GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 09-06-2021, 11:44   #1
no matter what they say
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Mesajlar: 21.888
Konular: 2415
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1943123
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1943123
Mesajlar: 21.888

Standart RPG: Adaletin GWA'si


Sierra.
Hotel.
India.
Echo.
Lima.
Delta.
Shield!Dean Ambrose, Roman Reigns ve Seth Rollins üçlüsü seyirciler arasında görünüyor. Ağır adımlarla şarkının temposuna ayak uydurarak ringe geliyorlar. Hepsi eline bir mikrofon alıyor. Konuşmaya başlayan isim ise Seth Rollins oluyor.

Seth Rollins: Locked & Loaded bir geceden daha fazlasıydı. Öyle ki eve geçip yatağa uzandığım zaman bütün acıları unuttum ve içimden kesinlikle buna değdi dedim. Tabii henüz her şey yeni başlıyor. O geceden üç kemerle ayrılsak dahi her şey yeni başlıyor olacaktı. Kaybetsek de hiçbir şey bitmemiş olacaktı. Aslında bu tamamen bir adanmışlık gerektirir çocuklar. Hedefe kilitlenmek ve bütün değerli parçaları hanenize kazandırmak için çabalamak gerektirir. BOLA da kesinlikle hedeflerimizden biri. Basamakları tek tek çıkıp finalde Dean Ambrose ile karşılaşacağımdan emin olmak istiyorum. Çünkü ona da en az kendim kadar güven duyuyorum. Geçtiğimiz günlerde o acımasız kafese girerken de hislerim aynıydı. Hatta onunla tanıştığım ilk gün dahi onda bir şeyler görmüştüm. Evet, zaman çok şeyi değiştirdi ama geldiğimiz noktadan memnun olmamak için bir sebep yok. Locked & Loaded’da bu endüstriyi bir kez daha kurtardık. Şundan eminim ki biz bu endüstrinin tekrar o tutkuyu hissetmesini sağladık. Ve bir kez daha -bunu daha kaç kez söyleyeceğim bilmiyorum ama- evrendeki en iyi takım olduğumuzu gösterdik! Biz bireyselde oldukça iyiyiz ama takım olarak ‘’yenilmezler’’i oluşturuyoruz. Peki ya bir sonraki hedef ne? Şu motorcu herifler bizi mağlup etmek için aralarından yeni gönüllüler mi seçecek? Yoksa Teddy şu an yeni birileriyle görüşme halinde mi? Yoksa daha da ötesi, bizim bilmediğimiz olaylar mı dönüyor? Yani elbette ki hoşumuza gitmeyen bir şeyler olursa ne yapacağımızı çok iyi biliyorsunuz. Yanlış işlere kalkışmanın bizdeki bedeli her zaman ağır oldu. Böyle durumlarda biz o kişinin etrafını sarar ve onu adalet çemberinin içine alırız. Bu hep böyle oldu ve biz böyle olmasını istediğimiz sürece de böyle olacak. Tıpkı bunun gibi önümüzdeki turnuva da bir süreç. Ve biz burada da kazanmak istediğimiz sürece kazanmaya devam edeceğiz. Yolun sonunu görene dek tırnaklarımızla kazımaya devam edeceğiz. Çünkü BOLA’nın prestijini daha da arttırmaktan başka bir düşüncemiz yok.
imza
Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2021, 20:49   #2
Mella is Money!
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nereden: Bursa
Mesajlar: 30.686
Konular: 1828
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: Dean Ambrose
Rep Puanı: 3174871
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 3174871
Mesajlar: 30.686

StandartDean Ambrose mikrofonuyla birlikte ringi turlamaya başlıyor. Omzundaki kemeri kameralara doğru gösterdikten sonra gülerek konuşmaya başlıyor.

