GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 22-01-2012, 08:28   #1
Kangal Among Man
Ozzie Kendrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 12.825
Konular: 1080
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 9902
Rep Derecesi: Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.
Standart 20 Ocak Cuma - SmackDown İnceleme


Yazan : Ozan Kendir ve Mert Bilge

Daniel Byran Geliyor ve Şov Başlıyor.Konuşmaya başlıyor ''Bu akşam şovda Sin City SmackDown adı geçiyor.Sadece Las Vegas da olduğumuz için değil,bu Big Show'un kız arkadaşım AJ'ye yaptığı içinde! Günah işledi.Big Show WLA,Ama AJ çok zayıf.Dediğim gibi AJ'ye çarpması kaza değildi bilerektti.O gözyaşları timsah gözyaşlarıydı.Çünkü Big Show WHC gittiği için kıskanıyor.Cash-in yaptığımından sonra onu kabullenemedi.O bir manyak! Bu yüzden AJ beyin travması geçirdi.Kariyeri bitebilir... Hepsi sadece ring kenarında,benim maçımda yanımda olmasıydı.Bunu beni sevdiği için yaptı.Bunu bana kimse daha önce yapmamıştı.Ve bende onu seviyorum.Geçen hafta maçımı ona adadım.Bu haftada öyle yapacağım.Ve Mark Henry'ye,ondan korkmuyorum.Big Show'dan korkmadığım gibi.Big Show burda değil ve bu çok iyi birşey.Çünkü ona yapacaklarımdan ben sorumlu değildim.Big Show birkez doğru şeyi yap ve birini incitmeden ve sadece bırak!.Müziği çalıyor ve Bryan ringi terk ediyor.

Cody Rhodes, kemeriyle beliriyor. Ringe doğru yürüyor ve rige giriyor. Hornswoggle gözüküyor. Oldukça endişeli gözüküyor. Ringe doğru ilerliyor ama Cody, Horny ringe girmeden saldırmaya başlıyor. Bir anda Justin Gabriel geliyor. Gelir gelmez Cody'e saldırıyor. İki isim yumruklaşmaya başlıyor. Gabriel, Cody'i ringe sokuyor. Gabriel, Cody'e kendine göre biriyle dövüş diyor. Gabriel meydan okuyor ve Cody'de bunu kabul ediyor. Cody Rhodes vs Hornswoggler maçı Cody Rhodes vs Justin Gabriel maçına dönüştürülüyor. Ayrıca bu maçta kemer ortada olmayacak.

Cody Rhodes vs Justin Gabriel w/Hornswoggle

Cody önce tekme atıyor, ardından da yumruk atıp Gabriel'e Back Chop vuruyor. Gabriel, Cody'i köşeye çekip üst üste dirsek darbeleri vurmaya başlıyor. Cody, Gabriel'i Irish Whip'e yollayuyor ama Gabriel, Cody'nin altından kayıp Dropkick vuruyor. İki isim de ayakta ama Gabriel, Cody'i yere fırlatıyor. Gabriel, Cody'i Irish Whip'e yolluyor ama Cody, Gabriel'in yüzüne vuruyor. Ardından Dropkick yapıp tuşa gidiyor ama olmuyor. Gabriel'i kaldırıp Standing Gourdbuster yapıyor. Cody, Chinlock bağlıyor. Gabriel kurtulmaya çalışırken Cody, Gabriel'in kafasına vuruyor. Cody iplerden yardım alarak Gabriel'te tekme atıyor. Gabriel'e yumruk atıp tuşa gidiyor ama olmuyor. Gabriel'i pes ettirmeye çalışıyor ama Gabriel dirsek darbeleriyle kurtuluyor ve Gabriel Special yapıyor. Ardından Cody'e tekme atıp turnbuckle'a çıkıyor. Ama Cody oradan uzaklaşıyor. Gabriel, turnbuckle'dan inip Cody'nin kalkmasını bekliyor. Cody kalkınca da üzerine doğru koşup yumruk atıyor. Cody'i diğer köşeye atıp üzerine koşuyor ama Cody'i Gabriel'i arkaya doğru atıp ayaklarından tutuyor. Ama Gabriel bir anda Cody'i Roll-Up'a yatırıyor ama olmuyor. Gabriel, Cody'i arkadan kavrayıp tuşa gidiyor ama tuş girişimi başarısız. Cody, tekme atıp Gabriel'i köşeye yolluyor üzerine doğru koşuyor ama Gabriel tekme atarak Cody'i engelliyor. Ardından Gabriel, Crossbody ile Cody'nin üzerine atlayarak tuşa gidiyor ama olmuyor. Gabriel, köşede bulunan Cody'nin üzerine doğru koşup zıplıyor ama Cody, Gabriel'in ayaklarından tutup iplere atıyor. Ardından Cody, Cross Rhodes yapıp tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Cody Rhodes

