GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2014, 04:57   #1
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 607
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Bray Wyatt
Rep Puanı: 68411
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68411

Standart RPG: Yalanlar Devrinin Son Perdesi

[YOUTUBE]gCymHbLu_Gs[/YOUTUBE]

Işıklar gidiyor ve Bray Wyatt girişte görünüyor. İki yanında Leo Kruger ve Paige var. Wyatt'ın yüzünde maske var. Postmortem ringe giriyor ve Wyatt lambayı üfleyerek söndürüyor.

Bray Wyatt: Tanrı sizi çok seviyor, çocuklar! Evet bu doğru, yukarıdaki sandalyesinden sizi izliyor ve gülümsüyor. Ona tapan bütün kullarına sonsuz derecede sevgi, saygı duyuyor. Öldüğünüz zaman iyilikleriniz ağır basarsa bulutların üstünde, şeker ağaçlarının olduğu tatlı bir yerde yaşayacaksınız. Ama kötülükleriniz ağır basarsa alevlerin içinde zebanilerin ateşinize kömür atmasını bekleyeceksiniz. Ne mi yapmanız gerekiyor? Sorgulamamanız. Hiç soru sormayın, merak etmeyin. Tanrı size ölünce tüm cevapları verecek! (Wyatt kahkaha atar.) Bu masala inanıyor musunuz? Çocuk katilleri, işkenceciler ve kumarbazlar.. Tanrı hangi birini cezalandırdı? Kimseyi. Tanrı onları ölünce cezalandıracak. Peki biz bu süre içinde ne yapmalıyız? Metin olup ibadet etmeye devam etmeliyiz. Gerçekçi olalım çocuklar. Tanrınız yalan, bir illüzyon o. Ben? Ben gerçeğim, biz gerçeğiz. Bray Wyatt ve Postmortem gerçek. Peki bu dünyayı elinde tutan kim? Ben. Tanrı değil, bu dünyayı elinde tutan kişi benim. Bu söylediklerim yüzünden şu an kanalınızı değiştirebilir veya kanalı arayıp şikayet edebilirsiniz ama umurumda değil. Ben Dünya'yı Yiyen'im ve bu mikrofonu elime aldığım zaman hepiniz susarsınız, sadece ben konuşurum. Benim sözlerimin saçmalık olduğunu düşünüyorsunuz. Her hafta buraya çıkıp aynı şeyleri söylediğimi düşünüyorsunuz ama hatalısınız. Evet, buraya çıkıp "hepsinin k..nı tekmeleyeceğim, en iyi benim" diye böğürebilirdim ama yapmıyorum. Çünkü ben Bray Wyatt'ım, farklı olan... Siz? Hepiniz aynı kategorinin farklı bölümlerisiniz ve içinizden kimse benim kelimelerimi alay cümleleri ve tehditler yerine benim dilimle karşılamadı. Neden mi? Çünkü insanlık tembelleşiyor. Koltuklarınızda oturuyorsunuz ve akıllı cep telefonlarınız, son model bilgisayarlarınız dünyayı ayağınıza getiriyor. İşte bu makineler yüzünden düşünmüyorsunuz, plan yapmıyorsunuz. Her şey sizin etrafınızda dönüyormuş gibi. Siz yüzmek istemiyorsunuz ama suyun sizin etrafınızda dönmesini istiyorsunuz. Bu dünya kanıyor, turnike benim. Bana sırtınızı dönemezsiniz.
Köpekler, her zaman barınağın en büyüğünü alt etmeye ve kendilerini göstermeye çalışırlar. Siz, siz DoR'un omurgasız cüceleri.. Her hafta buraya çıkıp benim hakkımda atıp tutuyorsunuz. Amacınız beni ve kardeşlerimi alt ederek dikkat çekmek. Amacınız Bray Wyatt'la aynı kadraja girmek ama hayır.. Bu spot ışıkları umurumda değil. GTW.com'da profilimde çıkan resimlerin ve yazıların ne kadar havalı olduğu umurumda değil. Şu anda hangi mankenin hangi iş adamıyla yattığı umurumda değil.. Ben burada sizin için ter dökerken başka insanların çok eğlenmesi umurumda değil.. Benim eğlendiğim nadir anlar var. Başkalarına kendi mesajımı aşıladığım anlar. Birisine istese de istemese de "sözü yaydırdığım" zaman, mutlu oluyorum. Adam Rose gibi karakter fukarası bir parti maymununu bir canavara çevirdim. Leo Kruger'in neler yaptığını görüyorsunuz. Sizin bir mal, bir obje gibi gördüğünüz kadın figürünü, Paige'i bir hasatçı yaptım. Ben onların arkasındayken hanginiz Paige'e ve Kruger'e dokunmaya cesaret edebilirsiniz? Soğuk, çok soğuk çocuklar. Bu zindan insanın canını yakacak kadar soğuk. Ama ben üşümüyorum, yanıyorum. Ve bana bu ateşi veren şey kadın, kemer veya para hayali değil. Bana bu ateşi o görüntü veriyor. Ben, krallığımı denizin kenarına kurmuş tahtımdan size gülerken, düşmanlarımın kemikleri caddeleri süslüyor. Bu gerçekleşecek. Söz veriyorum. Çantayı alacağıma, ünvanı alacağıma söz vermiştim, yine söz veriyorum: Hepsini fethedeceğim. Benim karşımda durmaya çalışan bütün insanlar, teker teker düştü ve Days of Rising farklı olmayacak. Bu çöplüğün tozunu daha önce yuttum. Wrestlemania'da olmak isterdim. Rowan ve Harper'la beraber orayı da onların başına yıkmak.. Ama değilim. Bir boru, iki adam benim ünvanıma mâl oldu. Unuttuğumu mu sanıyorsunuz çocuklar? Yüzünüzü ezberledim, er ya da geç sizi cezalandıracağım. Çünkü siz bana bir kumpas kurdunuz ve o dişli tuzağın altından daha güçlü bir yaratık kafasını kaldırıyor. Bana planımı sordukları zaman gülümsüyorum çünkü kıyım işinin düzeni yoktur. Korku, düzen tanımaz.
Sembolik sözler kullandığım ve karmaşık konulardan bahsettiğim için beni boş konuşuyor zanneden insanlar.. Basit bir şekilde söylüyorum: Postmortem'den gözünüzü ayırmayın. Kahramanlarınızı çarmıha gereceğiz. Spread the word.

Paige lambayı yakıyor, ardından lambayı Kruger'e veriyor. Kruger lambaya üfleyince kameralar kapanıyor.
imza
RPG Karakteri
Bray Wyatt
Finishers
Sister Abigail
Daniel's Scream
Başarılar
1 kez Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
1 kez Oceans Şampiyonu
1 kez Kıtalararası Şampiyon
2019 Trash-talker of the Year Slammy Award
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla