GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-02-2012, 07:28   #1
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 433
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 20730
Rep Derecesi: The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart 30 Ocak 2012 Monday Night Raw İncelemesi

Merhaba arkadaşlar,yeni bir Raw ile karşınızdayım.Bu sefer bol resimli oldu.

Klasik promolar bitiyor ve pyrolar patlıyor ! 31 Ocak 2012 Raw'ı başlıyor ! Royal Rumble 2012'den bir sonraki RAW başlıyor.Geceyi John Laurinaitis ile açıyoruz.Onun geleceğini bugün HHH belirleyecek.John L.mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

John Laurinaitis : Geçen gece adil hakemlik yaptım ve sizde bunu gördünüz.Ben yalan söylemem.Ben bu gece de Raw Manager olacağım,obür senelerde öyle olacak.Benim kararımı arkadaşım HHH verecek.Royal Rumble'daki yönetimimle madalya almalıydım.Şu an WrestleMania'ya gidiyoruz.Sıradaki PPV Elimination Chamber,CM Punk'da kemerini Kofi Kingston,Dolph Ziggler,The Miz,R-Truth ve Chris Jericho'ya karşı koruyacak.Şu an The Miz ve Kofi yüzleşecek,Randy Orton ile de Dolph Ziggler yüzleşecek.Ayrıca Daniel Bryan vs. CM Punk maçı olacak.

Birden WWE Champion CM Punk geliyor ! Podyumda konuşmaya başlıyor !

CM Punk : Öhöm öhöm.Nnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaanaaaaaaaaaa Heeeeeheeeeeeeeeeeeeeeeeeey Goood Byeeeeeeeeeeee ! Naaaaaaaaaaaaaaaaaa Naaaaaaaaaaaaaaaaaaa Hey Hey Heeey Good Bye ! Hadi ! Herkes ! Nanana ! Hey Hey ! Goood Bye ! ( Bunu 2 kez daha tekrar ediyor,sonra konuşmaya başlıyor. ) Gideceksin Johnny.

John Laurinaitis : Dün maçta adil davrandım.

CM Punk : Adil mi davrandın ? Dolph'ı kayırdın resmen.Bugün dün yok.Bugün HHH var.Senin hakkında konuşacak.Sen kovulacaksın,adil yönetmedin maçı.HHH bunu görecektir.Sen de ağlayacaksın.

John Laurinaitis : Hayır Punk.HHH beni kovmayacak.Ben burada kalacağım.Sen ağlayacaksın.Ayrıca bugün senin WHC Daniel Bryan ile maçın var.

CM Punk : Özür dilerim,benim uykum geldi.En iyi uyumalı değil mi ( Koptum burada ) ?

Birden Daniel Bryan'ın müziği çalıyor ! Podyumda görünüyor ve mikrofonla ringe giriyor.

Daniel Bryan : Ben Dünya Ağırsiklet Şampiyonu D.Bryan'ım.Sen hiçbir şey hatırlamıyor musun Punk ? Ben dün kemerimi korudum.Dün gece,Steel Cage'den sağlam olarak çıktım.Mr.Laurinaitis ilk kez böyle bir maç ayarladı.Bu ilk maçı ben kazanacağım.

CM Punk : Ben dünyanın en iyisiyim Bryan.

Daniel Bryan : Harika,süper.Ben de güreşciyim.Ben seni yeneceğim ! En iyi benim !

CM Punk : Bunu pek cevaplayamacağım Bryan.Yani,beni yenemeyeceksin.

Daniel Bryan : Geçen sene yılın en iyi Pipe Bomb'unu yapsanda bu değişmez.

CM Punk : Bu şovda bulunman hata senin için.Sen WHC'sin,ben de WWEC'yim.Bugün,bu şovda yenilecek ve ağlayacaksın !

Birden Sheamus geliyor ! Royal Rumble 2012 kazananı geliyor ! Sheamus ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

Sheamus : Ben 25.Royal Rumble maçını kazandım ! İkinizden birini seçmem gerekiyor ama Elimination Chamber'ı bekleyelim.Ayrıca Mr.Laurinaitis,sen kovulduuuuun ! ( Laurinaitis de gülüyor ) Herkes benim WM'ye gittiğimi biliyor artık.Bende WWE ve WHC olacağım WrestleMania'da.Laurinaitis sana gelirsek,HHH bu gece senin için önemli kararı verecek.

Sheamus mikrofonu atıyor ve ringi terk ediyor.WrestleMania logosunu gösteriyor.

