GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-02-2012, 19:11   #1
Ambrose Asylum
Grand Mizard Of Lust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BalKes!
Konular: 26
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 530
Rep Derecesi: Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.
Standart 17 Haziran 2011 SmackDown

Show Christian ve Heel Turn'u ile ilgili bir promo ile açılıyor.Klasik SD İntro'sunun ardından.Voices çalıyor.Randy Orton geliyor.

Randy Orton:Evet,duyduklarınız doğru.Geçen hafta bana sarsıntı geçirdiğim teşhisi kondu.Ama şuda doğru bunu hiç takmıyorum.Ve ben bu gece dövüşmeye hazırım.Ve Christian istediğini aldı bu pazar benimle ünvan maçına çıkacak,öyleyse benimde istediğimi almam adil olur değil mi?Ve buda Christian'ın işini hemen burda bitirme şansı bulmak demek.Evet Christian...

Teddy Long geliyor.

Teddy Long:Pekala Randy hislerini anlayabiliyorum oyuncu ve seni hiç suçlamıyorum.Sen kendine göre güreşeceğini düşünebilirsin.Ama ben senin resmi sağlık raporunu henüz almadım.Şimdi pazara kadar yani bu gece dövüşmene izin vermeyeceğim.Üzgünüm.

Christian geliyor.

Christian:Buna inanamıyorum Randy sen bana hala kızgınsın bana çok kızgınsın.Yani anlayamıyorum ben sana çok istediğin birşey verdim sana bir sarsıntı verdim.Sana bir bahane verdim.Çünkü bak Randy bu pazar Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk maçında seni yenince sarsıntıyı bahane edebilirsin.Gerçek nedeni söylemezsin , yani senden iyi olduğumu.Randy bu gerçeklerin önünü kapamasına izin verme burdaki herkes benim söylediğimi düşünecek.Kendine bir bak sen büyük Randy Orton'sun.Evet sen büyük Randy Orton'sun.Sen efsane katilisin bu işi Teddy Long usulüyle SmackDown usülü ile çözelim.İzleyicilere soralım.Randy Orton'u bu pazar yenip yeni Dünya Ağırsiklet şampiyonu olduğumda sizler Randy Orton'u küçümser misiniz ?Söyler misiniz seyirciler....Randy bu gerçekten senin için iyi haber ama gerçekten ve gerçekten iyi haber şu ki seni Capitol Punishment'ta yenip yeni Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olduğumda eğer nazik olursan seni yendikten 5 gün sonra bir rövanş hakkı verebilirim.

Sheamus geliyor.

Sheamus:Şunu iyice anlayın galiba Orton'un sarsıntısı Christian'ın gereksiz zırvaları ve Teddy Long'un büyük saçmalıkları arasında insanlar birşeyi unutuyor ben geçen hafta Randy Orton'u yendim.Ben geçen hafta Dünya Ağırsiklet Şampiyonunu yendim.Söyle bakalım Teddy ünvan maçını kim daha çok hak ediyor.Üst üste 50 maçı kaybeden adammı Dünya Ağırsiklet Şampiyonunu yenen adam mı?Sen Söle Teddy?

Christian:Bir saniye , bir saniye bekle Teddy benim maçım ayarlandı.Maçım resmileşti şimdi bu aptal sırasını beklemek zorunda.

Sheamus:Sen kime aptal dedin?!

Kısa süreli bir tartışma olur.

Teddy:Bir dakika .Kesin şunu hemen kesin.İşleri şöyle yapacağız bu gecenin büyük maçında Sheamus vs Christian birebir dövüşecek.Şimdi Sheamus kazanırsa bu pazarki ünvan maçı üçlü tehdit olacak.

Christian:Bu haksızlık.

Teddy:Bir saniye Christian kazanırsa ünvan maçı şimdiki gibi kalacak.Sana gelince Randy Capitol Punishment'a en iyi şekilde hazırlanabilmek için sen ring kenarında oturacaksın.

