2022 Dünya Kupası Genel Tartışma Konusu

Konular
221
Johnny Gargano
Kevin Steen
Abi topçuların kazandığı para yanında hiçbir şey, bırak yansınlar. Ben olsam yapardım, beyzadeler terlemesin diye koskoca dünya kupası sonbahar yapılıyor.
Abi kabul edilebilir bi sicaklik olsa eyvallah da adamlar kendilerinden beklenen oyunu ortaya koyamaz ki, berbat gecen ve futbolun dogasina ters olan maclar izleriz. Bana kalirsa Katar'da hic yapilmamaliydi ama iste blood money ile dunyayi ele gecirdi herifler :censored::censored:

Straight Edge Societh

The Rogue Prince
Konular
4,284
Web sitesi
twitter.com
CM Punk
-
Abi topçuların kazandığı para yanında hiçbir şey, bırak yansınlar. Ben olsam yapardım, beyzadeler terlemesin diye koskoca dünya kupası sonbahar yapılıyor.
40 derecenin altında tempolu yarım saat koş ondan sonra bir daha bu turnuva işini düşün. :)

The Aerialist

lionel messi'yi koruyanlar ve yaşatanlar derneği başkanı
Konular
824
-
-
Futbol tarihinin gördüğü ve göreceği en büyük futbolcu olan Lionel Messi'nin tek eksiği olan kupayı kaldıracağı turnuva.

Thunderstruck

white page
Konular
544
Kofi Kingston
-
Halısaha yapsan o koşullarda 5. dakika baba ben bittim dersin dostum şova gerek yok insan fizyolojisi bakımından bu aylar Katar'da Dünya Kupası yapılması imkansız, Formula 1'de aynı hesap, asfalt eritir arabalar yazın, ondan ya kış ayları ya da Mart'ta yapılıyor yarışlar.