Untitled Document

Alexa Bliss'in Mevcut Hali Cringe Mi?

Alexa Bliss'in Mevcut Hali Cringe Mi?

• Cringe

Oy: 10 71.4%
  • Cringe değil

Oy: 4 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    14
16 May 2018
8,898
153
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
Keşke geri dönmeseydin. Cringelik seviyesi arşa çıkmış tarzı yorumlar görüyorum. Sizce Alexa'nın mevcut hali cringe mi?

271716811_3012098789120180_4205465580384852205_n.jpg

Kjetill

The Star of The Show

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
24,496
345
20
Maxwell Jacob Friedman
Seth Rollins
Ben çok olmasa bile memnunum bu halinden. Bu karakterin başlangıcı bayağı iyi olmuştu, geçen sene bu dönemler RAW'ı taşıyan isimlerden biriydi. Sonra bir yere varamadı ve biraz gereksiz feudlara sokuldu ama Rumble ile bu durum düzelebilir. Sakatlık elbette ki kötü bir şey ama Alexa'nın Rumble için önünü fena halde açmış olabilir bu sakatlık.

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,139
346
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Geçen seneden beri bir türlü kırılamayan 2-3 ön yargıdan biri bu oldu. Ben Eva Marie feudunda bile ne anlatmak istediklerini anlamaya çalışmıştım. Hiçbir zaman TV kapattıracak veya segment atlatacak bir karakter değildi. Karakter tartışılsa da Lexi’nin rol performansı bana göre tartışılmaz. Harika oynuyor ve keyif alıyor. Şu an WWE’nin en önemli 20 sorunu arasında bu karakter yok. Ben Alexa Bliss’i Royal Rumble’ın en büyük favorisi olarak görüyorum ve WrestleMania’da kemere uzanacağını düşünüyorum. Onu böyle izlemeye alışsanız iyi edersiniz.

16 May 2018
8,898
153
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
Geçen seneden beri bir türlü kırılamayan 2-3 ön yargıdan biri bu oldu. Ben Eva Marie feudunda bile ne anlatmak istediklerini anlamaya çalışmıştım. Hiçbir zaman TV kapattıracak veya segment atlatacak bir karakter değildi. Karakter tartışılsa da Lexi’nin rol performansı bana göre tartışılmaz. Harika oynuyor ve keyif alıyor. Şu an WWE’nin en önemli 20 sorunu arasında bu karakter yok. Ben Alexa Bliss’i Royal Rumble’ın en büyük favorisi olarak görüyorum ve WrestleMania’da kemere uzanacağını düşünüyorum. Onu böyle izlemeye alışsanız iyi edersiniz.
Katılıyorum. :dogri