Cody kemerini alıp seviniyor. Hornswoggle'a bakıyor. Kemerini Hornswoggle'a ve fanlara gösteriyor.Epico & Primo Vs. The Uso's

Epico Ve Primo Ringe geliyorlar,Ardından Uso'lar geldi.Maç başlıyor.Tornado maç olacağını görüyoruz.Clothslinelar,Elbowlarla Uso'lar hızlı başlıyor.Kontrolu ele alıyorlar.Ama Epico Jay'i dışarı atıyor.İkisi Jey'e saldırıyor.Kaldırıp diz darbesi ve suplex geliyor.Pin deneniyor ama olmuyor.Kafasını iplere sıkıştırıyorlar.İpe yolluyor ama Jay dönmüyor bir yumruk ve Jay tekrar ringte.Usolar kontrolu tekrar ringe giriyor.Tag Move'ları geliyor.Epico Ve Jay ring dışına düşüyor.Rosa Jay'i oyalıyor ve ve Epico sırtını kenarlara vuruyor.Ringdeki Jey Primo'ya Splash vuruyor.Pin deniyor ama Epico giriyor.Bir Backstabber geliyor! Epico Ve Primo kazanıyor!


Brodus Clay,dans ederek ringe giriyor.Dans yarışmasına katılacak.Vickie Guerro ringe geliyor.Bikaç laf attıktan sonra Dans ediyor.Ama kimse beğenmiyor ve Brodus dans etmeye başlıyor.Ardından Regal ringe geliyor.Bu saçmalığa inanamıyorum diyor ve Vickie'yi korumaya çalışıyor.Tam beraber ringi terk edecekken Brodus nereye gidiyorsun diyor ve dans etmesini söylüyor.Regal beklenenin aksine harika dans ediyor.ama Brodus Splash vuruyor.Dans ediyor sonradan kaldırıyor.Reklamlara gidiyoruz.

Sheamus Vs. Wade Barrett

End of Days çalıyor ve Barrett boolamalar altında ringe doğru yürüyüp ringe giriyor. Written in My Face duyuluyor ve "Great One" Sheamus ringe doğru yürüyor ve o da ringe giriyor. Maçın "Tables Match" olduğunu hatırlatmakta fayda var İki isimde ringe hazır ve gong sesiyle maç başlıyor.

