GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 27-02-2014, 16:41   #1
Asi Ruh
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 43.780
Konular: 5927
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 14038
Rep Derecesi: Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 16 Ağustos 2013 WWE SuperstarsWWE Then, Now and Forever Introsuyla şovumuz başlıyor. Ardından Superstars Introsunu görüyoruz ve ilk maçımıza geçiyoruz. Spikerlerimiz Alex Riley ve Tony Dawson karşılıyor bizleri bu sırada.


Heath Slater w/3MB vs Zack Ryder

İki isim tauntlar atarak maça başlıyorlar. Lockup oluyor, Slater rakibini köşeye çekiyor yumruk deniyor ama Ryder kurtuluyor. Yeniden başlıyorlar Slater rakibiine tekme ve yumruklar vurarak onu yere düşürüyor. Ardından kaldırıyor ve kolunu kavrayıp bir arm lock bağlıyor. Ryder takla atarak kurtulup kolundan atıyor onu ardından bir arm lock yaparak yere düşürüyor onu. Slater kalkıp onu iplere götürüyor ve yumruklarla kurtuluyor. Sonra tekme atıp iplere yolluyor ancak Ryder reversal yapıyor ve back drop yapıyor ona. Sonra Slater kalkıyor ve Ryeder'dan ona bir clothesline. Slater ring dışına düşüyor, Ryder tekrar geriliyor ve dropkick vuruyor birkez daha. Ryder ardından kendiside ring dışına iniyor, Slater'ı tutup ringe sokuyor. Kendiside giriyor, Slater bir tekme fakat hayır yder tutuyor ve Rollup geliyor! 1-2 fakat başarısız. Ardından bir clothesline Ryder'dan, sonra tutup köşeye çarptırıyor rakibinin kafasını. Ters köşeye atıyor ancak Slater reverseliyip gidiyor fakat dirsek darbesi vuruyor Ryder. Köşeye çıkıyor ama Slater onu ayağından tutup yere çarpıyor. İplerden geriliyor ardından ve dropkickle Ryder'ı dışarı düşürüyor Slater. Bu sırada Slater hakemi oyalarken Mahal da Ryder'a bir tekme vuruyor ring dışında.

-Commercial break-

Döndüğümüzde Slater, Ryder'ın kafasını yere çarptırıyor. Sonra rakibi kalkınca yumruklar atmaya başlıyor, taunt atıyor ama Ryder yumruklarla cevap veriyor. Bir yumruk daha fakat Slater sıyrılıyor ve neckbreaker. 1-2 fakat başarısız. Ardından Slater rakibini iplerde diziyle sıkıştırıyor, hakem oraya geliyor ve uzaklaştırıyor onu. Bu sırada Drew Mcintyre gelip bir yumruk geçiriyor Ryder'a. 1-2 fakat başarısız. Ardından yerde bir headlock bağlıyor Slater rakibine. Ryder kalkıp yumruklar vurarak kurtuluyor. İplerden geriliyor ama Slater'dan Superman Punch. 1-2 fakat başarısız. Ardından Ryder yerde aprona gidiyor, Slater iplere tutunarak ona diz darbeleri vuruyor. Hakem onu uzaklaştırıyor oradan, bu sırada yine Drew gelip tekme geçiriyor Ryder'a. Slater tauntlar atmaya başlıyor ama bu arada Ryder birden ayaklanıyor ve Rollup arkadan. 1-2 fakat olmuyor. Slater kalkar kalkmaz dirsek darbesiyle yere düşürüyor rakibini. Ardından tekmeler atıyor Ryder'a, kalmasını bekliyor ve bir tekem daha geçiriyor Ryder kalkarken. Ardından bir tekme daha geçiriyor Slater. 1-2 fakat başarısız. Sonra bir headlock bağlıyor yerde Slater. Ryder kalkıyor yumruklar vuruyor ama Slater diz darbesi geçiriyor İplere yolluyor ama Ryder dönüşte kafasını tutup yere çarptırıyor. Ryder köşede Slater üzerine gidiyor ve Double High Knee Ryder'dan. Köşeye çıkıyor ve missile dropkick. Slater ters köşede şimd, Ryder üzerine gidiyor ancak Slater harika bir superkick. 1-2 fakat yine olmuyor. Slater rakibini sırtüstü çevirip kafasına yumruklar atmaya başlıyor. Ardından kalkıyor ve tutuyor rakibini, Suplex deniyor ancak Ryder ayakları üzerine düşüyor ve Neckbreaker. 1-2 fakat başarısız. Slater köşede tekrardan, Ryder üzerine gidiyor ama Slater'dan tekme. Köşeye çıkıyor ve Ryder'ın üzerinden atlayıp Rollup fakat hayır Ryder yatmıyor Rollup'a ve diz üstü çöküp rakibini tuşa yatırıyor! 1-2-3!

