AEW Collision Spoiler | House of Black Aksiyonda, Kadınlar Sahne Alıyor

SpearByEdge

New Year,Real Me
Konular
1,629
Edge
-
Renee Paquette arka alanda Willow Nightingale, Kris Statlander ve Stokely Hathaway ile birlikte!

Renee, özellikle dün gece Outcasts'e karşı kazandıkları galibiyetten sonra, Stokely'nin eklenmesinin onlara yaradığını düşündüğünü söyledi.

Stokely'nin Skye Blue ve Julia Hart için söyleyecek sözleri var ve AEW Kadınlar Bölümünde tanıdığı sadece iki sert kadın olduğunu, bunların da eski TBS şampiyonu Kris Statlander ve ilk New Japan Strong Kadınlar şampiyonu Willow Nightingale olduğunu söyledi.

Willow, Skye'ın da onlarla birlikte olacağını düşündüğünü ama Skye'ın farklı bir yol seçtiğini söyledi. Willow, Skye ile birlikte çok şey yaptıklarını ama yine de birbirleriyle dövüşmediklerini söyledi.

AEW-Collision-2-10-24-550x309.jpg

Brody King w/ Julia Hart vs. Mark Briscoe​

Mark Briscoe top rope'a tırmandı, ancak Julia Hart Briscoe'nun dikkatini dağıtmak için aprona çıktı. Brody Briscoe'yu itti ve Briscoe'yu masaya çarptırdı! Brody,'den Briscoe'ya bir "Gonzo Bomb'' vee tuş.

Kazanan: Brody King

Maçtan sonra, Julia Hart; Brody King, Mark Briscoe'yu tutarken Briscoe'nun alnına çiviyi saplıyor, Briscoe kanlar içinde!

fy3rwzwaspr3mohtr53r.jpg

"The Virtuosa" Deonna Purrazzo, Kiera Hogan'a karşı!

Deonna Venus De Milo'yu uyguladı ve Hogan pes etmek zorunda kaldı.

Kazanan: ''The Virtuosa'' Deonna Purrazzo

Maçtan sonra Deonna arkaya doğru ilerlerken " Timeless " Toni Storm'un müziği duyuluyor ve Luther ve Mariah May ile birlikte ringe geliyor...Toni ringdeyken Queen Aminata'nın müziği duyuluyor. Ardından Queen Aminata ringe doğru ilerliyor.

lj3gerl9noomqujardnb.jpg

" Timeless" Toni Storm'dan Queen Aminata'ya bir hip attack geliyor, ardından bir de Piledriver ve tuş!

Kazanan: Timeless Toni Storm

Toni Storm: "Bay Schiavone, Vegas'ta olan Vegas'ta kalır, biliyorum. Ama biz Henderson'dayız, o yüzden bana öyle bakmayı kes. Hayatım, şunu gördün mü? Bir başka harika teknik gösteri. Bu hafta Dynamite'da yepyeni bir film yayınlayacağım!"