Bu olayın ardından Randy Orton'un sakatlandığı günü hatırlıyoruz.

Randy Orton vs. Dolph Ziggler

Orton'un sakatlığını içeren promoyu izledikten sonra Randy Orton geliyor ! Sırada Dolph Ziggler vs. R.Orton maçı var.İlk defa bu kadar sevindim Orton'a karşı.Ayrıca,W.Barret bu maçı tribünlerden izliyor.Dolph Ziggler'de geliyor ve maç başlıyor.Ziggler,maça iyi başlıyor fakat Orton toparlanıyor.Rakibine bir HeadLock yapıyor Orton.Ziggler kurtulsa da Orton,Ziggler'i köşeye atıyor ve yumruklarla rakibini etkisiz hale getiriyor.Orton,rakibine güzel bir Drop-Kick yapıyor,sonra kaldırıp köşeye atmak isterken Ziggler toparlanıp Drop-Kick yapıyor.Ardından bir HeadLock izliyoruz Ziggler'den.Orton kurtulsa da Ziggler'den bir Drop-Kick daha geliyor.Ziggler,köşeye çıkıyor ama onu Orton durduruyor.Orton,rakibini yumruklarla etkisizleştirip bir SuperSuplex yapıyor ! İkili ayağa kalktığında Orton'dan 2-3 Clothesline ve bir PowerSlam görüyoruz.Ancak birden Ziggler'den Sleeper geliyor.Orton kurtulup Roll-Up yapıyor,başarısız.Ziggler kalkıp rakibine ZigZag yapıyor,tuşa gidiyor.Başarısız ! Orton kalkıp rakibine bir Clothesline yapıyor,ardından Ziggler'i ring dışına atıyor.Ring dışında korumalıklara çarpan Ziggler,birde bunun üstüne ringde Orton'dan DDT yiyor.Orton RKO tauntu yapıp RKO'yu yapıyor ! Tuşa gidiyor ve başarılı !

Kazanan : Randy Orton

Randy Orton kazanıyor ve Barret'a gönderme yapıyor.

Bu maçın ardından WrestleMania 28'in promosunu izliyoruz.RTWM'nin ilk Raw'ında coşmamak elde değil bi promoyla.Bu promonun ardından sıradaki maça geçiyoruz.Sıradaki maçımız Brodus Clay vs. Tyler Reks !

Brodus Clay vs. Tyler Reks

Brodus Clay tüm neşesiyle gelip bizi coşturduktan sonra maç başlıyor.Brodus önce rakibini itiyor.Brodus rakibini yumruklasa da Reks toparlanıp tekme tokat dalıyor.Ama Brodus Hulk-Up vari bir hareketle canlanıp Suplex yapıyor.Ardından bir What The Funk patlatıyor ve maç Brodus'un ! Somebody Call My Mommaaaaaaa !

Kazanan : Brodus Clay

Brodus Clay zaferini kutluyor,bu maçın ardından D.Bryan ve CM Punk'ı görüyoruz.İkili maç hakkında konuşuyorlar.Punk S.E.S ağırlıklı konuşuyor,sonra da gidiyor.

WWE Champion CM Punk vs. World Heavyweight Champion Daniel Bryan Champion vs. Champion Match

İkili etrancelerini gerçekleştiriyorlar ve maç başlıyor.CM Punk,hemen bir HeadLock ile başlıyor fakat Daniel Bryan kurtulup Drop-Kick yapıyor.Ardından rakibine özel tekmelerinden atıyor.Ancak Punk toparlanıp 2-3 tekme atıyor,sonra da bir HeadLock yapıyor.Punk'dan bir HeadLock,ardından bir BodySlam geliyor.Ancak Bryan kalkıp bir ArmBreaker bağlıyor ve diz darbeleriyle Punk'ı dövüyor.Ancak CM Punk toparlanarak rakibini ring dışına atıyor.CM Punk rakibine dirsek darbeleri atıyor ring dışında.Ancak Bryan'da kalkıp Punk'ı fanlara doğru atıyor.Sonra Bryan ringe giriyor.CM Punk'da kalkıp ringe giriyor.Bryan'dan 1-2 tekme,ardından bir HeadLock görüyoruz.Punk Suplex ile kurtulup TurnBuckle'a tırmanıyor.Oradan da rakibine bir CrossBody yapıyor,tuş deniyor ama başarısız.Punk,Bryan'ı köşeye atmak isterken,Bryan onu köşeye atıyor.Bryan'dan bir Irish Whip denemesi var ama başarısız.Bunun ardından Punk,rakibini iplere atıyor,ardından bir Clothesline yapıyor.Ama Bryan'dan da aynı anda Clothesline geliyor.İkili yerde ve reklamlar.Reklamların ardından Bryan'dan bir ArmBreaker görüyoruz.Bryan,rakibini kilitten çıkarıp bir Suplex yapıyor.Bryan,TurnBuckle'ye çıkıp Punk'a CrossBody yapmak istiyor ama Punk kalkıp rakibini TurnBuckle'de dövüyor.Rakibini TurnBuckle'nin tepesinden Hurricarrana ile indiriyor.İkili yerde.

