Alberto Del Rio Triple H Ve Stephanie McMahon'e Övgüler Yağdırdı!

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Konular
164
Stone Cold Steve Austin
-
Sportskeeda'dan Riju Dasgupta'ya röportaj verirken, Eski WWE Yıldızı Alberto Del Rio WWE'deki son değişiklikler hakkında yorum yaptı:

"İyi olacaklar. Şirketi Triple H ve Stephanie McMahon yönetiyor. Profesyonel güreş işi hakkında bilmeleri gereken her şeyi biliyorlar ve ayrıca yeni ve taze fikirleri var. Yani, tüm sırlara sahipler. Güreşin Godfather'ı Bay Vince McMahon'un yanındaydılar, yani öğrenmeleri gereken her şeyi kesinlikle öğrendiler. Artı, bilirsiniz onların kendi fikirleri var, çok fazla yetenekleri var, çok fazla paraları var. Yani, harika şeyler yapmaya devam edecekler. Herkes gördü. Reytingleri yükseltiyorlar. İnsanlar sonuçtan memnun. Yani her zaman dediğimiz gibi, değişiklikler her zaman iyidir. Elbette Bay Vince McMahon'i özleyeceğiz ve kimse asla Vince McMahon gibi olmayacak. Ama işleri onun eskisi gibi yapamayacakları için farklı bir şekilde yapacaklar ve o da eskisi kadar başarılı olacak. Farklı. Ama formül orada. Ve dünya çapında milyonlarca profesyonel güreş hayranını mutlu etmeye devam edecekler."

Alberto_Del_Rio_bio.png

kaynak

Son düzenleme:
Konular
5
Jon Moxley
Ben biliyorum bu olayı gelecek bir kemeri alacak ardından hemen kaybedecek sonra tekrar alıp bir süre tutacak ardından bir süre boş takılacak main eventer olmadığı için söylenecek veya sosyal yaşantısında bir davalık olay çıkartıp şirketten ayrılacak. WWEC, WHC, USC hep aynıydı sanırım şimdi de gözünü IC'ye dikti. Gerek yok.

cmpunk

one last shot
Konular
4,205
CM Punk
Bu adamı izlerken keyif alıyordum ben ya Gimmickinden tutun da şivesi bile tatlıydı. Valla özlendin reis.

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Konular
31
Bobby Lashley
Timothy Thatcher
Keşke gelse diyicem de yaptıkları aklıma gelince susuyorum.

No Way

Üst Süper Moderatör
Konular
2,605
No Way Jose
No Way Jose
Yok, aynı derede iki kere yıkanmaz.