(4.BÖLÜM YAYINDA) Bir Güreşçinin Kariyer Hikayesi | Enes Kaya

SpearByEdge

The American Nightmare
Konular
1,735
-
BÖLÜM 4 | GET THE TABLE!

Maçta fırsat yakaladığım belki de ilk anda Mass Driver için hamle yapıyorum ama Bully Ray'den Bully Cutter! Bully Cutter'dan sonra tuşa gitmiyor ve üzerine bir de Bully Bomb! Şimdi tuşa gidiyor, 1-2-3!

Kazanan: Bully Ray

Maçın bitiminde Bully Ray,ringin altından bir masa alıp ringe kuruyor ve beni kaldırıp turnbuckle'a çıkıyor ve ardından taraftarların GET THE TABLE! GET THE TABLE! chantleri eşliğinde powerbomb throught the table! Ardından kenardan bir mikrofon alıp:

Bully Ray: (Sırıtarak) "Enes Kaya, büyük çocuklarla oynamak istedin, ha? Ana etkinlik spot ışığının tadına bakmak mı istedin? Tebrikler evlat. Az önce spot ışıkları altındaki anına kavuştun.

Şuna bir bakın, bakın burada ne var. Enes Kaya, bir kırık masanın içinde yatıyor, kendi yanlış yönlendirilmiş hırslarının kurbanı. Bully Ray ile ringe çıkarsan böyle olur. Şeytanla dans edebileceğini düşünmenin bedeli bu.

İşte sana küçük bir tavsiye, evlat. Bu gece gözlerini kapattığında, bu dayak sana Bully Ray'in dünyasında peri masallarının olmadığını, sadece paramparça olmuş hayallerin olduğunu hatırlatsın. Zirvede bir şans mı istiyordun? Evet, elde ettin. Ama ne dilediğinize dikkat edin, çünkü sonuçta bu hayallerle ilgili değil - Bully Ray'in kâbusundan sağ çıkmakla ilgili.

Ama merak etme,seninle işim henüz bitmedi evlat. Sana gerçekleri öğreteceğim "​

Ardından mikrofonu suratıma fırlatarak arka planın yolunu tuttu. Ben de hareketi yeterince sattıktan sonra, ağrıyan belimi tutarak hakemlerle birlikte arka alana ilerledim. Hem Mass Driver'ı denerken zorlanmam hem de masaya powerbomblanmanın etkisi ile belimde gerçekten ciddi bir ağrı hissediyordum.Şirket doktorlarına ilk muayene için uğradım ardından da soyunma odasına geçip duşumu aldım, üstümü değiştirdim ve TNA'in geri döndüğü şovu arka alanda sonuna kadar izledim. Otele geri geçip yarın ki TNA Impact! çekimlerine hazırlandım ama belim gerçekten kötü durumdaydı. Ertesi gün çekimler için arenaya gittim ve Scott beni acilen odasına çağırdı.

Scott D'Amore: Enes, gel otur. Konuşmamız lazım. Son maçta yaşadığın sakatlığı duydum.

Enes Kaya: Evet, Scott. Maalesef masaya yediğim powerbomb sırasında belimde ciddi bir ağrı hissettim. Şu anda beni gerçekten rahatsız ediyor.

Scott D'Amore: Her şeyden önce sağlığın bizim için çok önemli Enes. Senin sağlığın her şeyden daha önemli. Doktor ne diyor?

Enes Kaya: Doktor belimde önemli bir zorlanma olduğunu ve iyileşmek için biraz zamana ihtiyacım olduğunu söyledi. Ama gerçekten ringlere geri dönmek istiyorum Scott. Güreş benim için her şey demek.

Scott D'Amore: Anlıyorum Enes, ama öncelik senin sağlığın. Şu anda seni zorlamak istemem. Sağlıklı bir şekilde maçlara dönmen uzun vadeli başarı için daha önemli.

Enes Kaya: Ama bu benim kariyerim Scott. Maçı kaybetsem bile şu anda sahip olduğum momentumu kaybetmek istemiyorum.

Scott D'Amore: Momentum önemlidir, evet, ancak sağlığın ve uzun vadeli başarı daha da önemlidir. Şimdi dinlen, iyileş ve daha güçlü dönmek için kendine zaman ayır.

A) Scott'ı güreşmek için ikna et
B) Scott'ı dinle, şovda yer alma

@The Pariah @Mr.Pacman @Alexander @Not Your Dope @The Unleashed

SpearByEdge

The American Nightmare
Konular
1,735
-
A

Önceki bölümdeki Bully'nin sadece "Do You Know Who I Am" promosu çok basitti ama bu bölümdeki oldukça güzeldi. Feud güzel de tek sorum var: Mass Driver'ı Bully Cutter yapmak için Ray havada takla atması gerekmiyor mu:D
Bu sefer promoya çalıştım, geçen bölümdeki aceleye geldiği için bu bölüm daha sağlam bir şeyler çıkarmaya odaklandım.

Mass Driver'ı cüsse farkından dolayı yapamadım, Bully Cutter'ı havada değil de hareketi tamamlayamadığımdan yedim yani aslında. Orayı düzgün bir şekilde aktaramamışım.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
406
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Bu sefer promoya çalıştım, geçen bölümdeki aceleye geldiği için bu bölüm daha sağlam bir şeyler çıkarmaya odaklandım.

Mass Driver'ı cüsse farkından dolayı yapamadım, Bully Cutter'ı havada değil de hareketi tamamlayamadığımdan yedim yani aslında. Orayı düzgün bir şekilde aktaramamışım.
BEN SİZE FINISHER'I REIGN OF TERROR'U YAPALIM DEMİŞTİM DİMİ DOSTLAR?..

The Pariah

We work, To earn the right to work
Konular
173
The Miz
-
Üzgünüm, iş yoğunluğumdan takip edemedim. Son iki bölümü şimdi okuyabiliyorum. Öncelikle finisher seçimi yanlıştı. Oluşturulan karakterin vücüt yapısına ve tecrübesine ters bir hareketti ama çoğunluk onu seçti. Enes'in Finisher'ı düzgün yapamaması plotunun yazılmasına sevindim. Eğer finisher'ı botchlamadan attempleseydi lazy writing diyecektim. Doğru seçim olmuş. 4. Bölümdeki seçeneğe de B diyorum. Güreş dünyasında hafif görünen sakatlıklar en sinsisidir. Edge bu yüzden 10 yıl aramızdan ayrıldı. Bu gibi nispeten hafif sakatlıkların üzerine girmek daha geri dönülemez sakatlıkları doğurur. Gözlüklünün lafını dinlemek lazım.

SpearByEdge

The American Nightmare
Konular
1,735
-
Üzgünüm, iş yoğunluğumdan takip edemedim. Son iki bölümü şimdi okuyabiliyorum. Öncelikle finisher seçimi yanlıştı. Oluşturulan karakterin vücüt yapısına ve tecrübesine ters bir hareketti ama çoğunluk onu seçti. Enes'in Finisher'ı düzgün yapamaması plotunun yazılmasına sevindim. Eğer finisher'ı botchlamadan attempleseydi lazy writing diyecektim. Doğru seçim olmuş. 4. Bölümdeki seçeneğe de B diyorum. Güreş dünyasında hafif görünen sakatlıklar en sinsisidir. Edge bu yüzden 10 yıl aramızdan ayrıldı. Bu gibi nispeten hafif sakatlıkların üzerine girmek daha geri dönülemez sakatlıkları doğurur. Gözlüklünün lafını dinlemek lazım.
Geçenki hikaye ile bu hikaye arasında en özen gösterdiğin şey lazy writing yapmamak. Geçen bölüm aceleye getirdiğim için Bully Ray'in promoyu kısa ve özensiz yapmıştım, bu bölüm daha uzun ve daha anlamlı bir promo yazdım mesela. Bu promo konusunda da @Mr.Pacman 'in geri dönüşleri bana çok yardımcı oldu. Konuyu takip eden ve seçenek seçen herkese teşekkür ederim ama uzun geri dönüşleriniz ile hem hikaye hem de kurgu konusunda bana destek olduğunuz için ikinize ayrı teşekkür ederim.