Punk ilk kalkan oluyor.Punk,rakibine 1-2 yumruk atıyor,ardından bir Clothesline geliyor Punk'dan.Bir de NeckBreaker ! Sonra da köşeye atıyor rakibini ! Irish Whip yapıyor,ardından da bir Bulldog ! Bryan yerde.Punk Elbow Drop için TurnBuckle'ye tırmanıyor ama Bryan ring dışına kaçıyor.Punk,rakibini almak isterken Bryan'dan yumruklar yiyor ve düşüyor.Bryan'da TurnBuckle'ye tırmanıp Drop-Kick yapıyor.Tuşa gidiyor,başarısız ! Bryan,rakibine 3 tekme atıyor ama Punk'dan Roll-Up geliyor ! Bu da başarısız ama ! CM Punk'dan bir özel tekme izliyoruz,tuşa gidiyor Punk,yine başarısız ! Bryan'da kalkıp kendi özel tekmesini atıyor.Tuş deniyor,başarısız ! Bryan rakibini kaldırıp TurnBuckle'nin tepesine koyuyor.SuperSuplex deniyor ama CM Punk rakibini atıyor.Ardından Punk'dan bir Elbow Drop izliyoruz,tuş deniyor Punk
! Yine başarısız ! CM Punk,rakibini kaldırıp köşeye atıyor,sonra 2-3 kez tekme atıyor.Bu arada bir Lebell-Lock geliyor Bryan'dan ! Ama Punk kurtuluyor.Bryan apronda yerde.Birden Jericho geliyor ! Bryan'ı korumalıklara çarptırıp ringdeki Punk'a CodeBreaker yapıyor !

Kazanan : Daniel Bryan w/ DQ w/ Yes,Yes,Yes

Büyük bir şok geçiyoruz.Neyse sırada,bu senenin HoF'larından birini öğreneceğiz.

Kişinin Mike Tyson olduğunu öğreniyoruz.Austin ve Tyson'ın olaylarını izliyoruz,güzel bir promo.Neyse promonun ardından R-Truth geliyor ve spiker koltuğuna oturuyor.Sıradaki maçımız,Kofi Kingston vs. The Miz

Kofi Kingston vs. The Miz

Etranceler gerçekleşiyor ve maç başlıyor.Ama The Miz konuşmaya başlıyor.

The Miz : Dün gece Royal Rumble'da Kofi hiçbir şey yapamadı.Gerçekten mi ? Gerçekten mi ? Dün ben herkese iyi olduğumu gösterdim.Ben WrestleMania'da ME'ye çıktım.Elimination Chamber'da da onu elde etmeye çalışacağım.Çünkü ben The Miz'im ve ben acımasızım !

Miz mikrofonu bırakıyor,maç başlıyor.Maçın başında Kofi'den bir HeadLock izliyoruz,ancak Miz kurtulup tekmelerle dengeyi sağlıyor.Kofi,bir ara toparlanıp Irish Whip denese de olmuyor,Miz'den diz darbesi geliyor.Kofi'den bu arada beklenmedik bir Roll-Up geliyor,başarısız.Miz tekmelerin yardımıyla bir HeadLock bağlıyor Kofi'ye.Kofi toparlanıp Roll-Up denese de olmuyor,Miz'den de bir DDT geliyor.Miz,rakibinin kalkmasını bekliyor.Irish Whip denese de olmuyor,yere yapışıyor.Kofi'de TurnBuckle'ye çıkıp bir CrossBody yapıyor.Tuş deniyor,başarısız.Miz hemen kalkıp Skull Crashing Finale deniyor ama Kofi kurtulup Roll-Up deniyor,bu sefer Miz toparlanıp Irish Whip yapmak istiyor.Ama köşeye çarpan Miz aniden bir Trouble In Paradise yiyor Kofi'den.Tuş denemesi,başarılı !

