Jericho kemerini Scorpio Sky'a karşı korudu. Aralık ayında Jericho, Moxley ile feud'a girdi. Revolution'da Moxley kemeri kazanarak feudu sonlandırdı.

İleriki haftalarda The Inner Circle vs The Elite ve Matt Hardy feudu başladı. Double or Nothing'de Stadium Stampade maçı gerçekleşti ve Inner Circle maçı kaybetti. 7 Kasım Full Gear'da MJF Jericho'yu yenince Wardlow ve MJF The Inner Circle'ye katıldı. New Year Smash'te Wardlow Jake Hager'i yendi. İkili maçtan sonra birbirine saygı gösterdi. Şubat ayında MJF ve Sammy Guevara ikilisi arasında tansiyonlar yükseldi ve Guevara MJF'e saldırarak onu sakatladı. Yine o gece Guevara gruptan ayrıldığını açıkladı.

10 Mart tarihli Dynamite'de Guevara gelip MJF'in grupta darbe planladığını açıkladı. Guevara; Hager, Santana ve Ortiz'i de ikna ettiğini söyledi fakat bu üçlü sadece rol yapıyormuş açığa çıksın diye. Jericho, MJF'i kovsa da MJF kendi stablesini oluşturduğunu (Sonradan The Pinnacle olarak adlandırıldı.) açıkladı. Wardlow, FTR, Shawn Spears ve Tully Blanchard'dan oluşan ekip The Inner Circle'ye saldırdı. Grup bir süre gözükmese de 31 Mart'ta geri dönüp The Pinnacle'a saldırdı. Takımlar 5 Mayıs için bir WarGames maçı ayarlıyorlar.Maçın sonlarına doğru MJF eğer The Inner Circle pes etmezse Jericho'yu kafesin tepesinden atacağını söylüyor. Guevara, Jericho'yu kurtarmak için teslim oluyor fakat MJF Jericho'yu yine de atıyor ve şov orada sonlanıyor.

Başarılar

All Elite Wrestling
AEW World Championship (1 time) – Jericho
Dynamite Diamond Ring (2020) – MJF
Dynamite Award (2 times)
"Bleacher Report PPV Moment of the Year" (2021) – Stadium Stampede match (The Elite vs. The Inner Circle) at Double or Nothing
"Biggest Beatdown" (2021) – The Inner Circle jumping Orange Cassidy on Dynamite (June 10)

CBS Sports

Worst Moment of the Year (2020) – Guevara vs. Matt Hardy at All Out

Pro Wrestling Illustrated
Ranked Jericho No. 3 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2020
Ranked Guevara No. 61 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2020
Ranked Santana No. 126 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2020
Ranked Ortiz No. 128 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2020
Ranked Hager No. 176 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2020

Wrestling Observer Newsletter
Wrestler of the Year (2019) – Jericho
Best on Interviews (2019) – Jericho
United States/Canada MVP (2019) – Jericho
Most Charismatic (2019) – Jericho
Best Box Office Draw (2019) – Jericho
Most Charismatic (2020) – MJF
imza
HAM
Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu


İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2021, 12:46   #2
Kayıtlı Kullanıcı
KDK0WIWL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Mesajlar: 2.857
Konular: 2
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri: PAC
Rep Puanı: 245131
Rep Derecesi: KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KDK0WIWL Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
KDK0WIWL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KDK0WIWL KDK0WIWL isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 245131
Mesajlar: 2.857

Standart

Keşke makale şu sonla bitmeseydi. Sammy Guevera ortaya çıktı ama bunun dışında İnner Circle'ın jobber stable'ı olduğunu düşünüyorum. Chris Jericho WWE'ye geri dönmeye meraklı gibi görünüyor , Sammy Guevera için şirketler paraya kıyacaklardır ya diğerleri.
imza
Terrible Stump.

Konu KDK0WIWL tarafından (06-05-2021 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.
KDK0WIWL isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2021, 19:06   #3
Tribal Chief
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Florida
Mesajlar: 16.490
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Roman Reigns
Rep Puanı: 957906
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 957906
Mesajlar: 16.490

Standart

AEW tanıtımlarına tam gaz devam. İnceleme olmuş. Sırada Dark Order incelemesini bekliyorum.
Kevin Steen isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.