Wade Barrett vs Sheamus | Tables Match

Barrett, Sheamus'a tekme atıp yumrukluyor. Köşede yumruklarına ve tekmelerine devam ediyor ama Sheamus, Barrett'ı köşeye çekip bu sefer kendisi yumruk atmaya başlıyor. Barrett'ı tutup diğer köşeye çarptırıyor. Barrett, Sheamus'un boş bir anında yumruklamaya başlıyor ve Sheamus'u Irish Whip'e yollamak isterken Sheamus, Barrett'i Irish Whip'e yolluyor ama hemen ardından Barrett'tan tekmeyi yiyor. Barrett, Sheamus'un üzerine doğru koşuyor ama Sheamus, Barrett'ı ringin dışına yolluyor. Sheamus ta ringin dışına çıkıyor. Sheamus, Barrett'a doğru yöneliyor ama Barrett onu ringe çarptırıyor. Barrett spiker masasının önünde bulunan masayı açmak isterken Sheamus buna izin vermiyor ve ardından Barrett spiker masasına çarptırıyor. Sheamus ringin kenarındaki masayı açıyor ve Barrett'ı kaldırıyor ama Barrett, buna izin vermeyip Sheamus'un ring kenarındaki demirlere çarptırıyor. Barrett, Sheamus'u ringe sokup tekmeliyor. Ardından Sheamus'u iplere sokup diz atıyor. Sheamus'un hemen arkasında ringin dışında masa bulunmakta. Barrett iplerden sekip Big Boot'u geçiriyor ama Sheamus apron bölgesinde kalıyor. Barrett apron bölgesine geçiyor ve Sheamus'u kaldırmak istiyor ama attığı yumruklarıyla Barrett'tan kurtulmaya çalışıyor. Ama Barrett üst üste yumruklarıyla üstünlüğünü kaptırmıyor. Sheamus'u kaldırmak istiyor ama Sheamus buna izin vermiyor. Sheamus, Barrett'ın ellerini iplere sıkıştırıp Barrett'a üst üste yumruklar atıyor. Ardından Sheamus iplerden sekip Barrett'ı itiyor ama kurulmuş masa yerine spiker masasına çarpıyor. Sheamus ringin dışına çıkıyor. Barrett'ı ringe sokuyor ve ringe masa sokmak isterken Barrett masaya tekme atıyor ve Sheamus'ta yere yığılıyor. Barrett önce Sheamus'u, sonrada masayı ringe sokuyor. Barrett masayı kuruyor. Sheamus'u kaldırıp masaya doğru yöneliyor ama Sheamus buna izin vermiyor. Sheamus üst üste Double Axe Handle vurup Body Slam yapıyor. Sheamus, Barrett'ı masanın üzerine yatırıp turnbuckle'a çıkıyor ama Barrett hemen kalkıp Sheamus'a yumruk atıyor. İki isim karşılıklı yumruklaşıyor. Barrett üstünlüğü ele alıp turnbuckle'a çıkıyor. Barrett, Sheamus'u Suplex pozisyonuna getiriyor ama Sheamus yumruklarıyla Suplex'i engelleyip Barrett'a kafa atıp onu ringe düşürüyor. Barrett kalkıp köşeye gidiyor. Sheamus zıplıyor. Az kalsın kurulu masanın üzerine düşüyordu Great One. Barrett masayı yana atıyor ve Sheamus, Barrett'a Irish Curse Backbreaker yapıyor. Sheamus masayı köşeye koyuyor. Sheamus, Barrett'a tekme atıyor ve Celtic Cross yapacakken Jinder Mahal geliyor. Sheamus, Mahal'ı apronda görür görmez vurup ringin dışına düşürüyor. Sheamus, Barrett'a dönüyor ama Barrett tekme atıyor. Barrett, Sheamus'u hemen köşede bulunan masaya yolluyor ve masa kırılıyor. Barrett maçı kazanmayı başarıyor.

Kazanan: Wade Barrett

Barrett maçı kazanıyor ama fanlar Sheamus'un mağlubiyetinden pek de memnun değil.
Mahal ringe giriyor ve masayı köşeye koyuyor. Mahal, Sheamus'u kaldırıyor ama Sheamus kurtuluyor ve Brogue Kick'i geçiriyor. Sheamus, Mahal'ı kaldırıyor ve masaya doğru koşup masayı Mahal'la kırıyor. Shemus öcünü aldığı için seviniyor.Ted Dibiase Vs. Hunico : Bayrak Kapma Maçı

Reklamlara gidiyoruz.Ted Dibiase Vs. Hunico Bayrak Kapma Maçı. İkiside ringe geliyor ve maç başlıyor.Hunico yumruklarla başlıyor.Hemen tauntunu yağıyor iplere yolluyor ama Ted yüzünü çarpıyor.Bayrağı alacakken Hunico powerbomb vuruyor.Meksika bayrağını alacakkan Ted ELectric Chair yapıyor.Ama Hunico Ted'i ringten atıyor.Hunico bayrağı alacakken Ted kalkıyor ve itiyor.Hunico ring dışına,Comacho'nun üstüne düşüyor.Ted bayrağı alacakken Hunico tutuyor ama Ted ring kenarına ve Dream Street vuruyor.Bayrağı alıyor! Ted Kazanıyor!


Drew Ve Santino kör maçı için rulet çevriliyor.Maça geçiyoruz.Gözler kapanıyor. Birbirini aramalar,denemeler başlıyor.BOşa kaçan yumruklar,tekmeler geliyor.Drew birden yakalıyor ve ikiside dışarı düşüyor.Yine aramalar başlıyor.Drew direği Santino sanıp yumruk atıyor.Acı içinde.Tekrar ringdeler.Drew bakıyor.Ama yine ring dışına yuvarlanıyor.Santino seyircilerden nerede olduğunu buluyor ve Cobra geliyor.1!2!3! Santino kazanıyor.Drew,kovuldu...


Daniel Byran Vs. Mark Henry : Lumberjack Match For World Heaveweight Championship!

Daniel Bryan vs Mark Henry maçı için Lumberjack'ler ringe doğru yürüyor ve Lumberjackler yerlerini alıyor. Mark Henry beliriyor. Fanların boolamaları altında ringe doğru yürüyor ve ringe giriyoruz. Daniel Bryan'ı görüyoruz girişte. Bryan şovun başında kestiği promoda olduğu gibi boolanıyor. Ringe giriyor. Turnbuckle'a çıkıp kemerini gösteriyor herkese. İki isimde ringte hazır. Lilian Garcia'nın iki ismi tanıtması ve ardından gelen gong sesiyle maç başlıyor. Bu maçta World Heavyweight Championship kemerinin ortada olduğunu belirtmekte fayda var.


Henry üstündeki t-shirt'ü çıkartıp Bryan'a fırlatıyor. Bryan, Henry'e tekme atıyor ama Henry, Bryan'ı yere fırlatıyor. Bryan apron bölgesinde ve Lumberjack'lerle yüz yüze geliyor. Onlara bir şeyler söyledikten sonra ringe giriyor. Bryan tekme atıyor ama Henry hemen ardından Bryan'a kafa atıp Bryan'ı tekrar yere düşürüyor. Bryan ringin dışına çıkıyor. Reks'i itip apron bölgesine çıkıyor. Reks ile bir süre diyaloga giriyor ve ringe giriyor. Ringe girer girmez Henry'de yumruğu yiyip yere düşüyor. Henry, Bryan'ı kaldırıyor ve köşede Bryan'a Headbutt vurup kafa atıyor. Henry iplere tutunup Bryan'ın üzerine çıkıyor ama saymaya başlayınca Henry, Bryan'ın üzerinden iniyor. Henry, Bryan'ı tekrar köşeye sıkıştırıp yumruk atıyor. Bryan, Henry'e dirsekle vuruyor ama Henry, Bryan'a kafa atıp onu tekrar yere düşürüyor. Henry, Bryan'ı ayağa kaldırıp Irish Whip'e yolluyor. Bryan, üst üste Henry'den kurtuluyor ve yumruk atıyor ama Henry'e bir etki etmiyor. Hatta kendisini ringin dışında buluyor. Gabriel ve Barrett, Bryan'ı ringe sokuyor. Bryan bundan pekte memnun değil. Reklamlara gidiyoruz.
Reklamlardan döndüğümüzde Henry, Bryan'ı tutup fırlatıyor. Henry, Bryan'ın kafasını iplere sıkıştırıyor. Hakem saymaya başlıyor ve Henry bırakıyor. Bryan, Henry'nin üst üste ayağına vuruyor. Bryan, köşede bulunan Henry'e Back Chop vurup tekme atıyor ama Henry, Bryan'ı itip düşürüyor. Bryan, Henry'nin üzerine doğru koşup tekrar vurmaya başlıyor ama Henry, Bryan'ı tekrar itiyor. Bryan, Henry'e doğru koşup Dropkick vuruyor. Ardından Bryan bir de tekme atıp tuşa gidiyor ama Henry, Bryan'ı üzerinden fırlatıyor. Bryan bir anda kendini ringin dışında buluyor. Lumberjackler, Bryan'a bir şey yapmıyor. Bryan ringe giriyor ve Henry'e doğru koşuyor ama Henry'den Clothesline'ı yiyor. Ardından Bryan'ı üst üste yere fırlatıyor. Henry, köşede bulunan Bryan'ın üzerine doğru koşuyor ama Bryan tekme atarak Henry'i engelliyor. Bryan, Henry'nin üzerine koşuyor ama Henry Clothesline'ı geçiriyor. Bryan havada takla atıyor. Henry hemen tuşa gidiyor ama olmuyor. Kemere oldukça yaklaşmıştı. Henry, Bryan'ı kaldırıyor ve Lumberjack'lerin üstüne atıyor. Lumberjackler birer labut gibi yere düşüyor. Ted DiBiase, Bryan'ı ringe sokmak isterken Bryan bunu engelliyor ve ortalık karışıyor. Bryan, Lumberjack'ler tarafından hırpalanıp aprona çıkartıyorlar. Henry, apron bölgesinde olan Bryan'ı tutup ringin içine atıyor. Bryan, apronda bulunan Henry'e Dropkick vurup Henry'i ringin dışına düşürüyor. Lumberjack'ler Henry'i tutuyor. Bryan'da Lumberjack'lere vuruyor. Barrett, Ezekiel, Cody, Ted ringe girip Bryan'ı dövüyor. Ringin dışındaki Lumberjack'ler ise Henry'i dövüyor ama Henry tüm Lumberjack'leri yere serip ringe giriyor. Henry ringte Barrett, Ezekiel, Cody ve Ted'i yere fırlatıyor. Bryan, Henry'nin üstüne doğru koşuyor ama Henry, Bryan'ı kucaklıyor. Cody, Henry'e tekme atıyor ve Henry, Bryan'ı düşürüyor. Ve tüm Lumberjack'ler ringe girip Mark Henry'e saldırıyor. Lumberjack'ler kendi arasında da kavga etmeye başlıyor. Bryan ringin dışına çıkıyor. Henry'de kendini ringin dışına atıyor. Bryan kemerini alıp girişe doğru gidiyor. Bryan fanların boolaması altında backstage'e gidiyor. Maçta bir sonuca varılamıyor.

Kazanan: No Contest

Backstage'de Teddy Long'u görüyoruz. Bryan ile karşılaşıyor. Bryan geçen hafta ve bu hafta oynadığı World Heavyweight Championship maçlarından rahatsızlığını dile getiriyor. Teddy Long, Royal Rumble'da World Heavyweight Championship kemeri için bir maçın olması gerektiğini söylüyor ve Royal Rumble'da World Heavyweight Championship kemeri için "Mark Henry vs Big Show vs Daniel Bryan" maçının olacağını söylüyor. Ayrıca bu maçın türünün Steel Cage olacağını da ekliyor. Daniel Bryan bu habere pek sevinmiş değil. Şov bu şekilde sona eriyor.
imza


the cream always rises to the top.
Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 08:30   #2
Kayıtlı Kullanıcı
cena_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2012
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.408
Konular: 98
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 861
Rep Derecesi: cena_07 Ana kadroya çağırıldın.cena_07 Ana kadroya çağırıldın.cena_07 Ana kadroya çağırıldın.cena_07 Ana kadroya çağırıldın.cena_07 Ana kadroya çağırıldın.cena_07 Ana kadroya çağırıldın.cena_07 Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Güzel bir şovdu ve bu da ona yakışan bir inceleme olmuş.Ellerine sağlık. +Rep
imza


кσвяα тι̇мι̇#Future #Forever #Victorious
#StrongerTogetherHepsinden azar azar yap,ortaya yap..
cena_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 10:02   #3
Kayıtlı Kullanıcı
Drowlyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Madagascar
Mesajlar: 4.371
Konular: 291
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 1233
Rep Derecesi: Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Şov gerçekten harikaydı. Hiç beklenmeyen, sürpriz bir şov oldu. Bryan vs Mark maçını kim yazdı bilmiyorum ama sanki hızlı atlamış. Teşekkürler süper 2'li.
imzaDrowlyt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 19:57   #4
Željko Obradović
Ultimate Opportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 8.721
Konular: 432
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2151
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.
Standart

Alıntı Drowlyt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şov gerçekten harikaydı. Hiç beklenmeyen, sürpriz bir şov oldu. Bryan vs Mark maçını kim yazdı bilmiyorum ama sanki hızlı atlamış. Teşekkürler süper 2'li.
Mark Henry vs Daniel Bryan maçını ben yazdım. Maç zaten 7-8 dakikalı bir maç. O yüzden çok atladığım bir yer olmadı. Ki atlayadabilirdim. Çünkü maçın genelinde izlediğim tek şey Henry'nin Bryan'ı sağa sola fırlatmasıydı ve ya yumruklamasıydı.
imza
.
Ultimate Opportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 20:02   #5
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2011
Nereden: Sivas-Merkez
Mesajlar: 15.461
Konular: 442
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 39765
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Bu haftaki Smackdown'da beklediğim gibi çıkmadı.İnceleme de güzel olmuş.
imzaEski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper


Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 20:55   #6
Ormandan Kestim Çamı
Chopstick Suicidé - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul-Bayrampaşa.
Mesajlar: 1.150
Konular: 24
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 304
Rep Derecesi: Chopstick Suicidé NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Chopstick Suicidé NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Chopstick Suicidé NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Chopstick Suicidé NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Standart

Güzel şov olmuş,özellikle tables match'i izleyeceğim.
imza
[/CENTER]

Chopstick Suicidé isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 23:23   #7
◢◤
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Nereden: Alanya
Mesajlar: 27.625
Konular: 3309
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 110840
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Wade Barrett güzel bir süpriz yaptı overrated Sheamus'a karşı. Daniel Bryan senaryosuda iyi çiziliyor, Rumble'da kemeri koruyacağını zannetmiyorum. Teşekkür ettik.
imza


"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2012, 23:31   #8
Fenerbahçe Basketbol
Controlled Frenzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 7.557
Konular: 148
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1083
Rep Derecesi: Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.
Standart

Flag maçı ve Blindfold Maçı süperdi bence.ME Maçını izlemedim maçı duyunca bile sıkıntı bastı beni.İyiki izlememişim ME'i.Onun dışında süperdi.

Teşekkürler Ozzie ve Kanka.
imza
fenerbahçe-erzurumspor-arsenal-real madrid-juventus-bmg-porto-okc thunder-lewis hamilton
Controlled Frenzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2012, 00:53   #9
legit boss
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Mesajlar: 26.659
Konular: 2485
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 64325
Rep Derecesi: Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Tables maçı dışında pekte güzel diyeceğimiz bir maç yoktu özellikle ME sıradan bir Lumberjack maçı gibi bitti.

Teşekkürler.
imza

Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2012, 00:56   #10
Željko Obradović
Ultimate Opportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 8.721
Konular: 432
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2151
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.
Standart

Alıntı Mr Perfection Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tables maçı dışında pekte güzel diyeceğimiz bir maç yoktu özellikle ME sıradan bir Lumberjack maçı gibi bitti.

Teşekkürler.
ME çok iyi bir maç olmadı. Ama Cody vs Gabriel maçını izlemeni tavsiye ederim. Kısa bir maçtı ama oldukça zevk aldım yazarken. Tabi ME'ı yazarken de bi' o kadar sıkıldım. :
imza
.
Ultimate Opportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.