GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 16-02-2014, 16:56   #1
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 41.034
Konular: 1833
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 52574
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 18 Kasım 2013 | WWE RAW Şov İncelemesi

Hazırlayan: CM JerichoBir RAW incelememle daha karşınızdayım! Then, now, forever introsu ekrana geliyor.Geçen hafta RAW’da olanları izliyoruz.Bu akşam RAW Country akşamı olacak! Ayrıca bu akşam The Authority aksiyona geri dönüyor ve bu akşam Florida Georgia Line’ın canlı performansı olacak! Maçlarımıza geçersek Big E Langston Curtis Axella Kıtalararası kemer için karşı karşıya gelecek ve Main Eventte bir 12 adamlı takım maçı olacak!

King Of Kings! WWE COO’su Triple H ve Stephanie McMahon ringe geliyor! Onlar ringe yürürken bizde geçen hafta Big Show’un Randy Orton’a saldırdığı anları izliyoruz.Triple H’in elinde mikrofon var ve konuşmaya başlıyor.Triple H: Geri dönmek güzel.Ve güzel bir tatilin ardından geçen hafta olanlar biz burada yokken bir otorite zayıflığı olduğunu gösterdi.

Stephanie McMahon: Bu doğru.

Triple H: Ve hepsinden önemlisi The Authority,gerçek Authority geri döndü.Stephanie ile ben gelmek zorunda kaldık çünkü bu şovun bu kadar aşağılanmasına izin veremezdik.Biz yokken Vickie Guerrero ve Brad Maddox bizi çoğu kez aradı ve ne yapacaklarını sordular ama bu akşam onlar burada yok.

Stephanie McMahon: Çünkü biz döndük ve yapılacak şeyler var.Bu pazar Survivor Series var.

Triple H: Ve bizim yapmamız gereken…

I HEAR VOICES IN MY HEAD THEY COUNCIL ME THEY UNDERSTAND THEY TALK TO ME! WWE Champion Randy Orton ringe geliyor.Ringe girip mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.Randy Orton: Buradaki herkese oyunlar oynayabilirsiniz benim için sorun yok ama bana bunu yapamazsınız.Siz gitmeden önce buraların sorumluluğunu bana vermediniz ve sadece Shield’a benim arkamı kollamalarını söylediniz.Onlar bunu yapmadı ve şu an Big Show bir kemer hakkı istiyor peki sizce bunu hak ediyor mu? Ayrıca geçen hafta Big Show’un benim kıçımı chokeslamle anons masasına yapıştırmasıda sizin suçunuz.Ben WWE’nin yüzüyüm ve Daniel Bryan ve Big Show,John Cena ve CM Punk gibilerinden daha değerliyim! Ve bence siz bu değerli oyuncunuzu biraz daha iyi korumalısınız.Ve bazı kararlar almaya şimdiden başlamalısınız.

Triple H: Randy sanırım anlatmaya çalıştığın şey…

Stephanie McMahon: Randy muhtemelen haklısın ve…

Randy Orton: Muhtemelen mi? Sadece muhtemelen mi? Geçen hafta masaya chokeslam yedim, neredeyse Big Show bir kemer hakkı alacak ve siz bunu mu diyorsunuz? Peki bunun hakkında ne yapacaksınız?

Triple H: Senin ne hakkında konuştuğun kimin umrunda?

Randy Orton: Umrunda olmalı çünkü ben bu şirketin WWE şampiyonuyum ve bu şirketin yüzüyüm!

Triple H: Randy, senin dediğin şey nedir biliyor musun? Bizim,şirketimizin yüzü.

Stephanie McMahon: Evet Randy bu doğru.Geçen hafta bazı özürlerimiz olabilir ama…

Vickie Guerrero: Excuse me, excuse me!

Vickie Guerrero ve Brad Maddox stagede gözüküyorlar.Maddox konuşmaya başlıyor.Brad Maddox: Haklısınız sayın McMahon.Geçen hafta bazı yanlışlar oldu ve lütfen sadece benim konuşmama izin verin.Ben sorumluluklar almayı seven bir adamım.Her zaman gerçekleri söylerim.Geçen hafta olanlar Vickienin hatasıydı!

Vickie ona çığırtıyor.Triple H konuşmaya başlıyor.

Triple H: Düşünüyorsun ki… (YES! chantleri artıyor.) Bu ikinizinde suçuydu ve bu akşam bunu ödeyeceksiniz.

Stephanie McMahon: Geçen hafta ayarladığınız handicap maçları hakkında uzun uzun konuştuk.Geçen hafta WWE Süperstarlarını ve divalarını zorlu şartlar altına soktunuz bu yüzden bu akşam ikinizde birer maça çıkacaksınız! Vickie sen Divas Champion AJ Lee ile karşılaşacaksın.

Triple H: Maddox bütün bu olanlar Vickienin hatası olduğuna göre sende bu akşam şu anda bir maçın olacak.Bu ringe geleceksin ve bu adamla maçın olacak.Randy Orton vs Brad Maddox.Bu seni korkutabilir Maddox ama bu maç bir No Disqualification maçı olacak!

Maddox arka alana doğru giderken Kane! Kane stage’e geliyor ve Maddox’u geri itiyor.The Authority onların yanına geliyor ardından arka alana dönüyor.Birazdan yapılacak Kıtalararası kemer maçının tanıtımını izliyoruz.

Ringe döndüğümüzde Maddox ringde hazır durumda.Maçımız başlıyor.

WWE Champion Randy Orton vs Brad MaddoxNon Title No Disqualification Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Maddox ring dışına kaçıyor hemen.Maddox aprona çkıyor şimdi ama ringe girmeye kararsız.Ringe giriyor şimdi Randy üstüne gidiyor.Maddox hemen kaçıyor dışarı ve anons masasından mikrofon alıp bunu yapma tarzı birşeyler söylüyor ona.Maddox seyircilere doğru kaçmaya çalışıyor ama Randy yakalıyor onu ve ringe doğru getiriyor.Maddox bir anda elindeki mikrofonu Randy’nin kafasında patlatıyor! Randy yavaşça kalkıyor ama Maddox onu ring post’a itiyor Randy ring post’a çarpıyor.Randy ringe giriyor yavaşça.Maddox ringe giri bir DDT çakıyor ve hemen tuş deniyor 1,2 Randy kurtuluyor! Maddox kalkmasını bekliyor ama Randy kalkıp arkasını dönüyor.Çok sinirli Randy.Maddox’u yakalıyor ve ringden dışarı postalıyor! Randy dışarı çıkıp Maddox’u tutuyor ve anons masasının üstüne atıyor.Masanın üstünü boşaltıyor hemen.Maddox’u tutuyor ve steel steps’e çarpıyor.Maddox’ u tutuyor ve gömleğini yırtarak çıkarıyor ardından onu ring post’a çarpıyor birde.Maddox’u kaldırıp ayaklarını bariyerlere koyuyor ve roge hung DDT çakıyor! Maddox’u çekiyor öne doğru.Ardından yerdeki mikrofonu alıyor ve Maddox ile birlikte ringe sokuyor.Ringde üstüne çıkıyor ve mikrofonla kafasına vurmaya başlıyor.Hakem Maddoxla ilgileniyor.Ardından maçı bitiriyor.

