Andrade ve Malakai Black Arasında İlk Kim Kovulacak Yarışı (!)

M3te

MTB
Konular
462
Randy Orton
Kendi videoları olsa izlemezdim ama güzel video.

Konular
12
Jon Moxley
-
Khan böyle yaparak kaybediyor, abi sorun mu çıkarıyorlar kov gitsin, gayette hiçbirine ihtiyaçları yok, kendi evlatları Hook, Garcia başta olmak üzere isimler daha fazla katkıda bulunur şirkete.

The Unleashed

MEGASUS
Konular
1,915
Adam Cole
-
Miro hepsinden çok kovulmayı hak ediyor. 2 yıldır aralıksız şu Miro denen kişiyi kovun diyorum. Adam pinlenmek istemiyorum dediği için feud yazılamıyor. Hiçbir aktif hikayede kullanılamıyor.

Paşamız kendini Prime Hulk Hogan sanıyor. Pinlenmek istemiyorum maça çıkmayacağım demek ne? Artık değişmiştir sanmıştım Collision'da güreştiğini görünce hala aynısını söylüyormuş xD.

Kaybetmek istemiyorum sadece kazanayım diye kariyer mi olur?

Ayrıca Andrade'i 2022'de 1 saniye bile düşünmeden direkt kovardım bunu forumda daha önce yazmıştım. Malakai kalmalı ama Miro ve Andrade direkt kovulmalı ya. Yani verin parasını kovun şu rezilleri.

Kerem Yalçın

Kayıtlı Üye
Konular
52
CM Punk
Bryan Danielson
Miro hepsinden çok kovulmayı hak ediyor. 2 yıldır aralıksız şu Miro denen kişiyi kovun diyorum. Adam pinlenmek istemiyorum dediği için feud yazılamıyor. Hiçbir aktif hikayede kullanılamıyor.

Paşamız kendini Prime Hulk Hogan sanıyor. Pinlenmek istemiyorum maça çıkmayacağım demek ne? Artık değişmiştir sanmıştım Collision'da güreştiğini görünce hala aynısını söylüyormuş xD.

Ayrıca Andrade'i 2022'de 1 saniye bile düşünmeden direkt kovardım bunu forumda daha önce yazmıştım. Malakai kalmalı ama Miro ve Andrade direkt kovulmalı ya. Yani verin parasını kovun şu rezilleri.
Adamların kariyeri durdu.

Dante

Kayıtlı Üye
Konular
2
-

Miro kendi açısından haklı adam kendine verilmiş vaatlerin karşılığını istiyor. AEW'de memnun olmayan çok güreşçi var tabii herkes buna Miro gibi karşı tavır koymaz. bunun sebebi de apaçık ortadadır kadroya bu kadar şişirirsen ve hepsiyle vaatlerle getirirsen böyle memnuniyetsizlikler ortaya çıkar. Bu kadro şişirme olayı problemler çıkaracağını eski bookerler hepsi söylüyor ve memnuniyetsizlikler sadece onlardan biri. AEW bu konuda stratejisine değiştiremediği süreç bu konu her gün artar ama bırak değişmesini AEW her gün yeni isimler alıyor ve karşısında giden yok. Bunun çözümü da tabii ki kovmak ama Tony Khan kovmakta korkak bir insan tabii bir taraftan yaptıkları sözleşmelerden oturu haklı olabilir.

gracyminajj

good kid maad city
Konular
12
CM Punk
-
House of Black ekibini direkt çekelim WWE' ye JD ile feud fena akar gider.