Alex Abrahantes | Kariyer İncelemesi

DarylDiXoN

💙 bruv 💙
Top Poster Of Month
Katılım
27 Ocak 2014
Konular
4,085
Mesajlar
33,978
Tepkime puanı
6,750
Puanları
1,670
Yaş
26
Konum
Mersin / Erdemli
Will Ospreay
CM Punk
Alex Abrahantes
alex-abrahantes-june-20-a.jpg


AEW ile sözlmeli güreşçi ve aynı zamanda menajerdir. 20 yıllık güreş tecrübesi vardır. AEW'da Komander'in, El Hijo del Vikingo'nun ve Death Triangle'ın (Pentagón Jr., Fénix ve Pac'in) menajerliğini hâlâ yapmaktadır.

Güreş Öncesi

New Jersey, Secaucus'ta doğdu. North Plainfield, New Jersey'de büyüdü ve Somerset County Mesleki ve Teknik Lisesi'nde sahne sanatları bölümünü seçti. Pennsylvania Eyalet Üniversitesi'nde o alanda lisans diplomasını da aldı. Kendisini ulusal subay yapacak bir donanıma da sahipti.

Eğlence Kariyeri
Bir sürü TV ve film projesinde çalıştı. Ama en çok One Life to Live'de barmen olarak görünmesiyle öne çıktı. Şu anda da QVC'nin konuk sunucusudur.

Profesyonel Güreş Kariyeri

lucha-bros-aew-1.jpg


Abrahantes, Calgary, Alberta'daki Hart Dungeon Wrestling School'da eğitim gördü. Debut'unu 6 Aralık 1996'da University Park, Pensilvanya'da yaptı. Birkaç bağımsız şirkette güreştikten sonra da WWE'de yaratıcı ekibin en genç üyesi olarak işe girdi. Oradan TNA yapımcısı ve web içerik geliştiricisi oldu. Ayrıca İspanyol Anons ekibinin yapımcısı olup sonradan TNAtion olacak TNA University'yi idare etti Aynı zamanda MTV2'deki Masked Warriors'ın baş yazarıydı. Aynı zamanda Lucha Libre ABD'nin Başkan Yardımcısıydı. 2019'da AEW tarafından canlı yayın sunucusu ve İspanyol yayın ekibi üyesi olarak işe aldı. 2021'de Lucha Brothers'ın (Penta Oscuro ve Rey Fenix'in) menajeri olarak rol genişlemesine gitti. Ve Lucha Brothers Young Bucks'ı 2021 All Out şovunda yenerek ilk AEW World Tag Team Championship kemerlerini aldılar.​
 
Üst