Kazanan: Randy Orton

Hakem Ortonun maçı kazandığını söylüyor.Ardından kemerini Randy’e veriyor.Randy ringde kemerini kaldırıyor.

Bu akşam Big Show ve Ryback karşı karşıya gelecek tanıtımı izliyoruz.Arka alanda Kıtalararası şampiyon Curtis Axel yürüyor.Big E Langston’u da yürürken görüyoruz.Survivor Seriesde panelde kimlerin bulunduğunu öğreniyoruz bu isimler Booker T, Mick Foley ve Bret ‘’The Hitman’’ Hart! Az önce maçta olanları izliyoruz tekrar.Brad Maddox arka alanda sedye ile götürülüyor.Vickie onu izliyor endişeyle.

Big E Langston girişte gözüküyor ve ringe ilerliyor.Ardından rakibi şampiyon Curtis Axel ringe geliyor.Maçımız başlıyor.

Big E Langston vs Intercontinental Champion Curtis Axel - Intercontinental Championship

Zil çalıyor ve maç başlıyor Langston lock-up deniyor ama Axel arkadan tutuyor onu.Langston arkasına geçiyor onun şimdi ve takedown yapıyor.Kalkıyorlar şimdi Axel kurtulmaya çalışıyor ve iplere gidiyor.Langston bırakıyor onu ama Axel ona back elbow yapıyor.Ardından bir yumruk ve tkme atıyor.Bir chop ve bir yumruk gömüp iplere yollamak istiyor onu ama Langston reversalla iplere yolluyor onu clothesline deniyor Axel sıyrılıp iplerden sekiyor ve Langston’un üzerinden atlıyor.İplerden sekiyor ama Langstondan ona shoulder block.Langston tuş deniyor 1,2 Axel kurtuluyor.Langston kaldırıyor onu ve bir backbreaker yapıp tuş deniyor 1,2 Axel kurtuluyor.Langston tekrar kaldırıyor onu ve bir back suplex tuş deniyor hemen 1,2 Axel kurtuluyor.Axel ring dışına kaçıyor hemen.Langstonda ringden çıkıp kovalıyor onu ardından diper taraftan ringe giriyorlar Axel köşeye çekiliyor.Kalkıyor şimdi bir tekme deniyor ama Langston bacağını tutuyor onun ve clothesline yapıyor.Kaldırıyor Axel’ı ve karnına yumruklar atıyor.Tekrar kaldırıyor Langston’u ve back body drop! Hemen tuş deniyor 1,2 Axel kurtuluyor.Axel apronda kaçıyor Langston tutup ringe sokmak istiyor onu ama Axel tutup hotshot yapıyor ona.Ringe giriyor ve sırtına bir yumruk atıyor onun.Tuş deniyor Axel 1 Langston kalkıyor.Axel yumruklar atıyor ona yerde tuşa gidiyor 1,2 Langston kurtuluyor.

Commercial Break.

Aradan sonra ringdeyiz Axel Langston’a side headlock yapıyor.Kalkıyorlar şimdi Langston atıyor onu sırtından.Axel köşeye çekiliyor Langston üstüne koşuyor ve köşede spear yapıyor.Langston iplerden sekiyor ama Axeldan ona harika bir dropkick! Axeldan tuş girişimi 1,2 Langston kurtuluyor.Axel bir yumruk atıyor ona tekrar tuş deniyor 1,2 Langston kurtuluyor.Axel yerde kafasına kilit uyguluyor onun.Langston kalkıyor ve Axel’ı kaldırıp üstünden atıyor onu.Kalkıyor Langston ve Axel’a clotheslinelar yapıyor.Axel clothesline deniyor ama Langston sıyrılıp tutuyor onu ve belly to belly suplex! İplerden sekiyor ve running splash! Kaldırıyor Axel’ı big ending için omuzluyor ama Axel iniyor sırtından.Bir tekme atıyor Langston’un karnına ve çeviriyor boynunu ama Langston iplere itiyor onu ve clothesline yapıyor.Mayolarının kollarını indirip sırtlıyor onu, Big Ending! Tuşa gidiyor Langston 1,2 ve 3!!

Kazanan ve New Intercontinental Champion: Big E LangstonBig E Langston! Ana rosterdaki ilk tekli kemerini kazanıyor! Köşede kemerini kaldırıp kutluyor bunu.Maçtan tekrarları izliyoruz.Langston kemerini taraftarlarla kutluyor.

Arka alanda Randy Orton ve Shield var.Randy onlara şampiyon olduğunu ve Survivor Series’de arkasını korumaları gerektiğini söylüyor.Roman Reigns ona The Authority’nin de bunu istediğini söylüyor.Ve seni kollayacağız diyor.Randy kemerini omzuna atıyor.

Ringde şu andaki diva roster’ı ve tabiki bu olayların adamı Jerry Lawler var.Jerry Lawler: Bayanlar ve baylar bu akşam RAW Country’de bir saandalye kapmaca oyunumuz olacak! Ve bu akşam bu oyunu Florida Georgia Line en çok indirilen şarkısı eşliğinde oynayacağız!

Divalar oyuna başlıyor ve Natalya oturamayınca eleniyor.Müzik tekrar başlıyor ve sonlandığında Alicia Fox’ta oturamayıp eleniyor ama bu sırada divalar birbirine giriyorlar.Ringde çok büyük bir kavga var şu an.Total Divaslar ringi temizliyorlar.Diğer divalar arka alana doğru giderken Total Divaslar onlara laf atıyor ringden.

12 Man Tag Team maçının tanıtımını izliyoruz tekrar.Bu akşam Ryback ve Big Show karşı karşıya gelecek, birazdan!Big Show ringe geliyor.Survivor Seriesda yapılacak WWE şampiyonluk maçının tanıtımını izliyoruz.Geçen hafta RAW’da Big Show’un Randy’e vurduğu chokeslam ekrana geliyor.Show’un rakibi Ryback ringe geliyor.Maçımız başlıyor.

Big Show vs RybackSingles Match

Maçın başında lock-up geliyor Ryback itiyor Show’u.Tekrar lock-up geliyor ama Show itiyor onu.Ardından köşede tutuyor ve yumrukları indirip headbuttlar vuruyor.Ardından köşede tutuyor ve göğsüne tokadı yapıştırıyor.Show iplere yaslıyor onu.Seyirciyi susturuyor ve bir tokat daha patlatıyor.Bir headbutt vurup iplere yolluyor ve shoulder block yapıyor.Ryback ring dışına çıkıyor.Ring dışında dolanıyor bir süre ardından tekrar ringe giriyor.Lock-up geliyor ama Ryback Show’a diz darbeleri ve yumruklar atıyor.İplerde karnına yumruklar atıyor onun karşı ipe yollayacaktı ama Show reversall yapıp iplere atıyor onu ve shoulder block.Show tekrar iplere yaslıyor onu ve bir tokat daha yapıştırıyor göğsüne.İplere yolluyor ardından Ryback iplerden sekiyor ve football tackle yapıyor ona! Tekmeler atıyor Show’a ve sırtına yumruklar atıyor üst üste.Birde leg drop yapıyor Show’a tuş deniyor 1,2 kurtuluyor Show.Ryback yumruklar atıyor ona yerde.İplerden sekiyor ve running splash.Tuş denemesi 1,2 Show kurtuluyor.Ryback ona yerde reverse chinlock yapıyor.Show’un karnına yumruklar atıyor.Kalkıyorlar şimdi Show ona yumruklar atıyor ama Rybackten ona bir tekme, ardından DDT! Ryback tuş deniyor 1,2 Show kurtuluyor.Show kaldırıyor onu şimdi ve back to belly suplex! Kalkıyorlar şimdi yavaşça Ryback Show’un üstüne gidiyor ama Showdan ona bir clothesline.Ardından bir tane daha.Show köşeye itiyor onu ve corner hip attack! İplerden sekiyor Show Ryback tutuyor onu ve spinebuster! Tuş deniyor 1,2 Show kurtuluyor.Ryback meat hook için köşeye çekiliyor.Show kalkınca koşuyor ama Show yakalıyor onu boğazından! Ryback diz darbeleri vurarak kurtuluyor iplerden sekiyor ve clothesline! Ryback kalkıyor ve finish it diye bağırıyor.Show’u kaldırıyor shell shocked için! Koşuyor ve Sheel Shocked! Tuş deniyor Ryback 1,2 Show kurtuluyor! Ryback inanamıyor.Mayosunun kollarını indiriyor ve Show’u kaldırıyor yavaşça.Show iplere itiyor onu son bir kuvvetle ve KO Punch! Showdan tuş girişimi 1,2 ve 3!

Kazanan: Big Show

Show son andaki hamlesiyle maçı kazanmayı başarıyor.Hakem elini kaldırıyor Show’un.Show bir anda arkasını dönüyor ve kendisine koşan Randy’i görüp spear’ı yapıştırıyor!Randy karnını tutup kaçıyor ringden.Maçtan tekrarları izliyoruz.Randy stageden Show’a bakıyor.Show’a karşı kemerine kaldırıyor.

Arka alanda Florida Georgia Line ve Zack Ryder sohbet ediyorlar.Onların yanlarına country kıyafetleri içinde 3MB geliyor.Heath Slater coşuyor, Jinder Mahal biz Rhinestone Kovboylarıyız falan diyor.3MB Rhinestone Cowboys diyip ayrılıyor ordan.

John Cenanın durumu hakkında bir açıklama olacakmış.Survivor Series Theme Song’u iTunestan indirlebilir durumdaymış tanıtımları görüyoruz.

Randy arka alanda sağlık görevlisinden buz torbasını istiyor ve karnına bastırıyor onunla.Shield nerede diye bağırıyor.Authority nerde diye bağırıyor.Bir buz torbası daha alıyor ve görevliden ve kovuyor onu odadan.

Ringe dönüyoruz ve Real Americans ringde.Zeb Colter konuşmaya başlıyor.

Zeb Colter: Bayanlar ve baylar lütfen tek elinizi kalbinizin üstüne koyun ve bizimle birlikte söyleyin; We The People!Real Americans tauntlarını attıktan sonra Kofi Kingston ringe geliyor.Bu akşam The Miz ile takım olup Real Americans ile karşılaşacak! The Miz de ringe geliyor.Zeb Colter bıyıklarını düzeltiyor ve maçımız başlıyor.

The Real Americans (Antonio Cesaro and Jack Swagger) w/Zeb Colter vs Kofi Kingston and The MizTag Team Match

Maça Miz ve Cesaro başlıyor.Lock-up geliyor Cesaro kolunu çeviriyor onun ve yatırıyor onu.Miz kip-up yapıyor ve Cesaronun kolunu çevirip düşürüyor onu.Cesaronun kolunu çeviriyor tekrar ama Cesaro bir yumruk atıyor ona.Köşede european uppercut yapıyor.Diğer köşeye yollamak istiyor ama Miz reversall ile köşeye yolluyor onu.Üstüne koşuyor ve Awesome Clothesline! Miz köşeye çıkıyor ve diving double axe handle! Miz tuş deniyor 1,2 Cesaro kurtuluyor.Miz reverse chinlock yapıyor ona.Kalkıyorlar Miz iplere yolluyor onu.Cesaro iplerden sekiyor Mizden duckin ardından leapfrog gelecekti ama Cesaro havada yakalıyor onu ve backbreaker! Kaldırıyor Miz’i ve ring dışına yolluyor ardından Swagger’a tag veriyor.Swagger Miz’e aprondan flying clothesline yapıyor.Ardından kaldırıyor Miz’i ve ringe sokup tuş deniyor 1,2 Miz kurtuluyor.Swagger kaldırıyor onu ve köşeye alıyor.Köşede karnına omuz darbeleri vuruyor üst üste.Cesaro bir yumruk atıyor Miz’e Swagger hakemi oyalarken ve o sırada da tag alıyor.Swagger köşeye koşuyor ve Miz’e swagger bomb! Cesaro ringe giriyor ve Swagger’ın üstünden atlayıp Miz’e double foot stomp yapıyor! Cesaro tuş deniyor 1,2 Miz kurtuluyor.Miz kalkıyor yavaşça ve Cesaronun karnına yumruklar atıyor.Cesaro ona european uppercut yapıyor ve köşede tekme ve yumruk atıyor.Swagger tag alıp ringe giriyor şimdi ikili iplere yolluyorlar onu ve double back elbow.Swagger tuş deniyor 1,2 Miz kurtuluyor.Swagger Miz’e armbar yapıyor.Miz kalkıp yumruklar atıyor ona Swagger back to belly suplex deniyor ama Miz arkasına düşüyor.Swagger üstüne gidiyor ama Miz back elbow vuruyor bu sırada ondan Kofi tag alıyor! Miz şaşkın şu an Kofi iplere çıkıyor ve Swagger’a flying clothesline.Cesaroyu bir tekme ile aprondan düşürüyor ve Swagger’a clothesline yapıyor.Bir tane daha yapıyor arıdndan dropkick! İplerden sekiyor Kofi ve bir flying clothesline daha! Miz iplerden sekip tauntunu yapıyor ve Boom Drop! Kofi köşeye çekilip Boom Boom tauntuna başlıyor ama Cesaro aprondan oraya doğru geliyor.Kofi ona bir pendulum kick vuruyor ardından köşeye çıkıyor ve Swagger’a diving crossbody yapıyor.Swagger havada yakalıyor onu ve double leg takedown! Swagger tuş deniyor 1,2 Kofi kurtuluyor.Swagger kalkmasını bekliyor Kofinin kalkınca clothesline deniyor ama Kofi bunu tornado DDT’ye çeviriyor.Kofi Miz’e tag vermek için sürünüyor ve tam tag verecekken Miz aprondan iniyor! Swagger bacağını yakalıyor Kofinin ve leg DDT.Ardından Patriot Lock bağlıyor Kofi pes ediyor!