Kazanan : Kofi Kingston

Maçın ardından BackStage'de Otunga ve JL'yi görüyoruz.HHH hakkında konuşuyorlar.The Rock ile ilgili bir promo görüyoruz.Güzel bir promo,beğendim bu promoyu.Neyse sıradaki maç Beth Phoneix vs. Eve Torres

Eve Torres vs. Divas Champion Beth Phoneix Divas Championship Match

Etranceler gerçekleşiyor ve maç başlıyor.Eve,rakibini yumruğa boğuyor resmen.Ancak Beth hemen finisherini yapıp kazanıyor !

Kazanan : Beth Phoneix

Maçın sonunda TitanTron'da Kane görünüyor.Birşeyler diyor ama programda ses olmadığı için anlayamıyorum,özür dilerim.Promonun ardından birden Kane geliyor ! Eve podyuma baka baka arkasına doğru gidiyor fakat Kane'ye çarpıyor.Kane'den kaçmaya çalışıyor.Ancak birden John Cena geliyor ! Cena ringde Kane ile kavga ediyor ama Kane'de baya yumruk vuruyor.İkili ringden çıkarak podyuma gidiyor.Kane tekme ve yumruklarla dalıyor Cena'ya.Ancak Cena,birden Kane'yi merdivene çarptırıyor ve tişörtünü çıkarıp atıyor.Rakibine merdivenle saldırıyor.Rakibini yorup spiker masasına getiriyor.Kane'i AA'ya alıyor ama Kane kaçıp gidiyor,Cena'da ringe girip taunt atıyor ve seviniyor.

Johnny Laurinaitis'in Geleceği

Sırada John Laurinaitis'e çıkacak karar var.John Laurinaitis ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

John Laurinaitis : Geçen hafta HHH'den benim için bir karar geldi.Ancak ben hala görevde kalacağıma inanıyorum.Bugün kararımı HHH'nin vermesi benim aleyhime olsa da ben görevde kalacağım.

Birden HHH geliyor ! C.O.O 'muz geliyor ! Alem C.O.O görsün ! HHH ciddilikle geliyor ve konuşmaya başlıyor.

Triple H : Sen bugün Johnny,hayatının anıyla karşı karşıyasın.Sen Raw GM'liği iyi yapmıyorsun.Ama bu işte yenisin.

John L. : Ben sana saygı duyuyorum Hunter.

Triple H : Ovovovoov Johnny.Sen dün gece Royal Rumble'da WWEC için hakemlik yaptın.Bugün kaderin benle belirli olacak.Johnny,sen görevini pek iyi yapmıyorsun ya da ben öyle düşünüyorum.Ben sende problem görüyorum Johnny.Ama problemleri atmalısın,atmalısın.Bu adamlar önünde at bunları ! Saygılı ol onlara.

John L. : Hunter,sen yanlış düşünüyorsun.Ben bu işte iyiyim.Ben işimi seviyorum.Benim problemim yok.Bunu WWE Unverse'ye ispatlarım ! Sizden özür diliyorum.

Triple H : Johnny burada herkes seni dinliyor.Rezil olma onlara.Sen eskiden WWE Superstarı'ydın,Punk'ın halini daha iyi anlarsın.CM Punk,gel ringe !

John L. : Hayır Hunter.

Triple H : Sen burada hiçsin John.Benim babam buranın başkanı.Seni bunun için Kiss My Ass kulübüne mi almam gerekiyor ?

John L.,HHH'den aldığı ruju sürüyor ve diz çöküyor.

Triple H : Sen ne yapıyorsun,gerçek mi sandın ? Hadi John.Sen bir korkaksın.John,seni burada kimse istemiyor.Ben Raw'a döndüm şimdi.Burada beni istiyorlar.

Birden Undertaker'ın gongu çalıyor ! İnanılmaz ! Yok böyle bir return ! Triple H podyuma bakıyor.Ve Taker podyumda görünüyor ! Beklenmedik anda oluyor bu ! Triple H'nin gülen yüzü birden morlaşıyor.Undertaker geri dönüyor ! Geçen sene Taker'a baskın yapan HHH'ye büyük şok oluyor bu ! Taker ve HHH bakışıyorlar.Taker WrestleMania logosuna bakıyor.Rest In Peace tauntu yapıyor.Ama HHH,Taker'ın sırtını sıvazlayıp gidiyor ! Bu güzel Raw'ı Taker önde kapatıyor !
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil