Abadon | Kariyer İnceleme

DarylDiXoN

💙 bruv 💙
Top Poster Of Month
Katılım
27 Ocak 2014
Konular
4,085
Mesajlar
33,977
Tepkime puanı
6,750
Puanları
1,670
Yaş
26
Konum
Mersin / Erdemli
Will Ospreay
CM Punk
Abadon

Abadon-AEW.jpg


Abadon şu anda AEW'da boy gösteren kadın güreşçidir.

Kariyerinin Başları (2019–2020)

Rocky Mountain Pro Academy tarafından eğitilip debut'unu 18 Ocak 2019'da Respect Women's Wrestling'te Aria Aurora'yı yenerek yaptı. Rocky Mountain Pro'nun (RMP'nin) vazgeçilmez güreşçisiydi ve Rocky Mountain Pro Lockettes Championship kemerini iki kez kazandı.

All Elite Wrestling (2020 – günümüz)

Abadon debut'unu 4 Mart 2020'de AEW Dark şovunda Hikaru Shida ile güreşerek, Dynamite'a ise debut'unu Anna Jay'i yenerek yaptı. Maçın ardından ise tam zamanlı kontrat imzaladı. 22 Ekim'de Tay Conti ile yaptıkları maçta boğazından sakatlandı ve bir ay boyunca ringlerden uzak kaldı. 25 Kasım Dynamite'ta Hikaru Shida'yla maç yapmak için geri dönüp onun korkup AEW Women's World Championship kemerini kaybetmesine ve arka alana gitmesine neden oldu. 1 hafta boyunca feudları devam etti ve 7 Ocak 2021'deyse AEW New Years Smash'te son buldu. AEW New Years Smash'te AEW Women's World Championship kemerinin sahibi Dr. Britt Baker, D.M.D. ile karşılaştı. Unvansız maçta, trick or treat maçında, Baker'a kaybetti.

abadon.gif


11 Kasım 2022'de Warriors of Wrestling'te Joey Ace maçı sırasında köprücük kemeği kırıldı. 17 Mayıs 2023 Dynamite öncesi bir maçta AEW'ya geri dönüp Skye Blue ve Willow Nightingale ile takım olup Emi Sakura, Marina Shafir ve Nyla Rose üçlüsünü yendi. 27 Ekim 2023 Rampage'te Anna Jay, Skye Blue ve Willow Nightingale'in bulunduğu maçı kazanıp AEW Women's World Championship kemeri için #1 no'lu contender olmayı başarıp yaklaşık iki yıl sonrası ilk şov çıkışına damga vurdu. Ertesi gecesine Collision'da AEW Women's World Championship kemeri için "Fright Night Fight" mücadelesi için Hikaru Shida'ya meydan okudu ancak maçı kaybetti. Aralık 2023'teyse Worlds End PLE'inde AEW TBS Championship kemeri için Julia Hart ile dövüşse de maçı kazanamadı.

Şampiyonluklar ve Başarıları

Rocky Mountain Pro

RMP Lockettes Championship (2 kere)

 
Üst