Kazanan: The Real Americans

Real Americans maçı kazanıyor ve ringe kutluyorlar bunu.Maçta olanları bir kez daha izliyoruz.Zeb Colter ikilinin ellerini kaldırıyor.

Birazdan olacak Vickie Guerrero vs AJ Lee maçının tanıtımını görüyoruz.Vickie arka alanda ilerliyor.Bir kapıyı tıklatıp maçtan sıyrılmak için bayılmış taklidi yapıyor.Bir görevli ilgileniyor onunla.Stephanie McMahon geliyor oraya sedyedeki Vickie’yi görüyor ve yemiyor tabi numarayı.Vickieyi ringe yolluyor.

Vickie’yi ringe sedye ile getiriyorlar.Vickie ne kadar çığırtsada ringe getiriliyor.AJ Lee Tamina eşliğinde ringe geliyor.Vickieyi sedyeden çözüp ringe atıyorlar. Vickie hemen bayılmış numarasına yatıyor.Hakem onunla ilgileniyor.AJ sakince kalkmasını bekliyor onun.Vickie su istiyor hakem ona su veriyor.Vickie içiyor biraz ve yüzünü yıkıyor.Hakem zili çaldırıyor.

Divas Champion AJ Lee w/Tamina Snuka vs Vickie GuerreroNon Title Singles Match

Vickie zil çaldığı an ring dışına kaçıyor ama orda Tamina karşılıyor onu.Vickie tekrar atıyor kendini yere Taminanın eli ile kendini yelliyor.Arka alana doğru giderken AJ ringden inip Vickieyi saçından tutup ringe sokuyor onu.Ringde AJ seni anlıyorum falan darken Black Widow’u bağlıyor Vickie hemen pes ediyor.

Kazanan: AJ LeeAJ kazanıyor ve Tamina eşliğinde arka alana gidiyor.Vickie bayılma olaylarına devam ediyor.

Survivor Series’de olacak divalar takım maçının tanıtımını izliyoruz.Arka alanda Triple H’in odasında Damien Sandow ve Dolph Ziggler var.Triple H onlara Country akşamında olduklarını ve bu akşam bir Broadway Brawl maçında karşı karşıya geleceklerini söylüyor.İkili ayrılıyor ordan.

David Otunganın kapağı olduğu dergiyi görüyoruz.Ring Broadway Brawl için hazır durumda müzik aletleri var ringde.

I’M HERE TO SHOW THE WORLD! Dolph Ziggler ringe geliyor. Halaluya eşliğinde Damien Sandow ringe geliyor.Oha gelirken promo kesmedi.

Dolph Ziggler vs Damien SandowBroadway Brawl Match

Maçımız başlıyor Sandow saldırıyor ona tekme ve yumruklar atıyor ardından tutup diz darbeleri vuruyor üst üste.Atıyor Ziggler’i ringden ve bir elektro gitar alıyor.Gitarı dışarı atıp ringden iniyor ve Ziggler’i tutup steel steps’e çarpıyor.Gitarı alıp Ziggler’a geçirmek istiyor ama Ziggler çekilince steel stepse çarpıyor gitarı.Ziggler steel stepse çıkıyor ve Sandowun üstüne atlıyor.İki isimde dışarıda yerde şu an Ziggler kaldırıyor onu ve ringe sokuyor.Kendiside giriyor ama Sandow ordaki bir aletle Ziggler’in karnına ve sırtına vuruyor.Ziggler’in karnına bir stomp vuruyor ardından kafasını tutup köşeye çarpıyor.Sırtına yumruklar atıyor Sandow.Bir gitar alıyor ama Ziggler yumruklar atıyor ona.Sandow karnına bir tekme atıyor onun ardından kaldırıyor ama Ziggler arkasına düşüyor ve Sandow’a dropkick yapıyor.Sandow ring dışına düşüyor.Ziggler köşeye çıkıyor yavaşça ama Sandow ayaklanıp ringe itiyor onu Ziggler orgun üstüne düşüyor! Sandow ringe girip tuş deniyor 1,2 Ziggler kurtuluyor.Sandow stomplar vuruyor ona.

Commercial Break.

Aradan sonra ringdeyiz Sandow Ziggler’ın karnına omuz darbeleri vuruyor köşede ve headbuttlar yapıyor.Stomplar vuruyor ve yumruklar atıyor çıldırmış gibi.Ordaki sandalyeyi alıyor ve Ziggler’in sırtına ve karnına geçiriyor.Sandalyeyi köşeye yaslıyor.Ziggler’in üstüne gidiyor ama Zigglerdan ona bir small package 1,2 Sandow kurtuluyor.Ziggler kalkıyor ve yumruklar atıyor ona.Yerde üstüne çıkıyor ve yumruklar atmaya başlıyor.Ziggler ordaki kemanı alıyor ama Sandow ona yerdeki gitarı geçiriyor.Sandow tuş deniyor 1,2 Ziggler kurtuluyor.Sandow kaldırıyor onu ve köşeye atıp üstüne gidiyor ama Zigglerdan back elbow geliyor ona.Ziggler koşuyor ve jumping DDT! Ziggler sürünerek tuş deniyor 1,2 Sandow kurtuluyor.Ziggler ordaki kemanı alıyor ve Sandowun sırtına geçiriyor.Çekiyor ve birde Fameasser! Tuşa gidiyor 1,2 Sandow kurtuluyor! Kalkıyorlar şimdi Ziggler ZigZag deniyor hemen ama Sandow atıyor onu sırtından.Üstüne gelen Ziggler’i kaldırıyor ve ringe bırakıyor Ziggler ringe çarpıyor.Ardından tutuyor kafasını ve köşedeki sandalyeye çarpıyor.Sandow tuş deniyor 1,2 Ziggler kurtuluyor.Sandow kaldırıyor Ziggler’i ve diğer köşedeki çelloya çarpıyor.Sandow ordan bir gitar alıyor ve onunla vuruyor Ziggler’a.Hemen tuş deniyor 1,2 ama olmuyor.Sandow gitarı alıp kalkmasını bekliyor onun.Kalkınca üstüne koşuyor ama Ziggler çekilince ring post’a çarpıyor.Ziggler onu roll-up’a çekiyor 1,2 Sandow kurtuluyor.Ziggler ordaki küçük davulu alıyor ve kalkınca Sandow’un kafasına geçiriyor.Sandow kıvranıyor yerde Ziggler bu sefer bas davulunu alıyor ve onuda geçiriyor Sandow’a! Yerdeki klasik gitarıda alıyor ve Sandow’un kafasının ortasında patlatıyor! Ziggler tuşa gidiyor 1,2 ve 3!

Kazanan: Dolph ZigglerZiggler bu ilginç maçı kazanıyor.Ziggler galibiyetini kutluyor.Maçtan görüntüler izliyoruz.Ziggler yerdeki gitarı çalıyor.

Bu akşam gecenin ilk dakikalarında olanları izliyoruz.Arka alanda Triple H ve Stephanie McMahon tartışıyorlar.Randy Orton geliyor oraya ve onlara nerede olduklarını ve Shield’ın nerede olduğunu soruyor.Benim WWE şampiyonu olarak saygı görmem gerekiyor diyor Orton.Stephanie ona bunun hakkında konuşuyoruz diyor.

Arka alanda Florida Georgia Line ve John Cena var.Cena onlara geldikleri için teşekkür ediyor ve el sıkışıyorlar.Cena ayrılıyor oradan ve ringe ilerliyor.

John Cena ringe geliyor.Seyircilerle tokalaşıyor ardından ringe giriyor.Mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

John Cena: Destek için teşekkürler Nashville buna gerçekten ihtiyacım vardı.Koluma geçen hafta gerçekten kötü şeyler oldu, izleyelim.

Geçen hafta Alberto Del Rionun John Cenaya saldırdığı ve koluna çalıştığı anları izliyoruz.

John Cena: Ben dünya ağırsiklet şampiyonu olarak asla pes etmem ve bunu Smackdowndada gösterdim, hadi izleyelim.

Smackdownda yapılan bilek güreşi maçı ekrana geliyor.

John Cena: Bunu her izlediğimde ve olanları gördüğümde bu akşam bana verdiğiniz desteğin değerini anlıyorum gerçekten teşekkürler! Döndüğümden beridir WWE evreninin enerjisi sizing enerjiniz gibi yüksek oldu ve hiç değişmedi.Ve ben burada siz hepiniz için bulunuyorum.Kolum sakatlandı ve belki ben yine bir süre gözükmeyeceğim.Yada bir süper kahraman gibi kolumu önemsemeden savaşçacağım.Kendime bazen dünya ağırsiklet şampiyonu olmalı mıydım diye soruyorum ve şu seslere şu desteğe ve şu atmosfere baktığımda bunun yanıtının evet olduğunu görüyorum! Bir şampiyon ayakta kalır, savaşır ve Alberto Del Rio’nun yaptığı gibi hileler ve ucuz numaralar yapmaz.Sizin hiçbirinizi kalbinizden Alberto Del Rio dediğinizi göremiyorum.Ve kolum sakat olabilir ama o bu ringde kimin karşısında olduğunu bilmiyor.Benim adım John Cena.Ve ben buraya dünya ağırsiklet şampiyonu olmaya geldim.Ben bu kemeri altı gün sonra tüm ailemin önünde Survivor Seriesda temiz bir şekilde koruyacağım! The Champ Is Here!

Realeza! Alberto Del Rio staged gözükmeye başlıyor ve alkışlıyor Cenayı.Ardından ringde doğru yürürken konuşmaya başlıyor.

Alberto Del Rio: John Cena, gerçekten harika bir konuşmaydı! Evet burada bir super kahramanımız var! John Cena, çok iyi görünüyorsun ama her zaman ağlarken gözüküyorsun.

John Cena: Bunu seni pazar günü tuş ederkende yapabilirim.

Alberto Del Rio: John Cena, bu pazar o kemeri koruyacağını mı söyledin? Bu kemeri bana ve seyircilere kaldırıp bir gösterebilir misin? Şimdi! Hey hey hey bir dakika bunu elin sargılı elinle yapacaksın.Bunu yapabileceğine inanıyorum.

John Cena: Alberto bilmen gerek tek şey pazar gününe hazırlıklı olman gerektiği.

Alberto Del Rio: Hey hey hey ben ve herkes hazır olduğunu biliyor zaten.Ama küçük düşmeye! Aşağılanmaya! Hemde arkadaşlarının, ailenin, anneciğinin, babacığının gözleri önünde.(Alberto ringe giriyor ve konuşmaya devam ediyor)John Cena bir şampiyon her zaman mücadeleye hazır olur.Ve bence şu an harika bir zaman!

John Cena: Bir dakika sen haklısın Alberto.Gerçek bir şampiyon her zaman risk alır ve mücadeleden kaçmaz…

John Cena kolundaki sargıyı atıyor ve Albertoya saldırıyor! İkili yumruklaşıyorlar şu an Cena kaldırıyor onu AA için ama Alberto Cenanın omuzlarından aprona iniyor ve ordan ring dışına düşüyor.Alberto girişe doğru kaçıyor.Sinirli bir şekilde İspanyolca bir şeyler söylüyor.Cena kemerini kaldıyor ringde.

The Rhinestone Cowboys yani Jinder Mahal ve Drew McIntyredan oluşmuş 3MB ringe geliyor.

Xbox One tanıtımını izliyoruz.Ardından bu gecenin diğer karşılaşmacıları R-Truth ve Xavier Woods ringe geliyor.R-Truth şarkısını döktürüyor yine her zamanki gibi.

R-Truth: Bayanlar ve baylar tanıştırmama izin verin, benim yeni partnerim Xavier Woods!

Seyircilere Whats Up çektirip ringe giriyor.Maçımız başlıyor.

R-Truth&Xavier Woods vs The Rhinestone Cowboys (Drew McIntyre and Jinder Mahal) w/Heath SlaterTag Team Match

Maça Truth ve Mahal başlıyor.Lock-up geliyor ve Truth ona side headlock yapıyor.Mahal iplere yolluyor onu Truth iplerde kalıp ona doğru dans ediyor.Mahal sinirlenip clothesline deniyor ama Truth sıyrılıp bir tokat atıyor ona ardında kolunu çevirip Woods’a tag veriyor.Truth Mahal’i iplere yolluyor ve ducking yapıyor Woodstanda Mahal’e bir dropkick! Woods kaldırıyor onu ama Mahal ona hemen side headlock yapıyor.Woods yumruklar atıyor ona ve birde european uppercut yapıyor.İplere yollayacaktı ama Mahal reversall yapıp iplere yolluyor onu.Clothesline deniyor ama Woods sıyrılıyor iplerden sekiyor ve koşup Mahal’e hurricanrana yapıyor! Tekrar iplere yolluyor Mahal’i Drew o iplerdeyken tag alıyor Woods clothesline deniyor Mahal’e ama Mahal sıyrılıyor Woods arkasındaki Drew’ı görüyor ve bir elbow vuruyor.Mahal’e de bir tane vuruyor bu sırada Drew koşuyor ve low dropkick yapıyor.Drew kaldırıp köşeye alıyor onu ve stomplar vuruyor karnına.Bir chop atıyor ardından sırtınada.Mahal’e tag veriyor ringde tutuyorlar Woods’u ve double vertical suplex! Mahal tuş deniyor 1,2 Woods kurtuluyor.Mahal tag veriyor hemen Drew ringe giriyor ve bir tekme atıyor Woods’un kafasına ardından armbar yapıyor.Woods kalkıyor şimdi yumruklar atıyor Drew’a ama Drewdan ona bir diz darbesi geliyor.Drew suplex deniyor ama Woods kurtuluyor ve bacakları arasından geçip hemen Truth’a tag veriyor! Truth ringe giriyor ve Drew’a bir clothesline yapıyor ardından bir tane daha.Ardından bir leg lariant.Drew’ın karnına bir tekme atıyor ve sitout inverted suplex slam! Bu sırada Slater ringe çıkıyor ve Truth’a bir şeyler söylüyor ama Woods onu ring dışına çekiyor Slater düşüyor.Truth Drew’a bir tekme atıyor ve Truth or Consequences! Truth Woods’a tag veriyor Woodstan Drew’a bir Honor Roll! Ardındanda Lost In The Woods! Woods tuş deniyor 1,2 ve 3! Woods debutunda kazanıyor!

Kazanan: R-Truth and Xavier WoodsWoods ve Truth takımı kazanıyor.Hakem onları elini kaldırıyor.Woods düşen Slater’ın şapkasını giyiyor ve ikili ringde dans ediyorlar.

Randy Orton arka alanda.The Authority yanına geliyor.

Stephanie McMahon: WWE’nin yüzüne yakışır bir karar verdik.

Triple H: Bu pazar Survivor Series'da Shield olmayacak.Biz olmayacağız ve hiçbir yardım olmayacak.Ve sen bu pazar Big Show’u tek başına yenecek ve bu kemeri hakettiğini ispatlayacaksın, aynı zamanda WWE’nin yüzü olduğunuda kanıtlayacaksın.

Randy Orton: Bunu kanıtlayacağım.

Randy gidiyor ordan.Bu hafta Smackdownda Rhodes Brothers ve Real Americans arasında olacak takım şampiyonluk maçının tanıtımını izliyoruz.Wrestlemania 30 tanıtımı ve bilet satışı hakkında bir video izliyoruz.Rey çocuklar için en iyi Noel hediyesi WM 30 biletidir falan diyor Booker T videonun sonunda bir Can You Dig It Sucka? çekiyor.

RAW’da Florida Georgia Line’ın canlı performansını izliyoruz.

Sırada 12 adamlı takım maçımız var! Daniel Bryan ringe geliyor. YES! YES! YES! Ardından CM Punk ringe geliyor! Geçen hafta RAW’da olanları izliyoruz.Bu arada Rhodes Brothers ve The Usos ringe gelmiş bile.

SIERRA HOTEL INDIA ECHO LIMA DELTA, SHIELD! Shield ringe geliyor.Ardından Live In Fear duyuluyor ve Wyatt Family ringe geliyor.Main Eventimiz başlıyor!

Daniel Bryan&CM Punk&WWE Tag Team Champions Cody Rhodes and Goldust&The Usos (Jimmy and Jey Uso) vs The Shield (United States Champion Dean Ambrose, Roman Reigns and Seth Rollins)&The Wyatt Family (Bray Wyatt, Luke Harper and Eric Rowan)12 Man Tag Team Match

Maça Ambrose ve Jimmy başlıyor.Lock-up geliyor Ambrose diz darbesi vuruyor ona.Ardından side headlock yapıyor Jimmy iplere yolluyor onu ama Ambrosedan shoulder block.Ambrose iplerden sekiyor Jimmyden ducking ardından gelen Ambrose’a clothesline! Jimmy kaldırıyor onu ve bir body slam yapıyor.Ardından kolunu çevirip Jey’e tag veriyor.Jimmy Ambrose’u ona yolluyor Jey ona uppercut yapıyor.Jey köşeye yolluyor Ambrose’u üstüne koşuyor ama Ambrosedan back elbow ona.Ambrose hemen Reings’e tag veriyor.Reigns ringe giriyor lock-up geliyor.Reigns iplere itiyor onu Jey iplerden sekiyor ve flying elbow vuruyor ona.Bir de uppercut vuruyor ve sırtını köşeye çarpıyor.Jey karnına yumruklar atıyor onun ama Reigns onun karnına bir tekme atıyor.Ardından bir uppercut vuruyor ve Jey’in kafasını tutup köşeye çarpıyor.Bir headbutt yapıyor ama Jeyden ona uppercut.Jey köşeye itiyor onu orda Cody tag alıp ringe giriyor.Bir yumruk atıyor Reigns’e ardından tekme atıp kolunu çeviriyor ve Goldust’a tag veriyor.İkili kollarını çeviriyorlar Reigns’in ve karnına yumruk atıyorlar.Goldust çöküyor ve birde uppercut vuruyor ve tuşa gidiyor 1,2 Reigns kurtuluyor.Reigns şimdi tutuyor onu ve kendi köşesine alıyor.Orada Rollins tag alıyor ve ringe girip Goldust’a yumruklar atıyor.Köşeye yollayacaktı ama Goldust reversalla Rolins’i köşeye yolluyor ardından Rollins’e bir back body drop yapıyor! Dizleri üstüne çöküyor Goldust ve onada bir uppercut vuruyor.Ardından tutuyor Rollins’I ve bir inverted atomic drop! İplerden sekiyor ve Rollins’e bir tekme atıyor.Goldusttan tuş denemesi 1,2 Rollins kurtuluyor.Goldust Rollins’in kolunu çevirip Jey’e tag veriyor.Jey ringe giriyor ve Rollins’e superkick çakıyor.Rollins’i irish whip’e atıyor üstüne koşuyor ama Rollins’in back elbowuyla düşüyor.Jey ring dışına düşüyor.Harper tag alıyor bu sırada Rollinste ringden giriyor ve ikili tartışıyor şu anda.Diğer Shield ve Wyatt Family üyeleride katılıyor tartışmaya.

Commercial Break.

Aradan sonra ringde Goldust ve Rollins var.Rollins köşede yatmış durumda Goldust üstüne çıkıp yumruklar atıyor ona seyirci sayıyor 1,2,3,4,5,6,7,8,9 Goldust çekiliyor ve Rollins’e 10 ile tekme atıyor! Goldust yatırıyor onu tuş deniyor 1,2 Rollins kurtuluyor.Goldust kaldırıyor onu ve kolunu çeviriyor.Rollins’i kendi köşesine çekiyor orada Cody tag alıyor ve ringe girip Rollins’in karnına bir yumruk atıyor.Bir yumruk daha atıyor Cody.Köşeye çekiyor onu ve orada yumruk ve tekmeler atıyor köşeye yollayacaktı ama Rollins reversall yapıp Cody’i köşeye atıp üstüne koşuyor Cody çekiliyor ve sunsetflip yapıyor 1,2 Rollins kurtuluyor.Cody kolunu çeviriyor onun o durumda köşeye çarpmak istiyor ama Rollins bir reversall daha yapıp Cody’i köşeye çarpıyor.Rollins kaldırıp tutuyor onu ve Ambrose’a tag veriyor.Ambrose ringe giriyor ve Codynin sırtına bir yumruk atıyor.Cody’e bir yumruk atıyor ardından kafasını tutup ringe çarpıyor.Bacaklarından tutup karnına stomplar vuruyor.Brde elbow drop vuruyor Ambrose ve tuş deniyor 1,2 Cody kurtuluyor.Ambrose tutuyor onu ve Reigns’e tag veriyor.Reigns ringe giriyor ve Codynin karnına bir tekme atıyor.Birde headbutt vuruyor ve kafasını iplerde sıkıştırıyor.Reigns koluna çalışıyor onun ve Rollins’e tag veriyor.Rollins ona bir elbow drop yapıp tuş deniyor 1,2 ama olmuyor.Rollins şimdi Cody’e reverse chinlock yapıyor.Yavaşça kalkıyorlar şimdi Rollins ona mat slam yapıyor.Rollins tutuyor Codynin bacağını ve Reigns’e tag veriyor.İkili bacağına çalışıyorlar onun.Reigns kaldırıyor onu ama Cody ona yumruklar atıyor iplerden sekiyor ama Reignsten ona bir back elbow.Reigns tuş deniyor 1,2 Cody kalkıyor.Reigns kaldırıyor onu ve bir headbutt yapıyor.Ambrose tag alıp ringe giriyor şimdi ve Codynin sırtına bir stomp vuruyor.Bir stomp daha vurup tuş deniyor 1,2 Cody kurtuluyor.Ambrose elini tutuyor onun ve stomp vuruyor.Ambrose Cody’nin boğazına bastırıyor ayağıyla.Ambrose kaldırıyor onu ve köşeye alıp yumruklar atıyor ardından diğer köşeye çarpıyor sırtını.Kafasından tutup kaldırıyor ve bir vertical suplex yapıp tuş deniyor 1,2 ama Cody yine kurtuluyor.Rollins tag alıyor şimdi ve ringe giriyor ve Codynin karnına bir stomp vuruyor.Rollins kalkmasını bekliyor onun ama Cody ona yumruklar atmaya başlıyor bir headbutt yapıyor ama Rollins ona tekme atıyor.Ardından vertical suplex deniyor ama Cody tutuyor onu ve inverted suplex slam! Rollins Cody’i bacağından çekerken Harper ondan tag alıyor.Rollins tartışıyor onunla.Bu sırada Harper bir anda koşuyor ve Goldust’ı aprondan düşürüyor! Cody’i iplere yolluyor ama Cody iplere çıkıyor ve Beautiful Disaster! Cody tag vermek için koşuyor ve şimdi Bryan’a tag veriyor! Bryan köşeye çıkıyor ve Harper’a missile dropkick! Koşuyor ve bir dropkickler Wyatt ve Rowan’ı da köşeden düşürüyor! Harper’a shot kicklere başlıyor YES! ler eşliğinde.Sonuncuyu yapacakken Harper sıyrılıyor ve köşeye itiyor onu ardından koşuyor üstüne ama Bryan ona drop toe hold yapınca köşeye çarpıyor.Bryan geriliyor ve koşup ona bir corner dropkick yapıyor! Tekrar geriliyor sms Rollins ringe giriyor Bryan tutuyor onu arkadan ve german suplex! Reigns ringe girip üstüne koşuyor ama Bryan onuda ring dışına atıyor! Corner dropkick için koşuyor ama Harper havada yakalıyor onu ve sitout powerbomb! Harper tuş deniyor 1,2 Bryan kurtuluyor.Harper Wyatt’a tag veriyor şimdi Wyatt ona elbow droplar yapıyor ve yumruklar atıyor üstüne çıkıp.Üstüne çıkıp kafasının arkasına yumruklar atıyor.Wyatt kaldırıyor onu şimdi ve Shield’a laf atıyor ardından Reigns’e tag veriyor Reigns Bryan’ın göğsüne bir yumruk atıyor.Tutuyor kafasını ve bir yumruk daha.Ambrose tag alıyor şimdi ve Bryan’a yumruklar atıyor.Rowan tag alıp ringe giriyor.Bryan’a bir yumruk atıyor ardından kaldırıyor ve body slam! Rowan ona chinlock yapıyor şimdi.Bryan kalkıyor ve yumruklar atıyor ona ama Rowan iplere itiyor onu ve back elbow yapıyor.Ambrose tag alıyor ondan ve Bryan’a bir stomp vuruyor.İplerden sekiyor ve bir jumping stomp.Bacağına kilit uyguluyor şimdi Ambrose ve chinlock yapıyor.Bryan kalkıp karnına elbowlar vuruyor onun.İplerden sekiyor ama Ambrosedan ir diz darbesi ona.Ambrose iplerden sekiyor ama Bryan ona knee lift yapıyor.Bryan tag vermek için sürünüyor ama bu sırada Shield ve Wyattlar ringe dalıyor ve aprondaki faceleri düşürüyorlar aşağı!

Commercial Break.

Aradan sonra ringdeyiz Rollins’in tuttuğu Bryan’a Rowan bir stomp vuruyor ve Reigns’e tag veriyor. Harper Bryan’ı köşeye yaslıyor Reigns bir yumruk atıyor ona.Reigns kaldırıyor onu ve sırtına bir yumruk atıyor.Kaldırıyor şimdi on ama Bryan onun karnına yumruklar atıyor.Reigns iplere itiyor onu back body drop deniyor ama Bryan tutuyor onu ve DDT’yi çakıyor! Bryan sürünüyor şimdi ve Punk’a tag veriyor! Punk tag alıp ringe giren Ambrose’a flying clothesline yapıyor ardından Ambrose’a running double axe handlelar yapıyor.Harper ringe girmeye çalışıyor ama Punk big bootla düşürüyor onu ringden.Ambrose’u iplere yolluyor ve leg lariant! Rollins ringe giriyor ama Punk çeviriyor onun kafasını Ambrose’ u da tutuyor ve Rollins’e swinging neckbreaker, Ambrose’a DDT çakıyor! Köşedeki Ambrose’a bir running high knee smash vuruyor.Diğer köşedeki Rollins’e de aynısını yapıyor ardından kendine çekiyor ve short-arm clothesline! Ambrose’a da aynı tarifeyi uyguluyor! Hemen köşeye çıkıyor Punk ve diving elbow drop! GTS tauntunu yapıyor şu an.Kaldırıyor onu şimdi ama Wyatt ringe girince Ambrose’u bırakıyor.Wyatt koşup bir clothesline deniyor ama Punk sıyrılıyor ve roundhouse kick! Ambrose arkadan tutacaktı onu ama Punk atıyor onu sırtından ve Anaconda Vise bağlıyor! Bu sırada Harper ve Rowan ringe giriyor ve bozuyor pozisyonu.Usos ringe giriyor Rowan clothesline deniyor onlara ikili sıyrılıyor ve double superkick! Harper’a da bir tane yapıp ring dışına atıyorlar onu.İplerden sekiyorlar ve dışarıdaki Rowan ve Harper’a over the top rope double suicide dive! İkili kalkıyorlar şimdi geri geri giderken birbirlerine çarpıyorlar Punk sırtlıyor onu ama Ambrose back elbowlar vurup iniyor sırtından.Headlock driver için tutuyor ve Headlock Driver! Tuşa gidiyor 1,2 Goldust bozuyor tuşu! Reigns ringe giriyor ve Goldust’a spear! Cody ringe giriyor ve tutuyor Reigns’I, Cross Rhodes! Rollins ringe girip clothesline deniyor ama Cody ipe çıkıyor beautiful disaster deniyor ama Rollins havada yakalıyor onu ve corner powerbomb! Punk Rollins’i kaldırıyor Bryan iplerden sekiyor ve running clothesline! Bryan koşuyor ve dışarıdaki Wyatt’a suicide dive! Rollins ringe giriyor ama Punk atıyor onu ringden.Ambrose giriyor ringe Punk ona swinging neckbreaker deniyor ama Ambrose sıyrılıyor Punk sırtlıyor onu ve GTS! Tuşa gidiyor Punk 1,2 ve 3!!!!

Kazanan: Daniel Bryan&CM Punk&Cody Rhodes&Goldust&The Usos

Face takım kazanıyor! Ringde Punk ve Bryan ellerini kaldırıyor ama bu sırada ringe Real Americans Harper ve Rowan ile dalıyor! Ring karışıyor şu anda çok büyük bir kavga var şu an ama bir dakika! REY MYSTERIO! Rey dönüyor ve ringe koşuyor! Ringe giriyor Cesaro kaldırıyor onu powerbomb için ama Rey yumruklar atıyor ona ve hurricanrana ile ring dışına yolluyor! Rowan üstüne koşuyor ama Rey ipleri çekince aşağı düşüyor! Swagger üstüne koşuyor ama Rey on orta ipten bir omuz darbesi vuruyor.Ardından Swagger’ı hurricanrana ile orta ipe asıyor! Harper üstüne gidiyor ama Rey onuda drop toe holdla asıyor ipe.İplerden sekiyor ve double 619!Punk yakalıyor Harper’ı ve GTS! Bryan koşuyor ve single leg running high knee! YES! YES! YES! Rey Punk ve Bryan üçlüsü YES! lere devam ederken Rhodes Brothers ve Usosta ringe giriyor ve hepsi kutluyor bunu.YES! chantleri eşliğinde şovu kapatıyoruz.İzleme Linkleri:

imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 16:57   #2
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2013
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 19.724
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 108913
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline sağlık Engin.

Sandalye kapma ve Vickie'nin maçı saçmaydı bence.
imzaFuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 17:04   #3
The Man In Black
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2013
Mesajlar: 49.086
Konular: 2883
Favori Güreşçisi: Lacey Evans
Rep Puanı: 106372
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

İyi bir inceleme tam da Raw izlemeyi bıraktığım zamanlar .
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 17:33   #4
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 41.034
Konular: 1833
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 52574
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı TheBestAndTheBeard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık Engin.

Sandalye kapma ve Vickie'nin maçı saçmaydı bence.
Sağol.Vickie çok bağırdı kafam gitti.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 17:54   #5
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2013
Mesajlar: 28.337
Konular: 317
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 67116
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline sağlık. Keyifle okudum. Bu arada ME süperdi.
imza


Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 17:58   #6
Asi Ruh
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 43.780
Konular: 5927
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 14038
Rep Derecesi: Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

İyi inceleme olmuş şovda fena değilmiş ME falan. Eline sağlık
Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 18:15   #7
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 41.034
Konular: 1833
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 52574
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık. Keyifle okudum. Bu arada ME süperdi.
Alıntı Damon Striker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İyi inceleme olmuş şovda fena değilmiş ME falan. Eline sağlık
Teşekkürler. ME görüntü olarak sonu olarak falan güzelde ilk 10 dakikasını yazmak işkence.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 18:18   #8
Eren Bülbül Kalbimizdesin
Cigaretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 8.614
Konular: 336
Favori Güreşçisi: Scott Hall
Rep Puanı: 30367
Rep Derecesi: Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cigaretta Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Big E'nin IC olduğu şov buymuş demek.Eline sağlık.
imza


make great nwa againmake great "ten pounds of gold" again

Cigaretta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 18:38   #9
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 41.034
Konular: 1833
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 52574
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Cigaretta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Big E'nin IC olduğu şov buymuş demek.Eline sağlık.
Teşekkürler dostum.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 18:42   #10
The Viper
Age Of Orton123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2012
Nereden: Bursa
Mesajlar: 8.159
Konular: 175
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 147
Rep Derecesi: Age Of Orton123 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Age Of Orton123 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart

Old School'u merakla beklemekteyiz.
imza


RPG

Karakter = Brock Lesnar

Başarılar = 3 Kere GTW Şampiyonluğu
GTW kemerini en çok kazanan kişi
1 kere GTW Tag Team Şampiyonluğu (w/The Rock)
2012 Survivor Series Survivor'u
Age Of Orton123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.