AEW: Continental Classic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
12
Jon Moxley
-
AEW'in satma ile alakalı sorunları burada da var o yüzden benim ilgimi çok çeken bir turnuva değil ve önemli bir olay gibi gözüme gelmiyor. Ama bunun dışında bu altın grubunda sıkıntı var o da şu ki grupta bulunan dört kişi kazanmaya ihtiyacı var ve o diğer iki kişinin biri de Moxley. Böyle olunca da maçlarda net bir karar alamıyorsun örnek veriyorum mesela Jay White galibiyeti ihtiyacı var ama karşısında Rush olduğu için temiz kazanamıyor o yüzden gelişim açısından ikisini de bir faydası yok. AEW böyle bir turnuvayı yapmaya kalkmışsa japonya’yı örnek olarak görmemesi lazım orada şöyle bir şey var güreşçiler haftalık bir şekilde booklanamadığı için iyi bir konumda olan bir güreşçinin kaybetmesine göze alabiliyorsun AEW'de böyle olmamalı mesela karakter gelişimi açısından Swerve kesinlikle kaybetmemeli ama muhtemelen kaybedecek o zaman sen aylardır inşa etmeye çalıştın şeyi kötü bir etki yaparsın. AEW bu işin içinden nasıl çıkacak merak ediyorum.
İyi de söylediğine göre yapabilecekleri bir şey yok, diyorsun ki White temiz kazanamadığı için bu ona yaramaz e Rush temiz kaybetmediği için kötü bir etki yaratmıyor ki onun için ve turnuva daha yeni başladı, daha ilk maçlardan beklenmedik sonuç beklemek yersiz, G1'da da böyle oluyor, momentumu olan isimler turnuvanın son gününe kadar her maçını kazanıyor son maçlarında kaybediyor ve AEW'in bu turnuvasında da draw kısmı var, White vs Swerve maçı olsa berabere bitecek ve 2 ismin de momentumu düşmeyecek.

Dante

Kayıtlı Üye
Konular
2
-
İyi de söylediğine göre yapabilecekleri bir şey yok, diyorsun ki White temiz kazanamadığı için bu ona yaramaz e Rush temiz kaybetmediği için kötü bir etki yaratmıyor ki onun için ve turnuva daha yeni başladı, daha ilk maçlardan beklenmedik sonuç beklemek yersiz, G1'da da böyle oluyor, momentumu olan isimler turnuvanın son gününe kadar her maçını kazanıyor son maçlarında kaybediyor ve AEW'in bu turnuvasında da draw kısmı var, White vs Swerve maçı olsa berabere bitecek ve 2 ismin de momentumu düşmeyecek.
Ben şu andan yargılamadım. Bahsetmek istediğim konu şu genel olarak bu altın grubunda sana hasar verebilecek sıkıntılı eşleşmeler var evet bunlardan kaçabilirsin Jay White ve Rush maçı gibi ya da dediğin gibi berabere bitirebilirsin ama bunlar çok fazla tekrarlayınca turnuvanın değeri ve anlamı düşüyor. Ben de diyorum ki ne gerek vardı böyle bir şeye daha akıllı ve mantıklı bir grup kurabilirdin.

Konular
12
Jon Moxley
-
Ben şu andan yargılamadım. Bahsetmek istediğim konu şu genel olarak bu altın grubunda sana hasar verebilecek sıkıntılı eşleşmeler var evet bunlardan kaçabilirsin Jay White ve Rush maçı gibi ya da dediğin gibi berabere bitirebilirsin ama bunlar çok fazla tekrarlayınca turnuvanın değeri ve anlamı düşüyor. Ben de diyorum ki ne gerek vardı böyle bir şeye daha akıllı ve mantıklı bir grup kurabilirdin.
Bence aksine mantıklı işler yapıyorlar, mesela hiç yenilgi almadan turnuvadan elenme durumu olabilecek ki bu draw durumlarından kaynaklı olacak, draw olması hiçbir kimseyi düşürmez

Konular
12
Jon Moxley
-
2. maçlarda çok güzeldi. Turnuvada ki ilk hafta kötü maç olmadan tamamlandı.

Konular
12
Jon Moxley
-
Turnuva aşırı güzel gidiyor, Collision şovunda ki 3 maç da oldukça iyiydi, özellikle Bryan vs Eddie turnuvanın maçı oldu.

Undisputed Rising

Undisputed Era Üyesi
Konular
3,651
-
Turnuva çok iyi gidiyor bence.

Konular
12
Jon Moxley
-
Turnuva çok iyi gidiyor bence.
Ring içi olarak çok iyi, story olarak da çok iyi ilerliyor, twitter'da bir post var bulursam atacağım maçlarda ki story konusunu anlamış biri çok iyi açıklamış, bir de maçlardan sonra olan promolar inanılmaz iyi, her şeyiyle kusursuz bir turnuva, sıkıcı aralık ayını, baya zevkli hale getirdi.

Undisputed Rising

Undisputed Era Üyesi
Konular
3,651
-
Ring içi olarak çok iyi, story olarak da çok iyi ilerliyor, twitter'da bir post var bulursam atacağım maçlarda ki story konusunu anlamış biri çok iyi açıklamış, bir de maçlardan sonra olan promolar inanılmaz iyi, her şeyiyle kusursuz bir turnuva, sıkıcı aralık ayını, baya zevkli hale getirdi.
Ring çi kalitesi epey iyi Danielson vs Eddie maçı, Mox vs Briscoe gibi mücadelesi sert 2 harika mac izleyip JW vs Swerve gibi 2 heel karakterin karşı karşıya geldiği mücadele bile izledik.
Haftaya Dynamite/Collision sağlam Danielson vs Andrade merak ettiriyor epey finali kestirmek çok zor.
AEW durgunlaşmıştı turnuvaya kadar epey aksiyon kattı bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...