6. Hissim Çok Kuvvetli Biri Bana Yardım Etsin

cmpunk

one last shot
Konular
4,625
CM Punk
images

Baştan belirteyim troll konu değildir.

Evet arkadaşlar, artık burama kadar geldiği için yazıyorum. Bu ay 3. kez başımdan benzer korkunç bir olay geçince sizlerle de paylaşmak istedim. Olay şu; durduk yere biri aklıma geldiğinde o kişinin de beni düşündüğünü anlama gücüm aşırı yüksek. Onu da şöyle anlıyorum. X kişisi mesela arkadaşım aklıma gelmiyor gelmiyor tam saat 3:40'te mesela geliyor ve bu aklıma gelişler de birden mesela hiç çağrışımsız ve alakasız. O kişiyle en son 2 yıl önce de görüşsem ya da 3 gün önce de, arıyorum ve aradığımda söylenen şey aynı; "Kalp kalbe karşıymış tam da seni arayacaktım, müneccim misin ben de seni düşünüyordum" gibi şeyler. Ben aramasam da mesela yine aklıma gelsin ya o arar tam o zamanda hiç sekmez ya da onla ilgili bir şey görürüm duyarım. Ve bu ay başıma cidden 3. defa aynı olay geldi ve korkmaya başladım.. İyi bir şey mi kötü mü bilemiyorum valla. Bir yorum yapın şu kardeşinize.​

Adorably Evil

Black Widow
Konular
757
Stone Cold Steve Austin
-
Kötüye kullanmadığın sürece bir şey olmaz. Benim bazen aklıma hiç yıllardır belki ismini bile duymadığım biri geliyor, max 1 hafta içinde bana aramış ya da mesaj atmış oluyor. 3-4 kez yaşadım bunu. Altıncı hissin gerçekten kuvvetli demek ki. Kötüye yorma bunu.

cmpunk

one last shot
Konular
4,625
CM Punk
Kötüye kullanmadığın sürece bir şey olmaz. Benim bazen aklıma hiç yıllardır belki ismini bile duymadığım biri geliyor, max 1 hafta içinde bana aramış ya da mesaj atmış oluyor. 3-4 kez yaşadım bunu. Altıncı hissin gerçekten kuvvetli demek ki. Kötüye yorma bunu.
Ama çok sık olmaya başladı. Ve anlık yani böyle 1 hafta gibi süreler de değil. İnsan kuşkulanıyor.
@Kamos'u banlamayacaktınız.. Bu konuya açıklık getirirdi. Benim görüşüm ise tesadüf maalesef..
Hocam tesadüf olmamalı ya çok ilginç bir durum bu bence. Bunun olasılıkla ilgili bir cevabı vardır elbet.

Konular
2,486
Seth Rollins
Senin açından bakınca gerçekten ilginç bir durum dostum. Kendi açımdan bakacak olursam arada bana da oluyor fakat “lan ne oluyor acaba” diye tepki vermiyorum. Böylelikle o an benim için çok önemli bir şey olmadığını hissediyorum ve reset. Yani öyle hissedip hissetmemen tabii sana kalmış, bu tarz gizemli, ilginç denk gelmeler ilgimizi çekiyor ve o an beyin buna kafa yormayı beğeniyor. Dalıyorsun bayağı derinlere filan.

Mesela astrolojiden, yok işte olumlu düşünceler, şanslar, 777 olayları gibi şeylerden nefret ederim. Çok boş ve kanser edici geliyor bana. Bir ara 777 mevzusuna sallamıştım, diğer gün Twitter’a girmiştim ve tweet beğendim. Bir baktım tweeti beğenen 777. kişi benmişim. Bir tık garip hissettirdi ama sonra devam ke

Brock_Lesnar

Founder Of Pashanation
Konular
577
Brock Lesnar
Brock Lesnar
Senin açından bakınca gerçekten ilginç bir durum dostum. Kendi açımdan bakacak olursam arada bana da oluyor fakat “lan ne oluyor acaba” diye tepki vermiyorum. Böylelikle o an benim için çok önemli bir şey olmadığını hissediyorum ve reset. Yani öyle hissedip hissetmemen tabii sana kalmış, bu tarz gizemli, ilginç denk gelmeler ilgimizi çekiyor ve o an beyin buna kafa yormayı beğeniyor. Dalıyorsun bayağı derinlere filan.

Mesela astrolojiden, yok işte olumlu düşünceler, şanslar, 777 olayları gibi şeylerden nefret ederim. Çok boş ve kanser edici geliyor bana. Bir ara 777 mevzusuna sallamıştım, diğer gün Twitter’a girmiştim ve tweet beğendim. Bir baktım tweeti beğenen 777. kişi benmişim. Bir tık garip hissettirdi ama sonra devam ke
777 ne çok duyuyom ama hiç araştırmadım.

Brock_Lesnar

Founder Of Pashanation
Konular
577
Brock Lesnar
Brock Lesnar
Kanka Allah vergisidir bu kötü bişey değil.

The Goddest Bliss

suffocate
Konular
1,295
AJ Styles
Baron Corbin
Üstad dalga geçmek gibi lütfen algılama ama güzel bir özellik gibi duruyor yaşadığın. Mesela şu an benim aklımdan geçen kişiler beni arasa ve ben bunu önceden hissetmiş olsam çok memnun olurdum bu durumdan.

MrSHIELD

Yüce İmparator Reigns
Konular
354
Roman Reigns
-
Buna benzer bir şeyler bende de var. Mesela biri aklımdan geçtiğinde, yakın zamanda mutlaka adını veya kendisini bir yerlerde görüyorum. Ya da haberini alıyorum. Örnek: Mesela lisede hiç konuşmadığım samimi olmadığım bir arkadaş alakasız bir şekilde aklıma gelir. Lan ne çocuktu be susup otururdu tüm gün diye gülerim. 2 gün sonra yolda yürürken araba ile yanımdan geçer. Adamı en son 8-10 yıl önce falan görmüşümdür, konuşmuşumdur. :D Veya biri mesaj atar kanka filan filanı hatırlar mısın geçenlerde onu gördüm falan der. Buna benzer çok şey yaşadım. O yüzden konunun troll olmadığına kefilim. :)

Birazvodka

Repstar
Konular
299
John Cena
-
Bana birkaç kez rüya şeklinde oldu bu olay. En son 10 sene önce gördüğüm çocuğu rüyamda gördüm. O gün çocuğu görmüştüm. Böyle şeyler oluyor arada. Sen de sıklaşmış galiba. Dandik telefonların çalacağını önceden haber veren eski hoparlörler gibisin kardeşim.