Untitled Document

AEWxNJPW: Forbidden Door

10 Haz 2020
4,024
426
18
Seth Rollins
PAC
Şu ppv'a olan hype'im gitgide düşüyor. Ben
Survivor Series tadında birşey beklerken bune abi NJPW süperstarı niye AEW kemer maçında direk şirketleri birleştirseydiniz. Ayrıca 5vs 5 Elimination Tag Team Match desen kimse taklit demez.

Y2J_Rollin

NICE ONE BRUVA

Y2J_Rollin

NICE ONE BRUVA
23 Ağu 2011
7,330
4,090
26
Mustafa Sandal's Bedroom
Darby Allin
Darby Allin
NJPW başkani abimin tonyi cok fena dolandırdığı ppvdir, Okada sirf su şova çıkmasın diye White'a kemer verdiler, Kota zaten yok, Naito'da gelmiyor, Takahashi de yok, yetmezmiş gibi Jay white'a hangmani gömdürtecekler, tek eksileri tanahashi dedemin kaybetmesi olacak onun da kariyerinin sonlari..

NJPW başkani abimin eline sağlık...

2 Nis 2022
241
66
Jushin Liger
Kenny Omega
NJPW başkani abimin tonyi cok fena dolandırdığı ppvdir, Okada sirf su şova çıkmasın diye White'a kemer verdiler, Kota zaten yok, Naito'da gelmiyor, Takahashi de yok, yetmezmiş gibi Jay white'a hangmani gömdürtecekler, tek eksileri tanahashi dedemin kaybetmesi olacak onun da kariyerinin sonlari..

NJPW başkani abimin eline sağlık...
Okada'nın karısı o tarihlerde doğum yapacakmış kemeri o yüzden büyük ihtimal Jay White'a bıraktı. Kota olayı onların kontrolünün dışında. Valla kalanlarda haklısın. Çok üzdü bu PPV beni, çok talihsizlikler oldu. Punk'ın sakatlanması, Omega'nın sakatlığı, Danielson, son anda Okada'nın çekilmesi (o olayın arka planı nasıl oldu çok merak ediyorum, çünkü açıkça build up yapıyorlardı) Naito yok... Bu 2007 WWE'siyle crossover yapıp Cena ve Orton'u getirmemeye benziyor... Of olmadı bu... İnşallah sonraki crossoverlar daha iyi olur.

1 Kas 2019
6,898
1,964
Will Ospreay
-
Beklentinin çok altında bir şov olacak. Hele ki biletlerin yarım saatte falan tükendiğini düşününce durum çok daha vahim hale geliyor. PPV'nin tarihi çok yoğun bir döneme denk geldi. Geçiştirme bir şov olacak. Fakat bunun bir başlangıç olduğu ortada. Önümüzdeki dönemde NJPW & AEW arasında daha çok geçiş ve ortak şov göreceğiz bence.