Kazanan: Zack Ryder


Birazdan Emotions Run High başlığı altında geçtiğimiz RAW'daki Miz TV'de John Cena ve Daniel Bryan arasında yaşananları izleyeceğimizi öğreniyoruz, ardından bu görüntüler ekranlara geliyor. Miz TV var ve Cena ile Bryan konuk. Geçen hafta ayrı ayrı olan promoların benzerleri kesiliyor. Segmentin sonunda Daniel, Japonlar’ın bir maça çıkmadan önce rakipleri yapabildikleri kadar sert tokatladıklarını söylüyor. Seni tokatlamak isterdim ama sen bir güreşçi değilsin diye devam ediyor. Cena sinirleniyor, hadi diyor, yanağını işaret ediyor, üzerine bir de tokat atıyor Daniel’a. Ama Daniel sadece gülüyor, Triple H geliyor ikilinin arasına giriyor. O sırada Orton’ın müziği çalıyor, Orton apronda görünüp çantasını gösteriyor. John Cena vs Daniel Bryan Summerslam'deki WWE kemeri maçının tanıtımı gösteriliyor.


Sonra birazdan geçtiğimiz RAW'daki Summerslam'de USC kemerine contender olmak için gerçekleşen 20 Man Battle Royal maçını izleyeceğimiz duyuruluyor. Daha sonra bu görüntüleri izliyoruz. Rob Van Dam, son olarak Mark Henry’i eleyerek Battle Royal’ı kazanıyor. Maçtan sonra Mark, RVD’yi tebrik ediyor. O sırada Shield’ın müziği çalıyor. İkili ringdeler, Shield ringin etrafını sarıyor. Ama ama ama ama ama o da ne ?! CRANK IT UP ! BU BIG SHOW ! Show ringe geliyor, kot tişört bir durumda ama bu durum bile yetiyor, Shield vazgeçip uzaklaşıyor. Ardından Sıradaki maçımıza geçiyoruz.


Dolph Ziggler&Kofi Kingston vs Prime Time Players(Darren Young&Titus O'Neill)

Kofi ve Young başlıyor, Lockup oluyor. Kofi headlock yapıp arkadan kolundan yakalayarak köşelerine götürüyor. Ziggler tag alıyor ve ikili Young'a Double Ruddian Leg sweep + Double Elbow Drop yapıyorlar. 1-2 fakat başarısız. Ziggler, Young'ı köşeye atıyor, Young reversal yaparak gidiyor ancak Ziggler yumruk geçiriyor. Ziggler ardından rakibini köşeye alıyor, o sırada Titus aprondan geliyor ama Ziggler onu yumruk vurarak ring dışına yolluyor. Ziggler Young'ı ikinci iplere çıkıp yumruklamaya başlıyor derken Young sıyrılıyor ve Ziggler'ı ayağından tutarak yere çarptırıyor kafasını. 1-2 fakat başarısız. Ardından Young Ziggler'i tutarak Titus'a tag veriyor. Titus bir tekme vuruyor Ziggler'in karnına. Ardından kaldırıyor ancak Ziggler yumruklarla karşılık veriyor. İplerden geriliyor ancak Titus onu kucaklıyor ve backbreaker, kucağında tutmayı sürdürüyor Titus ve tutup yere fırlatıyor Ziggler'i. Titus taunt atıyor ardından rakibni köşelerine sürükleyerek Young'a tag veriyor. İkiliden Ziggler'e double soulder block geliyor ardından. 1-2 fakat başarısız. Ardından Young rakibinin yerde yüzüne zarar veriyor ve bir headlock bağlıyor. Ancak Miz bir jawbreaker yaparak kurtuluyor. Köşeye gidiyor sürükleyerek, Young üzerine gidiyor ancak Ziggler çekiliyor ve Young ring demirine çarpıyor. İki isimde yerde ve Ziggler tag veriyor Kofi'ye. Kofi iplerden zıplıyor ve bir yumruk geçiriyor Young'a. Ardından Titus'uda ring dışına düşürüyor yumrukla. Ardından bir yumruk Kofi'den Young'a, bir chop ve ardından dropkick. İplerden geriliyor Kofi ve Superman Punch. Kofi ardından iplerden geriliyor ve Boom Drop. Kofi taunt atıyor Trouble In Paradise için, ancak o sırada Titus onun dikkatini dağıytıyor. Kofi onu savuşturuyor Young'a dönüyor ama Young onu sırtlıyor Gut Check için, ama Kofi kurtuluyor. Kofi köşeye gidiyor Young da üzerine ancak Kofi'den dropkick. Köşeden zıplıyor ve Springboard Bodysplash! 1-2 fakat Titus girip bozuyor. Ancak Ziggler diğer taraftar giriyor ve dropkick geçiriyor Titus'a. Bu sırada hakem Ziggler'i görmemiş durumda, hakem Titus'la uğraşıyor onu uyarıyor. O sırada Young ayakta, Ziggler ringe giriyor tekrar, yumruğundan sıyrılıyor Young'ın ve Zig Zag! Young ayaklanıyor sersemlemiş şekilde ve Trouble In Paradise Kofi'den! Bu sırada hakemde ringe dönmüş durumda. 1-2-3!

