(AEW Spoiler) 13 Mayıs AEW Rampage Sonuçları

The Greatest Man

That Ever Lived

The Greatest Man

That Ever Lived
31 Tem 2013
7,008
1,081
25
İstanbul
Tyler Bate
Jon Moxley
aew-rampage-friday-1.jpg


Chris Jericho, Taz ve Excalibur yorumcu koltuğundaydılar.

The Death Triangle (PAC, Rey Fenix, Penta Oscuro), açılışta Marq Quen, The Butcher ve The Blade'i yendi. Maç sonunda Death Triangle ve House of Black arasında bir yüzleşme olmuş.

Shawn Spears, Bear Boulder'ı yendi. Maçtan sonra Spears, Boulder'a çelik sandalyeyle saldırdı.

Ruby Soho, The Owen Hart Foundation Women's Tournament'ın ilk tur maçında Riho'yu mağlup etti.

Tony Schiavone, The Baddies (Red Velvet, Kiera Hogan ve AEW TBS Şampiyonu Jade Cargill) ile röportaj yaptı.

Kris Statlander'ın önümüzdeki hafta The Owen Hart Foundation Women's Tournament maçında sakatlanan Hikaru Shida'nın yerine Velvet ile karşılaşacağı açıklandı. Sakatlık sebebi açıklanmadı, ancak Shida'nın 27 Nisan Dynamite'ta Philly Street Fight'ta Serena Deeb'e yenilmesi sırasında yaralandığı söylendi.

AEW TNT Şampiyonu Scorpio Sky, Frankie Kazarian'ı yendi. Sky, Dan Lambert ve Ethan Page'e maçtan uzak durmalarını söyledi, ancak Lambert hakemin dikkatini dağıtarak Page'in Kazarian'ı kemerle vurabilmesini sağladı. Daha sonra Sky'ın da bu işin içinde olduğu ortaya çıktı. O da Kazarian'a kemer ile vurdu. Tay Conti ve Sammy Guevara ring kenarından izliyorlardı ama hakarete uğradılar ve kovuldular.

Kayıttan sonra, AEW Başkanı, CEO, Genel Müdür ve Yaratıcı Başkan Tony Khan kalabalığa teşekkür etmek için çıktı ve New York'a geri dönmek için sabırsızlandığını söyledi.

Daha sonra Keith Lee ve Swerve Strickland'ın Luther ve Serpentico'yu yendiği bir dark maç başlattı.

 
 
Üst