AEW Collision Spoiler | Rated R Superstar'ın Söylecekleri Var

SpearByEdge

New Year,Real Me
Konular
1,628
Edge
-
"The Machine" Brian Cage (Prince Nana ile) Outrunners-Turbo Floyd & Truth Magnum'a karşı!

Vegas Golden Knights'ın maskotu "Chance" ring kenarında Outrunners'a destekte bulunuyordu.

Brian Cage, Truth'a German release suplex, ardından Outrunners ikilisine double suplex. Cage, Turbo'nun kafasına basıyor ve Turbo pes ediyor.

Kazanan: Brian Cage

Chance maçtan sonra Prince Nana ile Swerve dansı yaptı. Brian Cage Chance'e arkadan vurdu!

FTW Şampiyonu HOOK'un müziği çalmaya başlıyor!HOOK ve Cage rampada kavga etmeye başladı ve arka alana kadar devam etti!

Lexi, Undisputed Kingdom ve Ishii ile birlikte.

Taven: "Bu şapşal Melvin'le bir hesabım var. Eskiden Chaos'taydım ve sonra bir gün dizimden ameliyat oldum ve senden ne e-posta, ne mesaj, hiçbir şey yok Ishii!"

Roderick: "Ishii! Bunların hiçbirinin önemi yok. Önemli olan tek şey, bu gece kazanırsan , yani 3 Mart'ta Revolution'da seni AEW Uluslararası Unvanı için yenmeye geleceğim ve bu rövanş için sekiz uzun yıldır bekliyorum. Ve seni yenmek için sabırsızlanıyorum. O yüzden iyi şanslar."

yry1o5ybdkeo6hukurzf.jpg

Tony Schiavone "Rated R Superstar" Adam Copeland ile röportaj yapmak için ringde!

Schiavone: "Cope Open'da 4-0, şunu söylemek istiyorum, top contender'lar söz konusu olduğunda, bildiğimiz gibi Revolution'da Samoa Joe'nun bu üçlü maçta başa çıkması gereken iki top contender var. Sen üç numarasın, yani seçme şansın var. Uluslararası Şampiyonamız var, TNT Şampiyonamız var. Rated R Superstar'ın aklından şu anda ne geçiyor?"

Copeland: "Öncelikle, Dynamite'ta olsaydım Sting ve Darby'nin başına bunlar gelmezdi. Yani Nicholas, Matthew, bu bir uyarı. Mücadele edebileceğim diğer şampiyonluklardan bahsettiniz. Christian Cage var. Kazandığım ve elimden alınan TNT Şampiyonluğu var. Sanırım nereye meyilli olduğumu biliyorsunuz."

Daniel Garcia'nın müziği duyuluyor ve Garcia ringe geliyor.

Garcia: "Adam bana öyle geliyor ki TNT unvanı için bir şansı hak ettiğini düşünüyorsun çünkü çok fazla galibiyet aldın. Sana daha fazla katılamazdım. Şampiyonluk fırsatlarının galibiyetlerle ödüllendirilmesi gerektiğine inanıyorum. Ama çok galibiyet alan tek kişi sen değilsin. Hemen senin karşında bulunan bir başkası da çok iyi bir seri yakaladı. Saygısızlık etmek istemem ama geçen hafta Patriarchy'yi yendiğimde Christian Cage'e baktım ve o şampiyonluğu gördüm ve belki de TNT unvanı için bir şansı hak ettiğimi düşündüm.

Copeland: "Tamam, buna saygı duyuyorum. Patriarchy'i tek başına yenmedin. FTR sana yardım etti. Ama FTR tayfa senden övgüyle bahsediyor. Ve bu benim için yeterli. Sana saygı duyuyorum. Ama Daniel, eğer TNT Şampiyonluğu için bir şans istediğini söylüyorsun, ben de TNT Şampiyonluğu için bir şans istiyorum, bir teklifim var. Çarşamba, Dynamite, sen ve ben birbirimizle dövüşeceğiz ve kazanan kişi Christian'la dövüşecek. Ne diyorsun?"

Garcia: "Kabul ediyorum."

Copeland: "Bu gece bir maçın olduğunu biliyorum ve şu anda suratını dağıtmamamın tek nedeni de bu. Ama hata yapma, şu anda ailemin sofrasındaki yemeği almakla tehdit ediyorsun ve bu benim hoşuma gitmiyor. Bu yüzden gelecek hafta seni döveceğim."​

Véronique

Kayıtlı Üye
Konular
47
Edge
Seth Rollins
Edge babanın promosunun son anlarında bir Heel kokusu sezdim. Yakın zamanda bi Heel Run'ı var reisin.

DarylDiXoN

Angel's Fade
Konular
3,223
Will Ospreay
Seth Rollins
Edge abiyi harika bookluyorlar, ne derlerse desinler.. anlık kemer kaybetti Christian'a diye küçük düşmüş sayılmaz bence. Şu anki gidişattan memnun gibiyim açıkçası. Sıra sıra tepeye de çıksın bir iki sene sonra emekli olsun. Adam gerçekten kalıcı gibi olmaya başladı.