Kazanan: Dolph Ziggler&Kofi Kingston


Birazdan Superstars'da A Special Look At The Best vs The Beast temalı CM Punk ile Brock Lesnar ve yanında Paul Heyman arasında yaşananları izleyeceğimizi öğreniyoruz. Ardından CM Punk ve Brock Lesnar ile Paul Heyman arasında yaşananları konu alan promo tarzı bir video izliyoruz. The Best ve The Beast Summerslam'de kapışacaklar, bu görüntüler eşliğinde bizde şovumuzun sonuna geliyoruz.

Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2014, 17:10   #2
BEŞİKTAŞ
RealChamp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2012
Nereden: Kış Tepesi
Mesajlar: 15.423
Konular: 417
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 1070
Rep Derecesi: RealChamp Ana kadroya çağırıldın.RealChamp Ana kadroya çağırıldın.RealChamp Ana kadroya çağırıldın.RealChamp Ana kadroya çağırıldın.RealChamp Ana kadroya çağırıldın.RealChamp Ana kadroya çağırıldın.RealChamp Ana kadroya çağırıldın.RealChamp Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Eline sağlık dostum çok iyi yapmışın.
imza


RealChamp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2014, 17:11   #3
Asi Ruh
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 43.780
Konular: 5927
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 14038
Rep Derecesi: Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

Alıntı RealChamp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık dostum çok iyi yapmışın.
Eyvallah sağol
Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-02-2014, 00:01   #4
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2013
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 19.724
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 108913
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline sağlık.Güzel incelemişsin.
imzaFuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2014, 00:13   #5
#thelunaticfringe
Soerwax BI-TW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Antalya
Mesajlar: 15.807
Konular: 1127
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5422
Rep Derecesi: Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.Soerwax BI-TW Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Şov sıradan olsada baya iyi güzelleştirmişsin.
imza

-[S]-oe-[R]-wax


“I knew I was better than everyone in developmental, I’m going to say that right now”

“If you dont put everything you have into achieving your dreams, you might end up regretting it at some point in your life.”

“Don’t be a jerk. That’s a good piece of advice. Come with hopes high, head low, open ears, open eyes and work hard, and that’ll get you where you want to be.”

“I’ve always talked about disappearing, about getting off the grid. But I feel like I’ll be trapped in this forever.”

“I didn’t sell out, I’ve Bought in to the Evolution.. of Seth Rollins!”

| Soerwax - Tumblr| Soerwax - Deviantart | Soerwax - Youtube | Soerwax - Twitter |Soerwax BI-TW isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2014, 00:59   #6
the Red Devils
Best World - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2013
Nereden: Aydın - Kuşadası
Mesajlar: 9.628
Konular: 432
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 1346
Rep Derecesi: Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.Best World Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Ellerine sağlık.
imza


Red Devils on a mission.
Best World isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.