GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 20-01-2014, 22:50   #1
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 28 Haziran 2013 WWE Superstarsİlk Olarak WWE’nin İntro’su ardından Superstars’ın İntrosu ekrana geliyor Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.İlk olarak girişte The Miz var.Tauntunu yaptıktan sonra ringe geliyor.Ardından Wade Barret'in müziği duyuluyor.Seyircilerden büyük bir boo alıyor.O da tauntunu yaptıktan sonra ringe geliyor ve maç başlıyor.

The Miz vs Wade Barret


İkili lock up ile maça başlıyor.Miz iplere yaslayıp diğer iplere atıyor Wade'i.Wade dönünce Shoulder Block vuruyor.Miz ayağa kalkıyor.Wade o sırada tauntunu yapıyor.Tekrar lock up ve Miz headlock bağlıyor.Wade kurtuluyor Miz tekrar headlock bağlıyor.Wade kurtulmaya çalışıyor Miz bu seferde arm lock bağlıyor.İkili köşede Wade dirsek darbeleri atarak arm lock'tan kurtuluyor.Ardından tekme atıyor ve Miz'i diğer köşeye yollayacakken Miz kurtuluyor ve Neckbraker denemesi ancak Wade kurtuluyor ve Miz'i iplere yolluyor ardından tuş denemesi Wade kurtuluyor.İkili ayaklanıyor.Wade Miz'e doğru koşturuyor Miz Facebuster yapıyor.Wade'i kaldıracakken Wade tekme atıyor Miz iplere asılı bir şekilde köşede ardından Wade tekmeliyor köşede Miz'i.Diğer köşeye yolluyor.Miz zıplayarak kurtuluyor.Ardından iplere gidiyor ve Clothesline yapıyor Wade'e.Miz tauntunu yapıyor.İplere gidiyor tekme atacakken Wade ringin dışına çıkıyor.Tekrar içeri girecekken Miz'den Baseball Slite geliyor.Ardından üzerine atlıyor.Miz ringin köşesine otuyuror ve fanlarıyla tokalaşıyor.

Reklamlar.

Tekrar ringdeyiz.Miz Wade'i tekme atarak düşürüyor ve tuş deniyor ancak Wade kurtuluyor.Miz Wade'e tekme atıyor ardınan köşeye yolluyor.Miz Wade'in üzerine giderken Wade Miz''i dışarı atmak isterken Miz kenarda kalıyor.Wade yumruk atacakken miz ringe giriyor ve Wade'in ayağından tutuyor ancak Wade yumruk ile karşılık veriyor.Ardından Miz'e koşturarak Dropkick yapıyor.Tuş deniyor ancak Miz kurtuluyor.Ard arda yumrukluyor ve tekrar tauntunu yapıyor.Seyircilerden boo geliyor.Ardından Miz'i iplere götürüyor ve kafasına diziyle bastırıyor.Ard arda diz darbeleri geliyor.Miz iplerde sersemlemiş bir şekilde.Wade koşarak Big Boot'u yapıştırıyor Miz'e ardından tekmeliyerek ringin dışına atıyor.Wade ringin dışına çıkıyor.Miz2in kafasını ringe çarptırıyor.Tekrar ring'deler.Wade tuş deniyor Miz kurtuluyor.Wade Headlock bağlıyor.Miz dirsek darbeleri atıyor ancak yeterli olmuyor.Wade tekrar tuş deniyor.Miz kurtuluyor.Wade'den dirsek darbesi geliyor.Tekrar headlock bağlıyor.Miz dirsek darbeleri atarak kurtulmayı deniyor ancak Wade'den yumruk geliyor ve Miz32i köşeye yolluyor.Miz'in üzerine koşuyor Miz kenara çekiliyor.Ardından ard arda yumrukluyor ve iplere yolluyor.Miz'den Running Knee Lift geliyor.Ardından tekme atıyor.Wade köşede.Miz tauntunu yapıyor.Wade'in üzerine koşuyor ve Mizline yapıyor.Ringin köşesine çıkıyor ve Diving Axe Handle ile Wade'in üzerine atlıyor.Tuş deniyor ancak Wade kurtuluyor.Miz Skull crushing finale deniyor ancak Wade kurtuluyor ve Miz Wade'e doğru koşturuyor ancak Wade Winds of Chance yapıyor.Tuş deniyor ancak Miz kurtuluyor.Wade Miz'i sırtına alıyor ancak Miz dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ve tuş deniyor Wade kurtuluyor.Wade köşede Miz üzerine koşuyor Wade tekme atıyor ancak Miz bacağından tutuyor ve dirsek darbesi vuruyor.Ardından tekrar dirsek darbesi vuruyor.Ard arda bacağını tekmeliyor.Wade tekme atarak Miz'i iplere yolluyor ardından Rolling pin deniyor.Miz kurtuluyor ve Figure four leg lock bağlıyor.Wade pes ediyor ve Miz maçı kazanan taraf oluyor.

