24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
32,821
436
20
Bursa
Carmella
Carmella
-'Öğretmenler; yeni nesli, Cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır.'

Mustafa Kemal Atatürk
 

Hardcore Icon

HELL YEAH!
24 Kas 2011
5,550
129
Ankara
Stone Cold Steve Austin
Elias
Öğretme aşkıyla öğretmen olan her öğretmenin gününü kutlarım. Milletine, uşaklık dışında her şeyi öğretmeyi amaçlayan ulu önderimizi saygıyla anıyorum tekrar, forumdaki öğretmenleri ve öğretmen adaylarını da ayrıca kutluyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun.
 

Controlled Frenzy

corner specialist
22 Ağu 2011
10,718
121
22
Acıbadem
Karrion Kross
Bana küçükken dayak atan öğretmenim hariç kutlu olsun.
Geçmiş olsun dostum, travma'sını tahmin edebiliyorum, çok üzücü.

Din manipülasyonu yapmayan, karşısındakine bir şey katma çabasında olan bütün öğretmenleri, başta kendimin en büyük öğretmeni canım annemin öğretmenler gününü kutlarım.
 

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
7,626
656
-
Başta orta okulda Müzik öğretmenim Eda hocam lise de İngilizce öğretmenim Sevda hocam şuan üniversitede ulu olgun dekan Mehtap hocam sizlerin başta olmak tüm sarışın başta genç bayan öğretmenlerimin öğretmenler gününü ilk kutlar sonra diğer erkek öğretmenlerin de hadi neyse kutlu olsun diyelim..
 

The Insane Icon

Capitán
20 Eyl 2020
25,668
351
24
Tay Conti
-
Başta Başöğretmen Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin kendilerine özel bu gününü kutlarım.

Bu mesleği hak eden herkese, ve bu meslek yoluna girip de vatan hainlerinin türlü oyunlarıyla atanması engellenen, yerlerine FETÖ'cülerin cemaatçilerin alınmasından ötürü işsizliğe ve adaletsizliğe dayanamayıp canına kıyan her öğretmen adayımıza da sonsuz şükranlarımı sunuyorum. O çok bekledikleri devran dönecek, canlarına kastedenler de gidecek. Rahat uyusunlar...
 

Paranoyak

damy i gospoda
29 Eki 2012
18,980
413
27
AJ Styles
Ortaokulda hepimizin korktuğu ve çekindiği bir öğretmen vardı. Kısa boylu, şişman ve seyrek saçlıydı. Suratı buz gibi sert, bakışları beton gibi ağırdı. Her ögretmene çiçek vb şeyler hediye ediliyordu. Hepsinin eli kolu dolu yüzleri gülüyordu. Bu bahsettiğim ögretmene baktığımda elleri boş, suratı kireç ve bakışları her zamanki sertliğindeydi. Üzgündü ama belli etmemeye çalışır bir tavır takındığı belliydi. Yanına gidip biraz da çekinerek ögretmenler gününü kutladım. O beton surat bir anda kocaman bir gülümsemeye dönüştü ve elini omzuma atarak teşekkür etti. Hiç hediye almayan bir öğretmendi işte. Bu da beni etkileyen bir anımdır.
 
Üst