Dean Ambrose: Hepinize söylemiştim, gecenin sonu gelene kadar bir daha konuşmayacaktım ve şimdi vakti geldi. Locked & Loaded gecesi bir kez daha bu şirket üzerine bir imza attık. Tıpkı One Night Stand gecesi gibi. (Roman Reigns'e dönerek başını sallar) Yarım bir imza diyelim. Belki %100 olamadık ama şu an bu ringde bir unvanı taşıyoruz. Üstelik buraya geleli neredeyse 1 ay oldu. Takım kemerleri ileride yapmaya devam edeceklerimiz için bir fragman oldu sizler için. Evet, "daha neler neler yapacağız" temalı bir konuşma yapıyorum. Ama görüyorsunuz bazıları gibi lafta kalmayıp o ringe çıktığımızda gerekeni yapıyoruz. Bilin bakalım sırada ne var? Yarın gece Los Angeles'de yine yapmamız gerekeni yapacağız. Battle of Los Angeles! Bahis severler için tüyo veriyorum. Turnuvanın iki favorisi Seth Rollins ve Dean Ambrose şu an yan yana duruyor. Eğer Shield bir savaşın içindeyse onu daima kazanır. Shield yarın gece sizlere gerçek bir savaş gösterecek, tıpkı takım kemerlerini kazandığımız gece gibi. Görünen o ki finalde Seth ile karşılaşmak zorunda kalacağım. Üzücü değil çünkü her halükarda turnuvanın kazananı Shield olacak. Turnuvanın ne getireceğine değil sadece savaşa bakıyoruz. Bu yanımda gördüğünüz adam (Roman'ı işaret eder) turnuvada olmayacak. Ama yapacak daha önemli işleri olduğuna eminim. Buradaki herkesten bir ricada bulunmak istiyorum. Onu yuhalamayın, lütfen. İkimize gösterdiğiniz sevgi ve saygıyı birazda ona bahşedin. Eminim onun bu konu hakkında söyleyecek çok daha fazla şeyi vardır ama kendimi tutamayıp araya girmek istedim. Biz üç kişi değil tek kişiyiz baylar ve bayanlar. Ringin ortasına gelip yumruklarımızı birleştirdiğimizde tek yumruk oluyoruz. İçimizden birine yapılacak saldırı hepimize yapılmış oluyor. Bu yüzden arkanıza yaslanıp sakinleşin ve koca adama konuşması için fırsat verin. Benim tanıdığım Roman Reigns hiçbir işini yarım bırakmaz ve size söz veriyorum en kısa sürede yenilgisini telafi edecek. Söyleyeceklerim bu kadar ve izninizle yarın gece Karl Anderson üzerinde neler yapacağımı düşüneceğim. Evet, Karl Anderson! Yarın gece büyük umutlarla geleceği ringden boynu bükük ayrılacak isim.
imza
Verdik odunu yansın ortalık! 🇹🇷


“You may only call me "Mrs. Darcy"... when you are completely, and perfectly, and incandescently happy.”
The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2021, 20:54   #3
Tribal Chief
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Florida
Mesajlar: 16.411
Konular: 634
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Roman Reigns
Rep Puanı: 957538
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 957538
Mesajlar: 16.411

StandartRoman Reigns: Konuşmaya başlamadan önce, Dean Ambrose ve Seth Rollins'i galibiyetlerinden dolayı kutlamak istiyorum. Üstlerine düşeni yapıp o geceyi ayakta kapattılar. Eksiksiz ve kusursuz bir şekilde görevlerini yerine getirdiler. Benim aksime başarılı oldukları için biraz bozulmadım desem yalan olur. Sağıma, soluma bakıyorum ve bu şirketin en yetenekli iki ismini görüyorum. Benden bile yetenekliler doğru duydunuz. Battle of Los Angeles'da bunu tekrar sizlere gösterecekler. Bu ikili Shield adına üç gece boyunca bir savaşa girecek. Peki ben ne yapacağım? Şimdi bana, daha doğrusu sizlere gelelim. Hepinize verecek bir cevabım olacak ancak şimdi değil. Siz kalabalığa, malikanesinde volta atan şampiyona ve herkese söyleyeceklerim olacak. Sabırsızlananlar için takvimlerindeki 11 Haziran'ı yuvarlak içine almalarını istiyorum. Hatta alarmlarınızı kurmaya başlayın. Hepinize söz veriyorum ki 11 Haziran gecesi kimileri rahatsız olup sinir krizleri geçirecek kimileri ise bir şeyler öğrenmiş olup hayata farklı bir perdeden bakacak. O gece kafeste bana yaşatılanlar ve yaşattıklarınızdan sonra sessiz kalacağımı düşünmediniz değil mi? Roman Reigns'in söyleyecekleri için beklemeye devam edin. Bu arada ortamlarda yeni bir oyuncu olduğunu görüyorum. Herkesin aklına aynı kişinin geldiğini biliyorum, Best in the World! Seni diğerlerinden ayırdığımı düşünmek gibi bir aptallık etmeye kalkma. Senin içinde söyleyeceklerim olacak ve bunlardan rahatsız olacağını şimdiden bilmeni istiyorum. Yanlış bir yere ayak bastığını sana hatırlatacağım. Sakın Locked & Loaded gecesinde olduğu gibi şovu bölmeye kalkma!

Roman Reigns, Seth Rollins ve Dean Ambrose sırayla mikrofonlarını yere bırakarak ringin ortasına geliyor. Yumruklarını birleştirerek poz veriyorlar. Sonrasında Seth Rollins ve Dean Ambrose kemerleriyle köşeye çıkarak taunt atmaya başlıyor. Roman Reigns ringin ortasında tepkisiz bir şekilde dururken görüntüler kapanıyor.

imza


Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.