AJ Styles'ın Debut'u Üzerinden 7 Yıl Geçti

Gloom

jungle boogie
Konular
106
Shawn Michaels
-
Resmen daha dün gibi ya. Güzel bir hava vardı o sırada forumda. Şimdi de öyle tabi ama ayrı bir heyecan vardı AJ için.

The Goddest Bliss

suffocate
Konular
1,283
AJ Styles
Baron Corbin
Korkunç duygular hissettiriyor. 7 yıl geçmiş olması bir yana, o günden bugüne değişen ben ve benim hayatım bir yana. Styles'ın çok önemli ve güzel etkileri oldu hayatımda, en azından kendisinin eşsiz karakterinin iyi yanlarını kendime rol edinebildim. Şu an Rumble döneminde onu görememek çok üzücü.

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı
Konular
7
Elias
Bu Rumble şovu bugüne kadar izlediğim en eziyetli şovdu. İkinci sırada da SummerSlam 2015 geliyor. Evde internet yok o ara kış tatilindeyiz. Telefonda şans eseri şifresiz bir Wifi görünüyor ama sadece salon penceresinin orada çekiyor. Yayın kesilmesin diye telefonu koltuğun dibinde yere koyup yukarıdan aşağıya bakarak izlemiştim. Sabit yüzüstü durmaktan anam ağlamıştı. Bir de salak Kevin Dunn sağ olsun müzik çalarken titantron yerine Reigns'in kafasını izletmişti bize. Seyirci tepkisinden anlamıştım. AJ Styles'ı o zamanlar sadece isim olarak biliyordum ama heyecanlanmıştım.

Styles Clash

Kimyager
Konular
3,085
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Bu Rumble şovu bugüne kadar izlediğim en eziyetli şovdu. İkinci sırada da SummerSlam 2015 geliyor. Evde internet yok o ara kış tatilindeyiz. Telefonda şans eseri şifresiz bir Wifi görünüyor ama sadece salon penceresinin orada çekiyor. Yayın kesilmesin diye telefonu koltuğun dibinde yere koyup yukarıdan aşağıya bakarak izlemiştim. Sabit yüzüstü durmaktan anam ağlamıştı. Bir de salak Kevin Dunn sağ olsun müzik çalarken titantron yerine Reigns'in kafasını izletmişti bize. Seyirci tepkisinden anlamıştım. AJ Styles'ı o zamanlar sadece isim olarak biliyordum ama heyecanlanmıştım.

Bu güreş aşkı halis mi yaa valla helal olsun aga.

Bu arada 2016 senesi cidden güreş adına özel bir seneydi.

Punk City

Code Blue
Konular
2,211
CM Punk
Rene Dupree
Olum zamanın bu kadar hızlı geçmesi beni çok korkutuyor. Ben hatırlıyorum bu adamı Cena ile karşılaştırıyorduk en son. Sonra Cena, AJ Styles'ı IG'da paylaşınca anlamıştık kesin olarak WWE yapacağını. Vay be... @The Peep's

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı
Konular
7
Elias
Bu güreş aşkı halis mi yaa valla helal olsun aga.

Bu arada 2016 senesi cidden güreş adına özel bir seneydi.
O zaman lise 2. sınıftım. Royal Rumble yaz mevsimi harici canlı kalabildiğim tek PPV oluyordu. Bambaşka bir zevki vardı. Şimdi o heves yok ama yine bırakamıyoruz.