GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 05-04-2014, 06:35   #1
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWF Fully Loaded : In Your House 1998 PPV İncelemesi

Hazırlayan : The Difference


WWFully Loaded: In Your House|PPV İncelemesi

Şirket: World Wrestling Federation
Tarih: 26 Temmuz 1998
Yer: Selland Arena,Fresno California
İzleyici Sayısı: 9,855
Önceki PPV: King of the Ring (1988)
Sonraki PPV: SummerSlam (1998)
WWFully Loaded: In Your House Song[YOUTUBE]u6PsKBT1NEs[/YOUTUBE]

WWFully Loaded: In Your House Opener Promo Music

[YOUTUBE]hr5RzB3q--Q[/YOUTUBE]

WWFully Loaded: In Your House 1998 Match Card


[YOUTUBE]slmp8mH_YIs[/YOUTUBE]


Yorumcular
Jerry Lawler
Jim Ross
Carlos Cabrera
Hugo Savinovich

Hakemler
Tim White
Jack Doan
Mike Chioda
Jimmy Korderas
Dave Hebner

Anonsör
Howard Finkel

Sıra
Maçlar
Türleri
Süreler
1 Val Venis defeated Jeff Jarrett (with Tennessee Lee) Singles match 07:45
2 D'Lo Brown (with The Godfather) defeated X-Pac (with Chyna) Singles match 08:26
3 Faarooq and Scorpio defeated Terry Funk and Justin Bradshaw Tag team match 06:49
4 Mark Henry defeated Vader Singles match 05:03
5 The Disciples of Apocalypse (8-Ball and Skull) (with Paul Ellering) defeated L.O.D. 2000 (Hawk and Animal) Tag team match 08:50
6 Owen Hart defeated Ken Shamrock Dungeon match with Dan Severn as the special guest referee 04:46
7 The Rock (c) fought Triple H (with Chyna) to a time-limit draw Two out of three falls match for the WWF Intercontinental Championship 30:00
8 Jacqueline defeated Sable by disqualification. Bikini contest with Jerry Lawler as master of ceremonies Unknown
9 Steve Austin and The Undertaker defeated Kane and Mankind (c) (with Paul Bearer) Tag team match for WWF Tag Team Championship 09:41

WWFully Loaded: In Your House PPV Öncesi :


Undertaker Mc Mahon tartışıyor Ardından Undertaker Mahon'aChokeslam yapıyor ve ardından gelen Pat patterson ve WWF yorumcusuna da Chokeslam yapıyor.

Triple H D'Lo Brown ile maç yaptığı sırada The rock maça müdahale ediyor ardından Chyna Rock'ı ittiriyor ve ardından Mark henry geliyor Chyna elinde sandalye ile gelmesini engellior Mark Henry'nin o sırada Rock ringe girip Triple H'ye Rock Bottom yapıyor ve maçı D Lo Brown kazanıyor ve yeni avrupa şampiyonu oluyor.

The Disciples of Apocalypse maçtan önce L.O.D. 2000'e saldırıyor.

Austin Kane'i yenip WWF şampiyonu oluyor.

Kane ile Mankind New Age Outlaws'ı tag team maçında yeniyor.


WWFully Loaded: In Your House Şov İncelemesi:


İlk olarak Sable ve Jerry Lawler arasında kısa bir promo izliyoruz.

Jerry : Sable içeri giriyorum.Afedersiniz afedersiniz sadece dinleyin sadece bir iki saniyeni alacağım.Oh yeah o burada.Bu gece bikinin ile ilgili ilginç olan şey nedir ?
Sable : King biliyorsun dünyanın her yerinde fotoğraflarım var bu seni heyecanlandırıyor mu ?
Jerry :Biraz heyecanlandırıyor.Oh yeah biraz heyecan.Arkamdan çekil aptal (Kamerana diyor).Aman tanırm aman tanrım bu Sable'ın tişörtü (Sable bu arada arkada üstünü çıkartıyor).
Sable : Biraz heyecan istermisin ?
Jerry : Benim için biraz heyecan mı ?(Bu arada Sable'ın yanına gidiyor bu akşam ki bikini yarışması için Sable'ın bikinisini görmüş oluyor önceden Jerry).

Undertaker ve Stone Cold arasında bir video izliyoruz ve WWF ıntrosu ardından şov başlıyor.
Hello ladies duyuluyor Venis ringe geliyor ardından tauntunu yapıyor .Ardından Country Waltz duyuluyor Jarret Tennese ile birlikte ringe geliyorlar arından maç başlıyor.

Val Venis vs Jeff Jarret with / Tennessee Lee


İkili maça lock up ile başlıyor.Venis Jarret'ı iplere yolluyor ve iplerden gelirken tam vuracakken Jarret kurtuluyor ve Venis'in ayaklarından tutup yere düşürüyor.Ardından tauntunu yapıyor.Tekrar lock up yapacaklarken Venis'den tekme ardından yumruk geliyor.İkili köşede Venis'den ard arda chop vuruşlar geliyor.Ardından diğer köşeye yolluyor Jarret'ı.Üzerine giderken Jarret'den dirsek darbesi geliyor.Ardından Venis'in üzerine giderken Venis Jarret'ı ayaklarına vurarak yere düşürüyor.İkili tekrar lock up yapıyorlar.İkili iplere gidiyor Venis iplere tutunuyor ve Jarret yere düşüyor.Ardından shoulder block geliyor ve iplere gidiyor Venis.Jarret zıplayarak kurtuluyor tekrar iplerden gelirken Jarret arkadan yakalıyor Venis'i ama Venis'den dirsek darbesi geliyor ve tekrar iplere gidiyor.İplerden gelirken Venis tam body slam yapacakken Jarret eğiliyor ve Venis yere düşüyor.Bu sefer Jarret iplere gidiyor ama Venis Jarret'i kaldırıyor ve iplere yapıştırıyor.Tuş denemesi 1,2 Jarret kurtuluyor.Venis'den ard arda chop vuruşlar ve dirsek darbeleri geliyor ardından Russian leg sweep yapıyor.Ardından Jarret'ı yerde ard arda yumrukluyor.Tuş denemesi 1,2 Jarret kurtuluyor.Ardından Jarret'i iplere yolluyor iplerden gelirken Jarret'dan tekme geliyor.Ardından Suplex için kaldırıyor ama Venis kurtuluyor ve Jarret'a ard arda chop vuruşlar vuruyor ve iplere yolluyor iplerden gelirken Jarret Venis'i yakalıyor ve Powerbomb yapıyor.Jarret Venis'i köşeye yolluyor Venis sırtını köşeye çarpıyor ve düşüyor.Jarret iplere gidiyor ve Venis'i clothisline ile dışarı yolluyor.Bu sırada Tennessee Lee Venis'e saldırıyor.Jarret iplere gidiyor ve Baseball bat ile Jarret'in ringe girmesine engel oluyor.Ardından Venis'i ringin içine sokuyor.İkili karşııklı chop vuruşlar vuruyor birbirine.Jarret iplere gidiyor ve Venis'e DDT yapıyor.Ardından Venis'i iplere yolluyor ve iplerden gelirken Venis'e Sleeper Hold bağlıyor.Jarret kurtuluyor ve bu sefer de o Sleeper Hold bağlıyor ama Jarret'dan suplex geliyor.Venis ayaklanıyor ve Belly to belly suplex yapıyor Jarret'a.İkili ard arda yumruklaşıyor.Jarret iplere gidiyor iplerden gelirken Venis'den atomic drop geliyor ardından clothisline geliyor.Tuş denemesi 1,2 Jarret kurtuluyor.Venis Jarret'ı köşeye yolluyor üzerine giderken Jarret'dan tekme geliyor.Jarret ringin köşesine çıkıyor ve Crossbody ile Venis'in üzerine atlıyor.Tuş denemesi 1,2 Venis kurtuluyor.Venis Jarret'ı iplere yolluyor iplerden gelirken Venis'den Superslam geliyor.Venis ringin köşesine çıkacakken Jarret geliyor Venis Jarret'ın kafasını iplere bastırıyor.Ardından tekrar ringin köşesine çıkıyor ama Tennessee hakemin görmediği esnada müdahale ederek Venice'i düşürüyor.Jarret ayaklanıyor ve o da ringin köşesine çıkıyor ardından Supersuplex yapıyor ringin köşesinden.Tuş denemesi 1,2 Venice kurtuluyor.Bu sırada Tennesse aprona çıkıyor ve hakeme itiraz ediyor.Venis Jarret iplere yoluyor bu sırada Tennessee aşağı düşüyor ve Venis'den Rolling pinfall geliyor.Tuş denemesi 1,2,ve 3!


Kazanan:Val Venis 07:45


Maçın ardından Venis mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.
Venis :''Yamaguchi san neden ayağa kalktın.Ayağa kalkmaya hazırsın zaten.Biliyormusun sen asla menejer olamazsın ''diyor ve ringden ayrılıyor.


Nation of Domination duyuuyor D Lo Brown The Godfather ile birlikte ringe geliyorlar ardından X-pac ve Chyna ringe geliyor ve maç başlıyor.


D'Lo Brown /with The Godfather vs X-Pac /with Chyna


İkili maça lock up ile başlıyor.X-pac Brown'u ipler'e yolluyor iplerden gelirken Brown'dan Shoulder block geliyor.İkili tekrar lock up yapıyor.Brown head lock bağlıyor ama X-pac kurtuluyor ve tekme atıp Suplex yapıyor.Brown ringin köşesinde X-pac tauntunu yapıyor.İkili tekrar lock up yapıyorlar.X-pac head lock bağlıyor.Brown X-pac'ı iplere yolluyor ve iplerden gelirken Shoulder block yapıyor.Brown iplere gidiyor ve iplerden gelirken X-pac eğilerek kurtuluyor tekrar Brown iplerden geliyor bu sefer X-pac'dan Suplex geliyor ardından tekme geliyor.X-pac Brown'u iplere yollayacakken reverse oluyor ve kendisi gidiyor iplere iplerden gelirken Brown'dan dropkick geliyor.Tuş denemesi 1,2 X-pac kurtuluyor.Brown ard arda yumrukluyor X-pac'ı ardından iplere yolluyor iplerden gelirken X-pac'dan Enzugiri geliyor.X-pac Brown'u ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Brown kaçılıyor X-pac ringin köşesine çarpıyor.Brown'dan Clothisline geliyor.Tuş denemesi 1,2 X-pac kurtuluyor.Brown şimdi de head lock bağladı.X-pac dirsek darbeleri atarak kurtuluyor Brown'u köşeye yollamak isterken reverse ile kendisi gidiyor.Ringin köşesine çarparak yere düşüyor.Brown'dan Leg drop geliyor.Tuş denemesi 1,2 X-pac kurtuluyor.X-pac ayaklanıyor.Brown X-pac'ı köşeye götürüyor ve başını ringin köşesine çarptırıyor.Ardından ard arda chop vuruşlar geliyor.X-pac dirsek darbesi ile karşılık veriyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyor.Brown X-pac'ı diğer köşeye yolluyor üzerine giderken X-pac kaçılıyor Brown köşeye çarpıyor.X-pac iplere gidiyor iplerden gelirken dropkick yapacakken Brown eğiliyor ve X-pac yere düşüyor.Brown X-pac'ı kaldırıyor ve Slam yapıyor.Ardından ringin köşesine çıkıyor ve Double axe handle ile üzerine atlıyor.Tuş denemesi 1,2 X-pac kurtuluyor.Brown headlock bağlıyor X-pac dirsek darbeleri atarak kurtuluyor.Bu sırada Brown'dan Clothisline geliyor.Ardından ringin köşesine çıkıyor ve Moonsault ile X-pac'ın üzerine atlıyor ama X-pac kaçılıyor .X-pac'dan ard arda yumruklar geliyor ardından Brown'u köşee yollamak isterken reverse ile kendisi gidiyor iplerden gelirken X-pac'den Roundhouse kick geliyor.Brown ringin köşesinde X-pac üzerine gidiyor arından clothisline yapıyor.Chyna hakemle konuşurken bu sırada The Godfather X-pac'e yumruk atıyor.Bu sırada tam arkasını döndüğünde Brown'dan Sky High geliyor.Tuş denemesi 1,2 ve 3 !

Kazanan : D'Lo Brown / with The Godfather 08:26

Road to Texas duyuluyorTerry Funk ve Justin Bradshaw ringe geliyorlar ve maç başlıyor.

Faarooq & Scorpio vs Terry Funk & Justin Bradshaw Tag Team Match


Maça Justin ve Scorpio başlıyor.İkili maça lock up ile başlıyor.Justin'den dirsek darbesi geliyor.Scorpio Justin'i iplere yolluor iplerden gelirken Justin'den Shoulder block geliyor.Ardından chop vuruşlar geliyor ve Scorpio'yu iplere yolluyor iplerden gelirken Justin'den Big boot gelicekken Scorpio eğilerek kurtuluyor.Ardından Dropkick ve clothisline yapıyor.Şimdi de iplere gidiyor iplerden gelirken Justin'den dirsek darbesi geliyor.Justin Scorpio'yu iplere yolluyor iplerden gelirken Scorpio'dan Hurricanrana geliyor.Faarooq tag alıyor.Ard arda yumruk atıyor ardından Justin'i iplere yolluyor iplerden gelirken Faarooq'dan dirsek darbesi geliyor.Ardından ard arda yumrukluyor ve Justin'i ringin köşesine yollayacakken reverse ile kendisi gidiyor.Justin'den clothisline geliyor.Justin ringin köşesine çıkıyor ve Shoulder block ile üzerine atlıyor Faarooq'un.Tuş denemesi 1,2 Faarooq kurtuluyor.Terry tag alıyor.Ard arda yumrukluyor Faarooq'u ardından Neckbraker yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Faarooq kurtuluyor.Faarooq Terry'i iplere yolluyor iplerden gelirken Faarooq'dan tekme geliyor ardından Backbreaker.Tuş denemesi 1,2 Terry kurtuluyor.Justin içeri giriyor ve Faarooq'a tekme atıyor.Justin tag alıyor.Terry Faarooq'u kaldırıyor dirsek darbesi vuruyor ve kollarından tutuyor.Justin ringin köşesine çıkıyor tam atlıyacakken Faarooq Terry'e dirsek darbesi vurarak kurtuluyor ve Justin'e SuperSlam yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Justin kurtuluyor.Justin ringin köşesinde Faarooq ard arda yumrukluyor.Scorpion tag alıyor.Scorpion ard arda yumrukluyor Justin'i ardından Slam yapıyor.Şimdi de ringin köşesine çıkıyor bu sırada Terry iplere bastırıyor ve Scorpion düşüyor.Justin'de ringin köşesine çıkıyor.Scorpion'u arkadan yakalıyor ve Suplex yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Scorpion kurtuluyor.Justin Scorpion'u kaldırıyor ve Powerbomb yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Scorpion kurtuluyor.Terry tag alıyor.Scorpion'u kaldırıyor ve dışarı yolluyor ardından ringin demirlerine çarptırıyor Scorpion'u.Ardından kafasın ringe çarptırıyor.Terry aprona çıkıyor ve iplere basarak Moonsault yapıyor.Ardından içeri giriyorlar.Terry tuş deniyor.Tuş denemesi 1,2 Scorpion kurtuluyor.Bu sırada Faarooq içeri giriyor ve Terry'e saldırıyor.Scorpion ringin köşesine çıkıyor ve Big splash ile Terry'nin üzerine atlıyor.Tuş denemesi 1,2 Terry kurtuluyor.Scorpion tekrardan ringin köşesine çıkıyor ve Leg drop ile üzerine atlıyor Terry'nin.Tuş denemesi 1,2 Terry kurtuluyor.Bu sırada Justin ve Faarooq içeri giriyorlar.Faarooq clothisline ile Justin'i ringin dışına yolluyor ikili ringin dışında yumruklaşıyor.Scorpion Terry'i kaldırıyor ve Slam yapıyor.Ardından ringin köşesine çıkıyor ve Funky Flash Splash ile Terry'nin üzerine atlıyor.Tuş denemesi 1,2 ve 3 !

Kazanan: Faarooq & Scorpion 06:49


Its'time duyuluyor Vader ringe geliyor ardından Power duyuuyor Mark Henry ringe geliyor ve maç başlıyor.


Mark Henry vs Vader


İkili maça lock up ile başlıyor.Mark Henry Slam yapıyor ardından iplere gidiyor iplerden gelirken elbow drop yapıyor.Vader dışarı kaçıyor ardından tekrar içeri giriyor.Mark Henry Vader'ı köşede yumrukluyor ardından iplere yolluyor iplerden gelirken Mark Henry'den Shouder block geliyor.Mark Henry tekrar iplere yolluyor Vader'ı iplerden gelirken Henry'den tekme geliyor ardından Double slash geliyor.Tuş denemesi 1,2 Vader kurtuluyor.Henry iplere gidiyor iplerden gelirken Leg drop yapıyor.Ardından yerde tekmeliyor ve tekar iplere gidiyor gelirken tekrar Leg drop yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Vader kurtuluyor.Henry Vader'ı iplere yollamak istiyor ama reverse ile kendisi gidiyor iplerden gelirken Vader'dan tekme geliyor ardından iplere gidiyor ve iplerden gelirken Big slash geliyor.Vader Henry'i köşeye götürüyor ve köşede ard arda yumrukluyor ardından diğer köşeye yolluyor ve üzerine doğru koşturuyor ardndan Double clothisline yapıyor.Şimdi de kendisine doğru çekiyor Henry'i ve Clothisline yapıyor.Vader Henry'i kaldırıyor ve dışarı yolluyor.Ardından kendisi de ringin dışına çıkıyor ve Henry'i kaldırıp ringin merdivenlerine çarptırıyor.İkili tekrar içerde Vader Henry'i ard arda yumrukluyor ardından Henry'i kaldırıyor ve Slam yapıyor.Vader ringin köşesine çıkıyor ve Big Slash ile Henry'nin üzerine atlıyor.Tuş denemesi 1,2 Henry kurtuluyor.Vader'dan chop vuruşlar geliyor ardından Henry'i iplere yollamak isterken reverse ile kendisi gidiyor iplerden gelirken Henry'den Powerslam geliyor ardından Splash geliyor.Tuş denemesi 1,2 ve 3 !

Kazanan : Mark Henry 05:03


Burned duyulur Kane Mankind ve Paul Bearer ringe gelirler Paul heyman'ın elinde mikrofon var konuşmaya başlar.

Paul Heyman : Bu sembol boyanmıştır.The Undertaker bir güreçi değil kardeşi Kane .Neden biliyormusunuz Undertaker Summerslam'da huzurunu kaybetti.Aklım Kane'in bu işi başladığı gibi bitireceğinden emin.

Bu sırada New age Outlaws'ın müziği duyulur ellerinde mikrofon var konuşmaya başlar.

Road Dogg
:Biliyormusun gaz maskeli Undertaker bu şovda değil ve bir şekilde yardım etmeden gitti.Bu akşam ki turnuvayı kaybedeceksiniz.

Billy Gunn : Bana yardım et bunları ringden atalım.

Bu sırada birbirlerine giriyorlar.Hakemler araya girip ayırıyor.


What a rush duyuluyor.Legion of Doom ( Hawk & Animal) ringe geliyor ardından maç başlıyor.

The Disciples of Apocalypse ( 8 Ball & Skull with Paul Ellering ) vs Legion of Doom 2000 ( Hawk & Animal ) Tag Team Match


Maça ilk olarak Animal ve Skull başlıyor.Skull Animal'a saldırıyor ardından köşeye götürüyor ve köşede ard arda yumrukluyor.O sırada 8 Ball içeri giriyor hakemin bakmadığı sırada ard arda tekme atıyor Animal'a .Skull'dan dirsek darbesi geliyor.8 ball tag alıyor o da köşede ard arda yumrukluyor Animal'ı daha sonra Animal'ı kaldırıyor ve Slam yapıyor.Skull içeri giriyor ikili ard arda elbow drop yapıyorlar Animal'a .Ardından Animal'ı ladırıp iplere yolluyorlar iplerden gelirken Animal ikisine birden Double Clothisline yapıyor.Hawk tag alıyor.Ringin köşesine çıkıyor ve Double Clothisline ile 8 ball & Skull'un üzerine atlıyor.Ardından 8ball'ı dışarı yolluyor.Ard arda chop vuruşlar vuruyor ve ringin içine giriyorlar.Animal tag alıyor.Hawk 8ball'ı iplere yolluyor iplerden geirken Animal'dan Dropkick geliyor.Ardından 8ball'ı köşeye götürüyor ve ard arda tekmeliyor köşede.Hawk tag alıyor.Animal 8ball'ı iplere yolluyor iplerden gelirken Hawk'dan Clothisline geliyor.Tuş denemesi 1,2 8ball kurtuluyor.Tekrar tuş denemesi 8ball yine kurtuluyor.Hawk'dan Neckbraker geliyor.Animal tag alıyor.8ball'ı kaldırıp Slam yapıyor ardından Elbow drop yapıyor.Hawk tag alıyor.Animal 8ball'ı iplere yolluyor iplerden gelirken Hawk ve Animal'dan Double Clothisline geliyor.Animal 8ball'ı ringin köşesine götürüyor ve köşede Chop vuruşlar vuruyor ardından diğer köşeye yolluyor üzerine giderken 8 ball kaçılıyor Animal kafasını ringin köşesine çarpıyor ve ringin dışına çıkıyor.Bu sırada Skull ve Paul Animal'ı yerde tekmeliyor ardından ringin köşesine çarptırıyor ve tekrar ringe sokuyorlar Animal'ı .8 ball Animal'ın kafasını iplere bastırıyor hakem araya girip ayırıyor faket Paul hakemin bakmadığı sırada Animal'ın kafasını iplere bastırmaya devam ediyor.8 ball Animal'ı arda rda tekmeliyor ve ringin dışına yolluyor.Paul ve Skull Animal'a yine saldırıyor ve ringin demierlenine çarptırıyor.Paul ard arda yumrukluyor Animal'ı.8ball'dan Leg drop geliyor.Tuş denemesi 1,2 Animal kurtuluyor.8ball Animal'a Headlock bağladı.Animal dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ve iplere gidiyor bu sırada Paul Animal'ın ayağından tutarak yere düşürüyor.Ardından 8 ball'dan Elbow drop geliyor.Skull tag alıyor Animal'ı iplere yolluyor ve iplerden gelirken tekme atıyor.Tuş denemesi 1,2 Animal kurtuluyor.Skull iplere gidiyor iplerden geirken Clothisline yapıyor.Bu sırada Paul ve 8ball Animal'a saldırıyor.Skull ard arda yumrukluyor Animal'ı ardından Clothisline yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Animal kurtuluyor.Skull şimdi de Headlock bağlıyor.Animal dirsek darbesi atarak kurtuluyor.Ardından Animal ringin köşesine gidiyor bu sırada 8ball hakemin bakmadığı esnada Animal'a Headlock bağlıyor.8ball tag alıyor.Köşede ard arda yumrukluyor Animal'ı ardından Backbreaker yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Animal kurtuluyor.Skull tag alıyor.İkili Animal'ı iplere yolluyor iplerden gelirken Animal'dan Double Clothisline geliyor.Hawk tag alıyor.8ball'ı iplere yolluyor iplerden gelirken Shoulder block geliyor Animal'dan.Ardından Skull'a Suplex yapıyor.8ball ayaklanıyor ama Animal'dan Clothisline geliyor.Skull'u Clothisline ile dışarı yolluyor.8ball'ı ringin köşesine yolluyor ardından Hawk ve Animal'dan ard arda Clothisline geliyor.Animal ringin köşesine çıkıyor Hawk 8ball'ı kaldırıyor ve Animal Clotshisline ile üzerine atlıyor 8ball'ın.Tuş denmesi 1,2 bu sırada Skull içeri giriyor ve Animal'a saldırıyor.Paul aprona çıkıyor Animal yumruklayarak ringin dışına yolluyor Paul'u .Animal tam arkasını döndüğünde Skull'dan DDT geliyor. Tuş denemesi 1,2 ve 3 !

Kazanan :The Disciples of Apocalypse 08:50


McMahon ringe geliyor mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

McMahon : Bu gece Undertaker bu ringde performans gösteremeyecek.Vince Mcmahon'un suçu yok.Geçen Pazartesi Raw'Da Stone Cold Steve Austin Steel Chair'da hata yaptı Vince McMahon değil .Stone Cold WWF Şampiyonluğu için Undertaker'le feuda girdi VinceMcMahon değil.Undertaker bu şovda yok VinceMcMahon'u suçlamayın.Stone Cold bu suçlamayı hakediyor.Bu geceki programımı okumak istiyorum.Undertaker şovda olmayacak.Bu geceki Austin & Undertaker tag maçında Undertkarin yerine The Brooklyn Brawler olacak diyor ve ringden ayrılıyor.


Kameralar Owen Hart'ı gösteriyor ardından kapından içeri Ken Shamrock giriyor.Dungeon maçı başlamak üzere ve özel hakem Dan Severn maçı başlatıyor.

Owen Hart vs Ken Shamrock Dungeon Match


Owen Hart direk dalıyor Shamrock'a.Ardından leg lock bağlıyor.Shamrock kurtuluyor ve ard arda tekme atıyor ardından o da Leg lock bağlıyor ama Owen kurtuluyor.İkili ayaklanıyor.Shamrock'dan Big Boot geliyor.Owen duvara çarpıyor ardından Slam yapıyor ve ard arda duvara çarpıyor Owen'ı .Şimdi de yumrukluyor ama o sırada Owen'dan dropkick geliyor.Owen ard arda yerde tekmeliyor Shamrock'ı .Ardından tekme atıyor ve duvara çarpıyor ve kafasını defalarca duvara çarpıyor.Ardından Suplex yapıyor ve yerde yumrukluyor Shamrock kurtuluyor ve şimdi de o yumrukluyor.Ardından Owen'ı kaldırıyor ve duvara çarptırıyor ve diğer duvara da çarptırıyor.Owen tavandaki demirlere tutunarak Shamrock'a Dropkick yapıyor Shamrock duvara çarpıyor.Ardından yine demirlere tutunarak Shamrock'a Hurricanrana yapıyor.Shamrock ard arda yumrukluyor Owen'ı ardından kafasını dolaba çarptırıyor.Ardından yumrukluyor ve kafasını bu seferde duvara çarptırıyor ardından yerde defelarca tekmeliyor Owen'ı ve tekrar duvara çarptırıyor.Şimdi de dirsek darbeleri geliyor Shamrock'dan ardından Owen Hart'ı diğer duvara fırlatıyor ve tavandaki demirlere tutunuyor ama Owen Hart ayaklarından yakalayıp yere düşürüyor Shamrock'u.Oven Shamrock'u kaldırıyor ve duvara çarptırıyor ardından tavandaki demirlerine kafasını çarptırıyor Oven Shamrock'u kaldırıyor ve yere Slam yapıyor.Ardından Sharpshooter bağlıyor Shamrock zar zor da olsa kurtuluyor.Shamrock'tan tekme geliyor ardından Owen Hart'ı duvara çarptırıyor ve diğer duvara da çarptırıyor ardından Big boot yapıyor.Shamrock Owen Hart'a tekme atacakken Owen eğiliyor ve Shamrock'un tekmesi hakeme isabet ediyor.Bu sırada Owen ordan bulduğu dambıl'ı alıyor ve Shamrock'un kafasına geçiriyor.Tuş denemesi 1,2 ve 3 !

Kazanan : Owen Hart 04:46


Triple H ve Chyna ringe geliyorlar ardından The Rock ringe geliyor ve maç başlıyor.

The Rock vs Triple H WWF Intercontinental Championship Two Out Of Three Falls Match


The Rock Triple H'yi yumruklamaya başlıyor ardından Triple H'den tekme ve yumruk geliyor.Karşılıklı yumruklaşıyorlar.Triple H The Rock'u iplere yolluyor iplerden gelirken Rock'dan tekme ardından Clothisline geliyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock'dan tekme ve yumruk geliyor ardından Triple H'yi köşede yumrukluyor ve kafasını köşeye çarptırıyor.Rock Triple H'i köşeye yolluyor üzerine giderken Triple H'den Clothisline geliyor.Ardından Rock'u iplere yolluyor iplerden gelirken Triple H'den tekrardan Clothisline geliyor.Triple H Rock'un kafasını iplere bastırıyor ayağıyla.O sırada Chyna The Rock'a yumruk atıyor.Triple H Rock'u iplere yollamak isterken reverse ile kendisi gidiyor iplerden geirken Trirple Pedigree denemek istiyor ancak The Rock'dan Backbodydrop geliyor.Rock iplere gidiyor iplerden gelirken Triple H Rock'u dışarı yolluyor.Triple H'de ringin dışına çıkıyor ardından Rock'a ard arda yumruk atıyor ve Rock'u kalldırıp Slam yapıyor.Triple H Rock'u demir bariyerlere çarptırıyor.Ardından Rock'u ringin merdivenlerine çarptırmak isterken reverse ile kendisi çarpıyor.Rock'dan ard arda chop vuruşlar geliyor ardından Triple H'yi kaldrııp demir bariyerlere çarptırıyor.İkili tekrar ringdeler.Rock Triple H'yi köşede ard arda yumrukluyor ardından diğer köşeye yolluyor ve Clothisline yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock Triple H'yi yerde defalarca tekmeliyor ardından kafasını iplere bastırıyor.Rock Triple H'yi köşeye yolluyor ardından Triple H'den Neckbraker geliyor.Triple H Rock'a ard arda yumruk atıyor ardından Suplex yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Rock kurtuluyor.Triple H şimdi de yerde Rock'u yumrukluyor.Ardından köşede Chop vuruşlar vuruyor.The Rock kurtuluyor ve şimdi de o chop vuruşlar vuruyor Triple H kurtuluyor ve Rock'u köşeye yollamak isterken reverse ile kendisi gidiyor ve ringin dışına fırlıyor.Rock yerde Triple H'yi tekmeliyor ardından Suplex yapıyor.Triple H Rock'un kafasını ringin merdivenlerine çarptırıyor Rock Triple H'e Slam yapıyor.Bu sırada Mark Henry geliyor Triple H'e Splash yapıyor.Bu sırada Billy Gun geliyor Henry'e saldırıyor.Henry ve Gun hakemlerin itirazları doğrultusunda ringden ayrılıyorlar.Chyna hakemle tartışıyor bu sırada Rock spiker masasından kemeri alıp Triple H'in kafasına vuruyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock Triple H'i iplere yolluyor iplerden gelirken Rock'dan yumruk geliyor ardından Neckbraker.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock Triple H'yi ard arda tekmeliyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock şimdi de Headlock bağlıyor.Triple H dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ardından iplere gidiyor iplerden gelirken Rock'dan Clothisline geliyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.The Rock ard arda tekmeliyor Triple H'yi .İkili ringin dışına çıkıyor.Rock Triple H'yi demir bariyerlere çarptırıyor ardından yerdeki kabloyla boğuyor.Triple H'den ard arda yumruk geliyor ardından Rock'u iplere yolluyor iplerden gelirken Rock'dan DDT geliyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock'dan dirsek darbeleri geliyor ardından Headlock bağlıyor.Triple H dirsek darbesi atarak kurtuluyor ardından Rock'u iplere yolluyor iplerden gelirken Rock'dan Slam geliyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock Triple H'yi iplere yoluyor iplerden gelirken Triple H'den Clothisline geliyor.Triple H'den tekme geliyor ardından Rock'u iplere yolluyor iplerden gelirken Triple H'den Knee Drop geliyor.Rock'u kaldırıyor ve iplere yollayacakken reverse ile kendisi gidiyor iplerden gelirken Rock'dan Slam geliyor.Bu sırada The Godfather ringe gelirken bir anda Billy Gunn geliyor ve ringe girmesini engeliyor.Rock Triple H'i köşede tekmeliyor ardından kaldırıyor ve Clothisline yapıyor.Bu sırada D'Lo kemerle birlikte ringin köşesine çıkıyor Triple H iplere dokunuyor ve düşürüyor D'lo'yu ardından Triple H kemeri alıyor ve D'lo'nun kafasına vuruyor.Triple H tam arkasını döndüğü anda Rock'dan Rock Bottom geliyor.Tuş denemesi 1,2,3 The Rock ilk turu kazanıyor.Triple H ayakalanıyor bu sırada Rock'dan Clothisline geliyor ardından Triple H'yi kaldırıp ringin dışına yolluyor.Rock'da ringin dışına çıkıyor Triple H'in kafasını ringin merdivenlerine çarptırıyor.Ardından Triple H'yi demir bariyerlere çaprıtıyor Rock üzerine giderken Triple H'den Clothisline geliyor.İkili tekrar ringe giriyor.Rock Triple H'yi kaldırıp Slam yapıyor ardından iplere gidiyor iplerden gelirken People's Elbow Drop yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock Triple H'yi ard arda tekmeliyor yerde.Ardından Triple H'yi iplere yolluyor iplerden gelirken Triple H'den Clothisline geliyor.Bu sırada Chyna D'Lo'u demir bariyeler çarptırıyor.Hakem Chyna ile tartışıyor.Bu sırada ringe X-pac geliyor Rock'a Buzzkiler yapıyor ve ringden ayrılıyor.Tuş denemesi 1,2 Rock kurtuluyor.Chyna hakemi oyalıyor bu sırada Triple H sandalye alıp ringe geliyor ama Rock'dan tekme geliyor ve sandalye ile Triple H'e vurmak isterken Triple H eğiliyor ve hakeme vuruyor.Rock'dan Clothisline geliyor.Chyna ringe giriyor ve Rock'un hayalarına vuruyor ardından DDT yapıyor.Tuş denemesi 1,2,3 Triple H bu turu kazanıyor.Bu sırada hakem değişikliği yapılıyor.Tuş denemesi 1,2 Rock kurtuluyor.Triple H Rock'u ringin dışına yolluyor ardından demir bariyerlere çarptırıyor ve Clothisline yapıyor.İkili tekrar ringde.Triple H Rock'u iplere yollamak isterken reverse ile kendisi gidiyor iplerden gelirken Triple H'dan Knee Drop ardından Clothisline geliyor.Tuş denemesi 1,2 Rock kurtuluyor.Rock ayaklanıyor ve Triple H'ye Samoan Drop yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Triple H kurtuluyor.Rock Triple H'yi köşede yumrukluyor.Triple H'de karşılık veriyor.Triple H iplere gidiyor iplerden gelirken Rock Rock bottom yapacakken Triple H onu itiyor ardından Pedigree yapıyor tam tuş yapacakken maçın süresi bitiyor ve berabere kalıyorlar Rock kemerini koruyor.

Kazanan:The Rock 30:00

Jacqueline vs Sable Bikini Contest


Bikini Yarışması başlıyor.Jacqueline ve Marvelous Marc Hero ringe geliyorlar.Ardından Sable ringe geliyor ve yarışma başlıyor.

Jacqueline üstündekini çıkarıyor ve bikinisini herkese gösteriyor ve dans ediyor.Jerry Lawler Jacqueline'nin bikinisini nasıl buldunuz diye soruyor salondan boo sesleri geliyor.Şimdi sırada Sable var Jerry Lawler bikinisini göstermesini söylüyor Sable'ye.Jerry Lawler bekle bir saniye ben arka alanda bu bikiniyi görmemiştim diyor.Sable da bu Mr.Mcmahon'un seçimi benim değil diyor ve bikinisini çıkartıyor.Sable bu sırada Marc'a tokat atıyor.Jerry Lawler Sable'ın bikinisi hakkında ne düşünüyorsunuz diyor salondan büyük bir cheer duyuluyor ve yarışmayı Sable kazanıyor.Bu sırada McMahon ringe geliyor ceketini Sable'a uzatıyor ve giymesini söylüyor ardından ringden ayrılıyorlar.
Kazanan:Sable


Arka alandayız Jacqueline ve Sable tartışıyorlar.Ardından Undertaker ve Steve Austin ile ilgili geçen Raw ile ilgili bir video izliyoruz.Kane,Mankind ve Paul Bearer ringe geliyorlar ardından Steve austin ve Undertaker ringe geliyor ve maç başlıyor.

Steve Austin & Undertaker vs Kane & Mankind WWF Tag Team Championship Match


Mandkind Undertaker ve Kane Steve Austin birbirlerine giriyorlar.Austin Kaner'i ard arda yumrukluyor ve demir bariyerlere çarptırıyor ardından ringin merdivenlerine çaprıtıyor.Undertaker bu sırada Mankind'i yumrukluyor.Austin ve Mankind ringde Austin Mankind'i ard arda yumrukluyor ardından kafasını ringin köşesine çarptırıyor Mankind'i iplere yolluyor iplerden gelirken Mankind'den tekme geliyor.Mankind tam arkasını döndüğünde Austin'den Clothisline geliyor ardından Mankind'i kaldırıyor ve Suplex yapıyor.Austin Mankind'i ringin köşesine yolluyor bu sırada Mankind'den yumruk geliyor ardından Austin'in kafasını ringin köşesine çarptırıyor.Kane tag alıyor ve Austin'i ard arda yumrukluyor.Austin'i iplere yolluyor iplerden gelirken Austin'den Splash geliyor ve Kane'i yerde yumrukluyor.Şimdi de iplere gidiyor ve iplerden gelirken Elbow drop yapıyor.Austin Kane'i iplere yolluyor iplerden gelirken Austin'den tekme geliyor.Kane ringin dışına çıkıyor tekrar içeri girecekken Austin'den yumruk geliyor ve tekrar ringin dışına çıkıyor.Austin Kane'i ringe sokacakken Mankind'de geliyor ikisinin kafalarını tokuşturuyor.İkili ringde.Undertaker tag alıyor.Undertaker'dan ard arda Shoulder block'lar geliyor ve Russian Leg Sweep yapıyor.Bu sırada Mankind tag alıyor Undertaker onu da yumrukluyor ve ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Undertaker'dan Clothisline geliyor.Undertaker Mankind'i köşede yumrukluyor.Ardından ringin diğer köşesine yolluyor üzerine giderken Mankind'den dirsek darbesi geliyor ve Undertaker'ı ard arda yumrukluyor.Undertaker kurtuluyor ve şimdi de o yumrukluyor.Kane tag alıyor.Undertaker Mankind'i iplere yolluyor iplerden gelirken Mankind eğiliyor ve ringin dışına kaçıyor.Bu sırada Kane Undertaker'a Chokeslam yapıyor.Undertaker ayaklanıyor Kane chop vuruşlarına devam ediyor ardından ringin köşesine yolluyor.Mankind tag alıyor.Undertaker'ı köşede ard arda yumrukluyor ardından kafasını ringin köşesine çarptırıyor.Undertaker'dan tekme geliyor Mankind'de karşılık veriyor ve Double Arm DDT yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Austin ringe giriyor ve Mankind'e saldırıyor.Undertaker ayaklanıyor Mankind üzerine doğru koşuyor ve Clothisline ile ringin dışına yolluyor Undertaker'ı.Bu sırada Kane Undertaker'a saldırıyor.Mankind apron'da Austin koşarak Clothisline yapıyor Mankind spiker masasına çarpıyor.Undertaker ayaklanıyor ve Mankind'e Slam yapıyor ama Kane'den Clothisline geliyor.Kane Undertaker'ın kafasını ringin merdivenlerine çaptırıyor.Tekrar ringteler.Mankind Undertaker'a saldırıyor ardından iplere yolluyor iplerden gelirken Undertaker'dan DDT geliyor.Kane ve Austin tag alıyor.Austin Kane'i ard arda yumrukluyor.Ardından Mankind'i de yumrukluyor.Undertaker Mankind'i ringin dışına yolluyor.Bu sırada Austin Kane'e sandalye ile saldırıyor.Tuş denemesi 1,2 Kane kurtuluyor.Austin Kane'i iplere yollamak isterken reverse ile kendisi gidiyor iplerden gelirken Kane'den Big Boot geliyor.Kane Austin'i kaldırıyor ve ringin dışına yolluyor.Mankind Austin'i demir bariyerlere çarptırıyor ardından Kane de Austin'i kaldırıp demir bariyerlere çarptırıyor.Tekrar ringdeler.Mankind Austin'in kafasını iplere bastırıyor.Kane tag alıyor.Austin'i köşede tekmeliyor ve ringin dığer köşesine yolluyor.Austin köşeye çarparak yere düşüyor.Kane'den Elbow drop geliyor.Austin ayaklanıyor ve Kane'e saldırıyor ardından Kane'i iplere yollayacakken reverse ile kendisi gidiyor iplerden gelirken Kane'den dirsek darbesi geliyor.Mankind tag alıyor.Mankind iplere gidiyor ve iplerden gelirken Elbow drop yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Kane kurtuluyor.Mankind şimdi de headlock bağlıyor.Austin dirsek darbesi atarak kurtuluyor ve iplere gidiyor iplerden gelirken Mankind eğiliyor ve tekrar iplerden gelirken Double Clothisline geliyor.İkili yerde Kane tag alıyor.Austin'e saldırıyor ardından Undertaker'ı ittiriyor.Kane'den Slam geliyor iplere gidiyor ve iplerden gelirken Leg drop yapıyor.Tuş denemesi 1,2 Austin kurtuluyor.Kane Austin'i köşede tekmeliyor Kane Austin'i iplere yolluyor iplerden gelirken Kane'den Chokeslam geliyor.Ardından Austin'i kaldırıyor Slam yapacakken Austin kurtuluyor ve iplere gidiyor iplerden gelirken Austin'den Stone Cold Stunner geliyor.Ardından Mankind ringe giriyor ve ona da Stunner yapıyor.Undertaker tag alıyor Mankind'e ve Kane'e saldırıyor ve Kane'e Chokeslam yapıyor.Ardından Mankind'e tekme atıyor ve ona da Chokeslam yapıyor.Bu sırada Kane ayaklanıyor Undertaker Kane'e Tombstone yapıyor.Austin Mankind'e Clothisine yapıyor.Tuş denemesi 1,2 ve 3 !

Kazanan:The Undertaker & Steve Austin 09:41

WWF Fully Loaded : In Your House 1998 PPV Değerlendirmesi
PPV benim açımdan biraz güzeldi.Pek beğenmemiş olsamda bazı maçlar gerçekten çok güzeldi.İlk maç gerçekten çok sıkcıydı.D'lo Brown ve X-pac maçı ortalardaydı pek beğenmedim ama idare eder.Bikini yarışmasını çok beğendim ben komikti baya.Triple H ve Rock maçı gecenin en iyi maçıydı bana göre.Hem izlemesi zevkli hem gelişen olaylar maçı daha da güzel kılıyordu.Owen Hart ve Ken Shamrock'un yaptığı Dungeon maçı da gerçekten sıkıcı bir maçtı.Hiç bir farklılık göremedim.Genel anlamda biraz ortalarda buldum ben PPV'yi.

En iyi maç
: Triple H vs The Rock
En kötü maç : Owen hart vs Ken Shamrock
PPV'nin yıldızı: Triple H
PPV'nin en kötüsü :Vader
En iyi hareket : Tombstone

PPV'e puanım
: 4

WWF Fully Loaded : In Your House - PPV Hakkında Bilmedikleriniz & Notlar


İlk Fully Loaded PPV'si.
Bu PPV DVD via Tagged Classics'ler arasındadır.
Jim Ross & Jerry Lawler bu PPV'de yorumcudur.


WWF Fully Loaded : In Your House - PPV Özeti[YOUTUBE]SnYn7FKDrJA[/YOUTUBE]


WWF Fully Loaded : In Your House - PPV İzleme Linkleri
WWF Fully Loaded : In Your House - Satın Alma OranıBu şov 0,90 satın alma oranına sahiptir.

WWF Fully Loaded : In Your House - PPV'den Sonra


Vader D'Lo Brown ile yaptığı maçı kazanıyor.
Oven Hart Dan Severn'i diskalifiye ile yeniyor.
The Disciples Of Apocalypse (8-Ball & Skull) (w/ Paul Ellering) Faarooq ve Scorpion'u diskalifiye ile yeniyorlar.
Triple H (w/ Chyna) ve X-Pac The Rock'u WWF Intercontinental Triple Threat Maçında Count Out ile yeniyorlar.
Steve Austin ve Undertaker WWF Tag Team Şampiyoluk maçında The New Age Outlaws'ı yeniyor.
imza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 11:47   #2
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Kocaeli.
Mesajlar: 17.173
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31520
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Ben artık bu düzenleri çok doğru bulmuyorum.Burada inceleme yapıyoruz, yani o şovun incelemesini yapıyoruz, artık işi biraz daha bilgi topu haline getirdik.Normalde önemli olan incelemeyken etrafındakilerde katılıyor işin içine, bunu sadece seninki için söylemiyorum çoğu kişide (bende dahil) başladı böyle bir şey.Senin incelemen kötü olmamış hatta çok iyi ben sadece bu maruzatı bildirmek istedim, başarılar.
imza


#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 11:49   #3
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nereden: End of the Tracks
Mesajlar: 31.463
Konular: 3741
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 234226
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

PPV'un yapıldığı arenaya giden taksilerin plakalarını da paylaşırsanız oyumu size verebilirim.
imza

impact air force. // #97B642

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 11:51   #4
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
PPV'un yapıldığı arenaya giden taksilerin plakalarını da paylaşırsanız oyumu size verebilirim.
Ben oy için bunları yapmıyorum İncelemeyi her yönüyle elimden geldiğince incelemeye çalıştım biraz saygı lütfen.
imza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 11:58   #5
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nereden: End of the Tracks
Mesajlar: 31.463
Konular: 3741
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 234226
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı The Difference Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben oy için bunları yapmıyorum İncelemeyi her yönüyle elimden geldiğince incelemeye çalıştım biraz saygı lütfen.
Kişiye yönelik bir eleştiri değildi, yanlış anlamayın. Sadece size denk geldi bu yöndeki genel huzursuzluğum. Yoksa inceleme konusunda emeği göz ardı edemem, elinize sağlık.
imza

impact air force. // #97B642

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 13:40   #6
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2013
Nereden: İstanbul/Konya
Mesajlar: 19.615
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 105510
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline ve emeğine sağlık.Çok güzel olmuş.
imzaFuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 13:43   #7
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 40.749
Konular: 1822
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 44324
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline sağlık rekabet kızışıyor.Yalnız bu şov hakkında bilgi verme promo paylaşma falan ilk benden çıktı beyler öncüyüm bu konuda.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 13:45   #8
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2013
Mesajlar: 20.508
Konular: 362
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 16815
Rep Derecesi: Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.Rise Above Hate Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Eline sağlık.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 13:53   #9
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Teşekkürler yorumlarınız için .
imza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2014, 14:20   #10
Monday Fight Rollins
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2013
Nereden: Ankara
Mesajlar: 13.168
Konular: 270
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 28536
Rep Derecesi: Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Eline sağlık,düzen açısından diğer incelemelerde olduğu gibi gözüme çok hoş gözüktü.
imza


Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.