Teddy inip bir koltuk getiriyor.Ve spiker masasının önüne bırakıyor.

Teddy:Şimdi Randy birşey daha var bu gece maç yapılırken maçı izleyebilirsin ama dokunamazsın yoksa bunun ciddi sonuçları olur.Randy...Randy...

Randy Orton:Teddy ortada sorun yok bu gece ortaya ciddi sonuçlar çıkacak.

Konuşma sonrası 6 kişilik takım maçının tanıtımı gösteriliyor.Bu gece Sin Cara & Ezekiel Jackson & Daniel Bryan Cody & Wade ve Ted Dibiase'ye karşı.

Sin Cara & Ezekiel Jackson & Daniel Bryan vs Cody & Wade & Ted Dibiase

Maça Big Zeke ve Ted başlıyor.Ted Head Lock'a alıyor Zeke'yi.Ezekiel Irısh Whip'e gönderiyor rakibini gelirken bir Shoulder Block.Ted yerden kalkıp köşeye gidiyor.Ardından Ezekiel köşede Ted'in üzerine Stinger Splash ile atlıyor.Şimdi boğazlayıp yere atıyor rakibini.Caraya tag veriyor Cara'dan Middle Kickler.Ted'i Irısh Whip'e göndermeye çalışıyor.Ted'den reversall.Clothesline deniyor.Cara altından geçerek kurtuluyor.Şimdi dönüşünde bir Tilt A Whirl HeadScissor's TakeDown ile Ted'i ring dışına gönderiyor.Şimdi Corkscrew Crossbody için geliyor Fake yapıyor takla atıp geri dönüyor Cara.Ted ringden uzaklaşmaya başlıyor.

Şovu alışkın olduğumuz "Asla bu hareketleri yapmayınız" promosu kesiyor.

Ringe döndüğümüzde Ted ringde üstünlüğü ele geçirmiş Sin Cara'yı yerde tekmeliyor.Şimdi kaldırıp kafasını köşeye çarpıyor Cody'e tag veriyor.Ted Cara'yı kollarından yakalıyor Cody yumrukluyor şimdi Ted çıkıyor Cody Cara'yı diğer köşeye çekip orda yumruklamaya devam ediyor.Şimdi çekip kolundan yakalıyor ardından kafasını kaptırıyor Sin Cara'ya Sin Cara şimdi kafasından tutarak önüne düşürüyor Cody'i.Şimdi üzerine koşuyor Cody rakibini bacaklarından yakalıyor Sin Cara bir Wheelbarrow Roll ile tuş deniyor.Cody Rhodes kurtuluyor.Şimdi ikiside ayağa kalktılar Cody'den bir yumruk.Kolundan yakalıyor rakibini.Sin Cara'dan şimdi Middle Kickler geliyor.Şimdi Cara köşeye doğru çekiyor Cody'i.Rope Flip Armdrag!Sin Cara şimdi rakibinin üzerine koşuyor fakat Cody'den Beautiful Disaster!Cody'den tuş denemesi Sin Cara kurtuluyor.Cody şimdi Wade'ye tag veriyor.Wade'den Sin Cara'ya bir tekme.Ardından yumruk.Tuşa gidiyor.Cara yine tuştan kurtuluyor.Wade kaldırıyor Sin Cara'yı ve Suplex!Ted'e tag veriyor.Ted'den bir tekme.Tuş denemesi.Cara yine kurtuluyor.Şimdi Ted Cara'yı kaldırıyor.Cara'dan reversall üzerinden takla atıp kurtuluyor.Şimdi Cara iplere gidiyor.Ted'den bir Clothesline!Yine tuş denemesi.Cara tekrar kurtuluyor.Wade'ye tag veriyor tekrar.Wade Carayı kollarından yakalayıp sırtına dizini koyuyor.Sin Cara kurtulmaya çalışıyor.Şimdi yavaşça ayağa kalkıyor bir dirsek darbesi.Arka arkaya kombine darbeler geliyor.Şimdi Irısh Whip'e gidiyor.Gelirken Wade'den bir Savate Kick.Kolundan yakalıyor.Pumphandle Slam denemesi Cara kurtuluyor.Cara Wade'ye bir tekme yapıştırıyor.Wade Cara'yı sıkıştırıyor ve önce bir yumruk ve headbutt.Tekrar Pumphandle Slam deniyor.Cara yine reversall ile kurtuluyor ve bir DDT!Sin Cara Bryan'a , Wade Ted'e tag veriyor.Bryan'dan art arda RoundHouse Kickler geliyor şimdi Ted köşede Bryan karşı köşeye göndermeye çalışıyor.Ted'den reversall Bryan köşeye gidiyor.Reversall ile kurtuluyor Ted köşeye çarpıyor.Bryan arkasına düşüyor.Şimdi harika bir Clothesline Ted Dibiase'ye.Ted köşeye geçip nefes alıyor Bryan geriliyor ve harika bir Dropkick!Tuş denemesi Ted tuş oluyor ve maç bitiyor.

Kazanan:Daniel Bryan & Sin Cara ve Ezekiel Jackson

Backstage'de Sheamus var.Bu geceki maçı ve Randy hakkında röportaj veriyor.

Konuşma bitince Capitol Punishment promosunu ve maçtan kesitler izliyoruz.

Vladimir Kozlov vs Jinder Mahal

Maç başlıyor.Kozlov hemen rakibini kafasından HeadLock ile yakalayıp yere düşürüyor.Mahal kalkıyor.Şimdi iplere gönderiyor rakibini.Kozlovdan Shoulder Block.Şimdi rakibini Oklahoma Slam için kaldırıyor köşeye getiriyor.Mahal omzundan inip Kozlov'u köşeye itiyor.Şimdi köşede art arda Spearlar Kozlov'a.Ardından eğilmiş rakibini yumrukluyor.Mahal kaldırıyor ve Suplex ile indiriyor Kozlov'u.Ve bir Knee Drop.Tuş denemesi.Başarısız.
Kaldırıyor şimdi Kozlov'u Irısh Whip'e gönderiyor ve gelirken bir High Knee.Kolundan bacağından yakalıyor.Russian Leg Sweep!Tuş denemesi.Başarısız oluyor.Chinlock bağlıyor rakibine.Kozlov ayağa kalkarak kurtulmayı başarıyor Mahal'in elinden.Art arda yumruklar ve göğsüne bir RoundHouse Kick.Şimdi Trapping HeadButtlar geliyor.Kalkınca bir Big Boot Mahal köşeye yapışıyor.Şimdi üzerine HeadButt ile geliyor Mahal çekilince kafasını köşeye çarpıyor Kozlov.Mahal şimdi Kozlov'u alıp TB direğine çarpıyor.Köşede yumruklar geliyor Mahal'den.Khali'de orada hakemin görmediği anda tokatı çakıyor.Mahal şimdi Kozlov'u çelme ile yere indiriyor.Kaldırıyor.Mahal'den birde Full Nelson Slam geliyor.Tuşa gidiyor.Başarılı.Jinder Mahal Kozlov'u mağlup ediyor.

Kazanan:Jinder Mahal

Maçtan sonra ikili seviniyorlar.

Sheamus vs Christian maçıyla ilgili bir tanıtım geçiyor.

Ringe şimdi Big Show geliyor.Eli sargılı durumda.

Sunucu:Big Show sanırım ilk sorum şu.Saygısızlık etmek istemiyorum ama bir RAW yıldızı olarak SmackDown'da ne arıyorsun?

Big Show:Alberto Del Rio nin burda olacağına dair dedikodular duydum.

Sunucu:Peki Alberto Del Rio'dan bahsetmişken RAW'da Stone Cold senin Alberto Del Rio ile Capitol Punishment'da maç yapmana karar verdi şimdi onunla ilgili görüntüler izleyelim.

ADR ve Big Show arasındaki olayların bir promosu veriliyor.Big Show'a araba çarpması ve Alberto'nun tokatını hatırlıyoruz.Show ve Kane o zaman takımdılar.

Sunucu:Show bu görüntülerden sonra nasıl hissediyorsun?

Big Show:İyi Hisseiyorum...(Show arkasını dönüp bir bekliyor.)Bu araçla bana çarpması...

Teddy geliyor.

Teddy:Bir dakika bir dakika bak Big Show bu gece burdaysa Alberto Del Rio'ya dokunmayacaksın.Ve bak ne diyeceğim bu sabah erken saatlerde ofisime bir mesaj geldi.Alberto Del Rio'nun ring anansörüne yapılan vahşi saldırı için senin hakkında şikayette bulunulmuş.Ve ben uyarıldım.Bu gece burada herhangi bir olay olursa kovulurum.Ve dahası sende işini kesinlikle kaybedersin ve bu gece kendini buraya davet ettin dövüşmeye hazırsın bende sana bir rakip buldum Dünyanın En Güçlü Adamı Mark Henry.

Big Show vs Mark Henry

Big Show Henry girer girmez bir DropKick ardından rakibini yerde yumrukluyor.ve bir KO Punch.Maç başlamadan bitiyor.Sedye ve sağlık görevlileri geliyor.

Sheamus'un verdiği gibi Christian'da Mattheuws'a röportaj veriyor.

Alicia Fox & Rosa Mendes & Tamina vs Natalya & AJ Lee & Kaitlyn

Fox ile Kaitlyn maça başlıyor.Fox önce karnına bir tekme geçiriyor ardından kafasına bir tokat atıyor Kaitlyn'in.Kaldırıp kafasını köşeye vurmaya çalışıyor Kaitlyn ayağıyla engelliyor ardından dönüp Fox'a bir yumruk geçiriyor.Şimdi Fox'un kafasını köşeye çarpıyor sonrasında bir Clothesline!AJ Tamina'ya tag veriyor.Tamina Kaiitlyn'i kafasından tutup savuruyor.Kaitlyn Natalyaya tag veriyor Natalya dan Tamina'nın bacaklarına bir Dropkick.Ardından birde kafasına DropKick geçiriyor.Natalya tam iplerden dönecekken Rosa orda onu engelliyor.Natalya Rosa ile konuşurken Tamina arkada onu bekliyor.Önce karnına bir tekme ve birde HeadButt geçiriyor Natalya'ya.Tamina Figure 4 Leglock tipi bacağı yakalıyor.Natalya reversall ile SharpShooter'a çeviriyor.Rosa girip saldırıyor Natalya'ya.Kaitlyn'de Rosaya saldırıyor.Natalya AJ'ye tag veriyor.AJ 'den şimdi Natalyaya yumruklar AJ Natalya'ya Roll-Up deniyor fakat Tamina AJ'ye güçte üstünlük korunca AJ Natalya'nın omuzlarında kalıyor ve Samoan Drop.Tuşa gidiyor.

Kazanan:Tamina Fox ve Rosa.

Main Event maçın tanıtımı ve WWE'nin Denemeyin tanıtımları yine gösteriliyor.Johny Curtis'i görüyoruz arkaalan'da.Birnevi kendi tanıtımını yapıyor.

Capitol Punishment maçları ile ilgili bir tanıtım izliyoruz.Sonrasında R-Truth vs Cena ile ilgili bir promo var.

Usos vs Heath Slater & Justin Gabriel

Slater ve Jimmy maça başlıyor.Slater kafadan HeadLock ile yakalıyor Jimmy'i.Jimmy Slater'i üzerinden atıyor.Sonrasında bir SideKick Slater'i köşeye gönderiyor.Ardından bir Stinger Splash ile üzerine uçuyor.Yine taunt yapıyor.Slater şimdi üzerine geliyor Bir Clothesline.Tuş denemesi.Başarısız.Şimdi kaldırıp yine köşeye atıyor Slater'i.2.ipe çıkıp yumruklamaya başladı rakibini.Slater şimdi Uso'nun dengesini bozuyor ve Uso iplere oturuyor.Slater başını eğiyor ve tekmelemeye başlıyor rakibini.Şimdi Justin Gabriel'e tag veriyor.Gabriel şimdi köşeye çıkıyor.Jimmy hala ayakları köşeye takık şekilde bekliyor.Justin'de üzerine üzerine atlıyor.Tuş deniyor.Jey Uso tuşu bozuyor.Justin Heath'e tag veriyor.Heath yerde tekmeliyor rakibini.Sonrasında kaldırıp bir yumruk yapıştırıyor.Slater Chinlock yapıyor Jimmy'e.Jey tag bekliyor.Jimmy yavaşça kalkıyor bir dirsek atıyor Slater'e fakat Slater bir STO ile yine yere yapıştırıyor rakibini.Slater şimdi köşedeki rakibinin üzerine gidiyor.Jimmy aprona fırlatıyor rakibini.Şimdi Slater den bir yumruk köşeye çıkıyor Cross Body denemesi Scoop Slam ile yere yapıştırıyor Slater'i.Jey Uso ve Gabriel tag bekliyor alıyorlar.Uso'dan ardı ardına Elbow Smashler.Gabriel köşede yerde kalıyor.Jey geriliyor.Koşuyor ve Stink Face!Tuş denemesi.Başarısız.Gabriel tuşu atıyor.Şimdi Jimmy'e tag veriyorlar.Şimdi ikiliden bir Alley-Us.Jimmy tuşa gidiyor.Slater tuşu bozuyor.Jey şimdi ringe giriyor Slater'a bir Elbow Smash.Ringdede Jimmy'den Gabriel'e bir DDT.Jey'e tag veriyor şimdi.Jimmy ringe giren Slater'e SuperKick'i yapıştırıyor.Jey'dende bir Samoan Splash.Tuş gidiyor.Usolar maçı kazanıyorlar.

Kazanan:Usos

R-Truth ile ilgili gecenin başından beri verilen promolara bir yenisi ekleniyor.(Bunları zamanında izlediğimde harika bir maç olacak sanmıştım hayatım izlediğim en berbat ME'ydi. )

Alberto Del Rio geliyor.Gecenin başında Big Show hakkında bir röportaj vermişti bakalım Big Show gelecek mi?

Alberto Del Rio:Adım , benim adım Alberto Del Rio.Ama elbette siz ve Big Show bunu zaten biliyorsunuz.Rawda bazı dedikodular dönüyordu şöyle diyorlardı SmackDown a dönmek için pazarlık halindeymişim Rawda Big Showdan korktuğum içinmiş ama çocuklar yapmayın Big Showdan korkmuyorum.Yeni WWE Şampiyonu olmak benim kaderim.Ve kimse beni durduramaz bir dev bile Big Show la olanlar Ricardo ve arabam bu bir kazaydı.Kazalar her zaman olur çocuklar.kötü insanlara kötü şeyler olur.Ricardo Rodriguez den söz açılmışken uğradığı korkunç muameleye sizde tanık olun.

Big Show'un döndüğü intro girer.Alberto Kane'ye DQ ile kaybetmiş fakat Rolling Cross Armbar halindedir.Big Show gelir Alberto kaçınca Ricardo'ya saldırır.

Alberto Del Rio:Bu bir kaza değildi.Big Showa yönelik ağır davalar kapıda.Ricardo Rodriguez benim en iyi dostumdu.Bana sadıktı , beni heryerde takip ederdi , bir köpek gibi .Big Showun yaptığı yanlıştı.Ricardo Rodriguez in küçük bir kızı var daha küçücük bir bebek , eşide bir kilisede çalışıyor ve Ricardo Rodriguez kendisini bana adamıştı intikamını alacak.Bu pazar zaferimi ona adayacağım.Ve evet biliyorum , biliyorum bu ring dövüşmek için bunu biliyorum ama Big Showun yaptığı yanlıştı bu ring bir insanı katletmek için değil.Big Showun burda karşımda durmasının bir sebebi vardı yüzüne tükürecektim.Ve ondan sonra....

Big Show geliyor.Koşarak geliyor.ADR kaçıyor.ADR tribünlere girip kaçıyor.ADR tribünlerde Big Show ile dalga geçiyor.Big Show sinirini masadan sandalyelerden çıkarıyor.Bariyerleri yıkıyor.Ringe girip ADR ile bakışıyor.ADR yukarıdan korkulu gözlerle bekliyor.

Sheamus vs Christian

Sheamus maça hızlı başlıyor önce Christian'a bir diz geçiriyor ardından yumruklar ve köşeye çarpıyor kolundan yakalayıp çekiyor ve Clothesline.Tuş deniyor.Başarısız.Sheamus'tan şimdi eğilmiş rakibine bir Knee Lift geliyor.Vücuduna vücuduna yumruklar şimdi Irısh Whip'e gönderiyor Christian'ı.Christian ipten dönmüyor hemen ringden çıkıyor.Arkasını döndüğünde Orton.Orton bu maçta spiker masasının önünde sandalyed bekliyor biliyorsunuz ki.Christian korkulu gözlerle bakıyor Orton'a.Bu sırada Sheamus ringden tekmeyi geçiriyor kafasına.Orton bir Punt Kick bekliyor gibi.

Capitol Punishment ile ilgili bir tanıtım daha gösteriliyor.

Geri döndüğümüzde Christian apronda Sheamus iplere geriyor onu.Arka arkaya Chest Thumbs darbeleri geliyor!Sheamus hakemle uğraşırken Christian önce bir tokat sonrasında Spear geçiriyor Sheamus'a.Şimdi Sheamus'un kafasını ipe bastırıyor.3'te bırakıyor.Şimdi Sheamus'un üzerine çıkıp Rope Choke yapıyor!3'te bırakıyor gene.Şimdi Irısh Whip'e gidiyor Sheamus'un üzerine geliyor.Sheamus'tan Irısh Curse BackBreaker!Tuş denemesi.Başarısız oluyor.Bu kez rakibine yerde Chest Thumbs darbeleri atıyor.Şimdi kafasından kaldırıyor.Bir Knee Lift.Şimdi Oklahoma Slam tarzı rakibini kaldırıyor yere çarpacakken Christian sırtından iniyor.Sheamus iplere yapışmış rakibini çekmeye çalışıyor Christian'dan tekmeler Sheamus yerde kalıyor.Christian aprona çıkıyor Sheamus kalkınca kafasının arkasını ipe çarpıyor.Christian şimdi köşeye çıkıyor.Sheamus yerde ve Diving Headbutt.Sheamus çekiliyor Christian boşa atlıyor.Sheamus şimdi köşeye çekiliyor.Christian üzerine koşuyor bir dirsek Christian tekrar yerde kalıyor.Sheamus köşeye çıkıyor.Üzerine Shoulder Block ile atlıyor.Tuş denemesi.Başarısız oluyor.Sheamus rakibini köşede kıstırıp yumruklamaya başlıyor.Christian rakibinin bacaklarını çekiyor.Christian'dan tuş denemesi.Başarısız oluyor.Sheamus Christian'ı tutuyor çekiyor köşeye çarpıyor.Ardından Sheamus ayağa kalkıyor yumruklar atıyor Christian'ın sırtına.Yine karnına vurmaya başladı Sheamus.Christian'ı TB'a çıkarıyor.Oda çıkacak fakat Christian yumruklar ile indiriyor rakibini şimdi kafasını yakalıyor.Tornado DDT!Tuş denemesi yine başarısız oluyor Christian.Randy ile bakışıyor Christian.Ardından ringe bakıyor tekrar Spear tauntları yapıyor.Koşarken Sheamus'tan bir War Sword.Tuşa gidiyor.Sheamus'ta birkez daha başarısız.Sheamus kaldırmaya çalışıyor Christian'ı Christian Sheamus'u kollarından yakalıyor.KilSwitch pozisyonuna getirmeye çalışıyor.Sheamus kaldırıyor Christian üzerinden takla atıp düşüyor.Sheamus iplere gidiyor.Brogue Kick deniyor.Christian eğiliyor.Şimdi yine kolarından yakalıyor KillSwitch deniyor Sheamus bu kezde köşeye atıyor Christian'ı.Üzerine geliyor Christian aprona atlıyor ve Pendulum Kick.Christian şimdi yine köşeye çıkıyor.Sheamu kalkıp sırtına sırtını sert darbeler geçiriyor.Köşeye çıkıyor şimdi.Orton'a bir bakış atıyor.Superplex pozisyonuna alıyor.Christian kafasını köşeye çarpıp atlıyor.Şimdi ringe dönüyor tuş deniyor.Ve maç bitiyor.

Kazanan:Christian

Maç bitince Randy Christian'a kemerle saldırmaya çalışıyor.Christian koşarak kaçıyor.Fakat Randy sırıtıyor ve ringde yatan Sheamus'un yanına gidiyor.Sheamus için gece iyi bitmeyecek.Punt Kick tauntları Randy'den ve Sheamus'a Punt Kick!Randy ve Christian bakışıyor Voices çalıyor.Randy kemerini kaldırıyor.

Gecenin sonuna geliyoruz.

Yazan:Umut Demir
imza
Grand Mizard Of Lust isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2012, 19:18   #2
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 433
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 20730
Rep Derecesi: The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Güzel bir SmackDown'dı.Fakat,6-Man Tag Team Match'ın sonunu WWE öyle planlamamıştı herhalde.DiBiase botch yapmıştı.Neyse,ME'sini ender beğendiğim SmackDown'lardandır.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2012, 19:19   #3
Ambrose Asylum
Grand Mizard Of Lust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BalKes!
Konular: 26
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 530
Rep Derecesi: Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.Grand Mizard Of Lust NXT şampiyonu oldun.

Katılıyorum fazla basit bitmişti. :
imza
Grand Mizard Of Lust isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2012, 19:21   #4
People's Champion
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul Eyüp/Alibeyköy
Konular: 295
Favori Güreşçisi: The Rock
Rep Puanı: 29933
Rep Derecesi: America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Şov güzeldi.ME'yi beğenmiştim.Sheamus'un Punk Kick'ten sonra sakatlanacağını düşünüyordum ama saktlanmadı.Herneyse inceleme çok güzel Teşekkür ederim Umut.
imza

RPG Karakteri: The Rock

Ring Adları:
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky

Başarılar: -

Eski RPG Karakteri ve Başarıları

RPG Karakteri
The Rock
Ring Adları
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky
Başarıları
World Heavyweight Championship(2 Kez)
GTW Tag Team Championship (2 Kez)
Intercontinental Championship
ECW Championship
İlk Money In The Bank Kazananı
2014 Survivor Series'in Survivor'i
Triple Crown
Hall Of Fame
America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2012, 20:41   #5
killer instinct
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3163
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 62804
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Christian her ne kadar yenmeyi başarsada, Sheamus'ın durdurulamaz yükselişinin başladığı dönemler. Teşekkür ettik. Güzel bir inceleme olmuş.
imza

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2012, 21:03   #6
qfsadf
The Chosen One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 269
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 584
Rep Derecesi: The Chosen One NXT şampiyonu oldun.The Chosen One NXT şampiyonu oldun.The Chosen One NXT şampiyonu oldun.The Chosen One NXT şampiyonu oldun.The Chosen One NXT şampiyonu oldun.The Chosen One NXT şampiyonu oldun.

Güzel bir inceleme olmuş kanka düzende güzel ellerine sağlık birde görsellerle süslesen çok güzel olucak.
The Chosen One isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil