Untitled Document

2022 Avrupa Transfer Dönemi Genel Sohbet Konusu

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
4,157
2,426
25
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
Gattuso, Valencia'nın yeni hocası oldu.

Sparta Prag'ın genc yıldızı Hlozek, Bayer Leverkusen ile sözleşme imzaladı ve Sparta'dan ayrıldı. (Hasan Şaş göndermeli haber)

Diego Carlos için Villa ve Sevilla anlaştı. Hafta sonu imzanın gerçekleşmesi bekleniyor.

Hepsi Romano'nun haberi.

4 Ağu 2015
15,000
2,247
Kocaeli
AJ Styles
Baron Corbin
Baba şu anki kaos ortamında kimi sararsam sarayım hem biz, hem topçu olumsuz etkilenicek. Bir cacık olmaz şu an maalesef. 😕
Kral keşke ekibin içinde olanlarda senin gibi aynı hassasiyeti gösterse.. Scout ekibinin şimdiden 6 oyuncuyla prensipte anlaştıklarını okudum geçenlerde. ''Kimseye söz vermeyin biz alacağız sizi'' demişler bir de. :D Açıkçası sizin kuracağınız kadroyu daha çok önemsiyorum. Seçimden sonra görüşüyoruz o zaman?

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
4,157
2,426
25
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
Kral keşke ekibin içinde olanlarda senin gibi aynı hassasiyeti gösterse.. Scout ekibinin şimdiden 6 oyuncuyla prensipte anlaştıklarını okudum geçenlerde. ''Kimseye söz vermeyin biz alacağız sizi'' demişler bir de. :D Açıkçası sizin kuracağınız kadroyu daha çok önemsiyorum. Seçimden sonra görüşüyoruz o zaman?
Umarım iyi olur her şey, naçizane bir takım çıkartırız ortaya da hoca değiliz tabii. Zaten bence birkaç oyuncu da yolcu ama bakalım. Eyvallah güzel sözlerin için.