Untitled Document

2022/23 Sezonu Süper Lig Yaz Dönemi Transfer Merkezi

23 Ara 2013
17,066
910
22
Trabzon
Randy Orton
-
180px-S%C3%BCper_Lig_logo.png

2022/23 Sezonu Süper Lig yaz transfer dönemini bu başlıkta tartışabilirsiniz.​

Son düzenleme:
6 Nis 2022
1,148
451
Edge
-
Galatasaray 6-7 tane sağlam ve genç oyuncu alıp ligi rahat kazanmalı.En son şampiyon olduğumuzdan beri 3 sene geçti bu bizim için çok büyük bir süre.

28 Nis 2022
323
148
John Cena
John Cena
Beşiktaş, Wout Weghorst’la ilgileniyormuş. Transfer gerçekleşirse ligin gelmiş geçmiş en kaliteli santrforlarından biri olacağı gibi, Gomez’i de unutturabilecek potansiyelde.

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month
22 Ağu 2011
14,255
2,196
23
Acıbadem
Kofi Kingston
-
Beşiktaş, Wout Weghorst’la ilgileniyormuş. Transfer gerçekleşirse ligin gelmiş geçmiş en kaliteli santrforlarından biri olacağı gibi, Gomez’i de unutturabilecek potansiyelde.
Delisiyim kendisinin, FB'li olarak da epey kıskanırım da buralara düşme imkanı 0'ın da altında bence.

28 Nis 2022
323
148
John Cena
John Cena
Delisiyim kendisinin, FB'li olarak da epey kıskanırım da buralara düşme imkanı 0'ın da altında bence.
Takımı küme düştü. Haliyle ayrılmak isteyebilir. Beşiktaş bu sezon şu ana kadar akılcı bir politika izliyor. Fırsat transferi şeklinde olabilir. Tabii ki çok zor bir transfer her şeye rağmen. Ama gelirse süperlig’in defans oyuncuları kendine gelemez😂.

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month

Thunderstruck

indi
Top Poster Of Month
22 Ağu 2011
14,255
2,196
23
Acıbadem
Kofi Kingston
-
Takımı küme düştü. Haliyle ayrılmak isteyebilir. Beşiktaş bu sezon şu ana kadar akılcı bir politika izliyor. Fırsat transferi şeklinde olabilir. Tabii ki çok zor bir transfer her şeye rağmen. Ama gelirse süperlig’in defans oyuncuları kendine gelemez😂.
Bundesliga'dan minimum 12 takım sayarım sana dostum kendisine talip olacak. Çok zor, keşke gelse.

20 Tem 2016
10,073
3,398
25
Bursa
Seth Rollins
-
Pena, Fatih Öztürk, İsmail Çipe, Semih Kaya, Erick Pulgar, Arda Turan, Feghouli, Babel, Halil, Diagne.. Temizleniyoruz. Bunlara ek satışlar da olur. Açılacak maaş bütçesi küçümsenmeyecek seviyede. Dursun dede umarım STSL çöplüğünden adam almaz.

28 Nis 2022
323
148
John Cena
John Cena
Bundesliga'dan minimum 12 takım sayarım sana dostum kendisine talip olacak. Çok zor, keşke gelse.
İlla ki vardır buna eminim. Kendisi Wolfsburg’da oynarken Bundesliga’nın en iyi ofans oyuncularındandı. Hâla piyasası vardır ama çok yüksek rakamlara çıkamamış bir oyuncu. Eğer ikna edilirse ve Türkiye'ye getirilirse büyük iş yapılmış olur. Nitekim her sezon birkaç tane fırsat transferi oluyor bunun gibi. Ben de çok istiyorum gelmesini. Çok çok kaliteli oyuncu.