Untitled Document

2020 MITB Formatını Tekrardan Görmek İster Misiniz?

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month
22 Ağu 2011
14,327
2,256
23
Acıbadem
Kofi Kingston
-
8b90d-15886535786972-800.jpg

Hatırlayacağımız üzere, pandeminin etkili olduğu 2020 yılında, WWE MITB maçının formatını değiştirerek, şirket binasının tepesine çantayı koyup, şirket içi bir maç yapmıştı. Bu konsepti beğenmiş miydiniz ? Tekrar olsa tepkiniz nasıl olurdu ? Tartışalım canlar.​

4 Ağu 2019
856
316
Malakai Black
-
Maçın temeli güzeldi ama tabi MAX Wwe mizaj vardı cringe idi yanlış anlamayın maçın temeli çok hoş ama wwe mijaz ve Otis'in Mitb alması rezil olaylardı.

Kero

yaralar façalar biter mi?

Kero

yaralar façalar biter mi?
27 Ocak 2020
8,079
782
-
-
Otis kazanmasa olumlu düşüncelerim olabilirdi.

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month
22 Ağu 2011
14,327
2,256
23
Acıbadem
Kofi Kingston
-
Otis kazanmasaydı, Bryan veya AJ kazansaydı şu an herkes sıcak bakardı. Ben çok seviyorum, bir daha izlemek isterim.
Format epey iyiydi bence ya, Otis kazanması soru değil ki, şirket içi erkek kadın birlikte olma olayı, değişik değişik senaryolar, türler vs. Pandemi zamanı çok yaratıcıydı başlarda.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
15,664
5,568
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Format epey iyiydi bence ya, Otis kazanması soru değil ki, şirket içi erkek kadın birlikte olma olayı, değişik değişik senaryolar, türler vs. Pandemi zamanı çok yaratıcıydı başlarda.
Formata yapılan genel eleştirinin kazanan kişi üzerinden yapıldığını düşündüğüm için onu dedim, ben zaten formatı, olayları çok sevdim. Vince'in, Steph'in olaylara girmesi gibi olaylarla çok eğlendiriciydi.