Untitled Document

46. Geleneksel Etkinlik Haftası Derece Yapan Üyeler

Straight Edge Societh

G R A N D E

Straight Edge Societh

G R A N D E
23 Ara 2013
18,057
1,522
22
Trabzon
Randy Orton
-
1arebwe.png

blueline.gif

Logo Yarışması

1. @jnsvmli

blueline.gif

SummerSlam Bilgi Yarışması

1. @Vincent Jr
2. @Tolgamer
3. @Hell's Gate

blueline.gif

Konuşan Fotoğraflar Yarışması

1. @Iron Cannonball , @Hell's Gate , @#1CMPunkFan

blueline.gif

Akrostiş Şiir Yarışması

1. @Depeche Mode , @JohnnyDeppHayranı
3. @' The HeadLiner

blueline.gif

El Yazısı Yarışması

1. @Brock_Lesnar
2. @BeastIncarnate

blueline.gif

SummerSlam Poster Yarışması

1. @jnsvmli

blueline.gif

"Whose Body Is This?" Yarışması

1. @Hell's Gate
2. @The Death Rider

blueline.gif

GüreşTürkiye Radyo VIP Çekiliş Kazananı

Muhammed taşkın

Ödül ranklar ve tepkime puanları profillerinize uygulanmıştır. Dereceye giren ve ödül kazanan herkesi kutluyoruz.

Katılımın ve eğlencenin çok daha yoğun olduğu bir sonraki Etkinlik Haftasında görüşmek üzere!

Depeche Mode

Hello Brother!

Depeche Mode

Hello Brother!
9 Mar 2013
3,056
695
25
Balıkesir - Karesi
-
-
Öncelikle yarışmalarda emeği geçen tüm herkese ve yarışmacı arkadaşlara, ayrıca oy kullanmış herkese çok teşekkür ediyorum.. Forum tarihinde en çok korktuğum kişi ile Akrostiş rekabetinde olmaktan ve Divan Edebiyatı'nı bu kadar güzel betimleyen biriyle çekişmeli bir rekabette bulunmaktan, aynı zamanda kendisiyle berabere kalıp dostluğun kazandığını kanıtlamaktan gurur duydum ve çok mutlu oldum.. Kendisi ile nice rekabetlere dileğimle, onu çok seviyorum.. Saygılarımla.. @JohnnyDeppHayranı

JohnnyDeppHayranı

Poeta Nascitur, Non Fit

JohnnyDeppHayranı

Poeta Nascitur, Non Fit
21 Haz 2022
1,645
978
20
Quo Fata Ferunt
Finn Bálor
-
Öncelikle yarışmalarda emeği geçen tüm herkese ve yarışmacı arkadaşlara, ayrıca oy kullanmış herkese çok teşekkür ediyorum.. Forum tarihinde en çok korktuğum kişi ile Akrostiş rekabetinde olmaktan ve Divan Edebiyatı'nı bu kadar güzel betimleyen biriyle çekişmeli bir rekabette bulunmaktan, aynı zamanda kendisiyle berabere kalıp dostluğun kazandığını kanıtlamaktan gurur duydum ve çok mutlu oldum.. Kendisi ile nice rekabetlere dileğimle, onu çok seviyorum.. Saygılarımla.. @JohnnyDeppHayranı
Şımarttın hocam. Aynısını ben de senin için düşünüyorum.