Reklamlar.

Geçen haftaki Raw'dan görüntüer geliyor.Punk ve Heyman'ın Lesnar'ın dönüşü hakkında konuştukları ekrana geliyor.

Punk: Sana sorularım var Heyman.Bir Paul Heyman adamı olmama rağmen,bana saygı duymadın.2005'te WWE ile yeni sözleşme imzalamıştım ve John Laurinaitis buradaydı.Johnny bana bir şans verdi ve Louisville'de iyi işler yapabileceğimi söyledi.Ben ise Paul Heyman'ın yanında olmayı seçtim.Şimdi ise Heyman,Lesnar'ın bana saldırmasını sağladı.Fakat ben bu işte en iyisiyim ve RAW'da,Smackdown'da iyi işler çıkartabilirim.Paul Heyman,resmen CM Punk'ı kovdu.O bana inanıyordu,ECW'de de beni ilk draft'ı olarak seçti.Orada bir kaç arkadaş edinmiştim ama onlar da kirli çamaşırların yıkandığı gibi şirketten atıldılar.Ancak geçen sene sen geldin Paul ve ben kendimi yanlız hissetmedim.Lesnar'ı üzerime saldın ama ben en iyisiyim.Belki o benden güçlü ama ben en iyisiyim.Bu evrenin en iyisi.O adam sadist,güçlü ve tehlikeli olabilir ama senin canavarın iyi birisi değil.Sen beni kötü duruma düşürdün ve bir arkadaşını kaybettin.Bana gerçeği anlatacaksın.Gözüme bakarak.Burada,şimdi.Bu senin hayatında ilk kez oluyor,bana gerçeği anlatacaksın Heyman !

Heyman :Ben bu yolu tercih etmek istemezdim.Gerçeği istiyorsun ve söylüyorum.Maça çıkmanı istemiyordum ve sözümü dinlemeyince ben de Lesnar'ı çağırdım.Ancak bu şirkette siz çocuklarım için çalışıyorum ve McMahon ailesinden de nefret ediyorum.Sen,WWE Champion oldun ve WrestleMania Main Event'inde yer aldın.Sen iyisin ve ben de bunu bozmak istemedim.Ancak kardeşin Lesnar ile savaşmayı resmen sen seçtin.Sen buraya ilk geldiğinde seni ben korudum.Bir gün buradan gidecek olursam korumasız kalacaksın.WrestleMania'da Main Event'e birlikte çıktık ve bu benim hayalimdi yine de.Punk,seni seviyorum dostum.2005'de benden senden kurtulmamı istediler ama ben yaptılar.Benim hayatım senin elinde.Senin düşüncen benim hayatıma yön verecek.

Şimdi de geçen hafta ki Randy ve Daniel Bryan arasında ki masa maçından kesitler ekrana geliyor.Sıradaki maçımıza geçiyoruz.Zack Ryder'ın müziği duyuluyor tauntunu yaptıktan sonra ringe geliyor ardından Antonia Cesaro'nun müziği duyuluyor. Zeb Colter ile birlikte ringe geliyorlar.Colter'ın elinde mikrofon var Zack Ryder'ın hakkında aşağılayıcı bir şekilde konuşuyor ve ringe geliyorlar maç başlıyor.

Zack Ryder vs Antonio Cesaro w\Zeb Colter


İkili lock up ile maça başlıyor.Antonio Arm lock bağladı.Zack kurtulmaya çalışıyor.Ardından Antonio Suplex yapıyor.Zack Ryder ard arda tekme ve yumruk atıyor ardından Antonio'yu iplere yolluyor ancak reverse oluyor ve Zack gidiyor iplere.Ardından dönerken Antonio'dan Slam geliyor.Antonio ayaklanıyor ve Knee drop yapıyor ardından tauntunu yapıyor ve Headlock bağlıyor.Ryder kurtulmaya çalışıyor ancak Antonio'dan ard arda dirsek darbeleri geliyor.Ryder'ı iplere yolluyor ancak iplerden dönerken Ryder'dan Facebuster geliyor.Ryder'dan ard arda yumruklar geliyor.Antonio'dan bir dirsek darbesi geliyor ve Ryder'ı köşeye yolluyor.Üzerine doğru koşuyor ancak Ryder'dan dirsek darbesi geliyor.Ardından iplere basarak Antonio'nun üzerine atlıyor ve Tornado DDT yapıyor.Antonio köşede Zack Broski boot için hazırlanıyor ve Broski boot yapıyor.Tuş deniyor ancak Antonio kurtuluyor.Ryder Antonio'yu kaldırıyor ve Antonio Ryder'ı ringin köşesine götürüyor ard arda Sholder block geliyor ardından ard arda yumruk darbeleri geliyor ve Headlock bağlıyor.Ryder'ı kaldırıyor ve Neutralizer yapıyor.Tuş deniyor ve 1-2-3 maçı Antonio kazanıyor.

Antonio galibiyetini kutlarken Mark Henry ile ilgili kısa bir video izliyoruz ve şov sona eriyor.

Hazırlayan : The Difference
imza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2014, 22:52   #2
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 40.749
Konular: 1822
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 44324
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline sağlık.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2014, 23:05   #3
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Sağolasın teşekkür ederim .
imza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2014, 23:07   #4
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2013
Nereden: İstanbul/Konya
Mesajlar: 19.615
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 105510
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline sağlık .Ekleme yapmışsın Raw'daki promoyuda çevirmişsin .O yarın geldi galiba .
imzaFuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2014, 23:14   #5
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı TheBestAndTheBeard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık .Ekleme yapmışsın Raw'daki promoyuda çevirmişsin .O yarın geldi galiba .
Sağolasın .Raw'daki promo zaten çevrilmiş hali vardı hatırlatmak amacıyla koydum onu oraya .
imza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2014, 23:15   #6
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2013
Nereden: İstanbul/Konya
Mesajlar: 19.615
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 105510
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı The Difference Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sağolasın .Raw'daki promo zaten çevrilmiş hali vardı hatırlatmak amacıyla koydum onu oraya .
Düşünmen yeter dostum .
imzaFuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2014, 23:15   #7
Amin.
Heartbroken Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2010
Mesajlar: 17.111
Konular: 1172
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 7480
Rep Derecesi: Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Ellerine sağlık.
imza

Sağdaki ben.
RPG GWA: AJ Lee
Başarılar: Loading...

RPG GTW: Ryback (old but gold)
Başarılar
- RybAJ kurmak.
- Şirketi silmek
- GTWC
- USC
- TTC( AJ Lee ile)
- Triple Crown Champ


Heartbroken Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2014, 23:17   #8
Eren Bülbül Kalbimizdesin
Cigaretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 8.611
Konular: 336
Favori Güreşçisi: Scott Hall
Rep Puanı: 29400
Rep Derecesi: Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Eline sağlık.TNA'in ezeli rakibi iyi şov çıkarmış.
imza


make great nwa againmake great "ten pounds of gold" again

Cigaretta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2014, 22:51   #9
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2013
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 16.878
Konular: 258
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 4772
Rep Derecesi: End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.
Standart

Eline sağlık.
imza

SHOCK THE SYSTEM!

messiah of the backbreaker...RPG: Roderick Strong

GTW KARİYERİ

1x GTW Champion
1x Intercontinental Champion
1x United States Champion
Bullet Club Member

GWA KARİYERİ

2019 Money In The Bank Winner

End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.